Játékostárs kerestetik

Started by Selmo, 2006-05-05, 21:42:42

Previous topic - Next topic

Zen

Quote from: Zen on 2008-10-26, 19:48:52
Vki jöjjön dotára pls.
Don't make me repeat myself.  :P
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Zsiga


chilip

kéne mégvalaki dotára...

.Attila

CS:S
81.95.0.74:27017
Német level up-os szerver. desu néven vagyok, sokszor tesóm is van UltraLamer néven.

Zsiga


Member

Kéne még pár ember. Mondjuk 3. :)

NLZ

[reserved]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

[reserved]

Cobra

Bocsánat, elszállt a netem tegnap este.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Semmi gond, megbocsáltok. :)
[reserved]

hargharg

#3252
Quote
01:42:10]    [5.74.80.131 - Zsiga]
egy sörbe hogy nem olvassa vissza :)

jossz egy sorrel nemtom kinek. LOL
rofl

Zsiga

Quote from: hargharg on 2008-11-06, 04:17:15
Quote
01:42:10]    [5.74.80.131 - Zsiga]
egy sörbe hogy nem olvassa vissza :)

jossz egy sorrel nemtom kinek. LOL
LOL. :)

Repost: Egy ember kéne még dotára.

Fazék

ma estére Left 4 Dead demo kipróbálást hirdetek  :lazza:

4-esével lehet játszani jelenleg és állítólag iszonyatosan hangulatos extreme fokozatban, szóval kérem jelentkezzen még 3 fő, akik mernek vállalkozni egy kis esti játékra :lazza:
olyan 6-7 körüli kezdésre gondoltam.
ja és mivel erősen co-op játék, a teamspeak vagy ventrilo kvázi elengedhetetlen szükséglet hozzá.

Xzone

Quote from: Fazék on 2008-11-12, 11:37:13
ma estére Left 4 Dead demo kipróbálást hirdetek  :lazza:

4-esével lehet játszani jelenleg és állítólag iszonyatosan hangulatos extreme fokozatban, szóval kérem jelentkezzen még 3 fő, akik mernek vállalkozni egy kis esti játékra :lazza:
olyan 6-7 körüli kezdésre gondoltam.
ja és mivel erősen co-op játék, a teamspeak vagy ventrilo kvázi elengedhetetlen szükséglet hozzá.

Ott leszek. És szerintem mehetünk majd a guildem ventrilo szerverére, úgyhogy azzal nem lesz gond.

Dreamcleaver

Nálam bármiféle voice chat eleve kilőve, mert idegesít.  :D De sztem amúgy is megvárom a megjelenést, az a pár nap nem számít, és majd kipróbálom a "steam mentes" verziót. Ha valóban annyira jó, akkor talán megveszem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

#3257
lekapom a demo-t azt meglátom milyen :)

ed.: megnéztem, végigjátszottam. készítőket a serious sam ihlette, jöttek a zombik lehetetlen tömegben a sötétben :D

Xzone

Kések a L4D eventről, olyan 8 körül leszek már.

Xzone

#3259
Ha valakit érdekelm még a Left 4 Dead, Fazék(Fazék / Lou néven) pár perc múlva indít egyet. Játék közben is lehet csatlakozni, szóval hajrá!

Fazék

Quote from: Xzone on 2008-11-12, 21:43:40
Ha valakit érdekelm még a Left 4 Dead, Fazék(Fazék / Lou néven) pár perc múlva indít egyet. Játék közben is lehet csatlakozni, szóval hajrá!
jó kis játék volt, kár hogy expert-en a 2. pályán csúnyán elkenték a zombik a szánkat :haha:

lehet hogy még 1-2 próbát tennénk expert-en, kellene még majd holnap egy negyedik ember :)

Xzone

Igen, a halálunkért egyértelműen a bot tehető felelőssé :D

Fazék

Quote from: Xzone on 2008-11-12, 23:40:09
Igen, a halálunkért egyértelműen a bot tehető felelőssé :D
hajszálpontosan :D

Tycho

Leszedem én is, letörlök pár cuccot hogy legyen helyem, még csak demo-val toljátok vagy 100%os próbaverzióval ;) - tremu miatt jó leszek benne, melee ellenfeleket kell halomralőni :hehe:

Fazék

Quote from: Tycho on 2008-11-13, 10:39:53
Leszedem én is, letörlök pár cuccot hogy legyen helyem, még csak demo-val toljátok vagy 100%os próbaverzióval ;) - tremu miatt jó leszek benne, melee ellenfeleket kell halomralőni :hehe:
:cool:

ebből a játékból azt hiszem sok év után először geci leszek és vétel előtt, mindenképpen játszom 1-2 hetet a 100%-os próbaverzióval, ha kijön majd.
mert ugyan demo alapján bejön a játék és rohadtul élvezem ezt a co-op játékot, de nem tudom meddig tart a lelkesedés és jelenlegi anyagi helyzetemben egy "kicsit" soknak érzem a 12k-t érte :redface:
na majd meglátjuk

Tycho

imádom a co-op játékmódot és az AVP1 óta nem volt ilyen game ami co-op lett volna és érdekes. Örülök hogy most újra divat lett. Remélem kijön az Aliens: Colonial Marines tényleg mostmár, mert abban is lesz 4 fős co-op :whoah:

Postoljatok hogy mikor akarunk ma este játtszani, addig meg fallout3-azok :jee:

Fazék

részemről lehetséges időpontok előre megbeszélve: 6 órától f8-ig, illetve éjféltől mondjuk egy órácskát még.
f8-tól f9-ig elméletileg cs1.5-öt hirdettem másik társasággal, de ha nem gyűlik össze kellő létszám, akkor cs helyett is tudok left4dead-ezni

Tycho

Quote from: Fazék on 2008-11-13, 13:26:57
részemről lehetséges időpontok előre megbeszélve: 6 órától f8-ig, illetve éjféltől mondjuk egy órácskát még.
f8-tól f9-ig elméletileg cs1.5-öt hirdettem másik társasággal, de ha nem gyűlik össze kellő létszám, akkor cs helyett is tudok left4dead-ezni
nekem jó 6-tól. felteszem 5kor és belövöm, aztán szokom egy kicsit... hamachival toljuk? kellene némi technical detail, hogy hogy futtatjuk hálóban...

Fazék

Quote from: Tycho on 2008-11-13, 14:16:44
nekem jó 6-tól. felteszem 5kor és belövöm, aztán szokom egy kicsit... hamachival toljuk? kellene némi technical detail, hogy hogy futtatjuk hálóban...
ez még csak a demo, szóval sajnos steam-en kell letölteni, vagyis egy ideig eltarthat. nem kell hozzá semmi hamachi vagy ilyesmi ugyebár demo lévén. majd ha kijött a végleges verzió (azt hiszem 18-án, gondolom a kevésbé hivatalos is kijön utána pár napon belül), akkor szívhatunk a tört szerverek keresésével stb :)

Tycho

hajjaj :Dén torrentről rántottam le de van valahol egy steam accountom talonban... :jee: