Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

blackronin

Quote from: fema on 2012-07-11, 20:48:27
Jól néz ki!

Ez is egy év késéssel ér ide, mint Naruto moviek?
Hát akkor jön, amikor kiadják dvd-n és bluray-en...
Addig csak a japánok élvezhetik sajnos.  :frown:

Zelda

I hate Europian cinemas -.-

Karez

Csak hogy irigykedjetek:

One Piece - Pirate Warriors Comic-Con 2012 trailer

Megjelenik Szeptember 21.
Only on PS3

Most örülök igazán hogy ps tualj lettem inkább anno 5 évvel ezelőtt.  ::)

Finlandia

Mennyibe fog kerülni ez a játék? :) Ha jól tudom, Európában is megjelenik.

Karez

Quote from: Finlandia on 2012-07-14, 22:14:52
Mennyibe fog kerülni ez a játék? :) Ha jól tudom, Európában is megjelenik.

Szokásos premier játékárként, 12 ezer magyar lepedő. Bár nem csoda, Japánban is csak idén márciusban jelent meg, még érthető hogy ennyiért árulják.
Jaja Európában szerencsére lemezes kiadásban is megjelenik. Amcsik picit megszívták, náluk only download lett a cím.

blackronin

#2495
Hoppá, ezeket el is felejtettem berakni, pedig már kijöttek egy ideje:
Z trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=NU2oGq9mo7s&feature=youtu.be
Karakter design:
http://imgbox.com/aahCs3dg


A Onepiece.hu-n most gyorsabb volt nálam.  :P


edit:
556
Végre ez a rész rendben volt!  :smile:
Volt persze egy-két art furcsaság, de legalább a hangulat és a pacing ideális.

Finlandia

Lehet, hogy megveszem magam is valahogy a játékot, pedig nincs PS3-am. --> Majd veszek egyet hozzá  :Kiraly:
Rég szeretnék valami konzolt, valahogy megoldom.

Z movie: Nekem Robin "ruhája" nem tetszik, túlzásba vitték szerintem nála a dolgokat.  :eek:

blackronin

557: ez is jó rész volt, végre kellemesen csalódtam.
Hangulat megvolt, General Franky ütött.  :D

Jövő hét is okés lesz szerintem.

LuckyDingo

Két dolog jött be:

1. Chopper a monster.. nagyon kemény volt :D
2. A végén, mikor Luffyt bevédte Sanji meg Zoro :)

Franky annyira nem jött be. Túl elhúzták azt a részt és a sok örömködés már idegesítő volt.

blackronin

#2499
Új infok a filmről:

1. Backstory:
QuoteSaid to be comparable to the Ancient Weapons, the Marines' trump card "The Dyna Stone" has suddenly been stolen and the terrifyingly powerful man responsible, former Marine Admiral "Z", stands in the path of the Straw Hat Pirates.

The Marine HQ finally moves forward to deal with the conspiracy that threatens to shake the very pillars of the New World. Elsewhere, Aokiji pursues the Straw Hat Pirates. Finally, Luffy and his crew move to take a stand against Z and his incredible power.

2. Post-timeskip Kizaru is benne lesz!  :eek:

[spoiler][/spoiler]

3. Z alárendeltjeiről:
QuoteEin - Modo Modo fruit user (Return-return fruit) reverses ages of people she touch. Works on non-humans too. voiced by Ryouko Shinohara
Bins/Beans - Mosa Mosa frui user it allows the user to quicken the pace of plant growth (unknown if applies to only plants) and control them to his desire. voiced by Teruaki Kagawa

Nem valami eredeti Ein DF-je...
Szinte ugyanaz, mint Bonney DF-je, de csak egy bizonyos korra tudja visszaállítani az illetőt.
Azt hittem, hogy ennél eredetibb képességet kap.

Liquid Snake

Manga olvasás közben nem jutott eszembe, de mi lenne ha Shirahoshi egyszerűen odaúszna a Noah-hoz és megérintené, akkor elvileg már nem követné mert "eltalálta" nem? XD

Kraivan

#2501
Quote from: Liquid Snake on 2012-08-09, 01:02:33
Manga olvasás közben nem jutott eszembe, de mi lenne ha Shirahoshi egyszerűen odaúszna a Noah-hoz és megérintené, akkor elvileg már nem követné mert "eltalálta" nem? XD
Az egész epizód alatt ez ment a fejemben.
Kb ez a jelenet ugrik be majd a következő pár hét OP-ről:
http://www.youtube.com/watch?v=6b697xqxcPg

Ok... Fogjuk rá h ha ott ezt megtenné, akkor ráesne a szigetre, szal el kellene úszni.
De a méretek annyira elcseszettek megint.
1. Honnan vágtak akkora fát amiből készült a hajó?
2. Egyes képeken a Noah nagyobb mint maga a sziget. Akkor mit bajlódik a DF h megkerülje a szigetet, amikor csak alulról átpöccinthetné az egészet?
Elhiszem h hatalmas, gigászi monstrum hajót akartak, de azért ez már inkább röhejjé fogja tenni az egész megmaradt történetet.

blackronin

#2502
Quote from: Liquid Snake on 2012-08-09, 01:02:33
Manga olvasás közben nem jutott eszembe, de mi lenne ha Shirahoshi egyszerűen odaúszna a Noah-hoz és megérintené, akkor elvileg már nem követné mert "eltalálta" nem? XD
Kraivan megválaszolta a kérdést.
Quote
Ok... Fogjuk rá h ha ott ezt megtenné, akkor ráesne a szigetre, szal el kellene úszni.

Quote from: Kraivan on 2012-08-09, 05:54:59
Kb ez a jelenet ugrik be majd a következő pár hét OP-ről:
http://www.youtube.com/watch?v=6b697xqxcPg
Vicces, de sajnos én is ezt éreztem anno a mangában.

Quote from: Kraivan on 2012-08-09, 05:54:59
De a méretek annyira elcseszettek megint.
Sajnos a méretek megfelelő ábrázolása Oda egyik leggyengébb pontjának számít, s számított mindig is.
Pl. most derült ki az új databookból, hogy a Sea King-ek 5000 m, vagyis 5 km hosszúak.
Luffy a timeskip után látszólag szinte ugyanolyan magas mint Boa, erre kiderül, hogy hivatalosan csak 2 cm-t nőtt...
Folytathatnám, de sajnos túl sok van ilyen.   ^^"

Quote from: Kraivan on 2012-08-09, 05:54:59
1. Honnan vágtak akkora fát amiből készült a hajó?
Az Adam Wood fa elég nagy hozzá.

Quote from: Kraivan on 2012-08-09, 05:54:59
2. Egyes képeken a Noah nagyobb mint maga a sziget. Akkor mit bajlódik a DF h megkerülje a szigetet, amikor csak alulról átpöccinthetné az egészet?
Elhiszem h hatalmas, gigászi monstrum hajót akartak, de azért ez már inkább röhejjé fogja tenni az egész megmaradt történetet.
Hivalatosan a Noah feleakkora mint a sziget, szóval ha esetleg akkorának vagy nagyobbnak látszik, akkor megint Oda a ludas.
VDD DF-je a legrövidebb úton követi a célpontját (persze azután miután ráállt a célra, lásd Hacchi esete), de sajnos erre a dologra megint nem figyelt Oda megfelelően, eléggé látható ez a Noah esetében.

Az anime valamivel élvezhetőbbé tette a FI arc-ot (bár az esetenkénti szörnyű art-ot nem tudom megbocsájtani nekik), de akkor se lesz nagy szám összességében.
Egy átlagos arc, ami inkább a timeskip előtt kellett volna letudni (az ellenfelek ereje és a arc felépítése miatt), de most már ez van...

Kraivan

Aki nem olvasta a mangát az ne kattintson:
[spoiler]Viszont amikor luffy Elephant Gatlinggal rommáveri a hajót, akkor sem épp dezintegrálja, tehát valahova le kell majd esnie. A mangát nem tanulmányozom csak lapozom a story miatt. A sea kinget tették földre a Noah-t, vagy skippelték ezt a részt?
[/spoiler]
Mondjuk ettől a cyberrésztől frászt kapok a OP-ben. Meg a omfg jelenetek amit levág a rajongó triáSz...  :punny:
A shoulder rakétán viszont jót nevettem. Ez amúgy nem lángszóróval volt?

blackronin

#2504
Quote from: Kraivan on 2012-08-09, 12:29:59
Aki nem olvasta a mangát az ne kattintson:
[spoiler]Viszont amikor luffy Elephant Gatlinggal rommáveri a hajót, akkor sem épp dezintegrálja, tehát valahova le kell majd esnie. A mangát nem tanulmányozom csak lapozom a story miatt. A sea kinget tették földre a Noah-t, vagy skippelték ezt a részt?
[/spoiler]
[spoiler]
- A hajódarabok nem esnek a szigetre, mert a Noah-t is körbeveszi egy burok és ebben a burokban maradtak a darabkák.
- Nem skippelték a részt, a Noah-t a Sea Forest-ben rakják le.
[/spoiler]

Quote from: Kraivan on 2012-08-09, 12:29:59
Mondjuk ettől a cyberrésztől frászt kapok a OP-ben. Meg a omfg jelenetek amit levág a rajongó triáSz...  :punny:
Ne bántsd őket, csak szeretik a robotokat.  :P
Egyébként azért vannak ilyen részek a sorozatban, s ezt Oda is megerősítette, mert Oda az OP után egy mecha mangán akart volna dolgozni... azonban ez biztosan már nem fog összejönni az állítása szerint (az OP-t akarja teljesen végigvinni, ami legalább még 9-10 év), viszont úgy érzi, hogy a mecha-s dolgokat az OP-ban is be tudja mutatni.

Quote from: Kraivan on 2012-08-09, 12:29:59
A shoulder rakétán viszont jót nevettem. Ez amúgy nem lángszóróval volt?
Mindkettő rész benne van a mangában, csak a lángszórós később jön.

blackronin

#2505
558-560:
Hát ezek a részek is lementek...
Nem voltak rosszak, de a tempó nem a legjobb.

edit:
Z film új ruhák

[spoiler]

[/spoiler]

Biztosan velem van a baj, de Oda ízlése egy kicsit fura lett ebben a filmben...  ^^"
A női tagok egyik ruhája, finoman fogalmazva is, "ribancos", míg a másik totál visszafogott.
Két véglet.
A többi tagnál is vannak fura ruhák, bár Oda biztosan ezekben a filmekben éli ki az elvadult stylist énjét.  :P

LuckyDingo

A "tempó nem a legjobb" enyhén sem közelíti meg az igazságot. A tempó egyenesen szar. A mangában is úgy éreztem, hogy elhúzzák ezt a Hordy Luffy szerencsétlenkedést, de az anime még jobban nyújtja.. köbö 3 perc alatt befejeztem a mostani epizódot, annyi értelme volt. A következő sem lesz jobb..

blackronin

#2507
Quote from: LuckyDingo on 2012-09-02, 15:55:46
A "tempó nem a legjobb" enyhén sem közelíti meg az igazságot. A tempó egyenesen szar. A mangában is úgy éreztem, hogy elhúzzák ezt a Hordy Luffy szerencsétlenkedést, de az anime még jobban nyújtja.. köbö 3 perc alatt befejeztem a mostani epizódot, annyi értelme volt. A következő sem lesz jobb..
Nagyjából egyetértek, de érdekes módon nekem anno a mangában sokkal elviselhetetlenebb volt ez a rész.
Vagy talán azért nem panaszkodok már, mert felkészültem rá?  ^^"

Az biztos, hogy szerencsére már hamarosan [spoiler]véget ér a Hody-s harc.
Jön a flashback, majd Luffy beviszi a végső ütést.
Utána már az utójáték jön a Noah szétverésével, a sziget megmentésével és a Big Mom-os rész.[/spoiler]

Én azt mondom, hogy a FI arc nem nagy szám, de inkább itt nyújtsák el a dolgot, ne a következő arcban, így hátha jobb lesz a pace.
Oda ugye sok szünetet tartott mostanában, s a japánok nem akarnak filler-t, ennek következménye a lassú tempó.
Szóval ez van, ezt kell szeretni.

blackronin

#2508
561-566:
Még kész szerencse, hogy vártam heteket a részekkel.
Egyszerre letudtam az egészet, s nem voltam elájulva a végeredménytől.
Talán a 566-os volt élvezhető.
A pacing nagyon rossz volt, s a legjobban az zavart hogy Hody-s és bandáját úgy állították be, mintha komoly fenyegetést jelentettek volna...
Pedig a manga alapján pont az ellenkezője az igaz.
Túl sokáig nyújtották a harcokat és a finishing move-kat is, így nem lettek olyan ütősek mint anno a mangában.
Az art rendben volt, abba nem tudok belekötni.

Az a lényeg, hogy innentől kezdve már érezhetően javulni fog a történet, csak jó lenne ha a pacing-et nem csesznék el
ennyire.

edit: az új filmhez is lesz filler előzmény, mint anno a Strong World-höz.
http://www.nottv.jp/special/one-piece/

Egyelőre én csak a Nami fanservice-t látom, mást nem.
Amivel különösebben nincs bajom...  :P (de azért inkább mutassanak több Robin-t is)
Bár azért reménykedek, hogy valami érdemi információt is megtudunk a film történetéről.

edit: 567-568
Végre olyan részek, amiket élveztem, kifejezetten a 568-as rész tetszett.
Megfelelő pacing, jó art, kellemes zene.
Mondhatnám, hogy jobban átjött ez a rész, mint a mangában.
Ezennel le is zárultak a Hody-s bohóckodások, s végre az érdekesebbek dolgok jönnek végre!

Karez

Hehe, végigvittem a Main Log-ot OP játékban. A legvégén meglepet egy alternatív befejezéssel is:

One Piece - Pirate Warriors (PS3) Alternative Akainu boss fight

Persze, ettől függetlenül az eredeti befejezést is előlehet hozni. Aki képbe van hogy a Toei milyen shounen animéket alkotott, hamar rájön honnan jött a végső csapás ötlete.   :Kiraly:
Arról nem tudok hogy Oda-sensei is rábólintott volna erre, de biztos nem utasította el, ha egyszer bekerült.

blackronin

#2510
One Piece Film Z info:
QuoteThis year's 47th issue of Shueisha's Weekly Shonen Jump magazine is announcing on Monday that Canadian singer Avril Lavigne is contributing two theme songs for this year's One Piece Film Z film.

For the first time in the anime franchise, this next film will have two theme songs of its own: "How You Remind Me" and "Bad Reputation." According to the magazine, Lavigne herself is a fan of One Piece, and One Piece manga creator Eiichiro Oda is similarly a fan of Lavigne's music. After an exchange of letters and music between the two sides, the arrangement for the two theme songs were made.
Wow.  :eek:

A TV special-nál szintén új ruhákat kapnak a SH tagok.



Gondolom nem kell kiemelnem megint Nami-t és Robin-t...  :__devil:
Amin szintén röhögtem, hogy a legutóbbi manga kötetben már többen jelezték Oda-nak, hogy Nami és Robin melle milyen sokat nőtt a timeskip óta és szeretnék tudni az új méreteket.  :lul:
Oda azt válaszolta, hogy ez így igaz, de még nem tudja, hogy mekkorák legyenek hivatalosan és ezért kihirdette, hogy inkább a rajongók döntsék el helyette.  :P

Karez

Tudom, az itteni topikban a lőtéri kutyát nem érdekli a ps3-ra megjelent One Piece játék. De csakazértis alapon, itt az én játéktesztem belőle.  :D

One Piece - Pirate Warriors teszt

chilip

#2512
nem Gol D. Roger? csak GolD Rogernek ejtik? mivel a "will of D" vonal tagja?

ed.: meg a linkelést is elbaxtad sztem ott a Zoro-s kép felett :D

Karez

#2513
Azóta javítottam a cikken.
Páran szóltak hogy nem teljesen érthető a cikk. Aztán jobban utána nézve konkrétan a tegnap írt "vázlat" szövegét linkeltem be.  :eek:
A szöveg linkelést pedig, akárhogy csinálom, nem akar megjavulni. Sztem az úgy is marad.

Most már "olvashatóbb", és érthetőbb lett az egész cikk.
Bocsánat. ^^"

chilip

Quote from: Karez on 2012-10-22, 16:29:45
Azóta javítottam a cikken.
Páran szóltak hogy nem teljesen érthető a cikk. Aztán jobban utána nézve konkrétan a tegnap írt "vázlat" szövegét linkeltem be.  :eek:
A szöveg linkelést pedig, akárhogy csinálom, nem akar megjavulni. Sztem az úgy is marad.

Most már "olvashatóbb", és érthetőbb lett az egész cikk.
Bocsánat. ^^"



....
<p style="text-align:left;"><a href="http://kkazuma.files.wordpress.com/2012/10/41503.png">Maga a játék Monkey D. Luffy szemszögéből
....


a href rész miatt link a szöveg is, töröld ki egyszerűen
a képnek külön van linkje, duplán van benne

blackronin

#2515
569-570:
Végre véget ért Hody "tündöklése" és normális részek jöttek!
Rendben volt minden, szóval élveztem ezeket.
Csak így tovább!

Már volt a mostani rész végén egy rövid spot a Z filmről, a hozzá kapcsolódó special-ról és Avril Lavigne is.

571:
Végre újra a helyes vágányon vagyunk!
A rész remek volt, Big Mam és bandájának bemutatása is ütött.
Csak így tovább!  :jee:

edit:
572
Jó rész volt ez is.
Tehát marad még 1 rész a FI arc-ból, s utána jön a [spoiler]Punk Hazard arc.[/spoiler]
Viszont még beékelődik a mini Z arc és a Luffy special (mindkettőt nagyon várom), így ezekkel a december el is telik majd.

Ja és érdemes megemlíteni 3 dolgot a résszel kapcsolatban!
- Smoker haja immár teljesen fehér (eddig ugyebár zöldes fehér volt), ezzel a manga eredeti színéhez igazodik már
- Tashigi haja is átváltozott sötétkékről feketére, így ez is a manga eredetit követi 
(ezek nem nagy dolgok, de fura hogy miért nem tudták alapból így hagyni ezeket? Minek kellett variálni?)
- Jinbe dolga viszont komoly változás: a mangában semmilyen formában nem jelentette ki, hogy akkor már biztosan csatlakozik Luffy-hoz, s ennek akadálya a Big Mom-mal való kapcsolat, vagyis ennek lerendezése után már megy is Luffy-val.
Ott ezt csak sejteni lehetett, de az anime konkrétan kimondta ezt.

Következő részek:
2012.12.02. #575: Z's ambition arc · The little giant Lily!
2012.12.09. #576: Z's ambition arc · The riddle of the strongest army corps appears!
2012.12.15. Episode of Luffy - 2 hour special + trailer
http://www.youtube.com/watch?v=zuP2vwxDMkg&feature=player_embedded

blackronin

#2516
One Piece Film Z összefoglaló és infoáradat

[spoiler]
Intro:
A group called "Neo Marine" led by Z breaks into a Marine's stronghold and snatches the so-called "Daina Rock".
Kizaru appears and says something like "It's been a long time, Zephyr-Sensei. Please put the Daina Rock down" just before attacking him.
Z says "I'm pretty sure I've already taught you not to rely too much on your light beams" and fights back.
The Rock that Z had stolen bursts into a island-wide explosion.
Kizaru does not get injured, while Z gets swallowed by the explosion and is drifted away.

New setting, Rufy and friends are eating cherries from Franky's head. (wtf? ?)
Suddenly some volcanic ash falls from the sky and no sooner they noticed that something was strange than they find Z drifting in the sea.
Chopper examines Z and says that he just passed out but he's not suffering any serious injuries.
Chopper finds out that Z's right arm ("Smasher") is made out of sea stone, he thinks he might be an enemy but gives him medical aid anyway. After a while Z opens his eyes.
He familiarizes with them at first, but after Rufy calls himself a pirate he completely changes his attitude and damages the ship.
Rufy, Zoro and Sanji are about to attack him when the members of "Neo Marine" , that was searching for their missing leader, get into the fight.
There's a small fight between Vince (Binzu?) and Ain against Franky and Nami. Z grabs Rufy with his sea-stone arm. While Rufy says "I'll become the pirate king!" , Z leaves the ship and orders his subordinates
to shoot cannon balls to the Sunny. Sunny's "Coup de burst" saves them.
Z orders his men to go to a temple, in order to restore their youth.
Meanwhile, Marine Headquarters set up a metting to come up with a strategy to catch Z.
Admiral Akainu orders to a bunch of officers the complete annihilation of his former mentor.
Mugiwara's land on a near island to repair the ship. They split up. Robin, Usopp, Nami (and Chopper?) go to a bar to gather information about Z. Rufy,Sanji,Zoro e Brook go to a hot spring to have some rest, while Franky stays with the Sunny wanting ro reinforce its equipment.
In the hot spring, Rufy and friends are having fun, when suddenly an adult male voice coming from behind interrupts them. It's former-admiral Aokiji.
They're kind of annoyed by his presence, but Aokiji surprises them by saying that he has no intention to fight them.
They leave the spring, and they see Aokiji's artificial leg made of ice. They ask him why he had to fight Akainu? but he just answers "That's not a nice question to ask.."


In the bar Nami hears some marines talking about the incident provoked by Z in that island. They leave the bar and run into Rufy that is being followed by some marines. He uses the Haki of the Conqueror. Only one official does not faint and he gives them more information about the ongoing war between Z and the Marine.

Z's plan is to use the Dyna Stone to erupt three giant volcanoes at the end of the New World to destroy the whole ocean creating a new mass of land therefore ending the Great Age of Pirates.

Z's real name is Zephyr, nickname "Black Arm Z".
His mechanical arm is called '"Smasher".
He was a former mentor of Akainu, Aokiji and Kizaru.
[/spoiler]

edit:
Az egyik srác megnézte a filmet (bejutott a preview előtti vetítésre), s lényegében leírta az egész cselekményszálat (ez a teljes film rövidített változata, aki nem akar semmilyen poént lelőni az ne olvass el... engem érdekel, szóval én már tudok mindent   :P )
[spoiler]
Aokiji meets straw hat pirates, and tells them about the background
of Z and what the End Point is. According to Aokiji, Z plans to end
the great pirate era by blasting the three End Points (huge magma reservoir)
in New World.

The existence of End Points is known to people as fake.
Only high-ranking officials of World Government and Marine
know it is true.

Garp tells Coby and Helmeppo about Z.

Z's real name is Admiral "Black Arm" Zephr. His wife and child
were killed by a pirate. This made him add to hatred to pirates.
Afterward, very strong pirate (devil fruit user) cut his arm off
and annihilated his military units except Ein and Bins.

When the pirate joined Shichibukai, Z was displeased at Government and
left Marine. Coby trembles at the power of the pirate who cut off arm of
admiral.

Luffy confronts Z in the desert of the island, but he is
neutralized by a bullet of sea stone.

Z picks the straw hat up and proposes to destoroy the straw hat
and great pirate era. Luffy naturally gets angry, but he is
knocked out by the strong attack such as smasher tornado.
Z destroys the End Point of this island.

Aokiji meets the straw hat pirates and gives them the eternal
pose of the Period Island (last island).

The straw hat pirates venture into the Period island changing
their costumes. Franky backs up. Luffy runs towrads Z in a bee-line.
Zoro and Sanji begin to fight against Ein and Binz.

Luffy arrives at Z. Final battle begins. Luffy succeeds to destroy
smasher by indenting sea stone.(smasher consists of sea stone). Z's
sunglasses are falling from his face. Z begins to show a vivid face.

Aokiji secretly watches the fight and says "Zephr-sensei is coming
back..."

A fierce fight continues, but finally Z tumbles down running out of
physical strength because of his age.

Luffy barely wins the fight, but Kizaru and about six vice-admirals,
who intend to exterminate Luffy and Z, conftont them.
Z volunteeers to prevent the enemies. Aokiji lets gigantic ice block
appear between Z and Luffy.

Z thanks to Aokiji "Kuzan...you makes my place to die" and rushes
toward the Marines.

Kizaru says "Farewell, Zephr-sensei", and mercilessly shoots Yasakani
no Magatama to Z. Z rushes to Kizaru shouting "Borsalinooooo!!".
Vice-admiral Doberman is crying quietly. Z suffers the damage of
Yasaakani no Magatama, but he keeps his feet.

"I'll give you the last lesson!!"

Straw hat pirates leave the island showing mixed feelings.

Aokiji encourages Ein and Bins who are crying in front of the grave of Z.

【Last scene】 The name of Z derives from the "hero" that Z played in his
childhood.

I'm sorry for my poor English.

extra:
Nami, Chopper and Robin were very cute.

Nami, Chopper, Robin, and Brook are rejuvenated 12 years by the skill of modo-modo fruit. Each time Ein touches the enemy, the age of the enemy goes back 12 years. When the rejuvenated ages go over the real age, the enemy disappears from the world.

When Zoro stuns Ein, they go back to the real age in peace.
[/spoiler]
Be kell vallanom, hogy ez a film sokkal érdekesebb és izgalmasabb mint a Strong World.
Ain DF-je elég meredek, ha megfelelő gyorsasággal párosulna, akkor ő lenne a legkeményebb ember az OP világában.
Viszont így elég gyengus.

Fanservice is van bőven!  :D
[spoiler]A ruhák, meg az hogy Ain DF-je csak Nami-ra és Robin-ra hat (18 éves Robin  :eek: ), meg persze Chopper-re (cukit szeretők előnyben). Ja és ott van Brook is...  ^^" Mondjuk nála lényegtelen, mert ő már halott.[/spoiler]

Számomra ez eddig a legjobb OP film.
Kár, hogy mi csak később láthatjuk.  :frown:


edit:
573
Remek lezárása a FI arc-nak.
A vége különösen megható volt.
Az ilyen pillanatokért szeretem az OP-t.  :smile:

Vár a New World!  :whoah:

574:
Remek rész volt!
OPIC.
És a fanservice se volt rossz...  :P

Jövő héttől jön a Z filler 4 résszel, valamint a Luffy special.
Tehát a következő arc majd csak 2013-ban folytatódik.

Új Z trailer a végén.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HY_4kfZXWiI

Nem semmi!
Robin-t hirtelen fel se ismertem 18 évesen.  :eek:

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2012-11-12, 14:25:11

Jövő héttől jön a Z filler 4 résszel, valamint a Luffy special.
Tehát a következő arc majd csak 2013-ban folytatódik.

T_T Fenébe a Z fillerrel.. adják ki dvd-n. xD Ezek szerint 2013-ig nem nézek OP-t.. :S

blackronin

#2518
Hírek:
Januárban kezdődik az új canon arc, valamint

[spoiler]Caesar hangja Mayuri lesz.
Lehet örülni.
Szegény csávó állandóan csak örült tudós szerepeket kap...  :D[/spoiler]

edit: befejeződött a Z filler arc.
Nem volt valami nagy szám, de rossz se volt.
Ez is valami.
Januárban végre itt van Punk Hazard!   :whoah:

edit2: kijött a Glorious Island első rész (szintén egy Z filler, de okostelefonokra, de majd TV-ben is).
Röviden: tömény Nami fanservice, szinte minden harmadik jelenet Nami mellét, seggét, stb-jét mutatja.
Lehet örülni.  :P

Ezzel kapcsolatosan:
Nagyon fura ez a sok fanservice. Mind a Z filmben (elég csak a dögös fürdőruhás Nami-ra, az ő 8 éves változataira és a 18 éves Robin-ra gondolni, aki még ráadásul táncosként, megfelelő ruhában, is fellép az egyik bárban! S ez még csak a női rész volt...), a 4 részes filler (Nami és Robin ruhái, s jelenetei), meg erre a másik special-ra gondolni (amit már fentebb megemlítettem).
Oda kiélhette a vágyait az utóbbi időben, az nem kétség (a következő anime arc-ban lévő dolgokról nem is beszélve, aki olvassa a mangát az tudja hogy miről beszélek).
Nem tudom, hogy akkor most ennek örülni kell, vagy innentől kezdve ez lesz az alap?  ^^"
Persze ez még közelében sincs a Kenichi színvonalához (amiben már tényleg nevetségesen sok ilyen van), de a OP rajongók se panaszkodhattak mostanában...

edit3: megvolt a 579-es rész.
Egészen rendben volt, de semmi extra... még.  :D
Új OP nincs még sajnos.  :frown:

Finlandia

#2519
Quote from: blackronin on 2012-12-22, 17:39:48
Nem tudom, hogy akkor most ennek örülni kell, vagy innentől kezdve ez lesz az alap?  ^^"
Persze ez még közelében sincs a Kenichi színvonalához (amiben már tényleg nevetségesen sok ilyen van), de a OP rajongók se panaszkodhattak mostanában...

Örülök, hogy nem csak engem zavar. Utálom a tudatot, hogy begyűrűzött a fanservice, mikor enélkül is tökéletesen világhíressé vált...