Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2010-04-23, 10:48:34
Érdekel hogy mire utalhat a már "majdnem megvan" mondat. Lehet hogy kiismerte a bankai gyenge pontját? Remélem.

Vagy csak egyszerűen vagánykodásból mondta, hogy megmutassa, nincs szüksége az apja segítségére.

Chronus

Na nem mintha nem lenne igaza. Valahogy a nyerési esélyei mindig egyenes arányosan nőnek azzal, hogy mennyi ideje harcol valakivel.

Titkos

Szerintem ez most egy kifejezetten király chapter volt. :D Amúgy én a poénok visszatérésének örülök a legjobban, a többségükben vérkomoly arrancar fightok után jó ez a kis "szórakozás" Ginnel, meg Isshin és Ichi milyen fejeket vágtak már, azt sem tudom mikor láttam ilyet Kubótól utoljára... XD Viszont ami most már rohadtul feltűnő: Az normális, hogy míg több arrancar elleni harcban majd' megdöglött Ichi (Grimm, Noitora), vagy meg is döglött (Ulqi), addig most Gint elég lazán veri? Én valahogy mindig azt hittem, hogy az Aizen-Tousen-Gin trió valami "TOP-TOP-TOP 3", ergo hozzájuk képest az arrancarok is semmik erőben. Ehhez képest az eddig látottak alapján csak Aizen félisten, mert Tousent még a bögöllyé változás sem mentette meg attól, hogy egy mezei kardszúrással kicsinálják, és Gin is már vérzik, meg ott szenved a kardjával, pedig még alig kezdték el a fightot. Nem annyira zavaró amúgy, csak kissé furcsa.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Prof. William

Ichi minden fight után erősödik. :) + Mivel most végre megkapt az apai pofont összeszedte magát. :)

Mellesleg mekkora poén lenne ha most Urahara egy "Na ebből elég" felkiáltással hókon nyomná a botjával aizent akiből erre kiesne Mod Soul és kiderült hogy ő nem más mint egy másik szökevény MOD. A legyőzése után meg berakják őt is plüssbe és komikus karakterként szerepel az ez utáni sagákban.

Titkos

Quote from: Prof. William on 2010-04-24, 11:08:09
Ichi minden fight után erősödik. :) + Mivel most végre megkapt az apai pofont összeszedte magát. :)

Nem is az a fura, hogy ő erősödött, hanem hogy Gin látszólag nem. XD

Quote from: Prof. William on 2010-04-24, 11:08:09
Mellesleg mekkora poén lenne ha most Urahara egy "Na ebből elég" felkiáltással hókon nyomná a botjával aizent akiből erre kiesne Mod Soul és kiderült hogy ő nem más mint egy másik szökevény MOD. A legyőzése után meg berakják őt is plüssbe és komikus karakterként szerepel az ez utáni sagákban.

XDDDD Csak akkor kell egy új főgonosz. :) Amúgy épp a múltkor gondolkodtam, hogy nekem már Tousen nélkül sem lesz ugyanaz a "szemét hármas", és mivel most Gin is megmurdelhet előbb-utóbb, elég szomorú lesz, hogy Aizen tökegyedül akciózik. :S Meg kíváncsi vagyok, hogy ezután még hogyan fogja húzni a sztorit, SS megvolt, Hueco Mondo szintén, tényleg max a pokolba mehet még le. (És akkor ott is összegyűjt majd mondjuk 10+ ördögöt, akiket Ichiéknek végig kell verni? XD) Szóval én Kubo helyében inkább úgy csináltam volna, hogy az Aizen-Tousen-Gin hármasból egy sem hal meg az utolsó arcig.

Más: Ha a hógolyó az álmaidat váltja valóra, akkor Aizen miért nem kívánja a saját kezébe azt a legendás kulcsot, amiről már korábban itt volt szó. Vagy esetleg kívánja önmagát a kapun túlra, és nem kell kulcs. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Member

Aizen csak erős akar lenni sztem, nem feltétlen a király. Mert úgyis a legerősebből lesz a király.

Én már eleve úgy csináltam volna, hogy Grimm, Tousen, Stark, Harribel és Szayel átállnak. ^^

Prof. William

#6336
Quote from: Titkos on 2010-04-24, 16:35:39
Quote from: Prof. William on 2010-04-24, 11:08:09
Ichi minden fight után erősödik. :) + Mivel most végre megkapt az apai pofont összeszedte magát. :)

Nem is az a fura, hogy ő erősödött, hanem hogy Gin látszólag nem. XD

Quote from: Prof. William on 2010-04-24, 11:08:09
Mellesleg mekkora poén lenne ha most Urahara egy "Na ebből elég" felkiáltással hókon nyomná a botjával aizent akiből erre kiesne Mod Soul és kiderült hogy ő nem más mint egy másik szökevény MOD. A legyőzése után meg berakják őt is plüssbe és komikus karakterként szerepel az ez utáni sagákban.

Amúgy épp a múltkor gondolkodtam, hogy nekem már Tousen nélkül nem ugyanaz

Aizen: höhöh csak nem képzelitek hogy Tousen meghal ennyitől? Ezt is csak kardom láttatta veletek. Azért egy Sinigami nem hal meg ennyitől nincs igazam Tousen?
Tousen: De bizony Aizen sama! - Miközben éppen végez az utolsó földön fekvő sebesült leszúrásával az igazság nevében. + Hyori végig Tousen volt aki helyett Orihimét szúrták le. :) 

A héten nem lesz Fehérítő?

SaiyaGin


Prof. William


Junchi

Lol, vannak spoilerek... o.O

Mondjuk sok mindent egyelőre nem ígér, Urahara [spoiler]eldob egy-két bakudót meg hadót, aztán (egyelőre) ennyi.[/spoiler]

Member

Akkor Urahará-nak nem volt blitzkrieg terve, kár. Bár lehet, hogy majd a bankai-ja lesz a kulcs.

Chronus



Bishop

sarcasm on
király már tud rajzolni most már csak történetet írni kéne megtanulnia
sarcasm off

NLZ

Minek erőltesse meg magát, ha nincs szüksége rá? :D  Olyan a kínálat, amilyen a kereslet.
[reserved]

Prof. William

Isshin ilyen fej után minimum Bankait fog villanatani ebben a kötetben sztem .:)

Member

Feltartotta Aizent unsealed zampával, szerintem Yama előbb lő el egy bankai-t (ami zenbonzakura alapján csak MÉG TÖBB tűz lehet :D).

chilip

kinn a chapter onemangán

első oldalt olvastam el, de be kellett írjak:

fucking kubo, 1 teljes panel elment urahara köpenyének a szélére  :zomg:

Junchi

Rohadt unalmas volt ez a chapter... Az új hadou nem rossz, viszont Aizent még mindig csak tápolják és tápolják és tápolják, ráadásul a duma része sem volt épp informatív vagy érdekes...

Én mondjuk nem pont ezt vártam Urahara - Aizen reuniontól, valahogy olyan... összecsapott lett az egész.

Member

Quote from: chilip on 2010-05-04, 20:29:27
fucking kubo, 1 teljes panel elment urahara köpenyének a szélére  :zomg:
Ne csináld már, olyan fenségesen kidolgozott és művészi az a köpönyeg. ::)

Elsőre elég elcsépelt chap, de ha Aizen kidöglik és Urahara lesz a gonosz, megbocsátok. Ennél nagyobb cliffhanger amúgy sem lehetett volna a vége, ha már a
[spoiler]saját reiatsu-ja csapja agyon[/spoiler]

Amúgy Aizen lassak kuklux csukját kap. :p

Chronus

+1

Nem volt benne semmi érdekes.
Aizen félisten forma vagy mi gányul néz ki.
Duma unalmas volt és semmitmondó, Aizen meg gyökér.
"Nem kell elővigyázatosnak lenni"? OOC.


Na persze kizárt, hogy ettől, behalna... és ha be is halna, valószínűleg még feltámad.

Ha lehet a fejezetcímeknek hinni, "Deicide" mint fogalom gyk Jézus halálát és feltámadását jelenti, de bármilyen más isteni szintű halál-feltámadás kapcsolat is alá tartozik, tehát valószínűleg nem ez lesz Aizen vége, így se úgy se.


Na de akkor is...

Junchi

Quote from: Chronus on 2010-05-04, 20:44:08
Na persze kizárt, hogy ettől, behalna... és ha be is halna, valószínűleg még feltámad.

Hát, ha figyelembe vesszük, hogy júniusban (elvileg) véget ér az FKT-arc, akkor már nem kell gyk sokat várnunk arra, hogy megtudjuk, mi is lesz Aizennel, meg, hogy mégis milyen irányba fog kacsingatni a plot a jövőben.

chilip

azoknak akik nem akarnak sokat lapozni:

[spoiler=chapter summary in 5 panel][/spoiler]

Member

Quote from: Chronus on 2010-05-04, 20:44:08
Ha lehet a fejezetcímeknek hinni, "Deicide" mint fogalom gyk Jézus halálát és feltámadását jelenti, de bármilyen más isteni szintű halál-feltámadás kapcsolat is alá tartozik, tehát valószínűleg nem ez lesz Aizen vége, így se úgy se.
Szó szerint csak megölni egy istenséget, persze lehet, hogy Kubo is csak a wikit csapta fel hozzá. :D Persze az is lehet, hogy megjelenik Benton a bandájával, és lehörgik Aizent a trónról. :)

Quote from: chilip on 2010-05-04, 21:06:47
azoknak akik nem akarnak sokat lapozni:
[spoiler=chapter summary in 5 panel][/spoiler]
Ügyes. :appl:

Chronus

Itt már bármi lehet.
A szó szoros értelmében véve.

Egy viszont biztos. Aizen alig 1-2 fejezete röhögte be, hogy a fél (ha nem az egész) Bleach plot a terve szerint ment, és még mindig nem tudjuk, hogy Ichigo mi célból is volt kísérleti alany. Gyakorlatilag ezzel most jelenleg a plot legalább úgy kétharmada Aizenhez kötődik. Ha most hirtelen meghalna, azzal Kubo akkora öngólt lőne magának amitől kb az egész manga átmenne trainwreck kategóriába.

Nem tartom valószínűnek, hogy Urahara általi utólagos elmagyarázás követné az egészet, illetve, hogy bármi értelme is lenne az egésznek utána, elvégre már a Rukiával való találkozást is a terveibe vette.

Gyakorlatilag úgy is mondhatnánk, hogy végleges főgonosz státuszt szerzett magának. Már ha van ilyen. Eddig még kiölhető volt, de 2 fejezet alatt akkora connectiont állított fel önmaga és a főhős közt, ami páratlan jelenleg az egész mangában, Ichigora nézve. Ergo.: innentől már én is azt mondom, hogy Ichigo fogja megölni a végén. Eddig nem volt köztük kötődés, de ezek után Ichinek már több angstja lesz Aizen ellen mind bármelyik SS-es butthurt fejesnek.

chilip

ne öljék meg, győzzék le. hintsen a szemébe port ichigo, ahogy a kísérleti alany tönkretette a teljes tervet és sebesültem kell elfutni Aizennek fülét farkát behúzva. és akkor én nagyon elégedett leszek ^^


ed.: azért észrevettétek hogy Aizen kezd eggyé válni a háttérrel?  :lol: beleolvad a fehérségbe :D

LuckyDingo

És akkor fogunk nagyon nézni, ha Aizen télleg behalt most és nem jön vissza és kiderül, hogy mindvégig Urahara bábja volt, hogy letesztelje a hógolyót, hogy hogyan lehet használni. Majd Urahara ezzel a tapasztalattal benyalja a hógolyót, ami elmentette Aizen személyiségét és Aizen átveszi a hatalmat Urahara fölött és úgy lesz iszonyat imba.. ennyi XDD

Member

Quote from: Chronus on 2010-05-04, 21:36:37
Ha most hirtelen meghalna, azzal Kubo akkora öngólt lőne magának amitől kb az egész manga átmenne trainwreck kategóriába.
"Aizen, you thought you were the one connecting? No, you just were connected."

Prof. William

Sztem urahara csak egy rendkívül ügyes trükköt nyomott el. Nem hiszem hogy ez megölné Aizent de talán kissé visszavesz az arcából ezután.

Ha meghalna az tényleg nagy marhaság lenne.

NLZ

Jah, meg azt vettem ki Urahara szavaiból, hogy Régen nem volt képes irányítani a Hógolyót, vagyis akkor most már igen. Lehet neki van egy kifejlett példány a mellkasában. :D
[reserved]