Játékostárs kerestetik

Started by Selmo, 2006-05-05, 21:42:42

Previous topic - Next topic

hargharg

jo lenne most mar vegre megtanulnom, hogy DotA elott mindig szakitsam a kapcsolatot, hogy meg veletlenul se kozben tortenjen...
amugy van 1.51es bot map is most mar a repertoarban. : )
rofl

Dreamcleaver

Quote from: hargharg on 2008-03-01, 04:42:42
jo lenne most mar vegre megtanulnom, hogy DotA elott mindig szakitsam a kapcsolatot, hogy meg veletlenul se kozben tortenjen...
amugy van 1.51es bot map is most mar a repertoarban. : )

jah tedd azt, azt se tudtam hogyan nyúlja ahhoz a warlockhoz.  :D Az ultijám kívül van annak értelmes képessége?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

hargharg

van. : )
peldaul a masodik az szint*10 sebzes ellenfelre, baraton gyogyitas, 8 masodpercen keresztul.
rofl

Fazék

DotA vagy spawndef ma vmikor?

hargharg

#1714
en mar fent vagyok haman. ^_^
delutan valoszinuleg lesz egy idoszak amikor nem erek ra, de sotetedes utan szinte biztosan itt leszek.

edit: oks, idonkent megszakad a net, vihar van a kornyeken.
edit2: ami azt illeti most epp fel percen belul ketszer is. +_+
rofl

Fazék

húúú már 3-an is vagyunk hamachi-n :haha:
na mindegy, írjatok hamachi-n, vagy ide ha így is érdekelne titeket vmi játék, max 10 percenként ránézek jött-e üzenet

hargharg

Greg nem aktiv, ketten meg akarmit is csinalni nem sok ertelme van. : )
remelhetoleg elkezdunk majd gyulekezni valamikor ebed utan, aztan akkor jo lesz.
rofl

Fazék

és mostan? DotA? spawndef? hányan lennénk rájuk?

Gregory

Hogyha DotA lesz, akkor jelen  :smile:

Selmo

Nálam hargharg és zanador is sárga hamában.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

na most már én is itt vagyok, valaki indíthatna játékot és meglássuk hányan vagyunk :)

Selmo

Quote from: Selmo on 2008-03-01, 18:27:57
Nálam hargharg és zanador is sárga hamában.
Egy új belépés helyrehozta.

A tökéletesség unalmas.

Fazék

új DotA van indulófélben, tessék csak tessék befáradni
van még rá sacc/kb 3-5 percetek

Cobra

Hogy tudnék én is beszállni majd egy meccsbe? Dota 6.51 megvan és Hamachit is leszedtem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2008-03-01, 20:38:16
Hogy tudnék én is beszállni majd egy meccsbe? Dota 6.51 megvan és Hamachit is leszedtem.
jelentkezz föl hamachi-ra
usteam / anime
és ha látnak ott az emberek, akkor jó esetben egy új játék indulásakor rád szólnak, vagy beírják ide a fórumra

Dreamcleaver

Quote from: Cobra on 2008-03-01, 20:38:16
Hogy tudnék én is beszállni majd egy meccsbe? Dota 6.51 megvan és Hamachit is leszedtem.

hamachin felcsatalkozol a network-re. Ha jól emlékszem:

name: USTEAM
pass: anime

Aztán ingame kiválasztod a LAN játékot.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazék on 2008-03-01, 20:43:20
jelentkezz föl hamachi-ra
usteam / anime
USTEAM nagybetűkkel!

Zanador

Nah, ha lesz még meccs, mostantól vagyok.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

ha ennyire nem képesek fölmérni az emberek a relatív erőviszonyokat és ráhajtanak az imba hősökre, akkor sok élvezetes meccs áll még előttetek, mert én inkább filmet nézek ma is meg holnap is

hargharg

sok hos imba, es megis mindegyik hos elkaphato. csak nem kell megijedni toluk. meg csoportosulni kell. ^_^
rofl

Fazék

Quote from: hargharg on 2008-03-02, 02:58:20
sok hos imba, es megis mindegyik hos elkaphato. csak nem kell megijedni toluk. meg csoportosulni kell. ^_^
aha... lycan-ra csomószor mentünk 2-en vagy 3-an, alig sebződött mi meg annyira legyengültünk, hogy futnunk kellett, vagy ha sikerült is lesebezni pillanatok alatt elspurizott
thor vagy hogyhívjákkal szintén ugyanez volt a 10mp-enkénti villámcsapásával
a bika közelébe már nem is mertem menni. 2 bénítás és szétcsapott, az ellen még az illúzióm se segített, mert sokat érek vele, ha el se tudom sütni...

szóval igen, sok imba hős van, de ha már észrevehettétek, hogy a másik fél, vmilyen fura okból kifolyólag mégse azok közül szokott választani (én pl azt hiszem még egy darab imba hőst nem választottam soha se), hanem megelégszik vmi simán egész jó, vagy netalántán közepes hőssel is, amivel még viszonylag élvezetes játékot lehet összehozni, akkor talán nem kéne mindhármótoknak imba-t választani. pláne hogy Cobra kezdőjátéka volt... nem értem, hogy ti így hogyan tudjátok mégis élvezni a játékot, amikor ennyire egyértelműen alázzátok a többieket. nem is kellett különösebben csapatjátszanotok, általában egy hősötök elég volt akárhányunk ellen...

Dreamcleaver

#1732
Hehe elnézést kérek. Most voltam Lycan-nal elöször, és már korábban megmondtam ,hogy szeretném kipróbálni. Draconire csak imba hőssel hajlandó játszani, ezt már megszokhattad volna.  :D Harg meg szintén kísérleti jelleggel játszott Thorral. Remélem azért Cobra-nak nem vettük el a kedvét és látjuk még.  :smile:

Lehet hogy csak Hargnak mondtam hama chaten, hogy Lycan akarok lenni, ez esetben duplán elnézést, mert nem számíthattatok rá.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

hargharg

Zeusz, nem Thor... >_<
es elnezest, termeszetesen senki kedvet nem akartam en sem elvenni.
rofl

Selmo

Quote from: Fazék on 2008-03-02, 03:35:47
szóval igen, sok imba hős van, de ha már észrevehettétek, hogy a másik fél, vmilyen fura okból kifolyólag mégse azok közül szokott választani (én pl azt hiszem még egy darab imba hőst nem választottam soha se),
Majd játsz egyszer Undying ellen és meglátjuk, mit mondasz rá. ::)

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Quote from: hargharg on 2008-03-02, 03:44:23
Zeusz, nem Thor... >_<
es elnezest, termeszetesen senki kedvet nem akartam en sem elvenni.

Nem érdekel, villám-villám. >_<

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

#1736
Cobra kedve sztem nem lett elvéve, teljesen kezdő játékosként engem se zavart a vereség, de így 10-20 játék után már föl tud mászni bennem a pumpa rendesen egy-egy játék alatt. csak már rohadtul unom Dirge-öt, de nem találok más hőst, ami illene a képességeimhez...

Quote from: Selmo on 2008-03-02, 03:45:52
Quote from: Fazék on 2008-03-02, 03:35:47
szóval igen, sok imba hős van, de ha már észrevehettétek, hogy a másik fél, vmilyen fura okból kifolyólag mégse azok közül szokott választani (én pl azt hiszem még egy darab imba hőst nem választottam soha se),
Majd játsz egyszer Undying ellen és meglátjuk, mit mondasz rá. ::)
ha akarják, akkor lazán megállítják 2-en. illetve se stun, se semmi képessége nincsen, ami megakadályozná a másik hőst a menekülésben.
ha rámozdul 2 hős, akkor általában ki is nyírnak. simán jött már vele össze 3/7-es arány
csak azért megy olyan jól vele a játék, mert fél-1 óra rászánással megtaláltam/összeírogattam a hozzá ideális tárgyakat, teletömve aurával.
illetve kb 3-4x annyi pénzt szerzek általa, mert nem kell a micro-zásra figyelnem, összejön a véletlen ütésekből is a pénz, nem kell olyan ügyesnek lenni hozzá, ami nálam alapkövetelmény :redface:
még így 10-20 játék után se tudom jól időzíteni az utolsó ütést, folyton elszúrom, így sima hősökkel kb feleannyi pénzt szerzek, mint bárki más...

hargharg

#1737
tessek tovabb kiserletezni! tobbnyire en is mas-mas hossel megyek, hogy megismerhessem oket, meg kiprobalom azt, amelyik megtetszik esetleg. mondjuk Mortred vissza-visszater, de az esetek jo reszeben amugyis csak benazok vele. ^_^
ha pedig nem tudsz donteni, akkor uss a hasadra, es nyomj ra arra a hosre, amelyiknek szimpatikus a kepe. : )

edit: tobbnyire en is elutom az utolsot. aha, akkor ezert vannak csapattarsaim oylan sokkal elottem penzugyileg! : x

edit2: mondjuk nekem szerencsem volt az elejen, hogy megtalaltam Mortredet, vele akkor is marhara elvezem a jatekot, ha tkp eselyem nincs egy kill osszeszedesere. : )
/na jo talan kevesbe, mintha tarolok vele, de a jokedvemnek csak kicsit szegi kedvet a tulero. : D
rofl

Fazék

Quote from: hargharg on 2008-03-02, 03:58:02edit2: mondjuk nekem szerencsem volt az elejen, hogy megtalaltam Mortredet, vele akkor is marhara elvezem a jatekot, ha tkp eselyem nincs egy kill osszeszedesere. : )
/na jo talan kevesbe, mintha tarolok vele, de a jokedvemnek csak kicsit szegi kedvet a tulero. : D
ugyanez van nekem dirge-el és leoric-al.
csak az a baj, hogy ezekre az új hősökre mind rá kéne készülnöm, fél órányi tárgynézegetéssel, mert sajnos nekem ezeket előre le kell írnom, hogy mi vegyek :haha: erre meg nem mindig van időm/kedvem
jó tárgyakkal egy közepes hős is le tud gyakni egy nagyon jó hőst vacak tárgyakkal sztem :)

hargharg

hat, en se nagyon keszulok ra kulon egy-egy hosre, a 3 kulonbozo csoportnak (kozelharcos/ tavolsagi/varazslo) gondoltam ki sajat felszerelest, de tobbnyire megis az aktualis hangulatom donti el, hogy miylen holmikban rohangalnak. : D
mondjuk a BoT kotelezo mindenkinek sztem.
rofl