Leírások, Hírek, Linkek

Started by zsozso, 2003-06-22, 14:39:07

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: NecridKijött a legujabb Detective conan-os rész. akit érdekel itt a torrent hozzá Click
Elõbb megkéne néznem a többit is, de olyan sok van  :bruhuhu:

Necrid^

Kijött a legujabb Detective conan-os rész. akit érdekel itt a torrent hozzá!Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nimlot

Emberek!
Kijött ill megvolt az elsõ vetítése a Final fantasy: Advent childrennek amit Olaszországban követtek el. 1 oldalon Spoiler nélkül és spoilerrel Remélem minnél elöbb meg tudom én is nézni... alig bírok várni :rolleyes:
"Being too kind is also... cruel!"

kikuchiyo

Említett film DVD-n t***hetõ a nfvnaqiqpyho.bet-ról.
Ingyenes regisztráció szükséges.

Megj: ROT13
Failure is the default option

SaiyaGin

Nem tudom, hogy észrevettétek-e, de én ma láttam meg, hogy az RTL2 új Yu-Gi-Oh részeket ad.

Kvikveg

Quote from: Kvikveghttp://www.geneon-ent.co.jp/rondorobe/anime/hellsing/
2005.12.09re irjak a Hellsing OVA-t.
Elozetes rizsa van felteve, wmv vagy realplayeres. Nekem az utobbi mukodott, de kepregenyszeruen, illetve a rizsazast hallottam alatta.
Ha valaki a wmv-t le tudja szedni, tegye mar meg, koszi.
mms://wms01.aii.co.jp/orca/geneon_rondorobe/050904bb_yThj.wmv
Elsore persze hogy a Games/Hirek-be sikerult postolni.
Szoval ha valaki le tudja tolteni, es fel tudja rakni valahova, szoljon, mert nekem szaggat, de nagyon.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: KvikvegElsore persze hogy a Games/Hirek-be sikerult postolni.
Szoval ha valaki le tudja tolteni, es fel tudja rakni valahova, szoljon, mert nekem szaggat, de nagyon.
Nekem is szaggat a Real, feltéve hogy nem olyanra tervezték - ugyanis a szöveg/zene teljesen egyenletes. De a lényeg megvan, nem?: Hellsing ova dec 9 ;)

Necrid^

Fanatikus Emberek! lehet kezdeni tölteni FMP TSR 11. Saiyaman
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: NecridFanatikus Emberek! lehet kezdeni tölteni FMP TSR 11. Saiyaman

Ha közvetlenül iskolábamenés elõtt nekiálltam tölteni, akkor már elég fanatikus vagyok?  :haha:

Necrid^

Quote from: SaiyaGinHa közvetlenül iskolábamenés elõtt nekiálltam tölteni, akkor már elég fanatikus vagyok?  :haha:
Simán :haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: NecridSimán :haha:

Nagyszerû. :lazza:
Hogy ne legyek teljesen off:
November elején adják ki az új DC-hez kapcsolódó kislemezeket.

anatole

kijött a Mai Otome elsõ részének fansubja:

http://saberlime.pwp.blueyonder.co.uk/%5BLIME%5D_Mai_Otome_01.avi.torrent

megnéztem, a subber csapatot bár nem ismerem, a sub teljesen rendben van, a történet pedig ígéretes :)

Moha

A School Rumble OVA dec. 22.-én fog megjelenni Japánban.
Már alig várom! Viszont sajna csak 2 részes lesz.  :bruhuhu: Én valahogy többet vártam, mert amennyire a TV sorozat nem volt lezárva, kétlem, hogy egy 2 részes OVA-ban mindenre fény fog derülni... Egyszóval szerintem csak "muszály OVA" lesz, és nem fog igazán folytatódni a történet... de ne legyen igazam!

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

ASH kihozta a TSR 12-t.  :lazza:

Merkol

Új vagyok még, de ez mind1. Nem tudjátok milyen gyakran dobnak ki új részt a FMP TSR hez. Nagyon tetszik de sajna idegesít hogy nem lehet az egészet leszedni, na meg persze hogy most elég izgis részek vannak.

Darkstar

Quote from: MerkolÚj vagyok még, de ez mind1. Nem tudjátok milyen gyakran dobnak ki új részt a FMP TSR hez. Nagyon tetszik de sajna idegesít hogy nem lehet az egészet leszedni, na meg persze hogy most elég izgis részek vannak.
Az utolsó, 13. rész elvileg 20.-án jön ki.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Merkol

Hogyhogy az utcsó remélem nem azért mert abbahagyják mert meghülyülök:S?

Merkol

Ja és kösz a választ de még egy kérdésem lenne. Hány részes a famoffu?

Darkstar

#289
Quote from: MerkolHogyhogy az utcsó remélem nem azért mert abbahagyják mert meghülyülök:S?
A TSR 13 részesre volt tervezve, úgyhogy a 13. az utolsó. Én is remélem, hogy lesz még.
Quote from: MerkolJa és kösz a választ de még egy kérdésem lenne. Hány részes a fumoffu?
15 epizód, de a legtöbb csapat kevesebb részt adot ki. (Pl.: Anime-keep 10 rész, Lime 12 rész)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Merkol

Remélem ebben kiderül valami vagy rendessen lezárják vagy ilyesmi nem ugy mint a másik 2 õt. Abba belehülyüök ha szar vége lesz.

Darkstar

Quote from: MerkolRemélem ebben kiderül valami vagy rendessen lezárják vagy ilyesmi nem ugy mint a másik 2 õt. Abba belehülyüök ha szar vége lesz.
Gondolod, hogy 1 részben sikerülni fog? Én nem nagyon hiszem, de ha nyitva hagyják, annál nagyobb a folytatás esélye.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Merkol

Ja én is gondolkodtam már ezen hogy túl sok mindent kellene egy rész alatt lezárni. Szoszke multját a kapcsolatait meg még az ellenséggel is el kéne bánnia ez szeritnem is sok vagy mindent gyorsan fognak ami ugyanugy nem jó. De remélem lesz a szoszke meg a kanem között vmi mert behalok ha nem.

Slayer_Ace

QuoteOriginally Posted by Merkol
Ja én is gondolkodtam már ezen hogy túl sok mindent kellene egy rész alatt lezárni. Szoszke multját a kapcsolatait meg még az ellenséggel is el kéne bánnia ez szeritnem is sok vagy mindent gyorsan fognak ami ugyanugy nem jó. De remélem lesz a szoszke meg a kanem között vmi mert behalok ha nem.
Na igen, a remény hal meg utoljára :(
Végülis most is van köztük valami, de még õk maguk sem igazán tudnak róla..
(azon kívül, hogy Kaname néha elpirul, és elgondolkodik)

Merkol

Ekkora baromságot. Szerintem az egészet elvágná a búsba ha nem lenne semmi. Vagy olyan lenne mint az elsõnek a vége, ott is nézztem egy sort:S. Remélem iss már lesz valami. De egy részben lezárni, be is rosáltam mikor megtudtam hogy a 13. az utccsó.
Le kéne zárni a kettõjük közötti dolgot akkor még a tessa is ottvan meg hogy mi lesz a szoszkéval hogy parancsotszegett, le kéne gyõzni az ellent és szerintem a mao és a weberel is kezdhetnének vmit:S. Ez kicsit sok 1 részre fõleg ahogy nézztem a 12 es végét. Remélem a szoszke nem a felénél fog felébredni mert akkor vége a rendes befejezésnek:S:S:S

Necrid^

Lesz folytatás tuti csak az a kérdés hány év mulva. addigra ott a manga. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Slayer_Ace

Ezzel a folytatással kapcsolatban még arra lennék kíváncsi, hogy milyen lesz..
FMP-ben az akció dominált, Fomuffo-ban inkább a komédia, TSR, ugyan még nem láttam, de arra tippelek hogy akció :) , és ki tudja mit hoz a jövõ...

Necrid^

Quote from: Slayer_AceEzzel a folytatással kapcsolatban még arra lennék kíváncsi, hogy milyen lesz..
FMP-ben az akció dominált, Fomuffo-ban inkább a komédia, TSR, ugyan még nem láttam, de arra tippelek hogy akció :) , és ki tudja mit hoz a jövõ...
Romance. nem ártana meg tiztázni a souske és chidori kapcsolata. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Slayer_Ace

QuoteOriginally Posted by Necrid
Romance. nem ártana meg tiztázni a souske és chidori kapcsolata.
Értékelném, ha valami ilyesmi lenne :jee:

Merkol

Hát azt én is. Behallnék ha nem lenne semmi. Akkor a szószkénak vajból vannak a heréi:D.