Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Rounin

Én meg már voltam mindkét oldalon és mégsem szeretem.
Persze, el kell ismerjem, hogy azért nagy eséllyel van alapból is némi probléma, ha a 'rút, galád, bomlasztó don juan' szétcincálja boldog/boldogtalan kapcsolatod... de mégsem tetszik. Kivéve, ha látványosan gáz van ottan; akkor azért megértőbb tudnék lenni... ha nem gondolnék bele, hogy azért, mert adott pillanatban (napokban, hetekben) gáz vanik, később még helyrejöhet és lehet belőle életfogytiglan. Amit ugye kicsi Juan nem hagy. :_piszka:

Wait... még a végén komolyan kezdek ide írni. :zomg:
Kurz ubd gut: eredménytű' függetlenül úgy vélem, nem szép húzás kalitkás madárkára lőni.
Jó lenne, ha nem lennék ilyen hipokrita. :lame:

Selmo

Quote from: Zsiga on 2008-05-16, 17:32:48
Aki nem így gondolkodik a mai világban annak legfeljebb akkor lesz barátnője ha összefut egy egyedülálló (ugye így mondják a single-t magyarul? :)), kedves, okos, szép, stb. lánnyal akinek éppen be is jön (=soha).
Akkor lőjj le, mert élő példa vagyok. (Képet meg nem kaptok, mert egyrészt a szépség relatív, másrészt megtiltotta. :D )

+1 Rou mellé. Más meghódítani valakit és más elhódítani valakit, aki éppen válságban is lehet.

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Quote from: Selmo on 2008-05-16, 21:36:40
+1 Rou mellé. Más meghódítani valakit és más elhódítani valakit, aki éppen válságban is lehet.

Még jó, hogy mellé :angyali:
Az a baj, hogy az ember feltalálta magának az erkölcsöt, erkölcsi normákat, gerincet, emberséget, egyéb ilyen dolgokat és ha megdobban a szív, felharsannak a kürtök, angyalok zengik mennyei dalukat... nos, akkor hirtelen elkezd agyalni, hogy miért NEM szabad. És megkeseríti a saját életét :angyali:
Mármint azok, akik követik is ezeket a fent említett lököttségeket, vagy legalábbis szeretnek abban a szerepben tetszelegni. És ugye megeshet, hogy nem figyel a hangra, mert a kiszemelt az angyalokkal együtt dalolja a vitéz tettekre buzdító éneket... nah, szóval get a life everyone. :_piszka:

Zsiga

Quote from: Lythis on 2008-05-16, 21:13:19
és ez rettenetes és/vagy elképzelhetetlen?
Egyszerűen csak nagyon kicsi az esélye. :) Természetesen vannak ellenpéldák, csak nem ez a jellemző.

Az már egy másik kérdés ha az "áldozat" konkrétan a szemedbe mondja hogy állj le, itt nem erről van szó. Inkább azokra az esetekre kell gondolni amikor az ifjú hölgy csak azért van együtt valami ronda/buta/tahó/stb. emberrel mert mint tudjuk a nők nagyon utálnak egyedül maradni (in b4 majom-faág-stb). Ilyenkor kis költői túlzással akár azt is mondhatjuk hogy az udvarlónak úriemberi kötelessége megszabadítani a hölgyet rabságából. :)

Selmo: Akkor egy szerencsés ember vagy. :)

Lythis

Joh, de ha csak azért van vele együtt, akkor valahol megérdemli, nem? :D

Rounin

Quote from: Zsiga on 2008-05-16, 22:07:33
Ilyenkor kis költői túlzással akár azt is mondhatjuk hogy az udvarlónak úriemberi kötelessége megszabadítani a hölgyet rabságából. :)

Mi van, ha az udvarló hősi tette közepén, mikor a torony rabja épp lovának nyergébe huppanna, hirtelen ráeszmél, mekkora szemét is (a saját paladinlike eszméi szerint) a torony zord őrével szemben, és megsarkantyúzva lovát cserbenhagyja a felhergelt hercegnőt? :haha:
Ugye attól még teljes értékű ember marad? ;(

Selmo

Quote from: Zsiga on 2008-05-16, 22:07:33
Ilyenkor kis költői túlzással akár azt is mondhatjuk hogy az udvarlónak úriemberi kötelessége megszabadítani a hölgyet rabságából. :)
Persze van ilyen eset is, de ha teszem azt éppen valami nem stimmel ott és labilis a hölgyemény, belemegy a dolgokba aztán  pár hónap után rájön, hogy mégis az volt az igazi, akkor mindketten (hárman) becsapottnak és elárultnak érzik magukat. Nem tudom én valahogy nem szeretnék soha ilyen "mérőműszer" szerepében lenni, hogy mégis az előző volt a jobb. Másrészt meg amit Rou is mondott, a fene nagy erkölcsi dilemma, meg lovagiasság, lelkiismeret.

A tökéletesség unalmas.

Rounin


Zsiga

Quote from: Lythis on 2008-05-16, 22:11:21
Joh, de ha csak azért van vele együtt, akkor valahol megérdemli, nem? :D
:D

Rou : Persze, alapvetően nekem is ilyen elveim vannak hogy foglalt csajt nem (in b4 az a foglalt akin fekszenek), csak mostanában kezdek rájönni hogy az elveim nem vasalnak nekem inget, nem hoznak reggelit az ágyba, etc. ;)

.Attila

Quote from: Zsiga on 2008-05-16, 22:21:10
Rou : Persze, alapvetően nekem is ilyen elveim vannak hogy foglalt csajt nem (in b4 az a foglalt akin fekszenek), csak mostanában kezdek rájönni hogy az elveim nem vasalnak nekem inget, nem hoznak reggelit az ágyba, etc. ;)

Na kb. itt tartok én is az elveimmel.
Az elvek nagyon szépek tudnak lenni, csak a nők többnyire nem elvek szerint működnek.

Lythis

Tény, de nem is a nők miatt vannak elveid, vagy tévedek?

.Attila

Quote from: Lythis on 2008-05-16, 22:25:16
Tény, de nem is a nők miatt vannak elveid, vagy tévedek?

Nem, de végső soron ha a szép elveid miatt nem működik a dolog, akkor változtatni kéne, nem?

Rounin

Hja, hát ha úgy vesszük, hogy az a foglalt, akin fekszenek, akkor nem is csináltam semmi rosszat. :angyali:

Nekem rég leestek ezek a dolgok, csak az a gond, hogy ingvasalás, ágybareggeli, egyéb non-spiritual dolgok (most beszóltok, hogy a spirituális az etc, eh? :_piszka:) miatt nem is érdekel a dolog. (na azért a hormonfűtött rész megér egy-két misét)
Családot akarok alapítani, a fenébe is, nem egy jól idomított persocomot tartani. :D
Akarok egy kislányt és egy fiút.
Egyszerű, békés, boldog élet során mazsolára aszalódott arcot. Unokákat. O_o Ez már a vég :gyagya:

QuoteNem, de végső soron ha a szép elveid miatt nem működik a dolog, akkor változtatni kéne, nem?

Szerintem nem kéne áttérni a fiúkra... :he:

Lythis

Quote from: .Attila on 2008-05-16, 22:26:08
Quote from: Lythis on 2008-05-16, 22:25:16
Tény, de nem is a nők miatt vannak elveid, vagy tévedek?

Nem, de végső soron ha a szép elveid miatt nem működik a dolog, akkor változtatni kéne, nem?
Szerintem az elvek azért vannak, mert az ember adott viselkedésmintákat tart helyesnek, és elfogadhatónak (ez most ilyen kvázi-tudománysan/fellengzősen hangzik, de nem tudom másképp megfogalmazni..). Azért követed őket, mert meg vagy győződve róla, hogy az a helyes. Nincsenek betonbaágyazva, szóval nem mondom, hogy nem változhatnak, vagy alkothatsz újakat, de úgy gondolom, hogy csak azért dobni őket, hogy "szerezz valakit" végsősoron nem több, mint szembeköpni magad egy jóóó nagy vérestúrhás köpettel.
Nem hiszem, hogy ez ennyire fontos dolog lenne, hogy emiatt fel kelljen adni őket. De persze ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

.Attila

Nem fogok az első csitrihez rohanni, annyira azért nem unatkozok.

Selmo

Azt mondják, az ember az első bűntettet követi el a legnehezebben, aztán már mindig egyre könnyebb a következő. Lehetséges, hogy ez így működik ezzel is, mindig csak egy kicsit enged az ember az elveiből, míg végül...

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Szerintem ez az egész fórum legröhejesebb topikja (Elfen Lied included :D).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Ramiz on 2008-05-16, 23:22:29
Szerintem ez az egész fórum legröhejesebb topikja (Elfen Lied included :D).
Valami hasonlot akartam en is kifejezni lassan...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki


Rounin

Quote from: Ramiz on 2008-05-16, 23:22:29
Szerintem ez az egész fórum legröhejesebb topikja (Elfen Lied included :D).

Old request, de át lehetne végre nevezni Nemi topicnak vagy Hormon ringnek? :_piszka:

Selmo

Quote from: Ramiz on 2008-05-16, 23:22:29
Szerintem ez az egész fórum legröhejesebb topikja (Elfen Lied included :D).
Ki is indította? ::)
Amíg nevetni tudunk, nincs baj.

A tökéletesség unalmas.

Tycho

Milyen jó, hogy írtam vannak határok, meg nem körülményektől független, hogy a csábítást, hogy kell megítélni! Mi lenne itt, ha egy igazi flamebait tahóságot dobtam volna be? :__devil: :Kiraly:

Amúgy ez a topic igazi vérfürdő lehetne trollokkal, milyen érdekes, hogy pont a legalkalmasabb topicban nincsen masszív trolling :angyali:


Zsiga

Quote from: Tycho on 2008-05-17, 00:21:53
Amúgy ez a topic igazi vérfürdő lehetne trollokkal, milyen érdekes, hogy pont a legalkalmasabb topicban nincsen masszív trolling :angyali:
Te ember, olvasod te ezt a topicot? ;) :angyali:

Dreamcleaver

This topic doesn't worth trolling. It also lacks sum serious lulz.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone


Tycho

Quote from: Zsiga on 2008-05-17, 01:36:48
Quote from: Tycho on 2008-05-17, 00:21:53
Amúgy ez a topic igazi vérfürdő lehetne trollokkal, milyen érdekes, hogy pont a legalkalmasabb topicban nincsen masszív trolling :angyali:
Te ember, olvasod te ezt a topicot? ;) :angyali:
Te hol nem trollkodsz? :ejnye:

Zsiga


Én

Ezt most olvastam a szakítósblogon, igazából nem annyira extra, de kurva dühös lettem rajta. A nagy poént nem lövöm le, de hogy lehet valaki ennyire idióta, hogy magát és a másikat is ennyire becsapja? Legalább viselkedett volna úgy, mintha nem élete nagy szerelme lenne... Ha meg csak sima lekoptatás, akkor nc.

Member

Kicsit mintha tesztelte volna, vagy nem tudom. Nem tudom az "Ő" képébe képzelni magam. Mert a játszótársamat
[spoiler]Nem fogom megcsókolni és minden nap sms-t küldeni neki[/spoiler]

.Attila

Quote from: Én on 2008-05-28, 17:28:47
Ezt most olvastam a szakítósblogon, igazából nem annyira extra, de kurva dühös lettem rajta. A nagy poént nem lövöm le, de hogy lehet valaki ennyire idióta, hogy magát és a másikat is ennyire becsapja? Legalább viselkedett volna úgy, mintha nem élete nagy szerelme lenne... Ha meg csak sima lekoptatás, akkor nc.

A gyerek bizonytalan volt, hogy most tetszik-e neki a csaj vagy sem.
Mivel azonban egy fiú nem mutathat bizonytalanságot, különben a csaj lelépne, ezért színészkedett.