Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Nah ekkora nyálcsorgatás már rég nem volt a bleachben.. 1 hét kihagyás után kaptunk egy copypaste Orihime Ulqui chaptert szép színes oldalakkal meg pár eksönjelenettel :D Kövi cseptör ajánlom ne a szív és jóság erejéről szóljon, mert abbahagyom XDDD Azt a szívkitépős jelenetet megnéztem volna.. kár hogy Ichigo fallal együtt berontott abban a romantikus pillanatban :S

SaiyaGin

Quote from: LuckyDingo on 2008-07-11, 11:56:37
Nah ekkora nyálcsorgatás már rég nem volt a bleachben.. 1 hét kihagyás után kaptunk egy copypaste Orihime Ulqui chaptert szép színes oldalakkal meg pár eksönjelenettel :D Kövi cseptör ajánlom ne a szív és jóság erejéről szóljon, mert abbahagyom XDDD Azt a szívkitépős jelenetet megnéztem volna.. kár hogy Ichigo fallal együtt berontott abban a romantikus pillanatban :S

Szívkitépős? Orihime épp készült megadni a kegyelemdöfést U-nak, amikor Ichigo megérkezett?  :Kiraly:

Chronus


Nihilus

Hol a rákban van Ishida?A Szupercsapat reunited,de a quincyboy elveszett. :wtf:

Venom

Quote from: Nihilus on 2008-07-11, 16:05:32
Hol a rákban van Ishida?A Szupercsapat reunited,de a quincyboy elveszett. :wtf:

Biztos még tart a Mayuri-féle upgrade. ;)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Junchi

Új ch

Nulla!! Most komolyan, erre kellett Kubonak két hét? o___O
Az egész Orihime-Ulquiorra beszélgetésen kedvem lett volna a kispárnámat előkeresni... Viszont Ichigo volt eleget, már elég régen nem szerepelt tartósabb ideig, szal valami pozitívum. Kettejük harcát meg remélem nem húzzák sokáig és visszatérünk Karakura-ba a warhoz...

SaiyaGin

Inkább arra kellett idő KT-nek, hogy elgondolja hogyan is legyen tovább.   De persze én se tiltakoztam volna, ha egy kicsit eseménydúsabb fejezetet prezentált volna. Legalább Chad szerepelt...

Liquid Snake

De amúgy a félreértésekkel ellentétben nem azért kellett a manga írónak 2 hét mert most egy hűde nagy valamit fog kitalálni. Sztem pont azért mert vmilyen oknál fogva nem tudta megrajzolni 1 hét alatt...

Chronus

Quote from: Junchi on 2008-07-11, 17:41:36
Az egész Orihime-Ulquiorra beszélgetésen kedvem lett volna a kispárnámat előkeresni...




KeLa

Eh, Steven "Ulquiorra" Seagal? :D

Am egy picit kikeredett a szeme, amikor meglátta Ichigo maszkját :smile:

Prof. William

Remélle majd lessz még 1-2 kerek szemes jelenete. :) Vagy döbbent arc. :)


Ha ez most a Gantz lett volna akor Ichi arra jön be hogy Orihime szive már Ulq kezében van. :)

Chronus

Quote from: Prof. William on 2008-07-12, 01:24:29
Ha ez most a Gantz lett volna akor Ichi arra jön be hogy Orihime szive már Ulq kezében van. :)

Hogy az mennyire lett volna gáz attól függ, hogy vajon hány pontot érhet egy Espada  ;)

Prof. William

Ulqot olyan 70 pontosra becsülöm. :) A 100 pontos boss az egyértelműen Aizen  + a két csicskája. :)

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William on 2008-07-12, 01:44:12
Ulqot olyan 70 pontosra becsülöm. :) A 100 pontos boss az egyértelműen Aizen  + a két csicskája. :)

Te azt hiszed a Bleach univerzumban Aizen a legerősebb megaboss? muhaha, fiatal és tudatlan.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

SaiyaGin

Quote from: Dreamcleaver on 2008-07-12, 02:27:51
Te azt hiszed a Bleach univerzumban Aizen a legerősebb megaboss? muhaha, fiatal és tudatlan.  :D

Bezony. Aizen még nem tudja, hogy "Spirits are always with you!"

Chronus


shiro-tan

Chronus: ezek a pici videók honnan vannak? *,* (általában le vagyok maradva mindenben)
"I'm not perverted! I'm just immensely fascinated!"

...do you really need to know?

Venom



The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Chronus

Quote from: shiro-tan on 2008-07-13, 14:00:59
Chronus: ezek a pici videók honnan vannak? *,* (általában le vagyok maradva mindenben)

Bleach: Blade Battlers 2 Opening.
http://www.youtube.com/watch?v=B3u5jkSiRmw

Egy idióta játék, egy egész véletlenül egész szépen meganimált Op-al.
Én se tudtam, honnan van, míg utánna nem néztem. A képeket én is csak loptam
egy véletlenül talált fórum egy számomra teljesen ismeretlen tagjának aláírásából. Bad, bad me.

LuckyDingo

Nah Spoilerek alapján úgy érzem, hogy a múltkori chapter indeed hanyagolható volt,[spoiler] mivel kábé annyi történik, hogy Ulquiorra végre megmutatja a kardját -Úristen a kardja.. aki nézi BA-t az tudja, hogy mekkora fangirlizm indult be erre >>- és hopp vissza Karakurába.... ahoool barragan osztogatja a parancsokat és mitad Isten, megjelenik Szösziemo, Asszonyhajú, Tetkósarcú és a Kopasz, hogy leverjen pár hollowot/fracciont.. passz. Azért remélem az Ichi-Ulqui része nem 3 oldalban lesz elintézve és egyszer összecsapnak...[/spoiler]

Chronus

Kép:
[spoiler]
Confirmed by Spacecat from BA


ウルキオラが刀を抜いて戦いはじめるとこで、現世。
現世は火に覆われてる愛染の代わりにバラガンが指令をだす。
バラガン、からくら町が四隅に立てた柱によってからくら町がレプリカと入れ換えたなら、柱を壊せば元に戻る と踏み、虚を呼び壊させようとするがそれを読んで柱に待機させられていた一角、ゆみちか、いづる、69によ って切られて阻止され次週。

Ulquiorra draws his sword and the fight with Ichigo begins, it switches to Karakura and Barragan is giving orders since Aizen is behind the wall of fire. Barragan thinks that since there are 4 main pillars used to swap the fake Karakura with the real one that destroying the pillars will force it to change back to normal.
He commands the hollows (his fraccion?) to destroy the pillars but Hisagi and co are there to stop them.[/spoiler]

Junchi

Amm, Ikkaku-ék most valahogy a legkevésbé sem hiányoznak (voltak eleget az Arrancar invasion-os részek alatt a pretty boyyal, nem kellenek most ide is...)

Chronus

Quote from: Junchi on 2008-07-16, 19:01:28
Amm, Ikkaku-ék most valahogy a legkevésbé sem hiányoznak (voltak eleget az Arrancar invasion-os részek alatt a pretty boyyal, nem kellenek most ide is...)
Nem is harcoltak, csak megjelentek és egy oldal alatt lecsapták a 4 fracciónt mint a szart, és ennyi.

LuckyDingo

Nem néztem, de Spacecat szerint lehettek normál Hollowok is.. /bár ha jobban belegondolok, azok felrobbantak :D/ De akkor hogy a ráksalátába tudták legyakni a fraccionokat? :S Nem tüntek annyira gyengusnak :S

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-07-16, 20:10:20
Nem néztem, de Spacecat szerint lehettek normál Hollowok is.. /bár ha jobban belegondolok, azok felrobbantak :D/ De akkor hogy a ráksalátába tudták legyakni a fraccionokat? :S Nem tüntek annyira gyengusnak :S

Lehet Ikkakuék az utóbbi pár hétben erősen tréningeltek. Yumichika meg Matsumoto már az arrancar invázió alatt is gyúrtak a bankai-ra.
[spoiler][/spoiler]

LuckyDingo

Nah lol :D Új chapter kínai [spoiler]Ulquiorra minden "előjáték nélkül" előkapta a kardját... biztos unja már Icchit XD  Barragan instant trónja ütős :D Az a rész ahol Lilinette seggberúgja Starkot, az mégütősebb XD Ikkakuék meg nem Fracciont öltek, csak ilyen csicska minionokat :S Sztem igen biztos hogy az öreg az első. Most akkor ki a második? :D Halibell, vagy Stark bátyus? :D Mondjuk tökmindegy. Egy fokkal jobb chapter volt, mint az utsó kettő :)[/spoiler]

Chronus

Szvsz stílusos lenne, ha Stark lenne a 2. mert Halibel akkor 3. lenne, kontrázva Nell-t mint harmadik. Kubo szereti az ilyen iróniákat. Nnoitra agybaja is magyarázható lenne akkor. Épp hogy seggberugta a régi 3askát erre odadobnak neki mégegy csajt a 3. postba.

Junchi

Ch 318

Lényegesen jobb chap volt, mint a múlt heti, de még mindig nem az igazi... Ulquiorra elővette végre a zanpakutou-ját. Ha most Ulqi fangirl lennék, biztos sikongatnék ezen jelenet láttán, mint ahogy teszik azt a többiek, de ez asszem most kimarad :D Resurreción-jára viszont kíváncsi vagyok :P Barragan úgy tűnik az egyes számot viseli testének egy rejtett zúgán, legalábbis ez a folyamatos észosztás ezt sugallja nekem. Ikkaku-ék is megérkeztek a 4 pillar-t védelmezni. A köv. chap-ban fájtokat követelek végre, hallod, Kubo papa? Eressze már össze végre a leendő Espada-Tájcsó ellenfeleket... pálííííz!

Liquid Snake

Fasza ch volt. Már annyi párosítást össze lehet rakni ami kitart vagy 100 - 200 ch erejéig  :rotfl: Csak gyűlnek az arrancarok, shinigamik, vaizardok és mikor összecsapnak itt tényleg nagybetűs WAR lesz :D Alig várom  :hopp:

NLZ

Ulqu resu formája valami kígyó vagy gyík vagy béka lesz. :F Reméljük érdekes harcoknak állunk elébe, nem vágyok hosszas, önelégült szájtépésekre.
[reserved]