Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Zelda

Jah Keigo és a fullbring  :rotfl:
Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok ezúttal milyen ellenséggel rukkolnak elő, mert egyelőre elképzelésem sincs mivel lehetne überelni a FTG-t.

Member

Quote from: balu01 on 2011-02-10, 23:57:28
Ott azért kicsit más volt a helyzet.
Ott is full elvágták a shinigami linket, nem?

Quote from: balu01 on 2011-02-10, 23:57:28
Ebben van valami... Már várom, mikor Keigo is fullbring használó lesz. :D
Kicsit más a helyzet. :D Mivel a csicskák el akarják veszíteni a képességüket, szerintem ők szép lassan kifogynak belőle az Ichi training alatt.

LuckyDingo

Quote from: balu01 on 2011-02-10, 23:57:28
Ebben van valami... Már várom, mikor Keigo is fullbring használó lesz. :D
Az lesz a manga mélypontja... én addig örülök, amíg nem látom Keigot.

balu01

Quote from: Member on 2011-02-11, 00:11:28
Quote from: balu01 on 2011-02-10, 23:57:28
Ott azért kicsit más volt a helyzet.
Ott is full elvágták a shinigami linket, nem?
Ja, de akkor ott volt még neki tartaléknak a saját ereje, amit előhozhatott.

NLZ

Quote from: balu01 on 2011-02-10, 23:57:28
Quote from: Zelda on 2011-02-10, 23:42:31
A bleach szerintem már rég elvesztette a logikát xD
Ettől függetlenül, Ichi spontán elkezdett töltődni spiritual energy-vel amit nem emlékszem hol, de azzal magyaráztak, hogy túl sok különleges képességű ember van körülötte. (Akik azelőtt őmiatta lettek olyanok)...
Ebben van valami... Már várom, mikor Keigo is fullbring használó lesz. :D
Nem az volt, hogy a fullbringhez a mamit terhesség alatt némi hollow raep kell, hogy érjen?
[reserved]

Member

Quote from: NLZ on 2011-02-11, 00:15:41
Nem az volt, hogy a fullbringhez a mamit terhesség alatt némi hollow raep kell, hogy érjen?
És tényleg. Akkor ez csak halfbring lesz.

balu01

Quote from: NLZ on 2011-02-11, 00:15:41
Nem az volt, hogy a fullbringhez a mamit terhesség alatt némi hollow raep kell, hogy érjen?
Ez nem kizáró ok, Keigo anyjával is megtörténhetett akár. :D Mondjuk, ha Ichi tud fullbringet, akkor nagy valószínűség szerint a két húga is, kiváncsi vagyok lesz-e velük kezdve majd valami.

Zelda

Hát Karin nagyon összemelegedett Urahara-ékkal szal sztem biztos... Valszeg nem a két puszta kezével öli a hollow-kat, mint az apját... az egy kicsit azért kevés ellenük xD

NLZ

Jah, inkább azért megy uraharához me ad cukrot kütyüt hollow vadászatra.
[reserved]

Chronus

Azokon a "kütyükön" amiket Uraharától vásárolt nekem inkább úgy tűnt, hogy egyelőre még csak önvédelemre kellenek a csajnak. Gondolom ahogy nő a szint, egyre több lélek baszogatja. Őszintén nem hiszem, hogy még ebben az Arc-ban komoly képességei lesznek. Inkább egy manga befejezte utáni flashforwardra készíti fel Kubo, de persze minden lehetséges.

Ezt amúgy én se értem, hogy az ilyenek mint Riruka pl miért akarnák elveszíteni a képességeiket, de én amúgy is nagy átbaszást várok ettől az egésztől, mert ahogy azt már korábban is említettem, Ginjou ügyesen beletrollkodta Ichigo-t a tréningbe az információ megfelelő adagolásával, anélkül, hogy bármit is kellett volna mondania arról, hogy ki volt az aki megtámadta Ishidát, mi a rák van Uraharával, és hol is van Isshin.

Junchi

[spoiler=419]卍形がデカクなり
The manji symbol gets bigger
風遁螺旋手裏剣のように投げる苺。
Ichigo throws it like that Fuuton Rasenshuriken
(T/N: I think it's a technique in Naruto when I googled the term)
しかし豚には効かない。
But it's not effective.

銀城 代行証は死に神だったお前を覚えてる~~
Ginkou: Remember that badge is proof that you're a shinigami~

また投げる
He throws it again
苺 この感覚... ゲツガテンショウ...ー
Ichigo: This sensation... Getsuga Tenshou...-


井上、チャド宅を訪れると学ランモヒカン男が(獅子河原て名前)
Inoue visits Chad's apartment, this mohawk guy in a school uniform (Shishi Kawahara seems to be his name)
井上織り姫さんっすかね?ちょっち死んでもらえますかね?
You're Inoue Orihime-san ain't ya? Would ya die for me please?
(T/N: I'm sure her haters would echo that line - anyway, this guy sounds funny)

で、終わり
The end. [/spoiler]

Jól hangzik.  :jee:

Zelda

Öhm... Szeretném, ha a bleach és a naruto nem kereszteződne, a kettő együtt már egy kicsit sok...

LuckyDingo

Ez én is megkérdeztem volna párszor Orihimétől. :D

Dirk


Zelda

Jó, kérdés, én 4 helyen nézem mindig, de még ma nem találkoztam vele.

LuckyDingo

Hát az úgy volt, hogy a Jump kicsit késve érkezett az illegális distributorokhoz  XD De nem kell félni.. Mangastreamen az OP már kijött, szal vlaszeg holnap reggelig, délelőttig meglesz a naruto-bleach is.

Prof. William

#7216
Ha Keiko valaha is kifejleszt valami komolyabb képességet akkor az lessz a sorsa hogy beáll a Bleach homokzsákjai sorába körülbelül Chad és Ishida közé. És akkor majd az új ellenfelek rajta is bemutatják hogy milyen erősek.

Dreamcleaver

Mi a szart lőtt Ichi a badge-ből. Úgy nézett ki, mint egy bicikli kerék. :/

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bandita ^^

Quote from: Dreamcleaver on 2011-02-18, 04:03:19
Mi a szart lőtt Ichi a badge-ből. Úgy nézett ki, mint egy bicikli kerék. :/

BRoD!!!!! Black Ring of Death!!!! Vagy akár hívhatjuk Black Mókuskerék of Death-nek is...
:lol:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Chronus

QuoteSwatiska Break

Kubo megint trollkodik.
Amúgy jó fejezet volt. Mindig elképeszt ennek a mangának a mozgás-dinamikája.

NLZ

De most miért hadovál arról, hogy visszaszerezheti a shinigami erejét, csak mert mókuskereket lő a jelvényből? Nem lett tisztázva a furbi mibenléte, hollow erő ez? Mert Inoue erejére az lett mondva, hogy a hógolyó csinálta, de ennyi erővel miért ne lehetne az is furbi? Hisz az is egy mindig viselt tárgyhoz van kötve. Tényleg, kár hogy el lett vetve a kis hajcsattmanók továbbfejlődése, pedig mintha arról lett volna szó.
[reserved]

Dirk

Quote from: NLZ on 2011-02-18, 13:09:59
Tényleg, kár hogy el lett vetve a kis hajcsattmanók továbbfejlődése, pedig mintha arról lett volna szó.

Orihimének gyengének kell lennie hogy legyen kit megvédeni ichigonak :)
De én sem értem ez a fulbringet mert így fulbring erőt kap nem a shinigami erejét vissza.

Zelda

Majd valahol csürnek-csavarnak rajta egyet-kettőt, azt hip-hop megint shinigmi lesz ichigo-ból. Engem már valahogy nem tud lenyűgözni a bleach, már csak poénból olvasom, mert ez télleg never ending series.

Junchi

Quote from: Dirk on 2011-02-18, 16:04:54
De én sem értem ez a fulbringet mert így fulbring erőt kap nem a shinigami erejét vissza.

*sigh*

Ichigo fullbringet szerez -> a többiek átadhatják neki a hollow powákat -> Ogichi feltámad -> Zangetsu feltámad -> Ichigo ismét sünigumi lesz -> yeeyz!

NLZ

Mé támadna fel? Csak mert megtanul a szeretet erejével időzített faszságnövelést rakni a tárgyakra? ::)
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2011-02-19, 00:34:35
Mé támadna fel? Csak mert megtanul a szeretet erejével időzített faszságnövelést rakni a tárgyakra? ::)

Kérsz egy schrödinger nyuszit karácsonyra?
Annak egyszerre van és nincs is sapkája.

NLZ

xD Jó persze, nyilván elő fog kerülni Ogichi és a haverok, még ha ahhoz valakit meg is kell, hogy erőszakoljanak.
[reserved]

Chronus

Ogichit nem tartom valószínűnek.
Volt egy érzésem már HM arc vége fele, hogy Kubo próbálja valahogy kiírni az egész karaktert a sztoriból. Ichi hollow formája több emózást és kevesebb badassnesst hozott a konyhára. Az Ulq-Ichi harcban is már csak egy mindless monster ugrott be segíteni. A Fullbring ideális kiegészítő erőnek tűnik jelenleg a maszk helyébe, ráadásul szintén hollow-based power, tehát még a dimenziók se borulnak fel és Ichi marad egyel Aizen felett, ugyanakkor nincs agybaszó hatása és nem annyira "gonosz".

NLZ

Na most azért nem borulnak fel a dimenziók, csak mert azt mondják, hogy hollow alapú erő? :D  Ilyen gyagyafasz képességeket eddig a hógolyóhoz kötöttünk.
[reserved]

Chronus

Én csak azt mondom, hogy ha Kubo meg akarja tartani Ichigo 4D jellegét, akkor ez az erő a legalkalmasabb arra, hogy helyettesítse az eddigi Hollow erőt, mert lényegileg szintén Hollow alapú, csak más típusú erő. Azt, hogy a Hollow erők jellege nem feltétlenül nyilvánul meg Cero-ban és egyebekben nagyjából 1 fejezetbe kerülne ám retconnolni... és ha jól látom ez a folyamat már el is kezdődött azzal, amikor Ginjou kijelentette, hogy a Hollow-ok a szívüket alakítják át erővé és maszkká.Mert épp ebben a pillanatban lett kijelentve szintén az is, hogy érzelmi kötődés során ébred fel a Fullbring. Adj kettőt meg kettőt össze.