Main Menu

Utawareru Mono-SPOILER

Started by Alkyra, 2006-04-30, 17:42:03

Previous topic - Next topic

Prof. William

De akkor meg miért nincs sok fiúnak farka? (Persze nem úgy. :) )

Oborónak sincs, az Öregnek sem volt. (Túlnyomó szének nem volt) Vagy férfiaknál divat levágtani? Vagy ilyen kevert génű ez a faj? Falakinek kijön a farka valakinek meg nem?  De a lányok füle azért legalább más mint a fiúklnak.

És azt olvastam hogy az animébe lányoknak vannak berakva.

Vagy lehet hogy Oboro sem tudja mi a helyzet velük, aztán nézett amikor este kicsomagolta őket a ruháikból. :) DE olyan részeg volt hogy elfelejtette reggelre...  :muhahah:

Manitu

Nézd meg a második képet. Vannak ott férfiak is ugyanolyan lekonyuló füllel, mint a nőknél divat.
Meg mintha például Tuoka-nak sem lenne farka. Legalábbis nem látható... Lehet férfiaknál nem divat az, hogy kilátszik, és elteszik a másik mellé a nadrágjukba  :muhahah:
De végülis mindegy, a történet szempontjából nincs sok jelentősége a dolognak, meg valószinűleg úgysem fogunk konkrét, egyenes választ kapni erre a kérdésre soha...


Prof. William

Azért bírnám ha az utolsó részben. Mindenki heppi + minden és Oboro az íjjászokhoz.

- Hát lányok(eddig soem mondta ezt nekik) jól lezúztuk a gaz elleneket.
- Örülünk Oboro-sama de mi fiúk vagyunk.
:eek: :eek: :eek:

Azért Oboro nem hiszem hogy ferde lenne. Bár ha nagyon részeg valaki... Örülhet hogy reggel nem arra ébredt hogy Mukuru nyalogatja a fülét.  :Kiraly:

Amúgy tényleg mindegy. Sztem lányok, ha csak nem mutatják be konkrétan. Ha nem derül ki senki akkor én abban maradok hogy azok. Mindenki szíve szerint döntse el.

Csak szegény Doujin rajzolókat sajnálom, ha kiderüne a fiúdolog. Láttam pár képet és azon nagyon nőnek tűntek. :)

Nevl

#123
Alkatuk és mozgásuk, viselkedésük (+haj, hang stb) arra utal, hogy nők... eredetileg úgy volt, hogy a férfiaknak nincs farkuk, de ez valahogy picit megkeveredett, viszont a nőknek mind lefele konyuló fülük van, a férfiaknak meg felálló. (most újranézve ez se igaz....)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Prof. William

#124
Elcseszet egy faj a fülikéké. Mindenki génhibás meg buzi.  :whoah:

Lehet hogy a rajzolók hibája? Vagy nem figyeltek a konceptre? Remek megkülönböztetési forma lehetet volna a farok-fül dolog. Fílinges lett volna. De kissé elrajzolták.

Ja igen nég Nuwangira lennék kíváncsi. Ő fülike? Mindig le volt takarva a füle. Vagy csak jövevény az apjával együtt? Szerintetek szerepel még? Jó jó elzavarták+megrendült de simán visszajöhet.  Úgy érzem okoz még valami galibát a karaktere. Mondta Benawi is... Valami olyasmnit, hogy nagy bajt okozhat ha már nincs vesztenivalója...


+ a 18 részben is nagyon lányosan rajongtak+szorítottak mesterükért miközben a gyanús álagú löttyöt itta. :)

Draconire


Nevl

The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Sancho

#127
Animesuki-ról leszedtéjk az összes részt!!!  :grrr:
Mert levédték...

Csak azért ha valaki onnan szokta leszedni a torrentet...

Prof. William

Azért reméllem már nem állnakle a subberek. Hisz hány részes lessz 24? 26? Tetszik hogy végre nem a war megy hanem ökörködnek+talán Hakuroro  multja is kezd kibontakozni, bár enneki nem szántak akkora fontosságot, maint azt az elején gondoltam. De tetszik!

chilip

20. First Campaign
21. Large Seal
és 26 részes

sztem a címek alapján abbahagyják az ökörködést és újjabb háború lesz...

Prof. William

#130
Nem zavar. Valahogy jól eltaláták az arányt. De sztem az utolsó részekben már koncetrálhanánk, arra, hogy akkor most ki/mi is Hakuroro. Szegény országa folyton kimerül. Vagy nem. Minden war után elejtenek egy fél mondatot hogy "jé milyen gyorsan regenerálódik az ország"  és már lehet menni megint gyakni. Bár ha hősünk nem lenne akkora stratéga már rég kihalt volna a fél birodalom.  :D

Kíváncsi leszek a végére. Heppyend vagy Bad ending? Vajon mi lessz H-val? Én személy szerint örülnék neki, ha a végén lenne valami blabla hogy "és Hakuroro x évig császár volt és soha nem élt még oylan jól a nép stb. És nevét még évszázadok múlva is zengték."   

Manitu

Quote from: Prof. William on 2006-08-17, 17:31:45"És nevét még évszázadok múlva is zengték."   
Mintha az anime címe is ez lenne, nem? ;)


Prof. William


Sancho

Már naon várom a 20ik részét... Elég sokat késnek vele (biztos nyaralnak a sub csapat tagok... )
Az előzetesekből jónak néz ki...

Nevl

Your-mom kihozta a 21-et (a 20-at mintha elfelejtették volna :D) de le se szedem. Az a csapat nagyon gyenge, eszméletlen rossz munkákat adnak ki a kezük közül.
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Manitu

Quote from: Nevl on 2006-08-24, 11:46:56
Your-mom kihozta a 21-et (a 20-at mintha elfelejtették volna :D) de le se szedem. Az a csapat nagyon gyenge, eszméletlen rossz munkákat adnak ki a kezük közül.
Annyira nem, a fordításaik jók, csak szerezhetnének már egy normális typesettert. Mondjuk nem az ő releaseiket fogom DVD-re archiválni, de nézhető és élvezhető amit csinálnak. De így a 20. nélkül én sem esek neki egyből a töltésnek.


Sancho

Bitos csak a mátrixunk romlott el...  :D S a 20ik is ott van valahol.  :muhahah:

Draconire


Sancho

Mondtam én lesznek benne mechák! :) Nem csalt a szemem mikor mechát láttam az openingben... :)
Hm... Ez 1re érdekesebb lesz...

Prof. William

Inkább csak aféle mágikus gólemek nem?

Nevl

Na ez kezd NAGYON érdekes lenni, a preview alapján számíthatunk 1-2 nagy harcra a köv részben+némi drámára is...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Sancho

Nézzétek meg a specialt is!!! Fetrengtem alatta!!! :rotfl:
Kis 7 perces rész de naon komoly!  :rotfl: :rotfl:

http://www.staticsubs.org/releases/torrent.php?id=334

Prof. William

Nehéz a császárok élete.  Bár Hakuoro ezt az epizódot biztos kihagyja az önéletrajzából. Nagyon jó kis special! És még csak az első! Remélem még jó sokat láthatunk!

Manitu

Hát, ezek a mechák nem hiányoztak nekem belőle. Ráadásul elég rondák is szegénykék... Ha már mecha, akkor legyen cool, de ezek csak ormótlan dögök :redface: Meg látszólag eléggé überfegyverek, bár Karura gondolom baj nélkül széjjelveri majd őket azzal az aranyos kis acéltömbbel, amit kardnak nevez :D Azért jó kis mészárlést rendeztek, rendesen röpködtek a testrészek  :__devil:


Prof. William

Még jó hogy nem valami űber entry pluginos AT-Fieldes csúcsgépek, hanem korabeli technikával épített monstrumok. Mint a Siege golemek a Lineage2-ben. Mind1 Kaura úgyis legyakja őket.

Nevl

Quote from: Prof. William on 2006-08-28, 15:17:22
Még jó hogy nem valami űber entry pluginos AT-Fieldes csúcsgépek, hanem korabeli technikával épített monstrumok. Mint a Siege golemek a Lineage2-ben. Mind1 Kaura úgyis legyakja őket.

Van egy olyan érzésem, hogy Hakuoro "laternatív" énje lesz az, aki rendet tesz :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Manitu

Uta manga irtó jó :Kiraly: Mi lett volna ha a történet a szabvány háremanime-vonalat követi. Hot spring, Eruru mellnövesztő teája, amit csak akartok :D
Grab it here!


Prof. William

Regisztráltam mégis ezt írja ki...

You arent allowed to view the downloads!

De ha már az alternatívnál tartunk...


http://www.staticsubs.org/releases/torrent.php?id=334

Az első Uta special!

Némi lazulás avagy amikor a császárt nagy gond NYOMJA belűről és az események HÍG folyama magával sodorja akkor az önfeláldozó testőrére mindig számíthat.

Darkstar

Írja a megoldást, legalább 5 post kell a fórumon. :)
"New Direct Download Requirements: Register in our forums & have at least 5 post before you can download here."
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2006-08-28, 21:23:49
Írja a megoldást, legalább 5 post kell a fórumon. :)
"New Direct Download Requirements: Register in our forums & have at least 5 post before you can download here."
Meg ha ott az irc csatijuk is, akkor kell a francnak ddl :) Én mondjuk #lurkról szedtem, de gondoltam illendőbb az eredetit linkelni :)