Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

minuszmiki


Member

Mindig lesznek, akik a "faj" tökéletesedése során lemorzsolódnak.
Csak a kislányt és a meg nem született gyermeket tudom sajnálni, bár utóbbinak talán jobb így.


Member

Ilyenkor előtör belőlem a "The time to kill is now" death metal énem... :ejj:


Rounin

http://www.youtube.com/watch?v=M7L9suI1Tok

Roller slalom o.o

Ezek vajon már így születtek, görkorival a lábukon? :confused:

Baggio

#667
http://jpopmusic.feedbeat.net/?
ezen az oldalon vagy 700 japs szám videoja van. főleg pop meg feka r end bí, de pár manson külsejű fazont is el lehet kapni

http://index.hu/tech/net/szhb070526/
olvassátok el és harcoljatok Magyarországért Japán ellen!  :D még 2 nap a végéig

Zsiga

Quote from: Baggio on 2007-05-28, 00:45:03
http://index.hu/tech/net/szhb070526/
olvassátok el és harcoljatok Magyarországért Japán ellen!  :D még 2 nap a végéig
Ne duplapostolj, és olvass bele az offtopicba. ;)

Baggio

Quote from: Zsiga on 2007-05-28, 10:46:59
Quote from: Baggio on 2007-05-28, 00:45:03
http://index.hu/tech/net/szhb070526/
olvassátok el és harcoljatok Magyarországért Japán ellen!  :D még 2 nap a végéig
Ne duplapostolj, és olvass bele az offtopicba. ;)
bocs. csak a nagy lelkesedésben hirtelen benyomtam az első helyre  :D

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"


Próféta


.Attila

#674
Lehet, hogy tényleg hoax, lehet, hogy nem, passz.
Az én bajom az, hogy el tudom képzelni, nem hoaxról van szó.

szerk.: http://velvet.hu/onleany/emo070601/

QuoteA gyerek feketére festette a haját? Ön egy ideje csak a gyerek egyik szemét látja? Ne aggódjon, nem vakult meg, csak el kell takarnia. Úgy az igazi. Az utóbbi időben szűk farmert kellett neki vásárolni, meg szegecses övet (ami valószínűleg fehér)? Viszont nem kért új pulcsit, mert bőven jó neki az Ön öreg, rövid melegítőfelsője? Ráadásul egy vagy két pirszing is bekerült a gyerek alsó ajkába? Nos, ha ezek a jegyek már adottak, és gyermeke minden nap hosszú időt tölt sminkeléssel és depressziósan bámul maga elé, már gyanakodhat, hogy elkapta őt is az emo láz.

QuoteEzek a külső jegyek a fiúkra és a lányokra is igazak. Mivel a frizura és az öltözködés majdnem ugyanolyan a két nemnél, nehéz őket megkülönböztetni.

lulz

Ramiz

#675
Hosszú!!!

http://zugugyved.blog.hu/2007/05/31/elvalt_asszony_csak_verve_jo
Ez most elég erősen gyomron vágott így péntek délután...

Quote from: .Attila on 2007-06-01, 18:38:59
szerk.: http://velvet.hu/onleany/emo070601/
QuoteA gyerek feketére festette a haját? Ön egy ideje csak a gyerek egyik szemét látja? Ne aggódjon, nem vakult meg, csak el kell takarnia. Úgy az igazi. Az utóbbi időben szűk farmert kellett neki vásárolni, meg szegecses övet (ami valószínűleg fehér)? Viszont nem kért új pulcsit, mert bőven jó neki az Ön öreg, rövid melegítőfelsője? Ráadásul egy vagy két pirszing is bekerült a gyerek alsó ajkába? Nos, ha ezek a jegyek már adottak, és gyermeke minden nap hosszú időt tölt sminkeléssel és depressziósan bámul maga elé, már gyanakodhat, hogy elkapta őt is az emo láz.
QuoteEzek a külső jegyek a fiúkra és a lányokra is igazak. Mivel a frizura és az öltözködés majdnem ugyanolyan a két nemnél, nehéz őket megkülönböztetni.
lulz
Vicces... :D De azért ha belegondolsz, te mint szülő, mennyit értenél egy emo gyereked viselkedéséből? Vszeg semmit...
Én már előre parázok a jövőbeli aktuális divattrendeken... :) Jó, lehet legyinteni mindenre, hogy "majd kinövi a gyerek", és addig is kerülni, de egy elhidegülő viszony nem jó, másrészt meg lehet, hogy mielőtt kinőné a gyerek, egyszer tényleg felvágja az ereit, és ügyesen, és akkor már késő.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Member

There are many people living whom deserve to die... Mármint nem csak az ex, hanem a rendőrök is, akik annyiszor az arcába mondták, hogy "NEM". :ejj:

Ramiz

Hát nekem az első gondolatom az ügy kapcsán az volt, hogy legszívesebben betölteném ezt az egész szituációt egy Max Payne-pályaként, és végigmennék rajta egy Kalasnyikovval vagy egy auto-shotgunnal... más nem segít...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2007-06-01, 19:52:12
Hosszú!!!

http://zugugyved.blog.hu/2007/05/31/elvalt_asszony_csak_verve_jo
Ez most elég erősen gyomron vágott így péntek délután...
tl;dr. sum up
Amúgy családon belüli erőszak? Miért megy akkor hozzá erőszakos férfihoz?


Member, "akit megérdemli, hogy meghaljon"? :hehe:

Fazék

#679
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-02, 01:14:23
Amúgy családon belüli erőszak? Miért megy akkor hozzá erőszakos férfihoz?
ja mert az emberek olyan rohadtul jövőbelátóak és kiváló emberismerők, hogy azonnal látnak mindent előre, és tökéletesen kiismerik a másikat. :rolleyes:

mellesleg próbáljál szerelmesen józan ésszel gondolkodni :rolleyes:

a "drágám, ígérem, hogy megváltozom" mondatot szted csak a buta nők veszik be?

+ az hogy valaki egy erőszakos állat, nagyon könnyen lehet, hogy csak később jön elő, és amúgy nagyon kedves szerető családapa látszatát kelti. de ha már hozzáment a nő, utána megengedheti magának...

szóval röviden ezzel summázni ezt a történetet, egy kicsit hogy is mondjam, szóval nem szimpatikus...
de az is lehet, hogy csak nem gondoltad át rendesen, hanem rávágtad, de remélem te is belátod, hogy ez a "miért ment hozzá erőszakos férfihoz" nagyon buta kérdés

szerk2: bocs hogy így lerohanlak, de engem nagyon kiakasztott a történet és totálisan helytelennek érzem ezt a summázást.

Manitu

Szerintem K_T arra gondolt, hogy te "summázd" a történetet, mivel hosszú, és nincs ideje elolvasni.


Kuroi Tenshi

Fazék: tl;dr = too long, didn't read. ;)

Ha már így lerohantál megint, akkor viszont azt mondom: bizonyos
személyiségjegyek akkor is látszanak. Továbbá, az emberek nagy-
része nem másnap, a szerelem vakságában házasodik, addig már
egy időt eltöltött vele és valamennyire megismerte.

Fazék

#682
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-02, 01:43:34
Fazék: tl;dr = too long, didn't read. ;)
az egyértelmű rövidítéseket még elviselem, de az ilyen tl dr up gc fa mondatokat bocsássátok meg nekem, de életem végéig félre fogom érteni ha arról van szó :)

(amúgy ez közel sem volt nagy horderejű kitörés, nem kell túl sokat beleképzelni és félresöpörni, hogy "eh, megint havija van" :haha:)
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-02, 01:43:34Ha már így lerohantál megint, akkor viszont azt mondom: bizonyos
személyiségjegyek akkor is látszanak. Továbbá, az emberek nagy-
része nem másnap, a szerelem vakságában házasodik, addig már
egy időt eltöltött vele és valamennyire megismerte.
a kulcsszó a "valamennyire"
ezek szerint te tényleg nagyon jó emberismerő lehetsz, ha valakit fél év együttélés után úgy kiismersz, hogy ki mered jelenteni, nem fog meglepetés érni házasság után...
a szerelem kémiailag másfél évig tudja húzni, ha nem olvastam túl nagy hülyeséget anno. szóval lazán belefér a házasodási időbe a "kezdeti" szerelem.

történet összefoglalása:
nő férje mindenféle hamisított korábbra dátumozott szerződésekkel kisemmizte a feleségét, verte is valamennyire, hatóság semmit sem tudott lépni, mert hogy nincs bizonyíték, amikor esetleg lett volna bizonyíték, az se volt gond, mert a férfi befolyásos, mindenki a zsebében van, köztiszteletnek örvendő személy. bírósági perekkel bizonyítékokkal a nő szinte semmire se jut, ügyvédei folyamatos hagyják cserben inkompetencia/gyávaság/stb miatt. halálos fenyegetések. stb

kvázi a nőnek tényleg egyetlen reális esélye van, hogy elköltözik a francba és új életet kezd (csak hát jelen esetben ez vszleg a gyerekek miatt nem egyszerűen megoldható, pláne hogy egyikőjük az exnél van...). jelenleg ott tartunk Mo-n, hogy az ilyen pénzes/befolyásos személyek ellen nem lehet mit tenni. szídhatod akármennyire is akarod, de az átlagember nem merhet semmit se lépni, mert mindenképpen ő húzza végül a rövidebbet.

Ramiz

Én csak annyit mondok, hogy nagyon sokat tudnak változni az emberek az idő múlásával, házasságon belül vagy kívül...
Azonkívül még ha érezte (volna) is egy ilyen helyzetű nő a férfi jellemét anno, akkor sem olyan egyszerű a helyzet. Én például jópár férfire mondtam már, hogy erőszakos meg hogy bunkó, az ismeretségi körömben, mire sok jelenlévő lány lehurrogott, hogy az nem erőszakosság, hanem határozott és férfias fellépés. Én értem, hogy mit mondanak, de kitarrtok amellett, hogy inkább leszek "töketlen", mint erőszakos tahó. :) sZóval csak azt akartam mondani, hogy ezek nem egyértelmű fogalmak.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

#684
Quote from: Fazék on 2007-06-02, 01:54:31
a kulcsszó a "valamennyire"
ezek szerint te tényleg nagyon jó emberismerő lehetsz, ha valakit fél év együttélés után úgy kiismersz, hogy ki mered jelenteni, nem fog meglepetés érni házasság után...
a szerelem kémiailag másfél évig tudja húzni, ha nem olvastam túl nagy hülyeséget anno. szóval lazán belefér a házasodási időbe a "kezdeti" szerelem.

Kösz az összefoglalást. Nem semmi. "Befolyásos emberek"...

De a másik pont: sztem még a szerelem alatt sem kapcsol ki teljesen az ész.
Másrészt, nem kell ahhoz nagyon jó emberismerőnek lenni, hogy egy ennyire
súlyos jellemhibát valaki fél-egy év alatt észrevegyen. Egyetlen kiadós beszél-
getés, de akár pár mozdulat is nagyon sokat tud elárulni az emberről.

Quote from: Ramiz on 2007-06-02, 01:59:08
sZóval csak azt akartam mondani, hogy ezek nem egyértelmű fogalmak.
A párkapcsolatos témában volt is erről egy kis szösszenetem :D Ezt a kettősséget
én is leírtam. Néha olyan nevetséges, hogy néhány nő egy ilyen rossz tulajdonsá-
got pozitívnak értékel, vagy azt hiszi, hogy ő majd helyre tudja nevelni. Utána meg
csodálkozik...


Szerk:
más téma:
http://www.fn.hu/tech_tudomany/0706/lerohantak_esztorszagot_interneten_164156.php
Érdekes helyzet. A NATO-tag Észtországot érő orosz kibertámadások. A NATO
pedig elvileg kollektíven reagál a tagjait érő támadásra... mi lesz ebből...
Amúgy nem a 2001-es amerikai-kínai kiberháború volt az első? Úgy rémlik...

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-02, 02:25:11
Szerk:
más téma:
http://www.fn.hu/tech_tudomany/0706/lerohantak_esztorszagot_interneten_164156.php
Érdekes helyzet. A NATO-tag Észtországot érő orosz kibertámadások. A NATO
pedig elvileg kollektíven reagál a tagjait érő támadásra... mi lesz ebből...
Amúgy nem a 2001-es amerikai-kínai kiberháború volt az első? Úgy rémlik...
Hát, ha a NATO-szakértők végre tényleg katonai akciónak minősítik amit az oroszok csinálnak (márpedig egyértelműen az...) akkor első körben Putyin kap egy levelet hogy villámgyorsan álljanak le különben szét lesz rúgva a seggük, és ha van egy kis esze (márpedig nem teljesen hülye szerencsére...) akkor ezt el is fogja fogadni. Ha nem akkor "jó" esetben lekapcsolják egész Oroszországot a netről, rossz esetben meg az amcsik hozzájuk is elviszik végre a demokráciát... ::)

Nakedape

Quote from: Zsiga on 2007-06-02, 12:46:39
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-06-02, 02:25:11
Szerk:
más téma:
http://www.fn.hu/tech_tudomany/0706/lerohantak_esztorszagot_interneten_164156.php
Érdekes helyzet. A NATO-tag Észtországot érő orosz kibertámadások. A NATO
pedig elvileg kollektíven reagál a tagjait érő támadásra... mi lesz ebből...
Amúgy nem a 2001-es amerikai-kínai kiberháború volt az első? Úgy rémlik...
Hát, ha a NATO-szakértők végre tényleg katonai akciónak minősítik amit az oroszok csinálnak (márpedig egyértelműen az...) akkor első körben Putyin kap egy levelet hogy villámgyorsan álljanak le különben szét lesz rúgva a seggük, és ha van egy kis esze (márpedig nem teljesen hülye szerencsére...) akkor ezt el is fogja fogadni. Ha nem akkor "jó" esetben lekapcsolják egész Oroszországot a netről, rossz esetben meg az amcsik hozzájuk is elviszik végre a demokráciát... ::)

amennyire én követtem nem a minősítés a kérdés, hanem a bizonyítás hogy az oroszok csinálják, amit persze mindenki tud, de asszem eddig egy orosz idndítást találtak, S ugye "azislehetbárki"
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Nakedape on 2007-06-02, 14:43:28
amennyire én követtem nem a minősítés a kérdés, hanem a bizonyítás hogy az oroszok csinálják, amit persze mindenki tud, de asszem eddig egy orosz idndítást találtak, S ugye "azislehetbárki"
Nem szükséges semmit bizonyítaniuk, lásd iraki tömegpusztító fegyverek esete. De ha nagyon akarják, az internet felépítéséből adódóan (minden adatcsomag millió meg egy szerveren, routeren, DNS-en halad át, és mindenhol logolják a forgalmat) akármilyen proxykat meg botnet-hálókat vissza tudnak követni a kiindulási pontjához, megvannak a szükséges eszközeik. (Gondolom az ECHELON szót már hallottad...)

Ramiz

Olvassátok el a frissített cikket, most már konkrétan a Kreml IP címeiről jövő támadásokról beszélnek. Ha meg megvágjuk a netet, az durva lenne... A net lényege végül is az, hogy NAGY és minden egyben van... és egyébként is rengeteg orosz játék- és zenetöltő oldal van, crack-ekről nem is beszélve... szóval inkább csak álljanak le. :)
Egyébként az egész alapszitut nem értem, miért baj az bárkinek, hogy eltávolítanak valami emlékművet?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Az alapszitu az az, hogy Észtországban jelentős orosz kisebbség
van (jórészt odatelepítettek előző érában), és az előző korszakhoz
képest most fordított a helyzet, az oroszoknak van kevesebb sza-
badságjoguk, most ők kapják az "elnyomást". Konkrét esetben nem
kapnak szavazójogot. Az emlékmű csak egy szikra az amúgy is fe-
szült helyzetben.