Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

blackronin

Hát igen... A rózsaszín hajú csaj, Hacchi...  :eek:

Urahara pedig azért az elsőszámú gonoszjelölt, (s ráadásul az egyik kedvenc karakterem, így szeretném ha több szerepe lenne a jövőben) mert elég nehezen tudom elképzelni, hogy mindenkinek segít, önként(?) száműzetésbe vonul, titkon segít az SS-nek, megmenti a többieket, stb. mindenféle hátsó szándék nélkül, nem kér érte "semmit"... Egy KICSIT gyanús...  :D

Meg a mangában elég sok "fura" jelenet volt, ahol nem egészen a világ legőszintébb fickójának nézett ki...  :D

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-03, 14:32:43
Quote from: smash++ on 2008-06-03, 12:08:54
Jah és még amikor Ichigo is velük edzett, mondták, hogy mind más időpontban alakult Vaizardá vagyis addig Hollowként fogva tartották őket avgy egymást? Hiszen a rózsaszín hajú csaj volt a legutolsó aki Vaizard lett,nem? Most pedig ő már rég Hollow.
Őh.. milyen rózsaszín hajú csajról beszélsz? :D Hacchi sztem férfi.. vagy egy nagyon ronda és nagyon mély hangú nő  :hopp:

Sorry. Zöld hajú kis csaj. Most így utána néztem. Mashiro, Kensei al kapitánya.

A lényeg, hogy anno azt mondták, hogy ő a legfiatalabb Vaizard. Tehát folyamatosan alakultak át. Ha mind Hollow-á átalakult nem valószínű, hogy egymást olyan könnyen segítették. Ezekszerint valszeg a vaizardá válásban kap szerepet Urahara is.

Szerintem azért Urahara-t sem kell túlzottan Istenítei. A shikai-t Ulqi egést szépen félre ütötte és ő sem volt túl komoly.
Azért az öreget sem láttuk még harcolni...
Alapvetően Aizen farkát húzva menekült SS-ből, ha nincs a Menos védő fény vagy mi a szösz elintézték volna, szerintem

SaiyaGin

Quote from: smash++ on 2008-06-03, 17:00:45
Alapvetően Aizen farkát húzva menekült SS-ből, ha nincs a Menos védő fény vagy mi a szösz elintézték volna, szerintem

Ja, csak icipicit túlerőben voltak a többiek, szerintem Aizen úgy is tervezte a lelépését, hogy maj' gyünnek a Menosok oszt kihúzzák a trutyibó', illetve valahogy parancsot adott nekik, hogy valamilyen jelre, vagy valamekkora idő elteltével jelenjenek meg a Soul Society-ben.

Más: érdekes, hogy Nanao-chan is ugyanolyan ZOMG KID GENIUS, mint Ichimaru és Hitsugaya, ha esetleg nem is annyi év alatt végezte el a shinigamiképzőt, mint ők, akkor se semmi, hogy már végzett. Szerintem majd ki fog derülni róla, hogy hihetetlenül képzett a kidou-ban, eddig ugye úgy tűnt, hogy nem a karddal való hadonászás az erőssége. (A papírmunka kitöltése meg nem hiszem, hogy olyan fontos a vizsgákon. :D )

blackronin

Nem fog majd kiderülni, ugyanis már kiderült.  :D
Valami hivatalos booklet-ben vagy miben Kubo írta, hogy Nanao egy kido expert.

LuckyDingo

Számomra ez már akkor kiderült, mikor Chadet nem karddal akarta kivégezni :D
Amúgy Nanao-chan nem hiszem, hogy géniusz. Mondjuk azt, hogy ő a tipikus jótanuló, aki nem tehetséges,  csak "van segge" ahhoz, hogy leüljön és megtanuljon mindent, amire szüksége lehet. A géniusz inkább az sztem, aki minimális tanulással szanaszét veri mindenkit.. Mondjuk az ilyen tehetséges is akkor nevezhetők géniusznak, ha így elkezdenek tanulni lol :D

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-03, 19:04:47
Számomra ez már akkor kiderült, mikor Chadet nem karddal akarta kivégezni :D
Amúgy Nanao-chan nem hiszem, hogy géniusz. Mondjuk azt, hogy ő a tipikus jótanuló, aki nem tehetséges,  csak "van segge" ahhoz, hogy leüljön és megtanuljon mindent, amire szüksége lehet. A géniusz inkább az sztem, aki minimális tanulással szanaszét veri mindenkit.. Mondjuk az ilyen tehetséges is akkor nevezhetők géniusznak, ha így elkezdenek tanulni lol :D

Na ja, de a lényeg ugyanaz...
Ichigo inkább ilyen ösztönös zseni, bár nála a tanulás ugye úgy zajlik, hogy valamilyen teljesen szokatlan módszerrel pár nap alatt el kell érnie valamit, ami másoknak évekbe telik, különben meghal(vagy nem tudja megmenteni az aktuálisan megmentendő pajtását).

Chronus

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-03, 19:53:58
Ichigo inkább ilyen ösztönös zseni, bár nála a tanulás ugye úgy zajlik, hogy valamilyen teljesen szokatlan módszerrel pár nap alatt el kell érnie valamit, ami másoknak évekbe telik, különben meghal(vagy nem tudja megmenteni az aktuálisan megmentendő pajtását).

Igaz, de neki ez a special feature-je. Gyorsabban képes fejlődni mint bármelyik másik karakter az egész sorozatban. Azért ismerjük el, hogy ez is egy rendkívül jó képesség már önmagában. A speciális módszert/kiskaput kihasználó gyors fejlődés csak 2 esetben történt meg, a veremből való kimászáskor és a Bankai edzéskot. A többit mind magától érte el és rendkívül röbid idő alatt. Ikkaku után elég erős lett, hogy leverje Renjit, aztán leverte Kenpachit, aztán leverte Byakuyát is, és lehet mondani, hogy a maszk meg a resolve közbeszólt de ne felejtsük el, hogy legyen mask vagy resolve az oka, mindkettő Ichigo belső ereje. Egyik sem egy "külső" segítség amire rá lehet kenni, hogy deus ex machina módon megmentette...

LuckyDingo

Tegyük hozzá, hogy mindenki lenézte Ichigot és nem full komolyan ment neki. Ha a fájt elejétől Komolyan esett volna neki Zaraki /mondjuk 2 vágás és Ichi 3 felé szakad../, akkor Ichigo már Byakuyát se győzhette volna le :D

Bishop

Ja és azt se felejtsuk el hogy ez az egész nem tart több mint féléve talán 1 éve, SS-be meg nem tom hányszáz évig tanulnak. Eygedüli baki nekem mikor t Grimmet legyőzte "mert ő nem halhat meg" de amugy semmi baj nincs vele. Neki van a legcoolabb maszkja és bankaia :D
Na meg ő nem tanult kardforgatást sem nem edzett életébe tapasztalata sincs és nem is ismerte ezt az egészett 17éves koráig

chilip

új chapi kinn
[spoiler]ha már akkor tudott a 3as fogat árulásáról urahara, akkor SS mér nem tudott róluk? vagy legalább mér nem gyanították? urahara nem mondott semmit? miért? remélem legközelebb kiderül, de most valahogy olyan lassan mennek a dolgok  :frown:[/spoiler]
ja és még 98 chapter van hátra a "turn back the pendulum"-ból? :D Onemangán a fejezetek számánál visszaszámlálás van 108-tól :D

Chronus

Ahogy NC-n is kifejtettem már, Urahara megjelenése volt a legrosszabb ami csak történhetett. Ezzel egyből kinyírták a lehetséges levezetéseknek legalább kétharamadát, és egyik megmaradt leetőség se túl kedvező. Urahara semmiképp se jelentheti az ügyet a felső vezetésnek, mert akkor Aizent és tsait kivégeznék/bezárnák és az szétbaszná a continuitity. Ergo, csak két lehetőség maradt, és mindkettő katadsztrófális kimenetel lenne.

-Uraharát és Tessait leveri ez a 3 csicska, ami azt jelenteni, hogy már most erősebbek mint a (valószínűleg) 2 leegerősebb jó karakter az egész Bleach univerzumban.
-Urahara és Tessai együttműködik Aizenékkal, vagyis átállnak a sötét oldalra. Ez meg azt jelentené hogy a fent említett két (valószínűleg) legerősebb karakter gyk antagonist szerepet kap a Winter War-ban.

Ugyan Aizen lehipnózhatja őket és elmenekülhet, később meg beadhatná a vezetésnek hogy, Urahara hazudik, mert őt látta Kyouraku a városban (alibi illúzió), de Tousen-nek és Gin-nek nincs ilyen képessége, ők mindenképpen rábasztak. Szóval marad a két lehetőség, mi meg rábasztunk.

LuckyDingo

#1691
És akkro még jöhet az a lehetőség is, hogy van valami amire nem is gondoltunk eddig és mindent tökéletesen megértünk :D Amúgy engem nem zavarna ha Urahara hírtelen a sötét oldalra állna.. odavaló >D

Egyelőre még nem tudjuk, hogy mi lesz az Aizen-Urahara fight vége.. lehet hogy nem is lesz harc, sőt az is lehet hogy jelenteni akarja majd az esetet és mivel mindenki Aizen hipnózisában van, így végülis azt hitethet el a felsővezetéssel amit akar. Kyouka Suigetsu ilyen szempontból rohadt erős.. /túl erős/
És hogy Urahara miért nem emlékezett hogy Aizen a ludas? :D Kitudja..eleinte se Ichigonak, se Rukiának nem volt köze Aizenhez. Mondjuk akkor már sejthette volna, mikor Rukit egyszer csak kivégzik a semmiért és ugye benne van a hógolyó. De ha tudja.. akkor is mi értelme lenne ha odamenne és segítene.. hisz senki nem hitt neki anno, őt meg miért érdekelné, hogy Aizen elpusztítja SSt lol :D
Egy dolgot tett azért hogy a hógolyó ne kerüljön Aizenhez: elküldte Ichigot és Yoruichit SSbe, hogy bármi áron megmentsék Rukiát/visszaszerezzék a csodatevő mütyürt/
Úgyhogy nincs itt gond sztem. Urahara még simán lehet a jókkal, annak ellenére, hogy tudott Aizenről + barátai huncutságiról..

Engem most az érdekel, hogy Hirako Co.-val mi lesz? És hogy lesznek Vaizardok.. meg mikor? :D

Dreamcleaver

Lehet, hogy Urahara és Tessai is Vaizardok.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

blackronin

#1693
Shinji és barátai már vizard-ok szerintem...
Aizen-ről:
Nem tudom, hogy miért de az az érzésem, hogy Aizen fog NAGYON meglepődni a következő fejezetben!
Konkrétan nem tudom, hogy miért, de valami NAGYON fura dolog fog történni, amire senki nem számít.

Urahara megjelenése pedig elkerülhetetlen volt, végződjön bárhogyan is ez a találkozás, harc, stb.

Egyébként Urahara feje ebben a fejezetben kegyetlen volt...  :eek:
Főleg az, amikor megtámadta Aizen-t... A szemei nagyon durvák voltak! Olyan fagyos és kíméletlen...
Mintha nem is gondolkodott volna, hogy ki az, hanem csak cselekedett.
Az utolsó képen pedig egyértelműen olyan képet vág, hogy tudja, ez egy komoly ellenfél, akivel szembekerült.
Én úgy gondolom, hogy egy pillanatra megláthattuk az "igazi" Uraharát!

LuckyDingo

#1694
Quote from: blackronin on 2008-06-06, 19:01:29
Egyébként Urahara feje ebben a fejezetben kegyetlen volt...  :eek:
A szemei nagyon durvák voltak! Olyan fagyos és kíméletlen...
Mintha nem is gondolkodott volna, hogy ki az, hanem csak cselekedett.
Az utolsó képen pedig egyértelműen olyan képet vág, hogy tudja, ez egy komoly ellenfél, akivel szembekerült.
Én úgy gondolom, hogy egy pillanatra megláthattuk az "igazi" Uraharát!
Tudod mire emlékeztetett az a fej? :D
Erre: http://www.onemanga.com/Bleach/207/11/ XDDD

Jah és az a furán nézős jelenet így jobban ütött volna.. de mindegy már :D
[spoiler][/spoiler]

SaiyaGin

Lehetett volna kevesebb szövegrizsa is a fejezetben. ::) Persze akkor nem lehetett volna ilyen frankó kliffhengert alkalmazni...

blackronin

#1696
LuckyDingo nekem is az ugrott be! (éreztem, hogy már láttam valami hasonlót...)

És egy érdekes gondolat, ami eszembe jutott:
[spoiler]Hát nem is tudom, hogy ez az egész miként jött elő, de leírom:
Úgyis szeretek midenfélét leírni! :D
A lényeg a következő:
Mi van akkor, ha a Vastolordokat nem lehet a Hogyoku segítségével erősebbé tenni?
Ugyanis mindenhol arról beszélnek, hogy mennyire durvák lennének ezek, ha Aizen Hogyokuzná őket...
Erre gondolt valaki? Én ugyanis Nell és Noitora kapcsán gondolkoztam el azon, akik természetes módon váltak arrancarrá, hogy ők szedték le a saját maszkjukat és utána lettek nekik shinigami képességeik meg zanpaktujuk...
Igen, Noitora valamiért erősebb lett később, (a Hogyoku segítségével vagy talán sokat edzett) de Nell az arrancarrá válás folyamatát egy fejlődési szakasznak állítja be, ami talán az összekötő kapocs az Adjuncas és a Vastolord között... Én legalábbis ezt veszem ki a szavaiból...
És ha ez igaz, akkor a Vastolordokra semmilyen hatással sincs a Hogyoku, hiszen már vannak shinigami képességeik, (magyarán nem kell semmilyen "határt" eltörölni, mert már megtörtént) de természetesen más a helyzet ha a Hogyoku rendelkezik valamilyen egyéb képességgel is, ami felerősítheti őket. (amiről eddig nem történt semmi utalás)
Ez az egész azért nagyon fontos, mert Aizen ugyebár vagy legalábbis feltételezhetően a Vastolordok segítségével akarja legyőzni az SS-t, akiket még nem talált meg... (vagy lehet hogy mégis, de nincs rá bizonyíték)
És ha a Vastolordok nem lehetnek erősebbek, (Hitsu említi, hogy az erejük egy kapitány szintjén van vagy erősebbek egy kicsivel) akkor azért nem annyira kemények, hiszen csak akkor azért győznének mert többen vannak...
10 kapitány van most, ha 11 Vastolord van akkor győztek... Elég hülyén hangzik...
Persze ha nem vesszük figyelembe a mostani felállást...
[/spoiler]

Christian

Azt mások is elmondták már,hogy hogyan lesznek vastolordok, amikor volt a Grimmjow visszaemlékezés, ott magyarázzák el :P Tudtommal pedig egyetlen arrancar van aki magának szedte le a maszkját az pedig Arthuro Plateido, és senki másnak nem sikerült. Nell is a hogokyou segítségével lett ilyen amilyen, mert már ott voltak Aizenék addigra, abban meg semmi különös nincs,hogy Noitora erősebb lett, SSben is vice-captainokból lesz captain szóval... Ez nem meg lepő sztem. A vastolordokról meg azt írták,hogy nem picivel van kapitány felett, hanem jóval erősebb mint egy kapitány és 9 vastolord a pusztulást hozná az SSre :)

LuckyDingo

Tegyük hozzá, hogy Arthuro valszeg nem fog megjelenni az animében.. max valamelyik fillerepizódban poénból :) Majd emlékeznek rá XD

blackronin

#1699
Jók az érvek, de szerintem mindegyiket remekül meg lehet magyarázni!
Vagy legalábbis megpróbálok egy-két érvet (magyarán sokat :D) felhozni ellenük, azok alapján amit tudok vagy gondolok:

[spoiler]1. Artuo Platedo, aki magának szedte le a maszkját, tehát lehetséges természetes úton arrancarrá válni. DE a mangában nem volt vagy nem esett arról szó, hogy Nell és Noi a Hogyoku segítségével vált azzá...
Ez egyelőre rejtély. (de ők is természetes arrancarrok szerintem, mégpedig egy komoly ok miatt, ami igazolja és egyben meg is cáfolja az egészet:
Az idő problémája. Ugyanis a 292 fejezetben Noi beszélt arról, hogy Nell elmenekülése után évek(!!!) teltek el, s ugyebár Aizen a Hogyokuval csak pár hónapja rendelkezik... (hiszen erről szólt az egész SS arc)
És jön az újabb időzavar: a 312-es fejezetben pedig Nell arról beszél, hogy Aizen küldte ki őket Noi-val VL-kat keresni...  :confused: Most akkor hogy van ez?  :confused: Na ezzel tényleg nem tudok mit kezdeni! )
2. Grimmjow visszaemlékezés:
Ezzel az a probléma, hogy Shawlong mondja el a fejlődés menetét, aki egész élete során csak legfeljebb Adjucans féle Menossal találkozott... (Grimmjow, de lehet hogy volt más is) és ezzel jön a gond:
Semmi konkrét nem hangzott el a VL kapcsolatban, csak kb ennyi: Erősebbek a kapitányoknál, teljesen emberiek
Shawlong és a társai azt hiszik, hogy a többi hollow folyamatos felfalásával egyszer csak Adjnucanssá, majd VL-vá válnak... Utána persze rájönnek, hogy ez nem sikerülhet nekik. Újabb probléma jön:
Shawlong azt mondja, hogy Grimmjow egye meg őket.
Artuo Platedo ugyebár természetes arrancar, de fogjuk rá, hogy ő kivétel és senki mással nem találkozott.
De akkor miért akarnak Shawlong-ék meghalni önként? Hiszen arrancarok lehettek volna még...
Grimmjow sem említi nekik... Miért? Mert egyikük sem tud róla, hogy van ez a lehetőség!
Ez az egész VL dolog kicsit olyan mint egy mítosz, mindenki ismeri, de senki sem látta még a saját szemével.
Nem véletlenül van ilyen kevés VL, (lehet, hogy a számuk még a 10-et sem éri el!) messze nem olyan gyakoriak mint az SS kapitányok és azok akik VL-vé váltak azok a HM legmélyére mentek, de azt nem tudom, hogy miért...
Nell és Noi sem találja őket, gondolom a többi arrancar is kereste őket.
3. Szerintem a Hogyoku valahogy így működik:
Van előnye és hátránya is:
A Gillianokat rögtön 100%-os Arrancarrá változtatja, átugorja az Adjucans szakaszt, de emiatt ez egy zsákutca lesz!
Arraunero említi, hogy ő ez egyetlen Gillian Espada mert képes az állandó fejlődésre, tehát más Gillian számára nincs tovább... (én ezt szűrtem le belőle)
Az Adjucansok rögtön is 100%-os arrancarokká változtatja, de az Adjuncans szint miatt ők fejlődhetnek tovább...
(erről sem esett szó, de ha Adjucans biztos lehet VL, akkor egy Adjucans Arrancar miért ne lehetne? Már ha persze érvényes a fejlődéses elméletem... Ha nem akkor ez is zsákutca!)
Grimmjow az Ichigo elleni harcban azt mondja, hogy ő a király vagyis VL, mert azt hiszi, hogy elérte azt a szintet,
hiszen tényleg erősebb egy átlagos SS kapitánynál és teljesen emberi, a maszkdarabról pedig nem esett szó, tehát biztos velejárója a VL formának. Meg lett kardja is.
4. Sajnos még a top 3 espada-ról nem tudunk semmi konkrétat, de szerintem mind Adjucans Arrancar.
5. az SS fejlődés teljesen más! A Vice-ból azért lesz Captain, mert megtanulta a Bankai-t.
A shingamiknál a fejlődés kulcsa a zanpaktu, minél jobban megismered a kardodat, annál erősebb vagy.
Először a shikai megy, majd kemény edzés után a Bankai...
Persze lehet Kido-t, Shunpot és pusztakezes harcot gyakorolni és mesterien elsajátítani, de attól még nem leszel kapitány.
Nem kell megenni senkit, nem kell leszedni a maszkot, meg hasonlók.
6. És persze vannak a Turn back the Pendulum eseményei...
Aizen itt már próbálkozik, de a -17 fejezetben látott hollow-k, akik képesek voltak elrejteni a reiatsujukat, azok Aizen kísérleti egyedi voltak, azt hiszem ezt a mangában mondja el vagy erre utalnak rá.
Tehát nem tökéletesíthette a Hogyoku-t, ami nála sem volt!
Kaien halála idején Metascia is egy próbaegyed volt, aki később persze AA részévé vált, azt nem tudom, hogy AA már arrancar volt-e de szerintem még nem.
Persze ne felejtsük el Grand Fisher-t sem.

Bocs a sok szövegért, de így lesz csak kerek ez az egész, amit leírtam.[/spoiler]

SaiyaGin

Szerintem én vagyok a szenilis, de ki ez az Orrtúró? Neliel és Noitra ismerőse volt Ötöske flessbekkjében?

LuckyDingo

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-10, 15:22:48
Szerintem én vagyok a szenilis, de ki ez az Orrtúró? Neliel és Noitra ismerőse volt Ötöske flessbekkjében?
Egyetlen egy/asszem csak 1/ bleach játékban volt szereplő :D tehát se animuben, se mangában nem láthattad :)

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2008-06-10, 19:25:43
Egyetlen egy/asszem csak 1/ bleach játékban volt szereplő :D tehát se animuben, se mangában nem láthattad :)

Jaaaa, vagy úgy!

SaiyaGin

Közben kijött a -98 fordítása.
[spoiler]Urahara nem támadta meg azonnal Aizent, hanem beszégetve mérték fel, hogy mit tud a másik a hollowification alapjairól.
Aizenék leléptek, Tessai megpróbálta megállítani őket a 88-as bakudouval, de Aizen hatástalanította azt valami hosszú nevű tiltott cuccal.
Tessai tiltott varázslattal Urahara laborjába teleportálta a félhollow csapatot, a fejezet végén Urahara a Hógolyót mutogatta Tessainak, hogy majd azzal megmenti őket. [/spoiler]

Venom

Quote from: SaiyaGin on 2008-06-13, 14:49:19
Közben kijött a -98 fordítása.
[spoiler] de Aizen hatástalanította azt valami hosszú nevű tiltott cuccal. [/spoiler]

[spoiler]Csak nem a "Danku"-ra gondolsz?  ;)[/spoiler]

Nem volt rossz, bár kicsit hiányoltam a harcot. Viszont így már érthető, hogy hogyan maradhattak pozícióban a cselszövők és "hőseinknek" miért kellett elhagyniuk Soul Societyt. A részleteket úgyis kifejtik majd a maradék 97 visszaemlékezős részben. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Dreamcleaver

Nem, nem volt rossz, kifejezetten szar fejezet volt. Azon felül, hogy nem történt semmi izgalmas még a vágások is baromi bénák voltak. Mikor Tessai elnyomta a tiltott teleportációs techet, utána meg snit és már ott is voltak a 12-es squad bázisán. Semmi effekt vagy valami. Azt sem tudtuk meg, hogy egyáltalán teleportáció volt e. Ez egy tipikus Aizen fényezős rész volt; Tousen legörnyed, meg sem fordulva visszaveri Tessai techjét etc. Lame. Sokkal jobban örültem volna, ha egy picit megizzasztják végre Aizent, erre ez a nagy semmi. Meh.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-13, 16:08:01
Mikor Tessai elnyomta a tiltott teleportációs techet, utána meg snit és már ott is voltak a 12-es squad bázisán. Semmi effekt vagy valami. Azt sem tudtuk meg, hogy egyáltalán teleportáció volt e.

Jikan Teish idő-megállítást, Kuukan Teni tér-torzítást jelent. Gyakorlatilag ideiglenesen megállította az időt, nem tudni miért, valószínűleg vagy alapból szükséges volt a warphoz, vagy csak a warp jutsu előkészítési ideje maga túl hosszú, és az idő drága. Gyk rajta kívül senki se tudhatta, hogy mi is történt az alatt az idő alatt. Simán készíthette elő akár egy óráig vagy 3 napig is, nem tudni. Másrészről mindkettő forbidden technika, szóval jobb is így, hogy rejtély maradt.

Aizent leszarom. Shinji-Urahara párbeszéd epic win wolt. Az a gyenge mosoly priceless.

Prof. William

Jöjjön már a WW!

Reméllem ez is jön majd animében amúgy mert ha nem akkor most 1 hónap elment a SEMMIRE anime szempontból hisz hiába filereznek ha a animébe ez nem kerül be. :(

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2008-06-13, 17:57:17
Jöjjön már a WW!

Reméllem ez is jön majd animében amúgy mert ha nem akkor most 1 hónap elment a SEMMIRE anime szempontból hisz hiába filereznek ha a animébe ez nem kerül be. :(

Szerintem ezek elég fontos fejezetek ahhoz, hogy bekerüljenek. (Mondjuk az elég  :lol: lenne, ha a jelenlegi fillerek után 10-20 részre visszatérne az anime a rendes sztorihoz, aztán megint otthagyná a visszaemlékezések miatt.)

Venom: igazad van, összekevertem, a Hiryu Gekizoku Shinten Raiho-ra gondoltam. ::)

Christian

Quote from: Dreamcleaver on 2008-06-13, 16:08:01
Sokkal jobban örültem volna, ha egy picit megizzasztják végre Aizent, erre ez a nagy semmi. Meh.

Ehelyett most izgulhatsz,hogy hogy a francba győznek le valakit, aki már vice-captainként is ilyen rohadt táp volt, ráadásul rohadt okos. Valóban, tök szar,hogy fényezik a főgonoszt :D Na de komolyan, szerintem jobb ez így, így legalább tudjuk, hogy nem valami nyomorék az aki ellen akkora küzdelem megy.