Nem lol, de érdemes megnézni

Started by Selmo, 2006-07-05, 23:38:08

Previous topic - Next topic

Fazék




SaiyaGin


Acchan

A román Kiss Radio plakátjai irtó ötletesek szerintem, de a zenekarok nagy részéről még csak nem is hallottam.  :D


Kuroi Tenshi

Quote from: Acchan on 2011-01-26, 21:15:51
A román Kiss Radio plakátjai irtó ötletesek szerintem, de a zenekarok nagy részéről még csak nem is hallottam.  :D

Tényleg ötletes, bár sztem az elsőt kivéve tűl kicsik a betűk

Nagy részéről még csak nem is hallottál? :he: Melyik bolygóról
jöttél?

LiaLia

Quote from: SaiyaGin on 2011-01-26, 21:11:53
Quote from: LiaLia on 2011-01-26, 11:24:06
Gigaluxus és kényeztetés Dubaiban

Akármennyire is reklámozod, nem fogok most azonnal kibérelni egy szobát. :hehe:

ajjaj, lebuktam, pedig reméltem, hogy nem veszitek észre, hogy egy dubai-i milliárdos beépített embere vagyok :D

Quote from: Acchan on 2011-01-26, 21:15:51
A román Kiss Radio plakátjai irtó ötletesek szerintem, de a zenekarok nagy részéről még csak nem is hallottam.  :D

A bejegyzés végén reklámügynökségként egy pozsonyi, szlovák ügynökséget írnak. Ezek tényleg egy román rádió plakátjai?

Az első kettő ötletes, legjobban a 4. a báránykás-éjjeli-alvós plakát tetszik.

Acchan

Jahh, igaz, ezek a szlovák adónak készültek, de van egy ugyanilyen nevű román rádió is.   :smile:

LiaLia

Meglepődtem volna, ha a románok szlovákokkal készíttették volna el.

kikuchiyo

Failure is the default option

LiaLia

Vajon melyik államban forgatták Katy Perry videoklipjét, hány helyszínt lehet beazonosítani?
Katy Perry - Firework

Cloud

Quote from: LiaLia on 2011-02-01, 20:15:14
Vajon melyik államban forgatták Katy Perry videoklipjét, hány helyszínt lehet beazonosítani?
Katy Perry - Firework
Jé ezt nálunk forgatták.

Nakedape

Quote from: Cloud on 2011-02-01, 20:43:41
Quote from: LiaLia on 2011-02-01, 20:15:14
Vajon melyik államban forgatták Katy Perry videoklipjét, hány helyszínt lehet beazonosítani?
Katy Perry - Firework
Jé ezt nálunk forgatták.
jahh,
magyar fiatalokkal, volt erre arra kijutott válogatásvideó, pályázó videó (vicces gyerek kieső ciici stb) amúgy egy ismerősöm  van benne, ha bárki akarna többet tudni ...
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

LiaLia

Quote from: Cloud on 2011-02-01, 20:43:41
Quote from: LiaLia on 2011-02-01, 20:15:14
Vajon melyik államban forgatták Katy Perry videoklipjét, hány helyszínt lehet beazonosítani?
Katy Perry - Firework
Jé ezt nálunk forgatták.

Arról hallottam, hogy itt fognak majd forgatni, és volt ehhez válogatás is. Viszont mostanában láttam végig a videót, és meglepett, hogy ennyire benne vannak a budapesti látképek, pl. az elején az éjjeli kivilágított Duna-part és a Budai Vár, vagy hogy a kórházas részt a Heim Pál Gyerekkórház bejáratánál vették fel.

Quote from: Nakedape on 2011-02-02, 01:37:54
jahh,
magyar fiatalokkal, volt erre arra kijutott válogatásvideó, pályázó videó (vicces gyerek kieső ciici stb) amúgy egy ismerősöm  van benne, ha bárki akarna többet tudni ...

Ki az, hol-mikor látható?

Nakedape

egyik fiatal csajszi aki ropja, igazából nem kockáztam ki miatta
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

.Attila

Quote from: LiaLia on 2011-02-01, 20:15:14
Katy Perry - Firework

Quotethumbs up if your viewer 103,458,480????

Érdekes dolgok vannak néha a youtube-nál. Olyan is volt már párszor, hogy több like/dislike volt, mint view.

Amúgy nem kedvelem ezt a műnőt, bár a mondanivalója jó a számnak, meg a bűvészes rész az egész jó poén.
De hogy megint a melléből jön valami, gyanítom, hogy nem véletlen.

Cheesy

[spoiler=When you see it...][/spoiler]

LiaLia

Quote from: .Attila on 2011-02-02, 13:36:21
Quote from: LiaLia on 2011-02-01, 20:15:14
Katy Perry - Firework
Amúgy nem kedvelem ezt a műnőt, bár a mondanivalója jó a számnak, meg a bűvészes rész az egész jó poén.
De hogy megint a melléből jön valami, gyanítom, hogy nem véletlen.

Szívből jövő akart lenni :smile: csak akkor furcsállottam már, mikor a képváltással mutatják, hogy a tetőről milyen tűzár lövell felfelé. :zomg: :smile:
A másik furcsa a szülő nő volt, amikor "tüzel" a hasa és közben szenvedő az arckifejezése. Inkább annak hatott, hogy a tűztől szenved, nem a szüléstől .

Quote from: Cheesy on 2011-02-03, 11:02:29
[spoiler=When you see it...][/spoiler]

A hátul lévő medvének drukkolok.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud


szpeter


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

http://ingatlanmagazin.com/epites-es-felujitas/egy-magyar-feltalalo-kalvariaja-kezdodhet-a-pixelbeton-gyartasa-is/
Eszerint megnyerte a pert.
Jo nagy szemet az a nemet ceg is. Jellemzo.
Valami nagyon el van izelva a szabadalmi jogok korul, bar ez nem ujdonsag...
Ha igy folyatja az arcsokkentest, a vegen meg atlagember is megengedhet maganak valami hasonlot. Husz ev mulva. XD
Kivancsi lennek, hogy pl az uvegteglahoz/atlagfalhoz kepest milyen hotartasa van. Kvazi hol lehetne ertelmesen felhasznalni csaladi hazban, nem csak dekorcelokra.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

#3086
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Nakedape on 2011-02-10, 11:19:12
[spoiler][/spoiler]

Gyönyörű.


Quotemás:
http://www.youtube.com/watch?v=d6egUsZvWu4

Asszem nagyjából egyetértek ezzel a commentelővel:
"How is that art? This more like a 12 year old having fun with paint. Instead we 4-5 adults who had nothing better to do and take this too seriously instead of enjoying themselves...Is this creativity?"

Cloud

Quote from: Nakedape on 2011-02-10, 11:19:12
[spoiler][/spoiler]


más:
http://www.youtube.com/watch?v=d6egUsZvWu4

Ez nincs meg nagyban? Hátteret akarok váltani erre. Gyönyörű.

Nakedape

Quote from: Rounin on 2011-02-10, 20:00:51
Quote from: Nakedape on 2011-02-10, 11:19:12


más:
http://www.youtube.com/watch?v=d6egUsZvWu4

Asszem nagyjából egyetértek ezzel a commentelővel:
"How is that art? This more like a 12 year old having fun with paint. Instead we 4-5 adults who had nothing better to do and take this too seriously instead of enjoying themselves...Is this creativity?"
sztem jónézki nna
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution