Suzumiya Haruhi no Yuuutsu

Started by Prof. William, 2006-05-02, 17:25:28

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Csatlakoznék a Yuki fanclubhoz ;)
Failure is the default option

Draconire

Quote from: kikuchiyo on 2006-06-07, 22:37:47
Csatlakoznék a Yuki fanclubhoz ;)

Tessék egy ingyenkép XD
/bár a névvel nem tudom mi van valaki világosítson már fel hogy miért ez a név van a képen?
Mert hogy a képen ő van az biztos, vagy valami ikerpár is van odakinn?/

Fazék

nekem inkább Suzumiya Haruhi jön be a 3 csaj közül, de tényleg egész jól lefedték a férfiközönség igényeit hármukkal :haha:

Manitu

Quote from: Gmer on 2006-06-07, 23:42:25
Quote from: kikuchiyo on 2006-06-07, 22:37:47
Csatlakoznék a Yuki fanclubhoz ;)

Tessék egy ingyenkép XD
/bár a névvel nem tudom mi van valaki világosítson már fel hogy miért ez a név van a képen?
Mert hogy a képen ő van az biztos, vagy valami ikerpár is van odakinn?/
Vagy annyira mégsem ő :D Nagatonak nem lila haja van. De nagyon hasonlít rá. Egy gyors keresgélés után egy PS2 játékra bukkantam, a hölgyemény abban szerepel. Bővebbet nem tudok, mert egy kukkot nem értek a honlapból, de győződj meg róla magad: A harmadik lány.


Draconire

Quote from: Manitu on 2006-06-08, 01:20:37
Quote from: Gmer on 2006-06-07, 23:42:25
Quote from: kikuchiyo on 2006-06-07, 22:37:47
Csatlakoznék a Yuki fanclubhoz ;)

Tessék egy ingyenkép XD
/bár a névvel nem tudom mi van valaki világosítson már fel hogy miért ez a név van a képen?
Mert hogy a képen ő van az biztos, vagy valami ikerpár is van odakinn?/
Vagy annyira mégsem ő :D Nagatonak nem lila haja van. De nagyon hasonlít rá. Egy gyors keresgélés után egy PS2 játékra bukkantam, a hölgyemény abban szerepel. Bővebbet nem tudok, mert egy kukkot nem értek a honlapból, de győződj meg róla magad: A harmadik lány.

Na akkor ezt jól elnéztem, tudtam én hogy este inkább aludni kellet volna mennem :smile:
de azért eléggé hasonlítanak: Nagato

kikuchiyo

Két megjegyzés a 10. részhez:
- Kyon és az ő számítógépes ismeretei. Miféle marha rakja ki a kompromittáló képeit (jelen esetben a Mikururól készült sorozatot) a desktopra, egy sima mappába, amit ráadásul úgy nevez el, hgoy "mikuru"? Az a vicces, hogy ennek jelentősége lesz.
- A könyv legjobb poénja nem került bele az animébe, igaz, nem is tudom, hogy lehetett volna megcsinálni.
Arról van szó, hogy Nagato nem ám holmi kamu varázsigékkel hekkeli a valóságot. Neeem. Szabványos SQL lekérdezéseket használ, SELECT tagekkel és hasonlókkal. :)
Failure is the default option

Lokids

Könyv? És angol??? És hol???

Manitu

Itt. Folyamatosan készülget, meg kicsit összevissza. Meg kicsit el vagyok maradva vele, csak az első kötetet olvastam még...


Draconire

Kijött a 11. rész rawosan, kéretik egy japánul tudó ember /kikuchiyo-ra néz kiskutya szemekkel / aki röviden beszámol arról hogy mennyire lesz király ez a rész  :muhahah:

kikuchiyo

Sorry, Haruhit nem nézek rawban, túl bonyolult/gyorsan beszélnek/nem akarok lemaradni a részletekről/stb.

Rendelkezésedre áll a blogsuki, ami reggelre el lesz árasztva Haruhi 11 bejegyzésekkel, valamint a regény fan-fordítása, ahol a teljes fejezet megvan már angolul.

Tippem: vagy közepes, vagy nagyon jó lesz, vagy a kettő között. :)
Failure is the default option

Draconire

Quote from: kikuchiyo on 2006-06-11, 22:35:46
Rendelkezésedre áll a blogsuki, ami reggelre el lesz árasztva Haruhi 11 bejegyzésekkel, valamint a regény fan-fordítása, ahol a teljes fejezet megvan már angolul.
Na akkor ezeket majd óvatosan olvasgatom, nehogy lelőjek egy komolyabb poént magamnak  :smile:

kikuchiyo

Majd eztet tessék nézegetni egy-két óra múlva...
Jó résznek ígérkezik, főleg egy Yuki-fan számára.  :hehe:
Failure is the default option

Prof. William

Jó látom a 4chan képekből, hogy valami űrcsata is lessz bene?

kikuchiyo

Failure is the default option


kikuchiyo

#45
Yuki FTW!!!!!!!!!!444négy
Failure is the default option

Draconire

Quote from: kikuchiyo on 2006-06-13, 22:49:51
Yuki FTW!!!!!!!!!!444négy
:tezsvir:  :whoah: :whoah: :whoah:
/francba, én akartam ezt az avát  :D/

Ez a rész valami eszméletlen volt!!
Ilyen űrcsatát se látni sokszor  :D
Amikor meg Yuki-ra ránézett hősünk és azt látta hogy szórakozik az egérrel, hát majdnem lenyeltem a kajámat villával eggyütt  :lul: :rotfl:

kikuchiyo

Sikerült kivenni pár szót a könyvből, amit a végén olvas Yuki.

Vajon mi az? A 2001 Űrodüsszeia eredeti forgatókönyve, annak is a 9. fejezete.
Failure is the default option

Draconire

Quote from: kikuchiyo on 2006-06-16, 15:10:07
Sikerült kivenni pár szót a könyvből, amit a végén olvas Yuki.

Vajon mi az? A 2001 Űrodüsszeia eredeti forgatókönyve, annak is a 9. fejezete.
Ezt hogy vetted észre? Mondjuk a lényegen nem változtat, megérdemelsz egy: :hail: -t  :smile:
/az avataroddal meg még mindig nem tudok betelni, akárhányszor ránézek önkénytelenül is röhögnöm kell  :lul: , ezért már jár a +1 karma  :D/

Prof. William

Tényleg! Bocs a béna kérdésért, de mi is a karma? És miért jó ha van?

És vajon a föld mekkora része fog hamuváválni ha Yuki egyszer olyan helyzetbe kerül, ahol igazán meg kell eröltetnie magát? Talán még erölködő arcot is vág közben?

Draconire

Quote from: Prof. William on 2006-06-16, 20:12:47
Tényleg! Bocs a béna kérdésért, de mi is a karma? És miért jó ha van?
Karmát adsz valakinek ha az nagy segítségedre volt a fórumon, vagy éppen nagyon tetszik egy meglátása, vagy éppen halálraröhögöd magad az avatarján  :D
Quote
És vajon a föld mekkora része fog hamuváválni ha Yuki egyszer olyan helyzetbe kerül, ahol igazán meg kell eröltetnie magát? Talán még erölködő arcot is vág közben?
Szerintem még csak nem is pislogna.

Cobra

Nem ez az anime az, aminek az elején teljesen össze-vissza adták a részeket? Most már normális lett a sorrend?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kikuchiyo

Gmer: ja, én is így vagyok vele... :D
Nem vagyok híve egyébként az avatar-qrv*lkodásnak, de ez annyira aranyos, hogy nem lehetett ellenállni neki.

Prof. William: érdekes kérdés. Az animesuki fórumán már azt latolgatták, hogy ha Yuki szembekerülne a GitS Motokojával (ugye ő is Data Entityvé vált a film, de még inkább az MMI végére), vajon ki nyerne... az az általános vélemény, hogy Motoko, de ha Yuki erősítést is kapna felülről, akkor Motokonak esélye sem lenne.
Failure is the default option

Prof. William

Ja egy vártalan pillanatban Mikuru bevetné a háríthatatlan Mikuru Beam-ot Az emógyerek meg a Second Raidet és Motokonak annyi.  :uzi:

Bár valószínűleg a vég előtt hirtelen megjelenne Haruhi és bevenné Motokót a SOS Brigádba.

Draconire

Quote from: Cobra on 2006-06-16, 22:12:30
Nem ez az anime az, aminek az elején teljesen össze-vissza adták a részeket? Most már normális lett a sorrend?
De, ez az. (anno engem igencsak összezavart :haha:)
Mondjuk most kivételesen tényleg a 12. rész fog következni, de ez szerintem csak kivétel :smile:

Fazék

#55
Behoztam lemaradásomat és ez a sorozat továbbra is eszméletlenül jó!  :Kiraly: :cool:

szerk: ja és most már értem az avatar-odat is kikuchiyo :D

Draconire

12. rész - egy kis spoiler kedvcsinálónak:
[spoiler]
Yuki GITÁROZIK!!!!  :whoah: :whoah: :whoah: :whoah: :whoah:
Hősünk reakciója vetekszik a Higurashi-s Keiichi szemzoomolásával  :lul:[/spoiler]

Mikor jön már subosan?!?!

kikuchiyo

Failure is the default option

Draconire

#58
12. rész!!

Kicsit később: Ez a koncert valami eszméletlen jóóóóó volt!! :whoah: :whoah:
                   Nem is tudok mást mondani, megyek is megnézem mégegyszer  :D

Manitu

Haruhi eszméletlenül aranyos amikor durcás :) Amikor visszafújta a szél a füvet az arcába :redface: