Leírások, Hírek, Linkek

Started by zsozso, 2003-06-22, 14:39:07

Previous topic - Next topic

Merkol

Ugye ma teszik fel a FMP TSR utolsó részét? Már parálok miatta.

SaiyaGin

Quote from: MerkolUgye ma teszik fel a FMP TSR utolsó részét? Már parálok miatta.
SaiyaMan oldaláról reggel már tölthetõ volt. ;)

Merkol

Quote from: SaiyaGinSaiyaMan oldaláról reggel már tölthetõ volt. ;)
Mi a cím? Sajna nem tom:S.Elõre is kösz.

SaiyaGin

Quote from: MerkolMi a cím? Sajna nem tom:S.Elõre is kösz.

//www.saiyaman.info
Ezen az oldalon csak raw fájlok vannak!

Darkstar

Quote from: SaiyaGinSaiyaMan oldaláról reggel már tölthetõ volt. ;)
Látszik, hogy friss a torrent. :) Torrent (303 készforrás :jee:)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: DarkstarLátszik, hogy friss a torrent. :) Torrent (303 készforrás :jee:)
Mázlista!
 :bruhuhu:
/irígykedve eloldalog a Help Bittorrent topikjába

Merkol

Hogyan tudom leszedni a 13 as részt? Pls segítsetek mert már izgulok mint atom:D.

Darkstar

Quote from: MerkolHogyan tudom leszedni a 13 as részt? Pls segítsetek mert már izgulok mint atom:D.
Mint írtuk, a SaiyaMan-ról torrenttel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Merkol

Kösz a választ de nagyon nem tom hogyan kell. A torrentspy nem hoz ki semmit és sajna nálam itt meghallt a tudomány:S. Pls help.Elõre is kösz

Merkol

Ok megvan kösz a linket segitett:D

Merkol

Hogyhogy nincs hozzá felirat, vagy ha van akkor mond meg pls hogy hogyan lehet rátenni. elõre is kösz

Darkstar

Quote from: MerkolHogyhogy nincs hozzá felirat, vagy ha van akkor mond meg pls hogy hogyan lehet rátenni. elõre is kösz
Úgy, hogy ez RAW, avagy nyers videóanyag (még csak ez jelent meg). Feiratot majd késõbb készítenek hozzá, de így elõbb lehet beszerezni. :) Ha minden igaz, a SaiyaMan-on csak rawok vannak.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Quote from: NecridOtt van a jóbb oldalon a linksnél a "bit torrent tracker 2" ott vannak a torrentek. de középen is szoktak linkelni direckt linket. Click
Bakker, azt hittem ez  az oldaluk. Nem csoda, hogy nem találtam. :lame:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

#313
Végre elkészült egy csapat a Cromartie High School utolsó 3 részével is!  :jee:
Itt van a teljes sorozathoz a torrent. Jó töltögetést! Aki esetleg nem ismeri a sorozatot, annak annyit mondhatok, hogy 26 rész, egy rész 12 perces, azon belül 3-4-5 rövid szösszenetet adnak elõ egy középiskola életébõl. Ezek a rövid jelenetek szinte teljesen függetlenek egymástól, nem is igazán egy történetet akar elõadni az anime, hanem egy hangulatot, amivel engem sikerült is megragadniuk. Vegyünk egy osztályt, kb amit a GTO-ban lehet látni a legelején illetve legvégén és dobjatok közéjük egy "átlagos" fiatalembert, akinek be kell illeszkednie. További szereplõk: Freddie, Mechazawa, és egy gorilla. Itt  van pár ajánló a sorozathoz :) remélem sikerült fölkeltenem pár ember érdeklõdését iránta :)
figyelmeztetés: akik középiskolás lányok miatt töltenék le, azokat el kell hogy keserítsem, mert a 13-ig részig néztem régen és addig azt hiszem nem volt benne egy darab nõ se... (persze késõbb gondolom lesz, de ez nem "az" a sorozat) :)

A THEM Anime értékelésbõl egy rövid kivonat:
Quote

Over the last ten to twelve years, there has been a trend of
slapping together as many silly things as possible to create a parody.
First, there was Dragon Half.  Then there was Elf Princess Rane.  Then it was Excel Saga and Puni Puni Poemy.  This light-speed acceleration has led to a lot of laughs, but lately, it's seemed like too much of a god thing.  Works like Trouble Chocolate prove conclusively that humor can not be measured simply be calculating the number of jokes per minute.



Thankfully, Cromartie High School is NOT one of those anime.


Cromartie High is a gloriously skewed and self-aware collage
of sight gags, with remarkably intelligent deadpan humor that delivers
a humorous slant on numerous facets of Japanese culture. In a sense,
it's the tough-guy version of Azumanga Daioh, but it involves a lot more of the surreal, and the tone is utterly different, since unlike the slice-of-life randomness of Azumanga, Cromartie is a very obvious parody with large streaks of satire.  


It is also a damn good show.



szerk: JESSZUSOM! Majd elfelejtettem az eszméletlen jó zenéjét megemlíteni! :D

Darkstar

#314
Kiadták a [ASH] FMP TSR 13v2-t. Még nem lehet tölteni (a torrent már aktív, csak még tartalom nincs mögötte), de már 5000+ ügyfél van. :)

Edit: Ebben a pillanatban beindult!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: DarkstarKiadták a [ASH] FMP TSR 13v2-t. Még nem lehet tölteni (a torrent már aktív, csak még tartalom nincs mögötte), de már 5000+ ügyfél van. :)

Edit: Ebben a pillanatban beindult!
nem lehet igaz!!! na mindegy... elindítva, majd pár óra múlva lent is lesz... :(
pedig pont mostanra jött le a v1 és már kezdtem volna megnézni, de így nincs sok kedvem...

Darkstar

Quote from: Fazéknem lehet igaz!!! na mindegy... elindítva, majd pár óra múlva lent is lesz... :(
pedig pont mostanra jött le a v1 és már kezdtem volna megnézni, de így nincs sok kedvem...
Nyugottan nézd meg, én semmi különösebb hibát nem láttam benne. Részben pont ezért töltöm le a v2-t, hogy látok-e különbséget. (Észrevétel: a v2 kissebb 34Mb-tal)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: DarkstarNyugottan nézd meg, én semmi különösebb hibát nem láttam benne. Részben pont ezért töltöm le a v2-t, hogy látok-e különbséget. (Észrevétel: a v2 kissebb 34Mb-tal)
NEM! Erõs leszek! Megvárom ha beledöglök is a javított verziót, legfeljebb holnap úgy kelek, hogy start meet-re :D

Darkstar

Quote from: FazékNEM! Erõs leszek! Megvárom ha beledöglök is a javított verziót, legfeljebb holnap úgy kelek, hogy start meet-re :D
Te tudod. :D Valaki pofátlan sebességgel szed, százalékonként megy neki feljebb. :eeek:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

SaiyaGin

Quote from: DarkstarValaki pofátlan sebességgel szed, százalékonként megy neki feljebb. :eeek:

Az nem én vagyok. :D

Darkstar

Mi az a 26 perces TSR Special 1, amit az Anidb-n írnak?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

tudom hogy undorító leecher vagyok, de én inkább leszedtem irc csatijukról fél óra alatt :D

még eszem egy kis lángost és már nézem is a Blood ep3-at, utána pedig folytatom a Twin Peaks-et:)

Kuroi Tenshi

Közben eszembejutnak az olyan esetek, amikor töltöttem kemény 2 KBps-mal... :rolleyes: :3x3:

SaiyaGin

Quote from: DarkstarMi az a 26 perces TSR Special 1, amit az Anidb-n írnak?
Arra én is kíváncsi lennék. Azt kéne kideríteni, hogy a "zenyasai" mit jelent, akkor talán többet tudnánk. ;)

Pirula

Quote from: SaiyaGinArra én is kíváncsi lennék. Azt kéne kideríteni, hogy a "zenyasai" mit jelent, akkor talán többet tudnánk. ;)
Szentestét jelent. Köszönet a freedict.com-nak! :D
Gondolom akkor kidobnak valami karácsonyi epizódot.
Hmmmm... Chidori mikulásjelmezben? :D:jee:

Necrid^

Quote from: PirulaHmmmm... Chidori mikulásjelmezben? :D:jee:
vérzõs õr.:haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Slayer_Ace

Én még csak most tudtam befejezni a Fumoffu-t...(mért van az, hogy a tanárok egymásra halmozzák a témazárókat?:b+: )
Az ftp-n fenlevõ TSR részek közül melyik csapaté a legjobb? (mondjuk a 00 résznél nem sok választásom van:haha: )

SaiyaGin

Quote from: Slayer_AceÉn még csak most tudtam befejezni a Fumoffu-t...(mért van az, hogy a tanárok egymásra halmozzák a témazárókat?:b+: )
Az ftp-n fenlevõ TSR részek közül melyik csapaté a legjobb? (mondjuk a 00 résznél nem sok választásom van:haha: )
Én az ASH-t tartom meg, viszont BakaKozou-ék néha írnak megjegyzéseket, amikkel egyes jeleneteket könnyebben/jobban meg lehet érteni.:)

Slayer_Ace

QuoteOriginally Posted by SaiyaGin
Én az ASH-t tartom meg, viszont BakaKozou-ék néha írnak megjegyzéseket, amikkel egyes jeleneteket könnyebben/jobban meg lehet érteni.
Kössz, neki is állok rögtön a letöltésnek:) , ez az ünnepi special amit emlegettek letölthetõ valahonnan?