Leírások, Hírek, Linkek

Started by zsozso, 2003-06-22, 14:39:07

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: Slayer_Aceez az ünnepi special amit emlegettek letölthetõ valahonnan?

Sajnos nem tudok róla...

Slayer_Ace

QuoteOriginally Posted by SaiyaGin
Sajnos nem tudok róla...
Hát semmi sem tökéletes:(
Ja igen, a Nutshell-es Dragon Ball AMV nagyon:lol:

SaiyaGin

Quote from: DarkstarMi az a 26 perces TSR Special 1, amit az Anidb-n írnak?

AniDB szerint július 6-án jelent meg, magam sem tudom miért,de úgy érzem, hogy biztos nem fontos. ;)
Vagy csak azért reménykedek ebben,mert nem akarok semmi fontosról lemaradni. :D

Darkstar

Quote from: SaiyaGinAniDB szerint július 6-án jelent meg, magam sem tudom miért,de úgy érzem, hogy biztos nem fontos. ;)
Vagy csak azért reménykedek ebben,mert nem akarok semmi fontosról lemaradni. :D
A dátumot már én is néztem, ezért csodálkoztam, hogy még sehol nincs rippelve. Attól, mert nem fontos, még látni akarom! :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

#334
Nincs kedve valakinek rámutatni egy működő(!) shinsen-subs által elkészített Blood+ ep04 torrent-re? köszi :)

szerk: most olvasom az irc csatijukon, hogy ez leaked és a proper verzió csak később jön. kár...

Necrid^

Quote from: FazékNincs kedve valakinek rámutatni egy mûködõ(!) shinsen-subs által elkészített Blood+ ep04 torrent-re? köszi :)

szerk: most olvasom az irc csatijukon, hogy ez leaked és a proper verzió csak késõbb jön. kár...
blood+ 04 103k/s jón. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: Necridblood+ 04 103k/s jón. :)
köszi, de én inkább megvárom a hibátlan verziót :)

Necrid^

Quote from: Fazékköszi, de én inkább megvárom a hibátlan verziót :)
Én is csak poénból inditottam. amugy a [live-evil] mi lett?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Quote from: NecridÉn is csak poénból inditottam. amugy a [live-evil] mi lett?
Hát úgy néz ki, ők egy kicsit belassúltak, maradt az SHS mint leggyorsabb, illetve esetleg pár napos késéssel hozzájuk képest a türelmesek a talán kicsit igényesebb Bakakozou csapat munkáját tekinthetik meg :) szóval én SHS változatban fogom végignézni a sorozatot :D

Necrid^

#339
Quote from: FazékHát úgy néz ki, ők egy kicsit belassúltak, maradt az SHS mint leggyorsabb, illetve esetleg pár napos késéssel hozzájuk képest a türelmesek a talán kicsit igényesebb Bakakozou csapat munkáját tekinthetik meg :) szóval én SHS változatban fogom végignézni a sorozatot :D
Akkor szintén. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

#340
de úgy néz ki rövidesen kint lesz a hibátlan verzió is irc csatijukról:
Quote[00:57] it will be out once I get it uploaded to our seeder
azt hiszem még megpróbálok ébren maradni az elindításához  :D

szerk: YESSS megérte várni :) már jön is fél óra és nézhetem :D

Fazék

Nem tudom elhinni...

kb már 20x elszámoltam 10-ig és csak ezen mûvelet után írok a fórumba. viszonylag már megnyugodtam.

ne méreszeljetek redves vacak D-Link router-t venni!!!!

megint a legjobbkor halt meg a net-em miatta, naná hogy 98%-nál és most már képtelenség bejutni a sorba irc-n, kénytelen vagyok valahogy bittorrent-tel kombinálni a letöltést... ha azt mondom hogy az ideg megöl, akkor finoman fejezem ki magam... hihetetlen milyen jól tud idõzíteni...

Darkstar

Quote from: FazékNem tudom elhinni...

kb már 20x elszámoltam 10-ig és csak ezen mûvelet után írok a fórumba. viszonylag már megnyugodtam.

ne méreszeljetek redves vacak D-Link router-t venni!!!!

megint a legjobbkor halt meg a net-em miatta, naná hogy 98%-nál és most már képtelenség bejutni a sorba irc-n, kénytelen vagyok valahogy bittorrent-tel kombinálni a letöltést... ha azt mondom hogy az ideg megöl, akkor finoman fejezem ki magam... hihetetlen milyen jól tud idõzíteni...
Hasonlóképpen éreztem magam, amikor a 4 portból kettõ gyors egymásutánban meghalt. Szintén D-link. :b+:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lothandar

Quote from: FazékNem tudom elhinni...

kb már 20x elszámoltam 10-ig és csak ezen mûvelet után írok a fórumba. viszonylag már megnyugodtam.

ne méreszeljetek redves vacak D-Link router-t venni!!!!

megint a legjobbkor halt meg a net-em miatta, naná hogy 98%-nál és most már képtelenség bejutni a sorba irc-n, kénytelen vagyok valahogy bittorrent-tel kombinálni a letöltést... ha azt mondom hogy az ideg megöl, akkor finoman fejezem ki magam... hihetetlen milyen jól tud idõzíteni...


O szegeny nem tud raterpeszkedni a teljes savszelessegevel a fileokra, osztoznia kell a tobbivel :D
Ha SPOILERT irtok akkor igy irjatok:

 SPOILER EZT ITTEN NEHEZ ELOLVASNI TECCIKERTENI? SPOILER

"A Barbárok (1931.) Móricz egyik legkiérleltebb mûvészi teljesítménye. ... Ha van a mûnek társadalomkritikája, akkor az arra vonatkozik, hogy létezhet a XX. század '30-as éveiben olyan része a magyar valóságnak, melyet nem érintett meg a civilizáció."

"Máshogy reagál a vér látványára a cukrász és a rohammentõs."

Fazék

Quote from: LothandarO szegeny nem tud raterpeszkedni a teljes savszelessegevel a fileokra, osztoznia kell a tobbivel :D
dehogy ez a bajom! ne viccelj már :mad: :) szimplán feldühödtem, hogy a kb 10-20x gyorsabb letöltési megoldást 98.5%-nál szabotálta a rohadt router. ha irc-n nem tudtam volna bejutni rohadt gyorsan a megjelenés pillanatában a sorba, hanem csak 5 perccel késõbb veszem észre és már csak a bittorrent marad, nem nyávogtam volna, van ilyen. akkor berakom bitcomet-be és reggelre lejön, de akkoris macera a maradék másfél százalék miatt szórakozni a torrent file-t leszedni, berakni a sorba, elintézni hogy az eddig letöltöttet folytassa, ahelyett, hogy már 2 perce nézném a részt és mehetnék aludni, de még meg is kell várnom azt a 10 percet, ami alatt leszedi a maradék 1,5%-ot... :rolleyes: ugyanis tudtam hogy már megint 9 elõtt keltenek és hajnali 2-3 óra környékén az a 10 perc is számít alvás ügyileg, de ahhoz meg túl türelmetlen voltam természetesen, hogy ne este nézzem meg, ha már ilyen hamar lent van... :)

Lothandar

Ertem en csak a 10-20x gyorsabb letoltesnel nem osztozol senkivel aki esetleg nem onnan szedi, erre gondoltam, :) , de valoban kenyelmesebb mint a torrent ezt nem tagadom en sem. Ha a router tonkremegy az pedig kulon anti-bonusz.
Ha SPOILERT irtok akkor igy irjatok:

 SPOILER EZT ITTEN NEHEZ ELOLVASNI TECCIKERTENI? SPOILER

"A Barbárok (1931.) Móricz egyik legkiérleltebb mûvészi teljesítménye. ... Ha van a mûnek társadalomkritikája, akkor az arra vonatkozik, hogy létezhet a XX. század '30-as éveiben olyan része a magyar valóságnak, melyet nem érintett meg a civilizáció."

"Máshogy reagál a vér látványára a cukrász és a rohammentõs."

Merkol

Ha valaki eseteleg tud valamit a slayers royal sorozatról akkor kérem mondja meg ha tudja hogy honnan lehet leszedni mert csak a fõcímdalát látam és érdekel de sehol nem talaálom elõre is kösz.

Djinn

Quote from: MerkolHa valaki eseteleg tud valamit a slayers royal sorozatról akkor kérem mondja meg ha tudja hogy honnan lehet leszedni mert csak a fõcímdalát látam és érdekel de sehol nem talaálom elõre is kösz.
Lehet, hogy hülye vagyok, de az nem egy játék? :3x3:
Vagy egy játéksorozat, úgy értetted? :confused:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

sirtomi

Google szerint a Slayers Royal egy játék.

Darkstar

Quote from: sirtomiGoogle szerint a Slayers Royal egy játék.
Az, ha minden igaz, Sega Saturn-hoz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Merkol

Játéknak szerintem nincs fõcimdala:D. Nem tom én multkor valahol láttam és nem tünt játéknak de nem tom mi lehet mert sehol nem találom.

Slayer_Ace

Sorozat:
The Slayers, Slayers Next, Slayers Try
OVA:
Excelent, Book of spells
Movie:
Perfect (the motion picture) , Gorgeous, Great, Premium, Return
Tudtommal ez minden anime ami a Slayers-el kapcsolatos

sirtomi

James Cameron már forgatja és 2007-ben kerül majd a mozikba!

http://www.sg.hu/cikkek/40560

Fazék

Quote from: sirtomiJames Cameron már forgatja és 2007-ben kerül majd a mozikba!

http://www.sg.hu/cikkek/40560
kb 1 éves hír, de mi is örülönk neki :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Fazékkb 1 éves hír, de mi is örülönk neki :)
Most még talán, de lehet, hogy késõbb már nem fogsz annyira... :3x3:

sirtomi

Én is hallottam róla régebben, de akkor még nem volt biztos adolog. De mostmár biztos hogy lesz, már készül.

Kiváncsivagyok milyen lesz, mindenképpen megnézem majd :)

Fazék

#356
Quote from: Kuro_TenshiMost még talán, de lehet, hogy késõbb már nem fogsz annyira... :3x3:
sztem de. :) a korábbi nem kevés hírbõl úgy vettem le, hogy Cameron azért csinálja meg, mert szereti a mangát! ami sztem sokat dobhat egy mû élvezhetõségén. megpróbálom elõkeresni a filmrõl az eddigi híreket, hogy kb ti is képben legyetek :)

szerk: már régóta biztos a dolog, hidd el nekem ;)

1 2 3 4

szerk2: fenébe, nem találom a híreket hirtelen

szerk3: itt a hozzászólások között, ha egy kicsit lejjebb görgettek, rengeteg interjúrészlet/beszámoló van Cameron készülõ filmjérõl


Fazék

#358
Quote from: Kuro_TenshiNyugtával a napot ;)
most mi a fenét mondjon erre az ember? :confused: igen elterjedt mondás, van igazságtartalma is, de nehogymár azt mondjátok, hogy nem örülhetek a hírnek és ne várjam a filmet... :rolleyes:

sirtomi

Örülj neki!!! Én is örülök és várom :)