Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

blackronin

Quote from: Liquid Snake on 2011-11-25, 07:51:00
( Nemtom anno ki volt-e ide rakva )
Igen, de azért elviseljük újra.  :D

Liquid Snake

Quote from: blackronin on 2011-11-25, 08:23:20
Quote from: Liquid Snake on 2011-11-25, 07:51:00
( Nemtom anno ki volt-e ide rakva )
Igen, de azért elviseljük újra.  :D

Hát akkor mindegy :D Volt egy 2 éves kiesésem mikor nem tudtam elérni a fórumot és lemaradtam pár dologról :D

blackronin

#2402
Quote from: Liquid Snake on 2011-11-25, 19:38:40
Hát akkor mindegy :D Volt egy 2 éves kiesésem mikor nem tudtam elérni a fórumot és lemaradtam pár dologról :D
:eek:

Hoppá... Biztos nem lehetett kellemes.
Egész jól bepótoltad a lemaradást!  :smile:

edit:
525: megint egy nagyon jó rész, bár egy furcsaságot azért meg kell említenem...
Wadatsumi hangja teljesen más lett, mint ahogyan elképzeltem.
Nem is jön be sajnos, szerintem ezzel NAGYON melléfogtak.
Kár érte.

Jövő hét pedig ígéretes.

Squazee2005

Jó rész volt,a Franky-Caribou részen nagyon jót nevettem.

Liquid Snake

Nekem is nagyon tetszett az egész rész úgy ahogy van xD Franky-Caribou részen énis nevettem :D Wadatsuminak inkább mély, bamba hangot tudtam volna elképzelni, de nem zavar ez sem, annyira nem fontos karakter. Nem beszél túl sokat úgy sem :D

Zelda

Hát khm... Igen Wadatsumi hangja elég szórakoztatóra sikeredett. Érdekes párosítás egy ekkora benga állat Bleach Hanataro-jának enyhén orrosított hangjával. Meghallottam, azt egyből eszembe is jutott az egyik Bleach vokaloid amiben Kon és Hanataro énekel. Elvetemült xD

blackronin

#2406
526: egy ÚJABB remek rész!
Mostanában fura, hogy minden egyes rész bejön, s semmi komolyabb hibát nem találok benne.
Persze lehetne kevesebb állókép, lehetne pár kidolgozottabb fej, de a rész annyira leköt, hogy nem érek rá ezekkel foglalkozni... csak simán élvezem az utat.
És ez így van jó.  :smile:

Csak így tovább! A FI arc eddig kellemes kikapcsolódás, s alig várom a részeket.

blackronin

#2407
FI karakterek színesben (JUMP scan, spoiler!)
[spoiler]

[/spoiler]

Úgy látom, hogy [spoiler]Hody-t még jobban utálni fogom, röhejesen néz ki abban a rózsaszín sapkában... Shirley, VDD és Shirahosi teljesen rendben van.[/spoiler]

edit:
új címek
[spoiler]
527 Landing at Fishman Island, The Lovely Mermaids!
528 Explosive Stimulation! Sanji's Life Crisis!
529 Fishman Island collapses?! Shirley's Prediction
530 Fishman Island's King, the Sea God Neptune!
[/spoiler]

edit2:
527: jó rész volt.
Mint az előző.

DDDEEEEE...

Az eszem megállt, amikor meghallottam Hody hangját...
[spoiler]Akit nem más szinkronizál, mint George Nakata.
Vagyis Alucard, a Hellsing-ből.

reakcióm:

:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
MIÉRT!?
Miért kapott ilyen király szinkronhangot egy ekkora fos és szánalmas karakter!?
Valamikor később, egy New World beli király ellenfélnek kellett volna kapnia ezt a hangot, nem ennek a sz*rnak.

Érdekes lesz így nézni az arc-ot és megítélni Hody karakterét.
Kíváncsi vagyok, de nagyon.[/spoiler]

Junchi

Lol, Nakata Józsi. :D

Így már szinte biztos, hogy elviselhetőbb lesz Hody.

Liquid Snake

Hody "színezése" egyszerűen FAIL. Kék bőrrel jobb lenne, később meg fehér. Viszont a hangján nagyot néztem én is, nagyon durva, bár igaz ettől még maga a karakter ugyanolyan szánalmas senki lesz.

Squazee2005

Imádtam ezt a részt úgy ahogy van, Sanjin könnyes röhögtem magam. Sokkal jobb ez az egész így animében, mint mangában. Caime-t viszont továbbra se bírom, az a hülye fej amit vág ki tudna kergetni a világból.

LuckyDingo

Nem tetszett ez a rész. Sokat tököltek és Sanjit utálom, ha ilyen idióta. Ezért nincs nője.. XD Caime hangja mindig ennyire idegesítő volt? Lehet, csak már régen hallottam akkor szerencsére.. mindegy, nem jött be. Hody hanga lol, de őszintén.. Norio Wakamoto is lehetne, letojnám.. XD

Liquid Snake

#2412
Quote from: LuckyDingo on 2011-12-12, 21:50:34
Sanjit utálom, ha ilyen idióta.

Pedig Sanji mindig is ilyen volt, a 2 éves megerőltetésnek meg ki kell jönnie valamikor :D Én mellesleg a szinkronhangját is nagyon tisztelem hiszen annyira hűen hangsúlyozza Sanji érzelmeit XD Ichika, Nika, Sanka, Yonka, Yonka two meg lulz xD

blackronin

#2413
528: mi a fene?
Egy ÚJABB jó rész?
De komolyan!
Teljesen rendben volt, még meg is kockáztatom simán, hogy sokkal jobb volt mint a mangában.
Remek filler jelenetek, a szinkronhangok és Sanji orrvérzéses dolga is elviselhető lett.

Csak így tovább!  :whoah:

Lehet, hogy a FI arc teljesen rendben lesz az anime-ben a fillerek kiegészítéseknek köszönhetően?

edit: egy remek hír!
http://www.animenewsnetwork.com/news/2011-11-19/one-piece-gets-new-film-set-in-new-world-arc

A Jump Fest-en ez derült ki:
QuoteFinally some news coming from Jump Festa, it seems Oda is a producer. Opens on December 2012.

Egy "rövid" videó az eseményről...
http://www.youtube.com/watch?v=5cYVgVmhOCE&feature=player_embedded

Zelda

Állatjó!!!
A filmre meg nagyon kivi leszek, ha Oda producer, akkor remélhetőleg lesz olyan szinten mint a Strong World volt, az nekem nagyon bejött annó.

blackronin

#2415
530: na ez egy elég felejthető rész volt.
Semmi izgalmas nem történt benne, főként csak átvezetés.
Az art és az animáció se volt valami nagy szám.

A következő már jobbnak ígérkezik!
Január 8-án jön csak, szóval 2 hét múlva.

Karez

OFF:

Tudom, nem okozott hatalmas ovaciót eme topikba a készülő csak ps3-ra megjelennő One Piece - Pirate Warriors játék bejelentése, de úgy gondoltam ha már jött új előzetes belőle megmutatom nektek:
One Piece - Pirate Warriors trailer 2

Végre több gameplay anyagot kapunk. Valamint realizálódott az is hogy bizony a sorozat elejétől, egészen a mostani anime epizódig fogja feldolgozni a történteket. De mivel dynasty warriors készítőitől lesz, csak a legfontosabb események és harcokat fogják megeleveníteni, természetesen mindegyikhez egész pofás átvezetőkkel tarkítva.
Ez egyébként megtörtént a Fist of the North Star és a Gundam féle DW játékok esetén is.

LuckyDingo

530 - unalmas volt. Húzták, de naaaaaagyon. Következő részben [spoiler]Shirahoshit [/spoiler]akarok.. :O A preview alapján talán van rá lehetőség. Bár ahogy elnézem telán a végére találja meg őt Luffy és csak egy képet mutatnak majd róla.. :S

blackronin

#2418
Quote from: LuckyDingo on 2012-01-08, 13:20:08
530 - unalmas volt. Húzták, de naaaaaagyon. Következő részben [spoiler]Shirahoshit [/spoiler]akarok.. :O A preview alapján talán van rá lehetőség. Bár ahogy elnézem telán a végére találja meg őt Luffy és csak egy képet mutatnak majd róla.. :S
Szerintem pedig teljesen rendben volt.
Maga a fejezet, amit feldolgozott az olyan volt amilyen, szóval azzal nem lehet mit csinálni...
A filler kiegészítések jók voltak.
Hody is kapott egy kis rivaldafényt mielőtt [spoiler]Luffy szarráalázza és feltörli vele a padlót.[/spoiler]

És mi ez a nagy [spoiler]Shirahosi rajongás?  :D
Talán nem azt a részt várod, amikor Luffy megszorongatja a hercegnőcskénk óriási melleit?  :P
Te kis perverz...  :ejnye:[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2012-01-08, 14:26:54

És mi ez a nagy [spoiler]Shirahosi rajongás?  :D
Talán nem azt a részt várod, amikor Luffy megszorongatja a hercegnőcskénk óriási melleit?  :P
Te kis perverz...  :ejnye:[/spoiler]

Igazából a hangja érdekel. Mellekre spec nem gondoltam, amíg nem írtad..  ::)

blackronin

Új címek:
[spoiler]
Next titles (very rough translation)

531: Dragon's palace! Leading to the helped shark
532: The coward crybaby! Hard tower's mermaid princess
533: Emergency situation! Dragon's palace is occupied
534: Dragon's palace shakes! The white sail and the kidnapping case

Japánul, hogy bizonyítsa hogy nem fake.
531「竜宮城!助けた鮫に連れられて」
上坂浩彦 古賀豪 古賀豪 高木雅之

532「弱虫で泣き虫!硬殻塔の人魚姫」
中山智博 小牧文 小牧文 出口としお

533「緊急事態発生!占領された竜宮城」
上坂浩彦 佐藤宏幸 えんどうてつや 山下恵

534「竜宮城激震!しらほと誘拐事件」
菅良幸 今村隆寛 今村隆寛 横山健次
[/spoiler]

Liquid Snake

Quote from: Karez on 2011-12-29, 21:03:14
OFF:

Tudom, nem okozott hatalmas ovaciót eme topikba a készülő csak ps3-ra megjelennő One Piece - Pirate Warriors játék bejelentése, de úgy gondoltam ha már jött új előzetes belőle megmutatom nektek:
One Piece - Pirate Warriors trailer 2

Végre több gameplay anyagot kapunk. Valamint realizálódott az is hogy bizony a sorozat elejétől, egészen a mostani anime epizódig fogja feldolgozni a történteket. De mivel dynasty warriors készítőitől lesz, csak a legfontosabb események és harcokat fogják megeleveníteni, természetesen mindegyikhez egész pofás átvezetőkkel tarkítva.
Ez egyébként megtörtént a Fist of the North Star és a Gundam féle DW játékok esetén is.

Én nagyonis figyelemmel követem még annak ellenére is, hogy csalódtam mert az első "nextgen" OP játék egy szar monoton, idióta Dynasty Warriors alapján csinált Musou játék lesz. Igaz az új trailerek azért cseppet változtattak ezen az első benyomáson, és még nem tudom eldönteni, hogy kelleni fog-e. Várok még egyenlőre és majd kiderül :)

530:
Teljesen rendben volt, bár lehet csak a OP hiány szólt most belőlem, de nem lényeg, hogy mi miatt, élveztem a részt elejétől a végéig :)

Finlandia

530. most picit laposabb volt, mint szokott talán.
Alig várom már a harcokat, ebben az arc-ban azok voltak jók leginkább.

Liquid Snake

531

Az anime valahogy jobban leköt ezek szerint mint a manga mert erre a részre is azt mondom hogy élveztem, pedig ha azt nézi az ember alig történt valami. Megalo-t annyira bírom, elfogadnék egy ilyen cápát xD A poénok is rendben voltak, és ugye Luffy és Shirahoshi első találkozása is jól meg volt csinálva. "It's like pudding" xD

blackronin

#2424
Quote from: Liquid Snake on 2012-01-15, 14:52:26
531

Az anime valahogy jobban leköt ezek szerint mint a manga mert erre a részre is azt mondom hogy élveztem, pedig ha azt nézi az ember alig történt valami. Megalo-t annyira bírom, elfogadnék egy ilyen cápát xD A poénok is rendben voltak, és ugye Luffy és Shirahoshi első találkozása is jól meg volt csinálva. "It's like pudding" xD
:tezsvir:

Ja és LuckyDingo-nak:
Quote from: LuckyDingo on 2012-01-08, 14:33:07
Igazából a hangja érdekel. Mellekre spec nem gondoltam, amíg nem írtad..  ::)
Írtad, hogy a hangja érdekel.
Tessék:  :D
Voice actress, Yukana
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/people.php?id=5047
One Piece (TV) as Shirahoshi

De azért ezt is berakom, ha esetleg
[spoiler]
még a mellei is érdekelnének...  :P


:angyali:
[/spoiler]

Squazee2005

Jó volt az utóbbi két rész, most sikerült bepótolnom őket. Egyetértek maximálisan azzal, hogy így animében kicsit jobb, mint a mangában. Na persze a színek és a látvány sokat segítenek.

boing-boing-boing

blackronin

#2426
Quote from: Squazee2005 on 2012-01-16, 19:36:12
Jó volt az utóbbi két rész, most sikerült bepótolnom őket. Egyetértek maximálisan azzal, hogy így animében kicsit jobb, mint a mangában. Na persze a színek és a látvány sokat segítenek.

boing-boing-boing
:tezsvir:

Talán nekem az dobja fel legjobban a mostani arc-ot (persze az általad leírtak is NAGYON fontosak), hogy olyan filler jelenteket raknak be, amik kicsit lassítják a tempót (kicsit jobban kiélvezhetjük a FI környezetét, valamint szerintem ezeken a részeken a manga talán túl gyorsan átment), de ezzel együtt remekül kiegészítik az adott részt. Remek példa erre FI alaposabb bemutatása (a SH tagok szétválásának alaposabb ismertetése, a sziget világa, a palota belseje).

Kraivan

Nem akarom elszólni, de úgy tűnik a Fishman Arc valóban jobb mint a manga, és a fillerjelenetek is egész jók.
Bár Luffy evési jelenete "kicsit" furán volt rajzolva.

Bár másik topicban beszéltük, valószínű h ez az arc mangában lesz izgalmasabb, mert ugyebár képeget nézegetve, lapozgatva nem volt olyan átütő sikerű az arc. Reméljük animált fomában eléri azt a hatást mint szeretnénk. és emlegessük a FI anime az antiwar-nak. :D

blackronin

Quote from: Kraivan on 2012-01-22, 09:06:43
Nem akarom elszólni, de úgy tűnik a Fishman Arc valóban jobb mint a manga, és a fillerjelenetek is egész jók.

Bár másik topicban beszéltük, valószínű h ez az arc mangában lesz izgalmasabb, mert ugyebár képeget nézegetve, lapozgatva nem volt olyan átütő sikerű az arc. Reméljük animált fomában eléri azt a hatást mint szeretnénk. és emlegessük a FI anime az antiwar-nak. :D
:tezsvir:

Quote from: Kraivan on 2012-01-22, 09:06:43
Bár Luffy evési jelenete "kicsit" furán volt rajzolva.
Ez Tate munkája... tudod akit nagyon szeretünk itt ha megjelenik.  :D
Nem láttad már korábban? 
Neki köszönhetjük a sokszor emlegetett fura Robin-os és Usopp-os részeket.
Szóval ne lepődjél meg ezen, sőt még most nem is volt olyan vészes az általa csinált részek.

Kraivan

Nem akartam így közvetlen rákérdezni.