Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Kraivan

Nekem fel se tűnt.

Mondjuk hozzájárul hogy már akkor lemondtam a sorozatról amikor Shikamaru cigaretta-jelenetét megvágták.

blackronin

495: hát elég egy elment rész volt...

Következő hét.

X-mon

Sziasztok!
Május 14-én 14 órakor egy nyilvános beszélgetésre hívtak meg a Mondoconra Magyar Anime nyitózenék témában.

http://www.mondocon.hu/index_cosplay.php?id=62&id=12

Helyszín: Hungexpo, K épület 2. emelet

Az eddig elkészített fandubjaimról lesz szó illetve amiket még a jövőben tervezek csinálni.
Gyertek el ha többet szeretnétek tudni arról hogyan készítem munkáimat és ha ez nem elég még van egy két meglepetésem amit ott fogok napvilág elé tárni.

byebye

LuckyDingo

Quote from: X-mon on 2011-04-29, 00:39:37
Sziasztok!
Május 14-én 14 órakor egy nyilvános beszélgetésre hívtak meg a Mondoconra Magyar Anime nyitózenék témában.

http://www.mondocon.hu/index_cosplay.php?id=62&id=12

Helyszín: Hungexpo, K épület 2. emelet

Az eddig elkészített fandubjaimról lesz szó illetve amiket még a jövőben tervezek csinálni.
Gyertek el ha többet szeretnétek tudni arról hogyan készítem munkáimat és ha ez nem elég még van egy két meglepetésem amit ott fogok napvilág elé tárni.

byebye
Szombaton talán elmegyek, de mivel megint olyan jó időpontot találtak az érdekesebb előadásoknak, ami egyszerre van a cosplay-el, így nem valószínű, hogy látni fogom. :( De azért megpróbálok megjelenni :)

Junchi

Ha nem felejtem el, mindenképp bekukkantok majd én is. :3

Junchi

Dupla...

Jelentem, behoztam az animét. Yeey~~~!!!!4 *konfetti*

Tl;dr-hez nincs most sok kedvem, talán egy blogbejegyzés erejéig visszatérek majd rá hosszabban is, de egyelőre csak annyit: volt!

Ugyan nem előzte be a Bleach-et (reflexből ignorálni fogom a fanboy-ok reakcióit erre a mondatra, just sayin'), viszont lazán kiérdemelte a "második kedvenc shounen-fight franchise" titulust, ehhez kétség sem fér.

A kedvencem Sabaody-arc volt; Azt nagyon sajnáltam, hogy ilyen rövidre írta Oda... Szoros második W7 + EL.

Impel Down-on sokat unatkoztam (bár ez részben annak is köszönhető, hogy ezt anno olvastam mangában is), Amazon Lily tetszett (pedig nem voltak nagy elvárásaim), a war már kevésbé. Szal EH? Napi 5, azaz öt részt néztem, az idevágó ch-kat nem olvastam és még így is olyan vontatottnak éreztem, hogy szinte minden egyes másodpercében átkoztam Toeiéket. Voltak benne epic és EPIC pillanatok, ez kétségtelen, de ezt ennél jobban is meglehetett volna oldani. Mangában mindenképp beszerzem ezeket a köteteket, de animében még egyszer meg nem nézném...

A többi arc-ról meg már írtam korábban is.

Tervek a jövőre nézve? Folytatom az animét, egészen a time jump-ig, onnan majd átállok a mangára, behozom gyorsan és jövök majd én is manga-threadbe, hogy érdemben is beszállhassak majd az éppen aktuális fejezet élve boncolgatásába. :)

blackronin

#2226
Quote from: Junchi on 2011-04-30, 11:24:36
Dupla...

Jelentem, behoztam az animét. Yeey~~~!!!!4 *konfetti*

Tl;dr-hez nincs most sok kedvem, talán egy blogbejegyzés erejéig visszatérek majd rá hosszabban is, de egyelőre csak annyit: volt!

Ugyan nem előzte be a Bleach-et (reflexből ignorálni fogom a fanboy-ok reakcióit erre a mondatra, just sayin'), viszont lazán kiérdemelte a "második kedvenc shounen-fight franchise" titulust, ehhez kétség sem fér.

A kedvencem Sabaody-arc volt; Azt nagyon sajnáltam, hogy ilyen rövidre írta Oda... Szoros második W7 + EL.

Impel Down-on sokat unatkoztam (bár ez részben annak is köszönhető, hogy ezt anno olvastam mangában is), Amazon Lily tetszett (pedig nem voltak nagy elvárásaim), a war már kevésbé. Szal EH? Napi 5, azaz öt részt néztem, az idevágó ch-kat nem olvastam és még így is olyan vontatottnak éreztem, hogy szinte minden egyes másodpercében átkoztam Toeiéket. Voltak benne epic és EPIC pillanatok, ez kétségtelen, de ezt ennél jobban is meglehetett volna oldani. Mangában mindenképp beszerzem ezeket a köteteket, de animében még egyszer meg nem nézném...

A többi arc-ról meg már írtam korábban is.

Tervek a jövőre nézve? Folytatom az animét, egészen a time jump-ig, onnan majd átállok a mangára, behozom gyorsan és jövök majd én is manga-threadbe, hogy érdemben is beszállhassak majd az éppen aktuális fejezet élve boncolgatásába. :)
Kb. ezt vártam tőled.  :D
A távolságot megtartottad, de örülök neked, hogy bejött.

Majd akkor az OP manga topicban is látni foglak akkor? Jajaj...  :P

edit:
496-os rész jó volt.
Sok filler-t is beraktak, de a jobbik fajtából.

Jó a flashback megvalósítása, meg merem kockáztatni, hogy élvezetesebb, mint a mangában, de akkor is szeretném ha vége lenne.
Az a fránya [spoiler]timeskip ugye...  :P
Látni akarom.[/spoiler]

blackronin

497: fantasztikus rész volt, nagyon élveztem!
Sok-sok filler, de mind ideillő és jó volt.

Sajnos jövő héten egy színtiszta filler részt kapunk, érdekes húzás ilyet berakni egy flashback-be...

Az is biztos már, hogy [spoiler]nem lesz itt semmilyen One Piece: New World meg hasonlók, hiszen au 500-ik részre nem fejeződik be a flashback, így szerintem csak simán folytatják a számozást tovább, s nem bontják két részre az OP anime-t.[/spoiler]

Bishop

Nem is értem mi ez az egész két részre bontás meg hogy kerek szám legyen. Már manganál sem jött be  :hehe:
Agusztusig tuti nem várható time jump. Még ezt a flashbacket elhúzzák júniusig aztán kapunk valami fillert aztán arról is lesz pár rész hogy eldöntik a többiek hogy edzenek.

X-mon

Sziasztok!
Aki látta az szerencsés volt, aki nem az most megnézheti! Május 14-én debütált 3 új Anime hun fandubom a Mondocon-on.

One piece opening 13 [The Rootless: One Day] hungarian fandub
http://www.youtube.com/watch?v=fJUa656Pyyo

Jó szórakozást!

LuckyDingo

Quote from: X-mon on 2011-05-17, 02:22:45
Sziasztok!
Aki látta az szerencsés volt, aki nem az most megnézheti! Május 14-én debütált 3 új Anime hun fandubom a Mondocon-on.

One piece opening 13 [The Rootless: One Day] hungarian fandub
http://www.youtube.com/watch?v=fJUa656Pyyo

Jó szórakozást!

Ide írom! Fasza volt a conos előadásod, tetszett, hogy nemcsak lejátszottad az eddigi munkáidat, hanem elő is adtad őket. Hajrá így tovább!! :) /jah igen a szombaton debütált dalok is királyak :P/

Squazee2005

Kicsit felhoztam magam, megnéztem a flashback részeket idáig, s meg kell hagyni, egész jók lettek. A Garpos jelenetek haláliak voltak.  :haha: De amúgy is szuper volt az egész. A mostani filler sem zavar annyira. Az anime készítők összetehetik a két kezüket, hogy Oda gondol rájuk és hagy elég dolgot kifejteni nekik, s helyet is hagy ilyen fillereknek, mint ez is itt. Megtudjuk, hogy Luffy hogy tudta meg, hogy ki Ace apja, aranyos volt nagyon.

blackronin

#2232
499: na, lement az utolsó filler is.
Nem volt vészes, de már a flashback végét akarom.
Nem panaszkodhatok, mert jól csinálták meg, de akkor is kíváncsi vagyok a [spoiler]Supernovakra és a timeskip-ra[/spoiler].


Jövé héten már full canon rész jön.


edit: hát jó unalmas volt ez az 500-ik rész...
Alig vártam, hogy vége legyen.
A flashback is már uncsi.
[spoiler]Dragon még érdekel és a Revo. Army, de ennyi.[/spoiler]

blackronin

#2233
Egy kis érdekesség!
http://www.youtube.com/watch?v=2C9NT7b3OSM&feature=player_embedded

Nekem tetszett... Bár valakinek megint sok szabadideje volt...  ^^"


edit: 502
Hát ez is lement...
Okés volt, de már nagyon akarom hogy végezt érjen a flashback.
Elég volt.
Szerencsére már csak 2 rész van hátra.

edit2: 503
Lement, semmi gond nem volt vele.
Csak már unom a flashback-et...
Már csak egy rész!

Zelda

Sziasztok!
Én új vagyok a OP mániában, a tavaszi mondocon után kezdtem el nézni, keveseb mint 3 hét alatt beérve a mostani részeket. Az elején szkeptikus voltam, hogy ebből bármi is kisülhet, nem nagyon szeretem a kalózos történeteket, de aztán hamar magával ragadott, mert hisz itt nem pusztán kalózkodásról van szó :) Nem megyek bele a részletekbe, a lényeg az, hogy túl a 300-adik animémen is sosem gondoltam, hogy fogok épkézláb fillereket látni. Kellemes csalódás volt, kár, hogy korábban nem néztem bele a OP-be. Már a mangát is beértem, szal biztos vagyok h számíthatunk még egy jó adag fillerre, de ebben az esetbe nem aggódom.
És egy kérdés: Nincs valakinek infója arról, hogy az Impel Down, Shirohige vs. Marine Navy arc soundtrackje hol lenne fellelhető, illetve ha még nincs, mikor jön ki? Van benne egy szám ami nagyon kéne... Bár gondolom csak mostanában jön majd ki valamikor.
Köszke

LuckyDingo

OP soundtrackeket iszonyat nehéz beszerezni. Egyszer leszedtem valami 10 gigás OP soundtrack collectiont torrenttel, de az csak az arabastáig volt. Mindenesetre a téma engem is érdekel. :P

Zelda

Quote from: LuckyDingo on 2011-06-20, 07:22:26
OP soundtrackeket iszonyat nehéz beszerezni. Egyszer leszedtem valami 10 gigás OP soundtrack collectiont torrenttel, de az csak az arabastáig volt. Mindenesetre a téma engem is érdekel. :P
Igen ezt én is észrevettem, én a hétvégén töltöttem le egy 4,5 gigás OP zenecsomagot, illetve azt a számot amit kerestem itt találtam meg: http://www.youtube.com/user/BigSweetJ A gyerek feltöltögeti a zenéket MU-ra bár egyenként, de jó minőségben. Ill van még egy oldal, ahol egész jól fent vannak: http://www.keiichianimeforever.com/music/One-Piece/
Remélem ezzel tudtam segíteni, és sry az off miatt.

blackronin

504: vége.
Szép volt, de NAGYON örülök, hogy véget ért a flashback.

Folytatódjon tovább a történet!  :whoah:

Zelda

Igen, jól összehozták!

Kraivan

Quote from: blackronin on 2011-06-26, 10:17:57
504: vége.
Szép volt, de NAGYON örülök, hogy véget ért a flashback.

Folytatódjon tovább a történet!  :whoah:
Nem volt rossz a flashback, és a fillerek is emészthetőek voltak.
Ami bajom volt:

- már megint kellett egy noname karakter aki közvetlen találkozott egy legendával, és nem adott semmi karakterfejlődést, értelme se volt, de elment rá 3 rész, illetve kapott egy hatás nélküli mentor rangot. /hurrá

- Tudtommal Ace-nek nem fejlődött ki a Haki-ja, vagyis ok, h használta egyszer, de tudat alatt. Mégis tudta ütni Luffy gumitestét akárcsak Garp.

A többi fillernek se volt értelme, de legalább belefért.

Bishop

Nem vártam sokat ettől a flashbacktől de így a végére egész megható lett. Nem sorolom mi volt jó inkább a csúcspontot mondom, Ace sírás EPIC WIN!
Dadant nagyon megkedveltem, és még a legjobb része mikor Garpot kiosztja itt sincs.

Hát igen a filler karakterrel nekem is volt bajom ezt valahogy kihagyhatták volna.

Abban viszont nem tudom mit furcsállsz hogy Ace képes volt megütni Luffy-t. Ez a "de hát ő gumiból van" szöveg az egész sorozat alatt egy nagy baromság volt. Ha megnézed nagyon sokan képesek voltak megütni Haki nélkül, csak egy példa Lucci.
De nem is kell ilyen messze mennünk Nami folyton véresre veri, szimplán Comedy szerepe van, ahogy annak is ahogy Ace megüti Luffyt. De ha megnézed komolyabban sose sérült meg Luffy Ace ütéseitől. Nem beszélve arról hogy akkor még Luffy egyáltalán nem volt képes kezelni a DFjét.

blackronin

505: egy gyönyörű rész volt.
Tökéletes.
Talán jobb is volt, mint a mangában.
OPIC.

Zelda

Aha, nagyon jól haladnak, ami megnyugtató, mert a Naruto-t épp most hagytam abba, elegem lett belőle. A OP mindezért kárpótol. Le is rajzoltam a Going Merry-t, 2 napos munka volt, de q*va jó lett xD. (Igen az egóm az egekben lolz)
http://kepfeltoltes.hu/110703/F_nyk_p0298_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[spoiler]Kivi leszek a kövi 1-2 részre, főleg a Zoro Mihawk kettősre, egyelőre nem tudom elképzelni Mihawk nevetését  :rotfl:[/spoiler]

Cobra

Kicsit rövidre sikerült a hajó, de ettől eltekintve nagyon jó lett.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bishop

Jó volt Dadan Garp rész epic win, Luffy rájön hogy vannak még barátai epic win, WB Ace temetés Meh... Értem hogy mangaba se volt több de ezt a temetést úgy megnéztem volna valami epic kalóz ceremónia keretei közt, Shanks cool volt de ez nem volt elég hozzá....

Zelda

216: Az elején megijedtem, hogy el fogják húzni a dolgot, de hál' az égnek tartják a tempót. Nem is kellett ennél több szerintem, hiszen a tagok szituját szépen bemutatták ezelőtt, kár lett volna tovább barmolni ezzel.
Jöhet a következő.

blackronin

Quote from: Zelda on 2011-07-10, 10:35:38
216:
:confused: :confused: :confused: :confused:
Nem inkább a 506-os számot akartad volna írni?  :D


Egyébként jó volt a rész nagyon!
Egy pici canon is volt benne, de inkább filler tartalom, de szerencsére a jobbik fajtából.
Sok kiegészítő dolgot kaptunk a SH tagok különböző történeteiből, s jó látni hogy az anime többet foglalkozik velük, mint anno a manga.

Várom a következő hetet!  :smile:

Junchi

Nem volt rossz, de Robint elfelejtették, hogy kell megrajzolni vagy wat?

blackronin

Quote from: Junchi on 2011-07-10, 21:29:45
Nem volt rossz, de Robint elfelejtették, hogy kell megrajzolni vagy wat?
Látszik, hogy még viszonylag új neked az OP...  :P
Ez Naoki Tate "stílusa", aki néha megosztja fantasztikus munkásságát az OP rajongókkal.  :D
Amit persze mi nagyon "szeretünk".
Szóval Robin rendben van, de tate-s módon.  :P

Squazee2005

Mindenesetre nagyon kiakasztó volt látni Robint így megrajzolva. Megint.   :_piszka: