Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: LiaLia on 2009-09-22, 00:04:57
Quote from: Lythis on 2009-09-19, 01:41:24
Quote from: LiaLia on 2009-09-18, 23:20:30
Világszerte egyre kevesebben vannak a született vörös és a született szőke hajúak, úgyhogy igencsak érdemes róluk megemlékezni :smile:
LIES (én is született szőke voltam)
:D az, hogy szőkének születtél, megmásíthatatlan és kétségbevonhatatlan bizonyítéka annak, hogy a született szőkék még nem haltak ki  :cool:
De akkor is egyre kevesebben vannak évtizedes viszonyokban a szőkék. Eleve arányaiban több a barna hajú-szemű, ráadásul dominánsan öröklődő a barna a szőke-vörös hajjal, kék szemmel szemben.  :smile:
olyat mondtál, amit nem tudunk évtizedek óta :D

LiaLia

Quote from: Lythis on 2009-09-22, 00:06:22
Quote from: LiaLia on 2009-09-22, 00:04:57
Quote from: Lythis on 2009-09-19, 01:41:24
Quote from: LiaLia on 2009-09-18, 23:20:30
Világszerte egyre kevesebben vannak a született vörös és a született szőke hajúak, úgyhogy igencsak érdemes róluk megemlékezni :smile:
LIES (én is született szőke voltam)
:D az, hogy szőkének születtél, megmásíthatatlan és kétségbevonhatatlan bizonyítéka annak, hogy a született szőkék még nem haltak ki  :cool:
De akkor is egyre kevesebben vannak évtizedes viszonyokban a szőkék. Eleve arányaiban több a barna hajú-szemű, ráadásul dominánsan öröklődő a barna a szőke-vörös hajjal, kék szemmel szemben.  :smile:
olyat mondtál, amit nem tudunk évtizedek óta :D
nem is vontam kétségbe :D

Zen

A játék amivel ne játsszon senki
Őszintén szólva sztem ez egy jó nagy trollkodás (ennyire retard cikkíró csak nem lehet), de tesztelje le aki akarja, én kihagyom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Karakuri Heavy Industries presentation at Robotics Show (CAM) HD

[spoiler]csak a kezdeti megtévesztés céljából raktam ide és nem a lol-ba :D[/spoiler]

Zen

Quote from: Fazék on 2009-09-28, 18:26:50
Karakuri Heavy Industries presentation at Robotics Show (CAM) HD

[spoiler]csak a kezdeti megtévesztés céljából raktam ide és nem a lol-ba :D[/spoiler]
[spoiler]A Helbot-nál borultam. :lul:[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta


Fazék

Quote from: Próféta on 2009-09-28, 22:43:40
A Tudomány & Technika alá szoktuk az ilyesmit.
franc. tényleg. ezt elszúrtam. bocsánat. :redface:

Lythis


Próféta


Kvikveg

http://www.youtube.com/watch?v=5X_7Xt2ga-s
TOP TEN Crosswind and Scary Aircraft Landings
Hat ezt se fogom nezegetni mielott Nemetbe repulok.  :eek:
Bar itt legalabb sikeresen leszalltak. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

airdrifting ftw! :D
Szerintem annyira nem is ijesztő. A pilóták azért
derekasan helytálltak, néhányat elég ügyesen
egyenesbe fordítottak épp földet érés előtt.

Darkstar

#2261
Quote from: Kvikveg on 2009-10-05, 23:51:29
http://www.youtube.com/watch?v=5X_7Xt2ga-s
Awesome, főleg ezzel a zenével (bár szöveg nélkül jobban szeretem)  :whoah:

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-10-06, 00:00:03
néhányat elég ügyesen egyenesbe fordítottak épp földet érés előtt.
Szerintem meg az összeset, lévén, hogy nem top10 crosswind crashes a videó címe.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2009-10-06, 00:00:03
airdrifting ftw! :D
Szerintem annyira nem is ijesztő. A pilóták azért
derekasan helytálltak, néhányat elég ügyesen
egyenesbe fordítottak épp földet érés előtt.
Igazabol szerintem ez a modja, tehat oldalra megy amig nem er egeszen foldkozelbe, hogy egyenesen haladjon, aztan nyilvan landolas elott kozvetlenul egyenesbe teszi. Csak elegge brutalisan nez ki, foleg a nagyobb gepekkel.
edit: ja, hogy ugy ertetted, hogy tokugyesek, egyetertek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Nagy oldal szél esetén szerintem mindig így megy ez, de látványos az biztos :)

LiaLia

Miss Plastic Hungary 2009,  Szépség és harmónia

"Október 9-én Magyarországon plasztikázott hölgyek mutatják meg a világnak, hogy a szépészeti beavatkozás nem ördögtől való: lehet természetes és gusztusos, és a tökéletes szépség lehet még tökéletesebb is.

Még csak az előkészületeknél tart, de már most óriási nemzetközi sajtóvisszhangja van a világ egyetlen plasztikázott hölgyek szépségversenyének, amit magyarok találtak ki és először a világon, Budapesten szerveznek meg ez év októberében."

A magyar találékonyság határtalan  ::)

NLZ

[reserved]

LiaLia

#2266
Quote from: NLZ on 2009-10-06, 23:51:25
Szilikon dudák!  :whoah:  :D
:smile: aha, aztán Miss Plastic párja Mr Plastic lesz:

[spoiler=Csak erős idegzetűeknek!][/spoiler]

[Bocsánat, Zen után javítva, be spoilerbe]

Zen

MY EYEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Moha

Az ilyentől már csak egy rosszabb van: ugyanez nőben!  :zomg:


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

LiaLia

Quote from: Moha on 2009-10-09, 00:35:54
Az ilyentől már csak egy rosszabb van: ugyanez nőben!  :zomg:
Az igaz. Amilyen képet láttam, az még hagyján, hogy amit elvileg a bikinifelső takar, az mellkasizom csak, de amikor a közeli képeken az látszik, hogy nemcsak az álla, hanem a válla is borostás, mert borotválnia kell  :zomg: Háát, elég szörnyű :zomg:

Quote from: .Attila on 2009-10-09, 15:43:29
http://www.youtube.com/watch?v=tprMEs-zfQA
Nagyon nagy!!  :cool:

Kvikveg

Quote from: LiaLia on 2009-10-10, 22:12:29
Quote from: Moha on 2009-10-09, 00:35:54
Az ilyentől már csak egy rosszabb van: ugyanez nőben!  :zomg:
Az igaz. Amilyen képet láttam, az még hagyján, hogy amit elvileg a bikinifelső takar, az mellkasizom csak, de amikor a közeli képeken az látszik, hogy nemcsak az álla, hanem a válla is borostás, mert borotválnia kell  :zomg: Háát, elég szörnyű :zomg:
...
Borostas VALLAK???!  :zomg: :zomg: :zomg:
* Kvikveg hany
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga


.Attila


Fazék

Quote from: .Attila on 2009-10-11, 23:38:51
Quote from: Zsiga on 2009-10-11, 21:30:15
http://www.youtube.com/watch?v=XC6I8iPiHT8

Ez komoly, ilyen tényleg van?

hirtelen csak a leghitelesebb forrással tudok szolgálni, de igen, úgy néz ki, van.
wiki
QuoteThe snapping shrimp competes with much larger animals, like the Sperm Whale and Beluga Whale, for the title of 'loudest animal in the sea'. The shrimp snaps a specialized claw shut to create a cavitation bubble that generates acoustic pressures of up to 80 kPa at a distance of 4 cm from the claw. The pressure is strong enough to kill small fish and shatter glass.[7] It corresponds to a zero to peak pressure level of 218 decibels relative to one micropascal (dB re 1 μPa), equivalent to a zero to peak source level of 190 dB re 1 μPa at the standard reference distance of 1 m. Au and Banks measured peak to peak source levels between 185 and 190 dB re 1 μPa at 1 m, depending on the size of the claw.[8] Similar values are reported by Ferguson and Cleary.[9] The duration of the click is less than 1 millisecond.

The snap can also produce sonoluminescence from the collapsing cavitation bubble. As it collapses, the cavitation bubble reaches temperatures of over 5,000 K (4,726.85 degrees Celsius).[10] In comparison, the surface temperature of the sun is estimated to be around 5,778 K. The light is of lower intensity than the light produced by typical sonoluminescence and is not visible to the naked eye. It is most likely a by-product of the shock wave with no biological significance. However, it was the first known instance of an animal producing light by this effect. It has subsequently been discovered that another group of crustaceans, the mantis shrimp, contains species whose club-like forelimbs can strike so quickly and with such force as to induce sonoluminescent cavitation bubbles upon impact.[11]

LiaLia

Quote from: Zsiga on 2009-10-11, 21:30:15
http://www.youtube.com/watch?v=XC6I8iPiHT8
Ügyes  :smile: Sokszor rácsodálkozom az állatokra, mennyi mindenre képesek és milyen sokfélék.

Xzone

#2277
"Így kell három perc alatt világslágert gyártani - Röyksopp: Eple"

http://www.youtube.com/watch?v=n2LfxmzzSgk

Edit: A Daft Punk One More Time-ja is legalább ilyen érdekes:

http://www.youtube.com/watch?v=I85DUucY_ek

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: Xzone on 2009-10-13, 14:57:06
"Így kell három perc alatt világslágert gyártani - Röyksopp: Eple"

http://www.youtube.com/watch?v=n2LfxmzzSgk

Meghallgattam az eredetit. Nem tudom, mitől sláger mondjuk, életemben nem hallottam még és 1 perc alatt ki is kapcsoltam ezt az agyonloopolt izét.