Main Menu

Felirat

Started by ArchElf, 2003-06-15, 19:59:55

Previous topic - Next topic

Wangood

Working-hez tud valaki angol feliratos verziót?

kelvor

Quote from: Wangood on 2010-10-03, 23:45:16
Working-hez tud valaki angol feliratos verziót?

Itt egy batch torrent.

Wangood

 :merci:
Hamarosan szedem is le.

Én

#873
UBW filmhez tudtok angol feliratot adni? Tökjótesóról úgy szedtem le hogy feliratos, de úgy tűnik nincs benne, gugli meg sikertelen volt. (Doki-s verzió, de honlapjukon csak a videót lehet leszedni)

kelvor

Külön feliratot nem találtam de én ezt a verziót szedtem le anno és jó volt a felirati is. Esetleg még azt megnézhetnéd, hogy mikor elindítod, a feliratsáv tiltva van e stb. (már ha ezt még nem tetted meg)

Én

Hát, most nem értem. Be van kapcsolva a show subtitles, de mégse enged feliratot választani. Pedig most úgy tűnik hogy van benne, mert propertiesnél kiírja hogy van egy .ass fájl. (mpc-t használok)

kelvor

Próbáld meg VLC playerrel. Volt, hogy az mpc nekem sem adta be a feliratot, holott VLC-vel tökéletesen ment.

Selmo

Quote from: Én on 2010-11-06, 20:13:01
Hát, most nem értem. Be van kapcsolva a show subtitles, de mégse enged feliratot választani. Pedig most úgy tűnik hogy van benne, mert propertiesnél kiírja hogy van egy .ass fájl. (mpc-t használok)
És az MPC húzza be vagy a VSFilter? Haali splitter mutatja?

A tökéletesség unalmas.

Én

Feladtam és inkább leszedtem kelvor linkjéről. :D (köszi érte!)

Kassh

Tud valaki olyan helyet ahonnan normális minőségben le tudnám tölteni az összes pokémon részt (kövezzetek meg) japán hanggal angol felirattal?
megköszönném :)

Selmo

Define "normális minőség".

A tökéletesség unalmas.

Kassh

Quote from: Selmo on 2011-04-29, 19:13:31
Define "normális minőség".
hát nemtom hogy a kezdetekben milyen felbontásba sugározták vagy hogy milyen minőségűt adtak belőle ki de egy 480pvel elégedett vagyok :D