Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Liquid Snake

Nekem a 6. OP zenéje tetszett a legjobban, a Brand New World :D

blackronin

Az tetszik a legjobban az eddigi hozzászólásokban, hogy beszéltünk itt az új OP-ről, pro és kontra, meg az hogy kinek melyik a kedvence az OP-ek közül, de a heti részt senki se értékelte rajtam kívül...  :D
Nem mintha ez lenne a legfontosabb, az OP-es vita sokkal érdekesebb volt, mint egy sima anime epizód megtárgyalása.  :P

Squazee2005

Igen és a 6. is jó volt, azt kihagytam.  ^^

A rész jó volt a fillerekkel együtt, egyedül Chopper vinnyogását nem bírtam, amikor az ál-Luffyékkal hisztizett. Abba bele is tekertem. De amúgy jó volt, tetszett a Sentomarus résznél a Strawhatek buborékos megjelenítése, az új kalózok színvilága, meg az összes filler rész. Ezt akartam múlt héten, meg is kaptam.

Bishop

Igazából langyos, nincs olyan amit tudnék kritizálni a résszel kapcsolatban, de sok újat se adott hozzá. Sanji Zoro jelenetek voltak a legjobbak.

Junchi

Én az openingeket ált. egyszer meghallgatom, mikor újként behozzák, aztán el is tekerem őket az "előző rész tartalmából"-lal + Roger megunhatatlan szövegével együtt. :D

De ha már mindenáron kell kedvencet mondani, akkor legyen a "We Are", abból is a Mugiwara-verzió. :3

Liquid Snake

Annyira tudtam, hogy Sabo él, és a Revolutionary Army-ban még viszont fogjuk látni :)

http://www.youtube.com/watch?v=kfBBiUCri2U&feature=related

blackronin

Quote from: Liquid Snake on 2011-10-18, 22:32:31
Annyira tudtam, hogy Sabo él, és a Revolutionary Army-ban még viszont fogjuk látni :)

http://www.youtube.com/watch?v=kfBBiUCri2U&feature=related
Ez még egyáltalán nem biztos...
Teljesen feleslegesen hülyíted itt a népet.
Csak 99,99 %, hogy Sabo él.
A maradék 0,01 % neked semmi!?  :D


Bocsi, de ezt el kellett lőnöm.  :angyali:

Liquid Snake

Quote from: blackronin on 2011-10-18, 23:02:20
Bocsi, de ezt el kellett lőnöm.  :angyali:

Nem gond  :Eztneked: :D

De amúgy anno mikor kijött a databook a mangáról akkor is volt egy rajz Sabo-ról amin már idősebb volt. Reméltem, hogy az nem csak a "fanoknak" van úgy :D

Kraivan

Engem nem az érdekel h Sabo életben van, hanem hogy mi jobb vagy nemesebb dolga akadt Ace kivégzése idején.
Sztem nagy arc lesz abból, h Luffy egy életre megharagszik a testvérére.

Liquid Snake

Quote from: Kraivan on 2011-10-19, 09:17:26
Engem nem az érdekel h Sabo életben van, hanem hogy mi jobb vagy nemesebb dolga akadt Ace kivégzése idején.
Sztem nagy arc lesz abból, h Luffy egy életre megharagszik a testvérére.

Mivel a Revolutionary Army tagja (?) így gondolom nem ugorhat csak úgy fejjel bele a dolgokba, az egy dolog, hogy Luffy, mint kalóz odasiet, de igazából ez az egész csakis a WB crew-ra tartozott... Szerintem meglesz magyarázva.

Másik megoldás: amnézia.

blackronin

Quote from: Liquid Snake on 2011-10-19, 13:59:13
Quote from: Kraivan on 2011-10-19, 09:17:26
Engem nem az érdekel h Sabo életben van, hanem hogy mi jobb vagy nemesebb dolga akadt Ace kivégzése idején.
Sztem nagy arc lesz abból, h Luffy egy életre megharagszik a testvérére.

Mivel a Revolutionary Army tagja (?) így gondolom nem ugorhat csak úgy fejjel bele a dolgokba, az egy dolog, hogy Luffy, mint kalóz odasiet, de igazából ez az egész csakis a WB crew-ra tartozott... Szerintem meglesz magyarázva.

Másik megoldás: amnézia.
Mindenki Sabo-t akar, tessék megkapjátok!
Itt az a megoldás, amire senki sem gondolt...
[spoiler]

[/spoiler]

Kraivan

Quote from: blackronin on 2011-10-21, 19:04:59
Quote from: Liquid Snake on 2011-10-19, 13:59:13
Quote from: Kraivan on 2011-10-19, 09:17:26
Engem nem az érdekel h Sabo életben van, hanem hogy mi jobb vagy nemesebb dolga akadt Ace kivégzése idején.
Sztem nagy arc lesz abból, h Luffy egy életre megharagszik a testvérére.

Mivel a Revolutionary Army tagja (?) így gondolom nem ugorhat csak úgy fejjel bele a dolgokba, az egy dolog, hogy Luffy, mint kalóz odasiet, de igazából ez az egész csakis a WB crew-ra tartozott... Szerintem meglesz magyarázva.

Másik megoldás: amnézia.
Mindenki Sabo-t akar, tessék megkapjátok!
Itt az a megoldás, amire senki sem gondolt...
[spoiler]

[/spoiler]
:zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:

Kassh

Quote from: blackronin on 2011-10-21, 19:04:59
Quote from: Liquid Snake on 2011-10-19, 13:59:13
Quote from: Kraivan on 2011-10-19, 09:17:26
Engem nem az érdekel h Sabo életben van, hanem hogy mi jobb vagy nemesebb dolga akadt Ace kivégzése idején.
Sztem nagy arc lesz abból, h Luffy egy életre megharagszik a testvérére.

Mivel a Revolutionary Army tagja (?) így gondolom nem ugorhat csak úgy fejjel bele a dolgokba, az egy dolog, hogy Luffy, mint kalóz odasiet, de igazából ez az egész csakis a WB crew-ra tartozott... Szerintem meglesz magyarázva.

Másik megoldás: amnézia.
Mindenki Sabo-t akar, tessék megkapjátok!
Itt az a megoldás, amire senki sem gondolt...
[spoiler]

[/spoiler]
NO

blackronin


blackronin

520:  nem volt rossz ez sem, de a Brook dal annyira nem érintett meg.
Szokásos jó filler kiegészítések megint rendben voltak.

Még 2 rész és jön a FI arc!

Kraivan

520:
Szódával elment.
Valahogy sejtettem h Brook lelépését el fogják húzni. A stílust sztem nem választották meg jól SoulKing-nek. Nem elég vérpezsdítő...

Az opening-nél meg csak én gondolom h nagyobb dobás lett volna Rogert leváltani, esetleg mellédobni Whitebeard szónoklatát?

Bishop

Szerintem meg egy jó rész volt nincs kivetni valóm, a Brookos rész is jó volt, a Frankys poénok minden

Liquid Snake

Quote from: Bishop on 2011-10-23, 11:17:34
Szerintem meg egy jó rész volt nincs kivetni valóm, a Brookos rész is jó volt, a Frankys poénok minden
+1

Kassh

Quote from: Liquid Snake on 2011-10-23, 16:22:44
Quote from: Bishop on 2011-10-23, 11:17:34
Szerintem meg egy jó rész volt nincs kivetni valóm, a Brookos rész is jó volt, a Frankys poénok minden
+1
+2

LuckyDingo

Quote from: Kassh on 2011-10-24, 02:36:36
Quote from: Liquid Snake on 2011-10-23, 16:22:44
Quote from: Bishop on 2011-10-23, 11:17:34
Szerintem meg egy jó rész volt nincs kivetni valóm, a Brookos rész is jó volt, a Frankys poénok minden
+1
+2
+3
Brook éneke kifejezetten tetszett a mögé vágott képekkel. :D Franky "robothangja meg" lol. Szerintem ez így jobb volt, mint a manga. :) /pedig ritkán mondok ilyet/

Zelda

Quote from: LuckyDingo on 2011-10-24, 10:00:17
Quote from: Kassh on 2011-10-24, 02:36:36
Quote from: Liquid Snake on 2011-10-23, 16:22:44
Quote from: Bishop on 2011-10-23, 11:17:34
Szerintem meg egy jó rész volt nincs kivetni valóm, a Brookos rész is jó volt, a Frankys poénok minden
+1
+2
+3
Brook éneke kifejezetten tetszett a mögé vágott képekkel. :D Franky "robothangja meg" lol. Szerintem ez így jobb volt, mint a manga. :) /pedig ritkán mondok ilyet/
és +4 nekem is nagyon bejött a rész, elég érdekes módon húzzák az emberek idegeit. 20 perc alatt nem történik semmi, és mégsem zavar, ez azért lol.

Kraivan

521:
Na ez MOST ütött rendesen.

blackronin

Quote from: Kraivan on 2011-10-30, 08:55:43
521:
Na ez MOST ütött rendesen.
:tezsvir:


Örülök, hogy nem én mondtam ki először.

Bishop

Jó volt bár Luffy szövege Reyleighhez kicsit Tate-s volt azon kívül nincs kivetni valóm. Talán még annyi hogy Zoro vágása mangaba jobban nézett ki mert látszott a vágás vonala, illetve Sanji rugása se nézett ki olyan jól.
Plusz érdekesség hogy Luffy vélt csak karon használt Gear secondje nem is csak a karra terjedt ki hanem az egész testére.
Mindenesetre tényleg jó volt, még az a borzalmas zene is elviselhető volt ebben a kontextusban.

Kraivan

Na igen...
Annál a beszédnél kicsit szemet szúró volt az animáció.

A Gear 2nd meg egész testre hat, mert a vérkeringését gyorsítja fel. A 3rd gear ami csak testrészeire megy.

Bishop

Igen de sokan azt hitték hogy már csak a karjára is képes kiterjeszteni. Mondjuk nekem mindegy az értékéből nem von :)

blackronin

Quote from: Bishop on 2011-10-30, 10:25:24
Plusz érdekesség hogy Luffy vélt csak karon használt Gear secondje nem is csak a karra terjedt ki hanem az egész testére.
Mindenesetre tényleg jó volt, még az a borzalmas zene is elviselhető volt ebben a kontextusban.

Quote from: Kraivan on 2011-10-30, 11:16:03
A Gear 2nd meg egész testre hat, mert a vérkeringését gyorsítja fel. A 3rd gear ami csak testrészeire megy.

Quote from: Bishop on 2011-10-30, 11:34:36
Igen de sokan azt hitték hogy már csak a karjára is képes kiterjeszteni. Mondjuk nekem mindegy az értékéből nem von :)
Na ez egy érdekes dolog amit felhoztatok...
Ugyanis a manga szerint már csak a karját "pumbálta fel", tehát legyőzte Luffy azt a gyengeségét a Gear 2-nek, hogy az egész testét igénybe veszi.
Most ezzel szemben az anime mást mutatott...
Én úgy gondolom, hogy a Toei hibázott most, s ők csinálták meg rosszul a dolgot, s Luffy-nak nem kell az egész testét használnia a Gear 2 használatához.

De elég kétértelmű a helyzet egyelőre.

LuckyDingo

Télleg jó volt. Csak nekem tetszett amúgy Caribou őrültködése? :D

Liquid Snake

Inkább manga FAIL lenne ha csak a kezére hatna ki a Gear 2nd. A vérkeringést akármilyen isten is vagy, nem tudod csak egy testrészedre befolyásolni... Egyébként csak nekem új ez, hogy van aki azt hitte, hogy csak a kezére hat ki? :O

Bishop

Neked.

Jah Coribou érdekes de nekem a testvére jobban megfogott  :lol:

És még valami mangaba Reyleigh megkönyezte Luffy kijelentését, itt nem.