Main Menu

Netes rádióadók

Started by Ramiz, 2006-07-13, 13:38:41

Previous topic - Next topic

Ramiz

Kedvenc rádióadótok? Esetleg saját rádióadótok? Én csak mostanában kezdek érdeklődni a téma iránt, végül is elég jó módszer lehet új zenék megtalálására.

Ami nagyon tetszik, és nemrég találtam:
Pandora

Ezen az oldalon gyakorlatilag egyszerre állíthatsz össze egy rádióadót a saját szájízed szerint és találhatsz olyan zenéket, amilyenhez hasonlókat nagyon szeretsz. Például beírtam, hogy "Gorillaz", a Pandora pedig sorra adja a különféle számokat, mindegyikről eldönthettem, hogy tetszik-e vagy nem, és a választásokat az oldal figyelembe veszi, amikor új számokat ad be, az alapján, hogy minél több hasonlóság legyen köztük.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Shali

Ritkán szoktam netes rádiót hallgatni, de ha mégis azt teszem, akkor a Digital Gunfiret hallgatom. Electro/industrial/ebm zenék mennek rajta, de a jobb fajtából (=

Vagy a last.fm rádióját hallgatom, ami szintén nagyon nagy jóság. Bár az ajánlott számok hallgatása ált. a letöltési lista drasztikus növekedésével szokott járni nálam ((=
A group rádiók meg érdekesek (=
Tényleg, van valami magyar animés érdeklődésű embereknek last.fm-es group?
when in trouble, when in doubt, run in circles, SCREAM and SHOUT!!

Nakedape

én is a Pandorát akartam beírni :D :D

néha meg rákerestem, mindenféle J-radioara (japan-a-rama??)
meg hallgattam RED dragon wéesit, de az nem volt olyan jó, de én még budapesti adót is neten hallgatok :D (ha nem mp3 megy v agy cd akkor jóeséllyel RadioCafe..persze a gazok mibel nem netrádió, nem írják ki a számcímeket... :mad: :rotfl:)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

RE@L

Különbözö elektronikus muzsika kedvelőinek ajánlom szíves figyelmébe eme adót, persze nem csak az van rajta.
www.di.fm

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Hát ahol nem írják ki a számok címét és előadóját, oda biztos nem járnék, nehogy valami jót játsszanak és kedvet kapjak hozzá... :D

Pandorán most épp a Meshuggah és Nile rádiót állítom össze estére... :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

Quote from: Ramiz on 2006-07-13, 14:29:47
Hát ahol nem írják ki a számok címét és előadóját, oda biztos nem járnék, nehogy valami jót játsszanak és kedvet kapjak hozzá... :D

olyankor szoktam írni a fórumukba, a "Mi a szám címe" topicba :D  :lazza:

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moonshiner


nyest

247drumandbass.com
A L I E N - L O U N G E
Beatbreakerz
D N B R A D I O
Drum'n'Bass Attack
Drum n Bass Pressure
FUTUREDRUMZ.CO.UK
JoinTo rasta reggae party
RAGGAKINGS
reggae-vibes.fr
Monkey Radio !!!
SMOOTHJAZZ.COM
SwissGroove
www.ibreaks.co.uk

ezek közül, monkey radio.t hallgatom a legtöbbször.
**** COMMODORE 64 BASIC V2 ****
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
READY... ..
(?!)

Soldier

http://www.technobase.fm/

24h Techno,Dance,Trance,House

csak zene (számvaltasnal németül valamit szoktak magyarazni 10mp)

Angellore

"A halál nem szomorú. A szomorú az, hogy a legtöbb ember nem is él igazán."

Soldier

HipHop 24/7 - elég joh /elöfordul 1 szam 2x egy nap ,de hat kiibirom :P
http://scfire-nyk0l-1.stream.aol.com:80/stream/1071


Piyoko

www.nihongo.fm
Ez egy japán nyelvtanulós rádió amin japán szavakat és egyszerűbb mondatokat lehet megtanulni.A rádió nyelve angol de így legalább egyszerre két nyelvet lehet megtanulni :jee:!

Darkstar

Desu-Radio
Nevével ellentétben nem csak Rozen Maidenes zenék mennek rajta, leginkább eddig j-popot hallottam.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

KeLa

http://shag.shinsen-radio.org/

Anime openingek, endingek, OST-ok stb...

Moha

Quote from: Ramiz on 2006-07-13, 13:38:41
Ami nagyon tetszik, és nemrég találtam:
Pandora
Ezért a címért hatalmas köszönet! :hail:
Kapsz tőlem egy nagy, virtuális baráti vállveregetést! :D
Király ez az oldal. Sorra olyan zenéket ad be, amik bejönnek. Én pl a 3rd Force-al kezdtem. :)
Kár, hogy alig találni meg ezeket az előadókat neten... de hallgatni akkor is jó.

via_mala

Quote from: Ramiz on 2006-07-13, 13:38:41
Ami nagyon tetszik, és nemrég találtam:
Pandora
Huhh a mindenit!
Kánaán!  :jee:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Eberinu

A világ legjobb rádóadója: 98.6 Radio Café !!!!

via_mala

Quote from: Eberinu on 2007-01-26, 15:12:18
A világ legjobb rádóadója: 98.6 Radio Café !!!!
Ha nem közlöd a netes változatát, akkor ez a hozzászólás így :_off:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ramiz

Örülök, hogy tetszik nektek a Pandora. :D Bevallom, csodálkoztam is, hogy a topik megnyitásakor senki nem reagált semmit, pedig szerintem hatalmas oldal. :) Én is sok tippet kaptam már róla.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Eberinu

Ha úgy mondom hogy www.radiocafe.hu igy már érted via? a Radio Café névből elég nehéz lehet kikövetkeztetni, hogy a címe is valszeg ugyanaz...ennél közelebbi meg már nem kell, mert ott két klikk és megy a rádó.

via_mala

Quote from: Eberinu on 2007-01-26, 23:31:51
tt két klikk és megy a rádó.
Most pl. nem megy...
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Eberinu

Akkor te rontott el valamit, mert az a rádió adó nonstop megy :D

via_mala

Quote from: Eberinu on 2007-01-27, 08:44:04
Akkor te rontott el valamit, mert az a rádió adó nonstop megy :D
Na igen, a 6.4-es MS Meda Player nem tudta, de a 10-essel már megy. A Winamp 2.91 is elbukott rajta, abból viszont nem rakok fel újabbat. ;)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Xzone

Heh, feltámadt egy újabb régi thread.

A Pandora kár hogy már nem elérhető Magyarországról. Viszont a deezer.com még talán jobb is, szóval nem panaszkodom :)

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

minuszmiki

Mostanában találtam rá erre: Radio Paradise - eclectic online rock radio. Eddig tetszik, főleg lightos rockzenék, amikre nem nagyon találnék rá, vagy nem állnék neki magamtól hallgatni.