Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Chro

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-15, 00:54:53
Váhááhááá én már tudok valamit amit ti ég valszeg neeem XD
[spoiler]Rukia-chan meg fog lepődni és a manga végén Aroniro úgy levágja, ahogy azt kell.. azaz leszúrja pontosan :P Kár hogy Christiannak igaza van és nem halhat meg, pedig úúúúgy szeretném : /[/spoiler]
[spoiler]Berakhatnák helyette Sennát főszereplő csajnak. Azt el tudnám viselni... és szerintem Ichigo is.. lévén hogy fülig szerelmes volt belé :D
csak ne hullott volna el a Movie végén... kicsit Bleachtől szokatlanul nagy hangsúly feküdt a szerelmi szálon, és nekem pont ezért jött be annyira.
legalábbis nem emlékszem hogy Ichigo-t máshol nagyon láttam volna "sírni", hacsak nem az ő sírjánál, és a vicc az egészben hogy egyáltalán nem hatott furán, vagy a karakterétől szokatlanul...[/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

Chro

Kijött 267 raw. Aaroniro releaselt és [spoiler]Kettészúrta Rukiát :wtf:[/spoiler].
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

smash++

Háát ja.Rukia nem sokat mutatott.Hajrá Inoue :D!
De a végén ki volt?Először Byakuya,uti biztos izgult Rukia miatt és elindult a megmentésére.De tévedtem.Vki felismeri?

Member

Quote from: Chro on 2007-03-17, 02:30:34
Kijött 267 raw. Aaroniro releaselt és [spoiler]Kettészúrta Rukiát :wtf:[/spoiler].
Erről kérhetek egy képet? :D

smash++

Quote from: Member on 2007-03-17, 10:55:31
Quote from: Chro on 2007-03-17, 02:30:34
Kijött 267 raw. Aaroniro releaselt és [spoiler]Kettészúrta Rukiát :wtf:[/spoiler].
Erről kérhetek egy képet? :D
manga page18 : link deleted
manga page19 : link deleted

nem sokáig hagyom fent :D,szóval szedd le ha kell.

Member

Oh, f*ck, pedig már azt reméltem, hogy kettészakad... Legközelebb fogalmazzatok pontosabban... :ejj: :D

chilip

szép lenne, ha ichigo faterja jött volna el...

LuckyDingo

Mindenkit ki kell ábrándítanom... Az bezony Kaien volt hátulról, mivel Rukia tőle kért bocsánatot és búcsúzott el... szal nem Byakuya és nem Isshin ^^
És Rukia vééégre...  :hopp:

Chro

Na... innen már tényleg Kubo vezet minket. Nem lehet tudni mi lesz a következő részben...

Rukia meghal? Lehet...
Bankaiozik? Lehet bár kétlem.
Ichigo megmenti? Meglehet...
Kaien felülkerekedik? Jah, meglehet bár erre 1% esély sincs...
Netán egy másik Espada közrelép? Akár ez is lehet...

Annyi minden lehet hogy az őrület... és tényleg nem lehet tudni hogy mi lesz :D Szerintem nem tévedek ha azt mondom hogy Bleach az elmúlt idők egyik legjobban megírt anime-je. És nem csak a fightok miatt, nem is a poénok és nem is a komoly részek miatt. Hanem mert tényleg a legváratlanabb dolgok történhetnek akármelyik pillanatba és te csak nézel hogy "WTF?!?", olyan csavarok amikre sose számítanál. Aizen árulása, Kaien, Isshin.

Szerintem ez már megmarad az utókornak, csak nehogy a DBZ és társainál bevált végtelenített történet sorsára jusson. De ha engem kérdeztek, ha a színvonalat tudná tartani, és a végtelenségig is nézném :)

Amúgy, Hollow Eater release: (túl nagy lett úgyhogy linkelem)
http://www.deviantart.com/deviation/51171525/
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

KeLa

Quote from: Chro on 2007-03-19, 00:52:47
Amúgy, Hollow Eater release: (túl nagy lett úgyhogy linkelem)
http://www.deviantart.com/deviation/51171525/
Hé ez jó lett, gondoltam rá h berakom háttérnek, de egy csajos kép győzött  :lul:

LuckyDingo

Egy kis preview a 268ról:
Úgy tűnik korán kezdtem el örülni Rukia halálának, bár mondjuk télleg várható volt hogy hallhatatlan >>
Nos 2 spoiler van eddig mindkettő hihető, de az egyik tuti fake
[spoiler]Spoiler1:
Rukia felébred a "belső világában", ami egy havas hegység és találkozik Egy hófehér szépséggel Sode no Shirayukival. lol Ezután Apollo magyaráz Renjinek Aroniroról valamit, mivel Renji barátunk megérzi hogy Rukia nem kis shitben van:P DOndochakka szétzúzza a Bankaitalanító szerkezetet-> Renji Ban Kai+ Zaerapollo Releas = balhé a köbön :P /Apollonak valami 10 koponyás Release van ami azért érdekes, mert nem nagyon illik sztem a személyiségéhez de ez van / - sztem ez nagyon Fakenek tünik nah de itt a 2. összefoglaló
Spoiler2:
Majnem Kaien Rukia flashback lesz az egész aztán visszatérünk a felnyársalt Rukihoz aki azt Suttogja hogy Hakutou /White Peach o.o/ Aztán beleszúrja a -törött- kardját Aroniro Kaienarcába ami visszaváltozik Akváriummá, majd ellő Ruki egy olyan szöveget hogy lehet hogy Kaien testét birtokolhatod de a szíve sose lehet a tiéd -nyálzuhatag- aztán Ellő egy goodbye espada-t és Aronirot kivégzi..[/spoiler]

Érdekes spoilerek egyiket se venném készpénznek, de azért jót szórakoztam rajtuk. Mondjuk lehet valamelyik télleg igaz mert az egyik a kettőből Himajin Spoiler, ami általában igaz szokott lenni  :S

KeLa

Mindkettőből azt vettem ki h Rukia túléli :smile:

Prof. William

A főhősök halhatatlanok + mindig halálközeli állpotba kerülve lesznek igazán megatáposak. Rájönnek hogy, mégis tudják a Bankait esetleg rájönnak hogy SOSE SZABAD FELADNI és győznek. :) 

Sztem lenyomja a espadát és végre elkezdenek fogyni az espada tagok. :)

Chro

Quote[spoiler]Spoiler2:
Majnem Kaien Rukia flashback lesz az egész aztán visszatérünk a felnyársalt Rukihoz aki azt Suttogja hogy Hakutou /White Peach o.o/ Aztán beleszúrja a -törött- kardját Aroniro Kaienarcába ami visszaváltozik Akváriummá, majd ellő Ruki egy olyan szöveget hogy lehet hogy Kaien testét birtokolhatod de a szíve sose lehet a tiéd -nyálzuhatag- aztán Ellő egy goodbye espada-t és Aronirot kivégzi..[/spoiler]
[spoiler]Ahhha... kivéve hogy Kaien-dono most épp egy 70 Tonnás csápos hányás tetején ül és onnan vigyorog, azt hogy akarja kiiktatni? Meg elég poén lenne hogy egy törött Shikai-al kinyír egy Releaselt Espadát... hacsak az a Hakutou nem egy Bankai, vagy valami ami adott mennyiségű és erősségű fényeffektel jár, mivel hogy az Aaroniro gyenge pontja.

Szerintem ez a fake. Bár ebben a véleményemben jócskán benne van az is hogy látni akarom Rukia kardjának az avatárját :) Hehe. Ichi-nek meg REnjinek láttuk, már csak Rukia van hátra a főszereplők közül.[/spoiler]
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

LuckyDingo


Prof. William

Na így már mingyárt más. :)

Vártammár hogy... [spoiler] Rukia is kinyírjon valami erős tagot. Most gondolom pár fejezeten át haldokolni meg visszemlékezni fog majd megmenti valaki. :)  [/spoiler]

Chro

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-21, 20:39:02
Nem fake.. a második az igazi spoiler :(
Hmmm... hát kár... de ha a jobbik oldalát vesszük, Rukia végre kinyír valakit akit a többiek se ipari selejtként jellemeznek... (D-Roy esete a jéggel). Espada azért már jó cucc, mégha csak gilian is, de 30 000 Hollow lelke és ereje van benne. Az má azér valami :)
"The trouble with having an open mind, of course, is that people will insist on coming along and trying to put things in it."




'hime

LuckyDingo

Hmm Kaptok tőlem egy kis ajándék színezést:D
http://www.deviantart.com/deviation/51387225/
Remélem tetszik :D
Rukia majnem halálának emlékére ;)

minuszmiki

#348
Quote from: LuckyDingo on 2007-03-22, 01:17:07
Hmm Kaptok tőlem egy kis ajándék színezést:D
http://www.deviantart.com/deviation/51387225/
Remélem tetszik :D
Rukia majnem halálának emlékére ;)

Milyen kedves a címe,  :lol:. Azt meg elfelejtettem hozzátenni, hogy :jee:

Most értem egyébként a manga (meg a topik) végére, [spoiler]kár hogy Rukiát épp felnyársalta Kaien-dono, de nem baj, attól nem félek, hogy bármelyik főszereplő is meghalna. (Persze ha meg valaki meghalna, annak is örülnék, végre nem lenne végtelenül kiszámítható az egész   :__devil: :D)[/spoiler]

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-22, 01:17:07
Hmm Kaptok tőlem egy kis ajándék színezést:D
http://www.deviantart.com/deviation/51387225/
Remélem tetszik :D
Rukia majnem halálának emlékére ;)
Tartsd meg eme jó szokásod!Kiszinezhetnéd a fillerek után jövő mangakat is ;)
Nekem nagyon tetszik.Mivel csináltad és mennyi idő volt:?

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2007-03-22, 09:48:42
Tartsd meg eme jó szokásod!Kiszinezhetnéd a fillerek után jövő mangakat is ;)
Nekem nagyon tetszik.Mivel csináltad és mennyi idő volt:?
Hmm eleinte azt csináltuk http://www.isane.net ;)
De aztán most úgy döntött a főnökség, hogy hogy mivel már a fillerek utáni rész megy animében is így előre ugrunk a 240edik fejezetig és onnan folytatjuk :)
Amúgy 187-193ig ki lesz adva színesen =)
Jah és mivel csinálom?:D Photoshop meg egér /a tabletem meghalt sajna :(/
És ez úgy 2-3órás munka volt minden kis finomítgatással összvissz :D

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-03-22, 10:48:08
Quote from: smash++ on 2007-03-22, 09:48:42
Tartsd meg eme jó szokásod!Kiszinezhetnéd a fillerek után jövő mangakat is ;)
Nekem nagyon tetszik.Mivel csináltad és mennyi idő volt:?
Hmm eleinte azt csináltuk http://www.isane.net ;)
De aztán most úgy döntött a főnökség, hogy hogy mivel már a fillerek utáni rész megy animében is így előre ugrunk a 240edik fejezetig és onnan folytatjuk :)
Amúgy 187-193ig ki lesz adva színesen =)
Jah és mivel csinálom?:D Photoshop meg egér /a tabletem meghalt sajna :(/
És ez úgy 2-3órás munka volt minden kis finomítgatással összvissz :D
Vááá.RESPECT!Ez kur@@ jó.Nagyon tetszik.Már alig várom a Naruto color manga többi részét(ZAROSAKI)-jöhetnének gyorsabban is :hehe:,de most Ichigo colorom is lesz :whoah:.Már csak a One Piece color hiánycikk(de ott nincsenek annyira lemaradva az animevel,szóval lehet fölös most)

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2007-03-22, 11:22:39
Vááá.RESPECT!Ez kur@@ jó.Nagyon tetszik.Már alig várom a Naruto color manga többi részét(ZAROSAKI)-jöhetnének gyorsabban is :hehe:,de most Ichigo colorom is lesz :whoah:.Már csak a One Piece color hiánycikk(de ott nincsenek annyira lemaradva az animevel,szóval lehet fölös most)
Hmm Onepiecet senki se vállalja, mert az rohadtrészletesen van megrajzolva és már letisztítani a raw mangát is igénybeveszi az embereket XD Mondjuk van egy ismerősöm aki azokat is színez de ő se mindenható és egy fejezetet egy hét alatt szinte lehetetlen kiszínezni bármiből. /tapasztalatból mondom kipróbáltam XD/
Nah de nem off tovább:D

LuckyDingo

Csodás 268 /még csak 3 kép van belőle, de azok elvették a kedvem a bleachtől ></
[spoiler]Rukia télleg széttöri Aroniro akváriumát lol... nah mindegy :S Rukia akkor még élhet.. egy picit ;)
Ami dühítő, hogy megint Flashback.. az egész...  :bruhuhu:[/spoiler]
Nah ennyit sírtam ^_^

Prof. William

#354
Mondtam én...

Az az akvárium benne a két lebegő masszkal [spoiler] Arra lett kitalálva hogy jól szétzúzzák. :) Én mellesleg örülök ennek mert már a tököm kezdett kilenni azzal hogy mindig jön egy mégerősebb aki egy csapással alázza le a hőseinket. Rukia leglább nem állt be a sorba. Bár most valészeg egy darabig súlyosan lesérülve flasbackolgatni fog. :)  [/spoiler]

blackman

Sziasztok!
Valaki összetudná nekem foglalni, hogy mi történik Kenpachival az animetól egészen a manga végéig?
Köcce szépen!  :D

Member

Az "anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel" részletet akár ki is vehetnétek a címből, elkezdtem visszafele olvasgatni és nem értettem belőle egy büdös szót sem... :lul:
Pontosabban de, hogy a jófiúk halhatatlanok. :frown:

chilip

Quote from: blackman on 2007-03-23, 14:52:19
Sziasztok!
Valaki összetudná nekem foglalni, hogy mi történik Kenpachival az animetól egészen a manga végéig?
Köcce szépen!  :D

semmi, egyszer feltűnik majd kb. 2 lap erejéig semmi szereppel... sajna kicsit elhanyagolták

blackman

Kár.  :frown: Azt reméltem már legalább tudja a zanpaktouja nevét.

KeLa

Quote from: blackman on 2007-03-23, 15:47:05
Kár.  :frown: Azt reméltem már legalább tudja a zanpaktouja nevét.
Sztem majd tudni fogja előbb-utóbb, mert valszeg lesz egy többrészes Kenpachi- xy arrancar harc (legalábbis jó lenne ;) )