Leírások, Hírek, Linkek

Started by zsozso, 2003-06-22, 14:39:07

Previous topic - Next topic

Kuroi Tenshi

Jól van, akkor örülj neki és várjad, ha neked úgy jó ;)

Fazék

Quote from: Kuro_TenshiJól van, akkor örülj neki és várjad, ha neked úgy jó ;)
bocsi, csak nem tetszik ez az óriási szkepticizmus, amit tanúsít mindenki, minden Amerikából jövõ dolog ellen. sztem ez még jól is elsülhet, na. :) én bízom Cameron bácsiban.

elvis

Bocsi, hogy mexakítom Cameron animekészítési képességeit firtató beszélgetést, de van egy égetõ technikai jellegû problémám, és nem találtam jobb topikot a segítségkérésre.
letöltöttem a codecpackot, és az ogm-eket frankón le is játsza, de az mkvékat egyáltalán nem. Bsplayerben zöld képernyõvel indít, aztán szépen lassan kibontakozik valami dropoutos, kivehetelen diribdarabos dolog, aminek a videónak kéne lennie, a hang rendbe van, sávokat is tudok váltani. plz help. köszi!
p.s.:
ha van help/faq fórum, akkor kérlek szóljatok.:lazza:
See you later Space Cowboy! :lazza:

Kvikveg

Ha valakit erdekelnek nemet openingek es endingek, kukkantson el ide:
http://pummeldex.de/downloads.php

Ajanlom pl a Vision of Escaflowne es a Golden Boy openingjet, tanulsagos. En eloszor ezeket a verziokat hallottam, utana kisebb sokk volt az eredetit hallani. Hellsingnel pl ellenkezoleg volt, a japan volt a jobb.
Sajnos a minoseguk nem a legjobb, de azert megeri megnezni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

zsozso

Quote from: KvikvegHa valakit erdekelnek nemet openingek es endingek, kukkantson el ide:
http://pummeldex.de/downloads.php

Ajanlom pl a Vision of Escaflowne es a Golden Boy openingjet, tanulsagos. En eloszor ezeket a verziokat hallottam, utana kisebb sokk volt az eredetit hallani. Hellsingnel pl ellenkezoleg volt, a japan volt a jobb.
Sajnos a minoseguk nem a legjobb, de azert megeri megnezni.
Hat

En csak azt tudom mondani, hogy izlesek es pofonok, az eredeti goldenboy intro es esca intro a playlistemben van, a nemet introk meg a /dev/null ban :p
Death is the only redemption

zsozso

Talaltam 1-2 olyan katasztrofalisat, hogy sirvafakadok. Pl nadia nemetul = OMG!
Death is the only redemption

Ramiz

Quote from: Fazékbocsi, csak nem tetszik ez az óriási szkepticizmus, amit tanúsít mindenki, minden Amerikából jövõ dolog ellen. sztem ez még jól is elsülhet, na. :) én bízom Cameron bácsiban.
Ne csináld, Zoli... csak felhecceled magad, és orra esel. Mikor csináltak utoljára jó képregény-feldolgozást? Sin City, talán. És jutott rá 10 másik, ami hatalmasan gagyi volt. A SC is csak azért sikerülhetett, mert a készítõje bedolgozott a filmbe, meg mert az egész képregény alaphangulata, a vagizós, túljátszott, naggyon setét, bûnös stb város, ahol a tökös gyerekek azért egyedül is el tudják érni, amit akarnak, szóval ez nagyon is az amerikai szájíznek való alapban is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: zsozsoHat

En csak azt tudom mondani, hogy izlesek es pofonok, az eredeti goldenboy intro es esca intro a playlistemben van, a nemet introk meg a /dev/null ban :p
En konkretan csak 3at lattam ezekbol nemetul, a tobbiert nem felelek. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

#368
Quote from: zsozsoTalaltam 1-2 olyan katasztrofalisat, hogy sirvafakadok. Pl nadia nemetul = OMG!
most ahogy mondod. naon lol :lol:

Kickers tok jó.. szép régi emlékek :haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

SaiyaGin

Quote from: NecridKickers tok jó.. szép régi emlékek :haha:

Szerintem a DC és One Piece openingek is jók.:)

Necrid^

Quote from: SaiyaGinSzerintem a DC és One Piece openingek is jók.:)
alap :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

SaiyaGin

#372
Az Anime News Network-rõl:

"50% of Evangelion Movie Funds Raised (2005-11-28 17:36:30)
According to the Fortune article mentioned here, A.D. Vision has raised "about half of the $100 million to $120 million" needed to produce the Neon Genesis Evangelion live-action movie."

Szerk.: itt a link:
http://www.fortune.com/fortune/print/0,15935,1134596,00.html

Necrid^

Quote from: SaiyaGinAz Anime News Network-rõl:

"50% of Evangelion Movie Funds Raised (2005-11-28 17:36:30)
According to the Fortune article mentioned here, A.D. Vision has raised "about half of the $100 million to $120 million" needed to produce the Neon Genesis Evangelion live-action movie."
azta.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!


SaiyaGin

Quote from: Ready2school rumble 26. WF sub: _School_Rumble_-_26_[BD11525D].avi.torrent]Clicky

Most, hogy ez is megvan, már csak az OVA-t várom meg, aztán nekiugrok. :lazza:

Member

Quote from: Ready2school rumble 26. WF sub: _School_Rumble_-_26_[BD11525D].avi.torrent]Clicky

Végre! Végre! Végre!
Habár már az uccsó részt megnéztem brazilba. Szerintem simán folytathatták volna (a "befejezés" is olyan).

Cloud

Sorry ha ezt nem ide kell írnom

Itthon megjelenik majd az advent children?vagy már megjelent?
hol tudnám megrendelni amugy?ha nem jelent meg itthon akkor külföldi rendelés is jo lenne.


más:

az ftp-n az advent children könyvtárban mi az a kb 1,5 gigás avi?
mert nekem csak az mkv-s verzio van meg.

Cobra

A 1,5Gb-os avi is AC, csak más csapat csinálta. A kisebb avi meg a Last Order.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ready2


Ready2

na vegre shuffle 21. resz itt!

SaiyaGin

Az Index kritikája a Vándorló Palotáról (Howl's Moving Castle):
http://index.hu/kultur/cinematrix/kritika/miya1215/

Ready2


Ready2


Merkol

Nem tudja valaki hogy folytatják ezt a sorozatot mert nekem nagyon bejött és remélem nemigy lesz vége.
Szal ha valaki tudja kérem irjon elõre is kösz
CSá

Lazzaret

Quote from: MerkolNem tudja valaki hogy folytatják ezt a sorozatot mert nekem nagyon bejött és remélem nemigy lesz vége.
Szal ha valaki tudja kérem irjon elõre is kösz
CSá

Igazából nem én vagyok az illetékes ebben, de ha jól tudom akkor az lett a vége. Hogy lesz e belõle második sorozat nem hisze, de ki tudja.


www.arkangyalok.uw.hu

SaiyaGin

A 425. Detective Conan-részhez új ending is lesz, címe:悲 貴方好, elõadó: ZARD.

Fazék

új Ergo Proxy trailer!
jól néz ki :) többet nem tudtam kiszedni belõle :)

Yakumo

Quote from: Fazékúj Ergo Proxy trailer!
jól néz ki :) többet nem tudtam kiszedni belõle :)
Tényleg jól néz ki:jee:!! Kiváncsi is lettem a történetrre,de durván. Reméljük nem baxák el, bár valami azt súgja jó lesz ez:D *..........standing by.............*

Moha

Figyelem minden SR rajongónak!
Úgy tûnik, lesz School Rumble folytatás! :whoah:
Éppen az OVA infóját néztem (már tölthetõ raw-ban) és szemembe ötlött ez...
Na, megint lehet várni. :D