Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

chilip

Ichigo went into Riruka's box, if you know what I mean.

Chronus


Bishop


Member

Azért remélem, hogy a dollhouse jelenet nem lesz túl hosszú. Meg hogy valóban ez segít visszaszerezni az erejét és nem csak szórakoznak vele. ::)

LuckyDingo


SaiyaGin


NLZ

[reserved]

chilip


Bishop

Quote from: chilip on 2011-02-02, 23:41:59
én is beszállok most

[spoiler][/spoiler]
+1
You sir won the internet

na én is megnéztem: mielött félreértés történik elmondom hogy csak a kép tetszett, nem ovastam még abban a pillanatban a mangat, de szerintem jó chapter volt, volt benne poén és habár biztos mindenki jobban örülne ha Ichi már fullbringet is előhívta volna, de legalább rájött hogy kezdjen hozzá, akkor lett volna gáz ha ez csak következő chapterben derül ki.
Btw van egy elméletem aztán max Chronus megcáfol :D Szóval FGT modehoz ugye az kell hogy Ichi összes reiatsuját átadja Zangetsunak, mi van ha ezzel a fullbring technikával elszívja a környező tárgyak reiatsuját és azzal aktiválja FGT modeot?

Member

[spoiler][/spoiler]

Gondolom Ichi most összeszedi az arcok képességeit.

LuckyDingo

Hmm.. Vegyes érzelmeim vannak a fejezettel kapcsolatban, de abban megegyeznek, hogy negatívak..

Riruka vagy ki már most halálra van ítélve a képzeletbeli halállistámon.. A többiek szimplán hülyék. Amúgy nem tom mit izgatja őket a timer.. ha Ichigo nagy szarban lesz benyúl valaki és kiszedi a malacot nem? :XD na mindegy tényleg semmi érdekes nem történt, de ha ez a baromság nem lett volna, akkor nem tudták volna folytatni a múltkori fejezetet.. szóval kötelező unalmas fejezet volt.. ismét :D

NLZ

Ez a furling furllbring faszság nemtom hova akar kilyukadni. Se füle, se farka az egésznek. Berakják a babaházba, hogy asspullozza ki a szuperképességet. Össze-vissza jönnek a történetelemek, mint ha lamantinok raknák össze. Agyhalál.
[reserved]

Chronus

Hmm... Nem tudom, lehet csak én fogom fel ilyen könnyelműen a dolgot? Szerintem jópofa kis laza fejezet volt. Mindenki olyan türelmetlen. Lore szempontjából úgyis el lesz magyarázva minden.

@Bishop: FGT modot egyből visszaadni neki nem lenne kicsit túl overkill?

Bishop

Az már Kubo dolga hogy kitaláljon valami ellenfelet ami elér erős hogy használnia kelljen. Amúgy meg annyi reiatsut felszívni nem kis idő, és ki tudja milyen hatással lenne a világra. Köbö olyan lenne mint a genkidama amit csak egyszer használható egy harc alkalmával.

Junchi

Poén ch volt, de úgy ennyi...

Viszont yey, legalább halad valamelyest Eperke edzése és nincs az az "állunk egyhelyben" érzésem.

-ETA-

Nem vág a témába, de ezen beszartam. xD

[spoiler][/spoiler]

NLZ

[reserved]

Chronus

[spoiler]903 :ohana ◆IR7jauNn4E :2011/02/09(水) 18:06:48 ID:azMw3mgzP
今回、銀城でてないよ。
This time Ginjyo doesn't appear.
でも少しあたってる。
But there's a bit about him.
チャド、苺に誇を思い出せ~
Chad tells Ichigo to remember to be proud.
そしたら覚醒出来る~みたいなこと言ってて
and then he'll be able to awaken (his power, I assume).
苺一生懸命誇り思い出す。
Ichigo tries his hardest to remember.
井上、石田、チャドとの事を思い出す苺。。。
He remembers Inoue, Ishida, and Chad.
最後にルキアの、なんだっけ~あのソウルソサエティと繋がる扉
そこに消えてくルキアを思い出すと。
Lastly he remembers Rukia disappearing through the door to SS.
代行書が 卍 の形になる。
The writing [TN: Not sure which writing this refers to.] turns into a swastika/bankai symbol.

多分次週変化するんじゃないかな。
Maybe next week there'll be a transformation.
終わり。サーセイ
The end.[/spoiler]

Kubo megint torpedó üzemmódban van.  ::)

Member


Bishop

Azt ne mondd hogy most esett le hogy mi van a kardján :D A durva hogy még animebe is rendesen ábrázolták még Neji fején lévő swastikat megváltoztatták, sőt Whitebeard kalózok jele is eredetileg az volt ha jól tudom.

Junchi

Quote from: Member on 2011-02-09, 18:03:13
Ichigo náci lesz, zsír. ::)

Most mér', az utolsó kép szerintem tök jól néz ki, mikor fogja azt a manjit. :3

Member

Quote from: Bishop on 2011-02-09, 18:09:02
Azt ne mondd hogy most esett le hogy mi van a kardján :D
Ott konkrétan bele lehet magyarázni, hogy így jött ki a lépés. :)

LuckyDingo

Ez a fejezet arra volt jó, hogy az öreg imbaságát magyarázza meg.. a maradék nyál és semmi. Ha jövőhéten se történik semmi, mérges leszek. XD Bár el tudom képzelni, hogy most átmegyünk az ellenséges oldalra és legközelebb, amikor látjuk Ichigot, már régen végzett és a büdös életben nem tudjuk meg, hogy győzte le a plüssdisznót.. XD

chilip

Quote from: 4chanI found it funny that after Chad talked about his mexican pride and brown-power, Ichigo grabbed his badge and a swastika popped out.

Bishop

Quote from: chilip on 2011-02-10, 12:24:00
Quote from: 4chanI found it funny that after Chad talked about his mexican pride and brown-power, Ichigo grabbed his badge and a swastika popped out.
:lol:

NLZ

Quote from: chilip on 2011-02-10, 12:24:00
Quote from: 4chanI found it funny that after Chad talked about his mexican pride and brown-power, Ichigo grabbed his badge and a swastika popped out.
Ne, bazdmeg, melóhelyen vagyok, itt nem röhöghetek hangosan, mint a hülye. :D
[reserved]

Zelda

Ja a horogkereszt baromi poén, öcsémmel állandóan azon röhögünk xD

balu01

Ichigonak nem elszállt az összes hollow ereje is? Akkor mégis hogy tud használni fullbringet, ami szintén hollow-eredetű erő? :confused: Vagy csak nekem nem tűnik logikusnak? :redface:

Zelda

A bleach szerintem már rég elvesztette a logikát xD
Ettől függetlenül, Ichi spontán elkezdett töltődni spiritual energy-vel amit nem emlékszem hol, de azzal magyaráztak, hogy túl sok különleges képességű ember van körülötte. (Akik azelőtt őmiatta lettek olyanok)...

Member

Megfordítható a folyamat. ;)
Anno Urahará-éknál is bunyóval kezdődött minden.

balu01

Quote from: Zelda on 2011-02-10, 23:42:31
A bleach szerintem már rég elvesztette a logikát xD
Ettől függetlenül, Ichi spontán elkezdett töltődni spiritual energy-vel amit nem emlékszem hol, de azzal magyaráztak, hogy túl sok különleges képességű ember van körülötte. (Akik azelőtt őmiatta lettek olyanok)...
Ebben van valami... Már várom, mikor Keigo is fullbring használó lesz. :D
Quote from: Member on 2011-02-10, 23:55:05
Megfordítható a folyamat. ;)
Anno Urahará-éknál is bunyóval kezdődött minden.
Ott azért kicsit más volt a helyzet.