Játékostárs kerestetik

Started by Selmo, 2006-05-05, 21:42:42

Previous topic - Next topic

schN

és az ugyanugy müködik, mint a kani, vagy okosabb?

: nem ismeri  :lame: :

Gregory

A kani gyakorlatilag egy battlenet szerverként működik, a hamachi pedig egy virtuális LAN-t hoz létre, és így olyan, mintha lanban játszanánk. Hamachi-ról bővebben
Egyébként ha már pubolnánk, akkor szvsz inkább GGC.

Cobra

Nem sikerült életre keltenem W3-at, hétvégén XP reinstall talán segít, addig ne várjatok :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

hargharg

no sikerult eletrelehelni, ez mar sajat geprol irodik, mostmar csak rendbe kene szedni ujratelepites utan a holmikat. : D
oyan masfel-ket ora mulva kapalassal egyutt talan megleszek.
rofl

Cobra

Jeej, war3.exe-vel elindul a játék, szóval leszek ma este, már ha lesz netem is :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

én ismét csak fociig vagyok elérhető, szóval 20:00 után induló játékban már nem veszek részt

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Fazék

ha jól sejtem a döntő környékére időzítik a legtöbben a megérkezést :haha:
szóval még 8-ig induló játékban benne lennék, de utána már csak foci és alvás...

Draconire


Cobra

Most esetleg? :) Kéne 1-3 ember.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kelvor

Mennék, de a gépem Pesten van albiban én meg hazajöttem Tbányára. A húgom gépén meg nincs warcraft. Viszont egy Disney's Peter Pan Adventures in Never Land hardcore multiőrületet fel tudok ajánlani a nagyérdemű közönségnek.  :smile:

("Harry Potter és a Főnix Rendje" és "Pepito Dél-Amerikában" között is lehet választani)

Member

Ha megkapnám esetleg a host ip-jét, megnézném, hogy be tudok-e egyáltalán csatlakozni lancraft-tal. Sajna Zannál meg Gregnél anno nem ment.

Selmo

Próbáld meg:
[spoiler]92.249.210.174[/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

Zanador

Na igen, kecskeméten vagyok újra, itt meg meg kell osztanom a gépet.. Bocs, hogy nem kerültemelő korábban.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Draconire

Még egy ember kell és mehetnénk.

Lythis

Quote from: Draconire on 2008-07-05, 21:43:50
Még egy ember kell és mehetnénk.
Még kérek 5 percet, addig felpatch-elem, és bemásolom az új map-et. ha közben van más, akkor meg max a következőre megyek :)

Member


Cobra

Kevesen vagyunk sajnos.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Draconire

Még egy ember kéne dotához!

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nakedape

Selmo szervezz Dotát, többeik meg jelentkezzenek fel hamára. köszönöm
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Tycho

én leszek hamán, de DoW-ozni fogok :ejnye:

Draconire

Megint ott vagyunk hogy 1 ember kéne még dotához.

Tycho

Dawn of Warhammer40k: Firestorm - Ezt a modot mindenkinek kötelező leszednie, és Dark Crusade 1.2-t feltenni hozzá. Hihetetlen nagyot dob a DoW-on! És hogy on-topic legyek, vasárnap estére hamachi-n lehetne játtszani  :jee: Ha minden igaz, akkor magamon kívül 3 másik ismerőst tudok hozni...

chilip

Quote from: Tycho on 2008-07-11, 21:34:35
Dawn of Warhammer40k: Firestorm - Ezt a modot mindenkinek kötelező leszednie, és Dark Crusade 1.2-t feltenni hozzá. Hihetetlen nagyot dob a DoW-on! És hogy on-topic legyek, vasárnap estére hamachi-n lehetne játtszani  :jee: Ha minden igaz, akkor magamon kívül 3 másik ismerőst tudok hozni...

oké  :szemuveges:

Lythis

Quote from: Tycho on 2008-07-11, 21:34:35
Dawn of Warhammer40k: Firestorm - Ezt a modot mindenkinek kötelező leszednie, és Dark Crusade 1.2-t feltenni hozzá. Hihetetlen nagyot dob a DoW-on! És hogy on-topic legyek, vasárnap estére hamachi-n lehetne játtszani  :jee: Ha minden igaz, akkor magamon kívül 3 másik ismerőst tudok hozni...
TT konverzió? yaaay! (habár az előző, amihez szerencsém volt, az szintén marha jól működött, amíg rá nem jött az ember, hogy a sniperek pillanatok alatt csinálnak fasírtot bármilyen bunkerből, mert kapnak páncéltörő upgrade-et... remélhetőleg ez már mentes az ilyen gikszerektől, mert az előzőt is csak ezek tették tönkre, egyébként sokkal jobban örültem volna, ha a DoW azon a szálon halad)

Tycho

Quote from: Lythis on 2008-07-11, 22:44:48
Quote from: Tycho on 2008-07-11, 21:34:35
Dawn of Warhammer40k: Firestorm - Ezt a modot mindenkinek kötelező leszednie, és Dark Crusade 1.2-t feltenni hozzá. Hihetetlen nagyot dob a DoW-on! És hogy on-topic legyek, vasárnap estére hamachi-n lehetne játtszani  :jee: Ha minden igaz, akkor magamon kívül 3 másik ismerőst tudok hozni...
TT konverzió? yaaay! (habár az előző, amihez szerencsém volt, az szintén marha jól működött, amíg rá nem jött az ember, hogy a sniperek pillanatok alatt csinálnak fasírtot bármilyen bunkerből, mert kapnak páncéltörő upgrade-et... remélhetőleg ez már mentes az ilyen gikszerektől, mert az előzőt is csak ezek tették tönkre, egyébként sokkal jobban örültem volna, ha a DoW azon a szálon halad)

Minimum rending fegyver kell ahoz, hogy megkarmold az épületet, vagy thunder hammer szintű cucc, vagy las-, auto- ill. demolisher cannon :) :cool: (legalábbis speeesh mehreeen-ekkel  :Kiraly:)

chilip

#2937
nem jelenik meg mod managerben  :eek:

ed.: lehet mert nem patchelt :D mikor rányomtam a postra, eszembejutott ;)

ed.2.: nu, már látom :)

Tycho

Szerveződik egy kis DoW:FoK parti, tegnap is volt, de sajnos nem értem el az USteamet, így nem tudtam írni ide... (Gondolom más se, szóval felesleges volt magyarázkodni :facepalm: )

Zen

Quote from: Tycho on 2008-07-14, 20:45:27
Szerveződik egy kis DoW:FoK parti, tegnap is volt, de sajnos nem értem el az USteamet, így nem tudtam írni ide... (Gondolom más se, szóval felesleges volt magyarázkodni :facepalm: )
FoK?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1