Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Kvikveg

#750
Ok.
Amugy beirtam en azt, csak a kis/nagybetuket korrektul irtam be.
Kicsit kozben csaltam, mert nem vagyok hajlando kibanyaszni a gepemet a helyerol. Az elmeletem viszont helyes volt.

Uristen, a 14es fizikai fajdalommal jart.
[spoiler=link]http://www.ouverture-facile.com/riddles/particles/simple.html[/spoiler]

Level 19 de szenyaaaaa!  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Hmm az ötös pályán b*szom a rezet még mindig... átnéztem a forráskódot meg mindent, de csak nem jövök rá :(

Próféta

Quote from: Én on 2007-06-23, 18:28:47
Hmm az ötös pályán b*szom a rezet még mindig... átnéztem a forráskódot meg mindent, de csak nem jövök rá :(
[spoiler]A playlist ablak arrébb húzható...[/spoiler]

Kvikveg

#753
En a 21essel szivok.
[spoiler]
http://www.ouverture-facile.com/riddles/pickles/chat.htm
a back.html-t megtalaltam, de a villogastol kiegett az agyam kreativ resze. XD[/spoiler]
edit: Megvan. Jaj.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: Kvikveg on 2007-06-23, 19:02:27
En a 21essel szivok.
[spoiler]
http://www.ouverture-facile.com/riddles/pickles/chat.htm
a back.html-t megtalaltam, de a villogastol kiegett az agyam kreativ resze. XD[/spoiler]
:lol: asszem ez az egyik feladat, amelyiknél elismerő káromkodással jutalmaztam a készítő pihent agyát :)

Amúgy innen még emlékszem, hogy mentem tovább, de talán már nem olyan sokáig, szóval nem fogok tudni örökké segíteni :)

Én

Quote from: Próféta on 2007-06-23, 18:52:05
Quote from: Én on 2007-06-23, 18:28:47
Hmm az ötös pályán b*szom a rezet még mindig... átnéztem a forráskódot meg mindent, de csak nem jövök rá :(
[spoiler]A playlist ablak arrébb húzható...[/spoiler]
Azért ennyire nem vagyok hülye, de annyira azért mégis hogy ne bírjak rájönni mit kell beírni az element.html-be

Fazék

Quote from: Én on 2007-06-23, 19:30:41
Quote from: Próféta on 2007-06-23, 18:52:05
Quote from: Én on 2007-06-23, 18:28:47
Hmm az ötös pályán b*szom a rezet még mindig... átnéztem a forráskódot meg mindent, de csak nem jövök rá :(
[spoiler]A playlist ablak arrébb húzható...[/spoiler]
Azért ennyire nem vagyok hülye, de annyira azért mégis hogy ne bírjak rájönni mit kell beírni az element.html-be
[spoiler]megad két file-nevet is a feladvány. lehet hogy azokat kéne valahogy megnézni/beszerezni :)[/spoiler]

Én

Elkezdtem össze vissza guglizni user.jpg meg password.mpr után, aztán egyszer csak besütött a fény az ablako, egyenesen az agyamba :D

Kvikveg

#758
Quote from: Én on 2007-06-23, 19:45:14
Elkezdtem össze vissza guglizni user.jpg meg password.mpr után, aztán egyszer csak besütött a fény az ablako, egyenesen az agyamba :D
:lol: Azon en is agyaltam egy ideig :D

Most a 26osnal allok. Szo szerint.
[spoiler]http://www.ouverture-facile.com/riddles/becomes/magic.html
Valahova Afrikatol delre a homezore mutatott...  :eek:[/spoiler]
edit: megneztem a megoldast. Szerintem ez hatarozottan g*ciseg amit muvel.
[spoiler]ad1 kgugliztam, hogy negativ szamc sak latitude lehet, menjen a rakba. Raadasul "veletlenul" felcsereli.[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Asszem kb. itt fejeztem annó abba :) Grat  :jee:

motifator

21esnél már rohadtul fáj a fejem, szal részemről ennyi :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Kvikveg

28
Najo, neha csaltam, pl amikor tudtam mit kell csinalni, csak k lusta voltam hozza. De szerencsere tobbnyire azert csak rajottem a dolgokra. De nem szivatom magam csak azert mert felorara elakadtam, veguis jatek...
Na mentem filmet nezni, mara ennyi az agyfacsarasbol.
Mindenkinek jo szorakozast!  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zanador

Ez egy vicces játék, anno a 10.nél sajna hirtelen abbahagytam, mivel nem volt progim amivel megoldhattam volna, talán ideje lenne folytatni. :)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Gregory

Level 18
[spoiler]
Néztem a clue-t, néztem a fórumot, de ott meg csak azt ismételgetik, h nézzem más szögből, vagy nézzem a japán módon...
Próbáltam Photoshoppal megfordítani mind függőlegesen, mind vízszintesen, de semmi...
lövésem sincs, h milyen szóval kéne próbálkozni, próbáltam eddig a level18,level81,81level,18level,japanese,esenapaj, enihcam szavakat, de egyik se jött be...
Már több órája ülök itt a feladvány előtt, de csak nem bírok rájönni
[/spoiler]
Egyébként maga a játék tetszik, szeretem az ehhez hasonlókat ^^

kikuchiyo

Elkezdtem én is ezt az Ouverture Fa-akármit, mer' jobb dógom nincsen... jobb helyeken azt mondanák rá, hogy agyf*sz.

[spoiler=6. pálya]Ezt a benézést...
az megvolt, hogy mit kéne kihozni, de én, mint régi Captain Planet néző, csakazért is a "wind" szót akartam kirakni a számokból. Persze, hogy nem jött ki.[/spoiler]
Failure is the default option

Próféta

Quote from: Gregory on 2007-06-24, 17:27:16
Level 18
[spoiler]Pedig csak arról van szó, hogy a japánok a Föld túloldalán élnek, fejjel lefelé. A hozzászólásod alapján elvileg megcsináltad.. hát tedd meg újra, aztán hátha sikerül valamit kiolvasnod...
Még valami, a link végződjön .html-re.[/spoiler]

kiku:  :lol:

kikuchiyo

ok, /me fail.

[spoiler=level 9]tofu+salt+water = wtf??[/spoiler]
Failure is the default option

Kvikveg

En igy a 29 tajekan meguntam.
[spoiler]Megneztem a megoldast, es nem szeretem, amikor 8 palyaval elobbrol kene megszereznem egy kepet. :/[/spoiler]
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Gregory

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-24, 19:17:05
ok, /me fail.

[spoiler=level 9]tofu+salt+water = wtf??[/spoiler]
[spoiler]
Gondolom arra a clue-ből rájöttél, h össze kell kötni az azonos színű négyzetekben levő pontokat
Arra se olyan nehéz rájönni, h a szürke=fekete+fehér; narancs=piros+sárga; zöld=kék+sárga.

Megoldás:
Nézd meg az adott vonalak[vagyis pl. szürkénél a fekete és fehér négyzeteket összekötő vonalakat] metszéspontja alatti betűt, és a megadott egyenlet szerinti sorrendben rakd egymás mellé a betűket
[/spoiler]

kikuchiyo

#769
:/
this suxx

proximity
játék, engem megvert a  gép elsőre
Failure is the default option

Selmo

Szintén, elég érdekes játék.

A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Nem olyan nehéz ez mint amilyennek látszik, legalábbis ha én meg tudam nyerni elsőre (774 vs. 571) akkor nem lehet az. :)

Kvikveg

Quote from: kikuchiyo on 2007-06-24, 19:40:25
:/
this suxx

proximity
játék, engem megvert a  gép elsőre
Eees megvertem elsore. 863/613
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin


minuszmiki


Kvikveg

#775
Es lehet allitani a felteteleket. ;)
504/506-ra nyert a kovetkezo feltetelekkel: human, expert, weaken, weaken, most armies, all
A landmass-nal a "some" vajon mit takar?!

Hah, landmass: some-nal mas a palya.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki

Én is a Landmass-szal szórakozom, some-ra állítva kifejezetten nehéz már, és a most sem olyan könnyű.

Kvikveg

Erdekes, nekem a some kifejezetten egyszerubb volt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

minuszmiki

Valószínűleg csak nem volt szerencsém, azóta játszottam még párat és tényleg nem volt nehéz.

Gregory

#779
Így elsőre sikerült nyernem 651 - 649-re


Btw: Kvikveg, sry, h ezzel zavarlak, de nem emléxel véletlen az Ouverture Facile
Quote from: Gregory on 2007-06-24, 17:27:16
Level 18
megoldására?