Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

KeLa

Hát az most igen csak furán nézne ki ha nem halna meg senki Hueco Mundo-ban :wtf:
Mostanra kiderült h szinte semmi esélyük sincs kiszabadítani Inoue-t, és ezt egyedül ők nem tudják (talán Chad már igen :smile:)
Sztem két lehetőség van:
1. Kapnak egy kis erősítést (nem sok esélyt látok rá, de lehetséges)
2. Valaki vagy meghal Ichigoék közül, vagy fogságba kerül, (miközben próbálja feltartani az Arrancarokat, h a többiek elmenekülhessenek)

A bónusz lehetőség h egyik sem jön be :D

LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2007-02-19, 14:37:31
Hát az most igen csak furán nézne ki ha nem halna meg senki Hueco Mundo-ban :wtf:
Mostanra kiderült h szinte semmi esélyük sincs kiszabadítani Inoue-t, és ezt egyedül ők nem tudják (talán Chad már igen :smile:)
Még az mekkora jó lenne ha Ichigo kemény 3 nap vagy 2 hét vagy mittomén mennyi idő alatt tanult volna valami olyat, hogy fullpoweren szétcsapja az összes arrancart XD
A hollow benne nem fogja bírni a bénázást és elszabadul.. nah azt hogy állítják me Aizenéék? :D a full Vaizard csapat nehezen bírt vele lol :D

chilip

Quote from: White SeeD on 2007-02-19, 15:08:01
Van egy 3madik lehetőség: Előkerül egy harmadik fél és jól rendettesz :D

itt most a Vaizardokra célzol? :D

KeLa

Quote from: White SeeD on 2007-02-19, 15:08:01
Van egy 3madik lehetőség: Előkerül egy harmadik fél és jól rendettesz :D
Ez végül is az amit elsőnek írtam :D

Prof. William

Ichigo a főhős....

Egyszerű bár kissé szellemlátó csókából alig egy hónap alatt a kapitányi szintig jutott.
3 nap alat tanulta meg a Bankait amihez minimum 20 év kéne.
Rekordidő alatt kontrolálta a balső Hollowot.

Nem kell őt félteni. :)

2 dolog lehet sztem.

- Vissza kell vonolniuk HM-ből egy ksi regenerálódásra. Halált szinte el is felejthetitek, mert bár most már halnak a belacben de FŐHŐSÖK nem! Majd edzegetnek egy kicsit megtanulnak újj technikákat. Urahara jön hogy "Kurosaki-kun lenne egy nagyon állat Sinigami-Hollow zultimate technika amit 500 évig kéne tenulni, de nállam elég lessz 1 hét is. :) " Aztán visszamennek és megkezdődnek az igazi harcok. :)

- Valahogy megtudnak valami szuper erőfokozó/harci technikát (Kaien, vagy egy Aizen mellé ált Vastróger :) monja. ) Ichi vért izzadva megtanulja és indul a gyakás...

Engem az zavar hogy a vége még nagyon messze van. Mint a Berserkben... Már 30 kötet felett vannak és még egy méterrel sem jutottak közelebb Griffith  legyőzéséhez...

Kéne valami ***nagy csavar/fordulat ami valahogy Ichiék erőnövekedéséhez járul hozzá.

A rajzolót nem szoktás sütgetni, hogy "Csináld gyorsabban és monjuk 5 kötet alatt zárd le a dolgot"?

LuckyDingo

3 hét múlva vége a bleachnek :O
Ichigot megöli Aizen és leigázzáka menyországot, valamint Orihime összetörve segít Aizennek.
Győzöt a gonosz a többi ellenállót megkínozzák az Arrancarok majd megölik őket :O
Nah ez nagy fordulat lenne lol :D

KeLa

Quote from: LuckyDingo on 2007-02-19, 21:19:02
3 hét múlva vége a bleachnek :O
Ichigot megöli Aizen és leigázzáka menyországot, valamint Orihime összetörve segít Aizennek.
Győzöt a gonosz a többi ellenállót megkínozzák az Arrancarok majd megölik őket :O
Nah ez nagy fordulat lenne lol :D
Tényleg így lesz? :eek:
Pedig én azt hallottam h Aizen és Inoue gyereke fog uralkodni minden világ felett :__devil: :lol:

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2007-02-19, 20:18:43
A rajzolót nem szoktás sütgetni, hogy "Csináld gyorsabban és monjuk 5 kötet alatt zárd le a dolgot"?

Akkor utána miből él meg szegény rajzoló?

Christian

Sztem meg az lesz,hogy kiderül,hogy mindenkinek van egy servantja és akkor majd megidézik őket. Saber,Archer és Chad Norris. Egyébként sztem ebből csúnya visszavonulás lesz.

Bishop

szerintem úgy lesz hogy Ichi összefut Yami-val őt nagy nehezen még legyőzi,majd összefut Noitora-val,vele lesz egy nagy harc,aztán Ichi már elég tápos lesz az espada-hoz abból meg már csak egy köpésnyire van Aizen :lazza:

Eberinu

Azért látom, már várják páran a finisht :D

LuckyDingo

Quote from: carfanatic on 2007-02-20, 00:15:13
szerintem úgy lesz hogy Ichi összefut Yami-val őt nagy nehezen még legyőzi,majd összefut Noitora-val,vele lesz egy nagy harc,aztán Ichi már elég tápos lesz az espada-hoz abból meg már csak egy köpésnyire van Aizen :lazza:
Az lehet hogy Yamit leveri /már ha összefut vele télleg/, utánna jönne Noitorra aki már épp levágná az Ichigot amikor megállítja Grimmjow és ELkezdNOitorrával harcolni, mert Ő akarja megölni Ichigot XD Addig Ichi pihen és utánna egy hatalmas Grimm-Ichi fight XD Ennek így kell lennie XD
Aprópó manga 264es fejezet :P
[spoiler]Nah szal mivel Luppi meghalt, Gin barátunk meg magányos, így megpróbált barátkozni Ulquiorrával + kiderült pár érdekes dolog, hogy ki miért azzal futott össze, akivel XD /Ha valaki aszitte, hogy Aizen a gonosz, akkor nagyot tévedett/
Aztán Visszatérünk az Aroniro-Rukia beszélgetéshez, amiből kiderül, hogy Kaien-dono már nincs, csak a hollow inside ;)
És a végén egy kis Dondochakka-Renji baromkodás és megjelenik Zaelapollo vagy ki a fene aki a 8as espada /És elég homo feje van, ha szabad megjegyeznem/ Remélem Renji bealázza /bár tudom, hogy úgyse fogja XD/[/spoiler]Nah szal ennyi a story :D Jobbra számítottam.. nem szeretek unalmas fejezetekre szombatig várni >>

Bishop

Grimm-et Noitora lazán leveri,Grimm lehet erős de a szerencse nem áll mellete :hehe:
Noitora meg mostantól a kedvenc Espada-m :hopp:

LuckyDingo

Quote from: carfanatic on 2007-02-24, 12:24:46
Grimm-et Noitora lazán leveri,Grimm lehet erős de a szerencse nem áll mellete :hehe:
Noitora meg mostantól a kedvenc Espada-m :hopp:
Nehogy már leverjeee? :D Nekem a kedvencem még mindig Ulquiorra, még ha nem is kapott olyan badass szerepet, mint Grimm, meg Noitorra >>
De Sztem a Grimm-Noitorra Fight jó lenne :D /azon röhögnék még ha a harc után Grimm átállna Ichigoékhoz XDDD -de ez csak álom :P-/

Bishop

Grimm-et én a legszivesebben megöletném Noitora-val,de túl sokat áldoztak az ő fanservice-re :angyali:

LuckyDingo

Noitorra előbb utóbb megpuszttul :D Ha nem Grimm vagy Ichigo öli le, akkor majd Zaraki a Winter War arcban :D

LuckyDingo

Van már script néhány megbízható emberkétől :O
[spoiler]Ami szerint Rukiának kampec for REAL :) És Renji nem Apolloval harcol, hanem két kisebb Arrancarral :) Ha a story nem is lesz nagyon izgi, legalább lehet látni Kaien releasét + lehet hogy lesznek jó színezhető oldalak :)))[/spoiler]

LuckyDingo

Van már raw és sztem már angolul is megcsinálták? :D Hogy hogy nem írt senki semmit? :D
Jó oké igazából alig történt valami, de nekem Nejibana akkor is fura.. az Arrancaroknak nem olyan a release-e >> /tök mindegy hogy Espada, vagy sima lúzer arrancar  :hehe:/

Chro

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-03, 13:22:27
Van már raw és sztem már angolul is megcsinálták? :D Hogy hogy nem írt senki semmit? :D
Jó oké igazából alig történt valami, de nekem Nejibana akkor is fura.. az Arrancaroknak nem olyan a release-e >> /tök mindegy hogy Espada, vagy sima lúzer arrancar  :hehe:/

Kaien nem arrancar hanem vaizard. Előbb volt shinigami, és aztán kapott hollow erőket, tehát vaizard. Azt tökmindegy hogy emellett még espada is, az csak egy vezetői pozició. Én viszont látok benne potenciát hogy átáll a jó oldalra. Mivel megtaníthatja Ichigot pár dologra, gondolom képzettebb vaizard nálla. Szeretném már Ichigo-t cero-kat lövöldözni látni :D
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

KeLa

Quote from: Chro on 2007-03-04, 11:49:26
Szeretném már Ichigo-t cero-kat lövöldözni látni :D
Már lőtt egyet, igaz akkor nem volt teljesen a maga ura :D

LuckyDingo

Quote from: Chro on 2007-03-04, 11:49:26
Kaien nem arrancar hanem vaizard. Előbb volt shinigami, és aztán kapott hollow erőket, tehát vaizard. Azt tökmindegy hogy emellett még espada is, az csak egy vezetői pozició. Én viszont látok benne potenciát hogy átáll a jó oldalra. Mivel megtaníthatja Ichigot pár dologra, gondolom képzettebb vaizard nálla. Szeretném már Ichigo-t cero-kat lövöldözni látni :D
Kaien csak elvileg Vaizard, bár valaki szerint nem XDDDD
Nah mindegy Sztem ő egy olyan vaizard, akinek a hollow énje győzött azaz Kaien bácsi alulmaradt :D
Kész vége, sok dolog törtnhet még:
-Rukiát kettécsapja -jó-
-Rukiát épp megölné, de jön a rejtett Kaien és megpróbálja legyőzni a hollowt és akkor vagy átáll a jó oldalra, vagy elpusztítja magát.. -jó-
-Piszkosul megveri Rukiát és otthagyja döglődni -jó, bár már unom, hogy mindenkit otthgynakXD-
-Rukia valahogy legyőzi a Shikaial, új tánc, vagy valami érdekes :D, vagy ha nem is győzi le, talán befagyasztja hogy elmeneküljön vagy ilyesmi -jó, bár nem hinném, hogy ez majd megy XD-
-Rukia előkapja a farzsebéből félholtan a Ban Kait és Kaien megöli ezzel együtt is -hülyeség lenne, de jót röhögnék rajta XD-
-Rukia előkapja a farzsebéből félholtan a Ban Kait és aljas módon kivégzi a szegény Aaronirot :O -nah én aszondtam ha ilyen történik, akkor már szar a bleach és megfontolom, hogy nem olvasom többet-
Persze sok dolog történhet még, akár megérkezhet Ichigo és láthatunk egy Vaizard vs Vaizard mecset, vagy Ishida segít rajta, ezek is elképzelhetők, bár nem hinném, hogy Espadat fognak ölni XD

Chro

Kezdjük ott, hogy csipet csapatunk powerban eléggé alul van a 10 espada taghoz képest, és akkor még nem is beszéltünk Aizen triumvirátusról, akik meg az espadáknál is durvábbak leszek holowizálva (Aizen annélkül is :D lásd Grimmjow esete). Az egyedüli aki vinné valamire az Ichigo, de ő még Grimmet se tudta megolni aki 6-os. És akkor nem beszlktünk olyanokról mint Ulquiorra aki úgy 4-1-ig mozoghat, plussz az arrancar-kenpachi Noitoráról aki valszeg 1st Espada. Még esetleg Chad durvulhat, mert ő most izom, esetleg még Ishida az új íjával, de ilyen kis mezei Shinigamik mint Renji meg Rukia mennek a húsdarálóba. Tehát abban biztos vagyok hogy ide belső segítség kell, vagy Kaien-dono áll át, vagy Grimm szerintem, mert Ichigonak képzés kell, ez ugyanaz mint SS-ben Yoruichi esete.

Ad1.: Itt is akad majd valaki aki kinyögi hogy van vmi Arrancar/Vaizard power amit 1,000,000 évig edzenek és Ichi majd azt is megtanulja 3 nap alatt. Aztán zampaktou nélkül ököllel átüti Noirora kardját beszól vmi szépet és onnantól mass massacre :D

Ad2.: Valami tápos emberke segít nekik kiszabadítani Inoue-t (közben a csaj megtanul pár szép technikát, karakterfejlődés fighting-animékben 1. pont :D ). Aztán húznak haza Karakura townba és jön a Winter War arc (én ennek jobban örülnék).

Ha azt nézzük, ha most Ichiék kinyírnák Aizenéket (amire van kb 0.0% esélyük hogy sikerül de sose tudni), maradna egy csomó elvarratlan szál.
Pl.: Zaraki zanpaktou release (neadj isten BanKai), Kurosaki Isshin szerepe, Vaizardok szerepe, Urahara BanKai, összefüggések Isshin-Urahara-Ishida között, vagy hogy ki az a King of Soul Society és mit akar vele Aizen.

Ez csak pár amikben biztos vagyok hogy Kubo nem hagyna lezáratlanul. Tehát véleményem szerint a sztorinak itt ezzel nem lesz vége, mert egyrészt az nem "bleaches" tehát semmi fordulat, és amúgy meg túl sablon (ami szintén nem Bleachre utal). Szerintem ha valaha megállítják Aizent az már akkor lesz mikor a King tróntermében áll, és az még legaább 2 arc. Már ha egyáltalán megállítják, mert akár még az is lehet hogy kiderül hogy ő a jófiú és SS a gonosz :D akármi lehet :D

Amúgy ha valakit érdekel szinezgettem kicsit:
[spoiler][/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

chilip

Quote from: Chro on 2007-03-04, 21:12:43
Amúgy ha valakit érdekel szinezgettem kicsit:
[spoiler][/spoiler]

nice  :jee:

LuckyDingo

Hát King of SS nem is tudtam hogy van :D Én asztem hogy az King Of The Heaven vagy hasonló XD
Az Espada-t nem lehet tudni hogy miyen rangsorban vannak, csak néhányat, de lehet hogy Ulqui nem olyan erős bár én elviselném 4esnek  :D /olyan 4es feje van nem tehet róla szegény XD/
Jah és ha már színezés, egy haverom munkája :D Let's drool ppL XD Én ezt még nem színeztem ki.. eddig XD Most másik kettőt kell kiszíneznem :S
[spoiler]http://i23.photobucket.com/albums/b388/ogar555/bleachchapter265_lastpage_byogar555.jpg[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: Chro on 2007-03-04, 21:12:43
Még esetleg Chad durvulhat, mert ő most izom, esetleg még Ishida az új íjával, de ilyen kis mezei Shinigamik mint Renji meg Rukia mennek a húsdarálóba. Tehát abban biztos vagyok hogy ide belső segítség kell, vagy Kaien-dono áll át, vagy Grimm szerintem, mert Ichigonak képzés kell, ez ugyanaz mint SS-ben Yoruichi esete.

Amúgy ha valakit érdekel szinezgettem kicsit:
[spoiler][/spoiler]

Chad: amiko utoljára láttuk, akkor épp egy jókora vértócsában feküdt, miután Noitorra simán elintézte, úgyhogy ezt nem tartom valószínűnek... Viszont ő élő, tehát ha meghalna, akkor a Soul Society-be kerülne, ő is túlesne egy kéthetes villámkurzuson, és akkor iszonyat táposan visszatérne. (Vagy együttest alapítana: Kyoraku szöveget ír, ő gitározik, Nanao-chan pedig énekel.  :D)

A kép  :cool:

Prof. William

#295
"Ad1.: Itt is akad majd valaki aki kinyögi hogy van vmi Arrancar/Vaizard power amit 1,000,000 évig edzenek és Ichi majd azt is megtanulja 3 nap alatt. Aztán zampaktou nélkül ököllel átüti Noirora kardját beszól vmi szépet és onnantól mass massacre  "

Erre látok valamennyi esélyt, mert ugyebár a főhős napok alatt tanul meg olyanokat amikhez amúgy évtizedek kellenének. + Lehetséges hogy valami átállt pacák tanít nekik valamit, aki viszont minimum vastroder kéne hogy legyen. Grimm mit taníthatna amikor Aizen pusztán az erejével a földhöz nyomta...

Mi az a Winter Arc?

chilip

ezt én is szeretném tudni, mi az a Winter Arc?

LuckyDingo

Ezt nem tudni :O
Winter War arc :D Az jön elvileg a Las Noches arc után :D A Winter War az lesz amit Aizen fog kezdeményezni :D De asszem Hitsugaya és Genryuusai vagy ki a halál /1es Taichou XD/ beszélgetése közben lehetett hallani ha jól tom :S Vagy talán Aizen magyarázta? :D már nem emlékszek XD

Prof. William


LuckyDingo

Jah :D Aizen pici palotája :D
Amúgy itt egy piszok alternatív Kaienszínezés, mert untam az agyam XD
[spoiler][/spoiler]