Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Vejiita

Valakitől megkérdezhetem, hogy ki a túró az a Stark? :D

KeLa

Quote from: Vejiita on 2007-10-22, 16:48:10
Valakitől megkérdezhetem, hogy ki a túró az a Stark? :D
Ha nem olvasol mangát, akkor miért vagy kiváncsi? Ha olvasol akkor meg tudnod kéne :ejnye:



Az alsó sorban a második ;)


Vejiita

Quote from: KeLa on 2007-10-22, 17:00:46
Quote from: Vejiita on 2007-10-22, 16:48:10
Valakitől megkérdezhetem, hogy ki a túró az a Stark? :D
Ha nem olvasol mangát, akkor miért vagy kiváncsi? Ha olvasol akkor meg tudnod kéne :ejnye:



Az alsó sorban a második ;)



Kösz. Olvasom a mangát, csak nem vagyok Bleach-maniac. :D

Ettől függetlenül tetszik a sztori.

KeLa

Am kiváncsi vagyok h milyen lesz majd Stark release-e... talán egy nagy lajhár :muhahah:

Devian

végülis nem kizárt ... ennyi állat után .. kecske.. jaguár .. ilyen fura pillangó ami másolgat ... még lajhár is lehet :) Noi ból meg róka lessz ... vagy Hold

chilip


Chronus


Eberinu

Wtf hogy Nel megint kicsi...na most mi lesz vele?:D Nem gondoltam volna hogy valami kentaur izéé lesz,bár a maszkjából ítélva várható volt....eskü, attól a maszktól inkább a reaper grimnek kellett volna lennie egy bazi nagy kaszával:D És Pesshe...az a kard...áááh XD

KeLa


Dreamcleaver

Quote from: KeLa on 2007-10-24, 13:06:47
Quote from: Devian on 2007-10-24, 00:18:01
Noi ból meg róka lessz ... vagy Hold
Vagy vmi kígyó, talán kobra :D

Sztem egy félelemetes madárijesztő.

Azért kíváncsi vagyok ki fogja elintézni.

1. Ichi: Innoue és Nel együtt sírnak -> szuper Ichi to the rescue
2. Grimjaw: Noi lefikázza, erre Grim felpörög és ízekre szedi. Grimmel senki sem szórakozik!  :D
3. Innoue közbelép, erre Noi ki akarja nyírni. Megjelenik Aizan-sama és lesz nagy ejnye-bejnye.
4. Letelik a 2-3 óra is visszatér Ulq a kalitkából -> k*rva nagy ejnye-bejnye.
5. Megjelenik Kenpachi (csak úgy) egy nagy vigyorral a száján -> kib*szott nagy ejnye-bejnye.  :D

Én az ötösre szavazok.  :Kiraly:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

KeLa

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-24, 15:38:37
5. Megjelenik Kenpachi (csak úgy) egy nagy vigyorral a száján -> kib*szott nagy ejnye-bejnye.  :D

Én az ötösre szavazok.  :Kiraly:
Csak nem spoilereket láttál? :ejnye:
Sztem az fake lesz... bár ki tudja, voltak itt már meglepő dolgok eddig is :D

chilip

Quote from: Dreamcleaver on 2007-10-24, 15:38:37
5. Megjelenik Kenpachi (csak úgy) egy nagy vigyorral a száján -> kib*szott nagy ejnye-bejnye.  :D

és nem csak noi-nak :D ichinek is, hogy ott merte hagyni és nem vitte el HM-ba bulizni eggyet espadákkal :D

Dreamcleaver

Nem is értem hogy hagyhatta ki a szerző Kenpachit a csapatból. Ken-channak már eleve ott kellett volna tűkön ülve várakozni Uraharánál, hogy mikor indulnak már.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Vejiita

Szerintem az oké, hogy Kenpachi csak később lépjen be a képbe, annál coolabb lesz amikor megérkezik.  :szemuveges: :D

Nell release-e nekem tetszik, illik hozzá. Azt viszont nagyon sajnálom, hogy visszament kiscsajba, jobban tetszett farosmellyes állapotban!  :hehe:

Dreamcleaver ötöse közül pedig fogggalmam sincs, melyik fog bejönni, de én abban reménykedem, hogy Grimmjow szétrúgja Noitora seggét, mert már nagyon kezd Noitora irritálni a hátbatámadós módszereivel...

Chronus

Zaraki spoiler confirmed true. Amúgy megnéztem az összes chaptert a biztonság kedvéért amiben Zaraki van. Nem fake, vagy pedig profi módon eddig nem látott pózban megrajzolt Zaraki+Ichigo. Az előbbi valószínű, Occan Borotvája. :)


chilip

remélem nem az lesz, hogy uccsó lapon cliffhanger és jól bes**pjuk a f*szt...

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2007-10-24, 19:10:37
remélem nem az lesz, hogy uccsó lapon cliffhanger és jól bes**pjuk a f*szt...
Hápedig az lesz loool XD
Amúgy Mikor Ulquiorra mindenkit elintéz ugyanígy fog belebegni Byakuya is XDDD Remélem Zaraki mutat valami kis ütős fájtot amiből Ichi tanulhat :D
És Ha Zaraki jött, akkor valszeg nem lesz egyedül :D

csacsa

Quote from: LuckyDingo on 2007-10-24, 19:31:32
És Ha Zaraki jött, akkor valszeg nem lesz egyedül :D
Ja, jön Yachiru is Nel-el elindil az őrület, míg a többiek harcolnak.  :lol:
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

LuckyDingo

#1128
OMFG a többi Spoiler képen mi van? :XD [spoiler]Vazzeee mi at a batár disznó Hollow? EDIT: Tesla.. oké XD/EDIT Meg Rukia még él? How? :D És Mit tervez a Nigga Espada csávó :D Érdekes :XD[/spoiler]

Prof. William

Letelik a 2-3 óra is visszatér Ulq a kalitkából -> k*rva nagy ejnye-bejnye. - DE rossz érterlemben. Rohadtul utálnám ha bejönne és félbeszakítaná a harcot aztán majd legközelebb...

Nyomják már le Norit!

KeLa

Quote from: Prof. William on 2007-10-25, 13:47:13
Letelik a 2-3 óra is visszatér Ulq a kalitkából -> k*rva nagy ejnye-bejnye. - DE rossz érterlemben. Rohadtul utálnám ha bejönne és félbeszakítaná a harcot aztán majd legközelebb...
Ne aggódj, sztem az még később lesz :smile:

Chronus


Alkyra

KENPACHI IS BACK! :grrr: :grrr: muhahahaha. alig várom a következő részt!:P

smash++

Ebben a CH-ban a kedvenc szövegem
"He's here, He's here, He's here, He's here .....!! Zaraki Kenpachi!!!!!!!!!!!!! "  :whoah:

Remélem láthatunk majd más captain-t is rajta kívül...

Quote from: Chronus on 2007-10-28, 00:00:04
Maratoni Coloring: http://kocsis.deviantart.com/art/EATING-MEAT-ALONE-68364670
Bazzzz  :eek:
:jee: :jee: :jee:

Prof. William

Vajon önfejűen jött segíteni vagy egy nagyobb szabású mentőakció előjele Ken-chan? Monjuk csodálkozom miért nem jött már eddig is... Egy ilyen lehetőséget a világért sem hagyna ki. :)

Mibe hogy bemutatja Nori ellen a Bankait?

blackman

Quote from: Prof. William on 2007-10-28, 01:28:56
Vajon önfejűen jött segíteni vagy egy nagyobb szabású mentőakció előjele Ken-chan? Monjuk csodálkozom miért nem jött már eddig is... Egy ilyen lehetőséget a világért sem hagyna ki. :)

Mibe hogy bemutatja Nori ellen a Bankait?
Nori nem érdemli meg  :ejnye: , túl gyenge hozzá.  :D Vizsont arra kíváncsi vagyok, hogy Ichi végtagjaival akkor most mi van, mert nem hinném hogy eltörtek, viszont eléggé derékszögben hajlottak.  :D

Vejiita

Kenpachi újra! Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!  :Kiraly: :Kiraly: :Kiraly:

LuckyDingo

lol :D Kenpachi meglepetés számomra.Én a vaizardokra számítottam, ők talán még harcolhatnának Espadákkal 1vs1.. de a Shinigamik ígyegy picit túl fel lesznek erősítve, ha nekikmenni fog /gondolom nemegyedül jött Zaraki,mert akkor télleg hülye :D/
Chronus.. mit körözzek ezen? :D Van egyfajta stílusa, de van még mit fejlődni  :jee:

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2007-10-28, 14:25:33
de van még mit fejlődni  :jee:

Nem arra voltam kiváncsi, hogy tetszik-e. :lame: Mennyiségben, lul.

Ha zaraki itt van annak 2 oka lehet. SS mentőakció, vagy bement a Vaizardokkal darálni.

Drake

Quote from: Chronus on 2007-10-28, 14:37:07
Quote from: LuckyDingo on 2007-10-28, 14:25:33
de van még mit fejlődni  :jee:

Nem arra voltam kiváncsi, hogy tetszik-e. :lame: Mennyiségben, lul.

Ha zaraki itt van annak 2 oka lehet. SS mentőakció, vagy bement a Vaizardokkal darálni.


vagy szerintem, ami valószínűbb: keresett egy kocsmát vagy mit tudom én mit SS-ben és eltévedt és Las Noches-be kötött ki  :lol:(legalább is ha belegondolok, hogy mennyire bir Zaraki tájékozódni, akkor nekem ez az egyetlen logikus :lol:)