Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Prof. William

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-19, 13:03:39
Quote from: Junchi on 2008-09-19, 10:15:29



2. Ichimarut meg (többek közt) nagyon remélem, hogy előkaparásszák végre az ignore listáról, mert az SS saga óta semmit nem csinált... -___-


Mostani rész:
Bírom az ilyen csata felvezetéseket. Kicsit se nyilvánvaló, hogy Po támadása sz@rt se ér Koma ellen. Annyira gyér, hogy nem is érte meg blokkolni.  :D

Amúgy nem értem Kubo (most az anime fillert leszámítva) miért nem hoz be legalább egy új kapitányt a 3 renegát helyére. Illetve lehet, hogy még fog, ha nem a WW a vége a sorozatnak.


Ja ráadásul Po már el is nyomta releaset ami azt mutatja hogy a következő de max az az utániban már be is fejezi túlvilági pályafutását.  :)

Róka Koma(maura) most valószínűleg elnyom egy shikait vagy bankit és KO. :)

Dreamcleaver

Én remélem, hogy elő se húzza a zanpakuto-ját. XD

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

sztem ikkakut ichigo puszta kézzel elpicsázná ha nem bankai-ba menne :D mikor először érkezett SS-be már akkor legyőzte (pedig akkor még kis n00b volt :D ) - szóval ikkaku ereje nem mérvadó

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-19, 23:58:18
Én remélem, hogy elő se húzza a zanpakuto-ját. XD
Veszetten megharapja és annyi volt. ;)

Ikkaku is gyúrhatott. Vagy ő is olyan, hogy minden agyonverés után hatványozódik a craftja.
De régen bleacheztem már... ::)

shiro-tan

merre vannak a vizard-ok?
lehet átkerültek a többi emberrel együtt, és keringenek hogy merre lehet a fight, vagy csak szimplán nézik az eseményeket, és a megfelelő pillanarta várnak?
sztem ennyi idő alatt simán oda lehetett volna érni...
"I'm not perverted! I'm just immensely fascinated!"

...do you really need to know?

balu01

Az eddigi pillér harcok időben mérve összesen kb. pár órája mehetnek, szóval azért olyan sok idő még nem telhetett el

NLZ

Sztem nem volt egy óra se összesen. :F
Aizenék kiálltak feszíteni, trécseltek 5 percet, jöttek a pillérharcok, amik meg párhuzamosan futottak, azok se lehettek többek kb fél óránál. Most jött Rókakoma, az is még 5 perc.
[reserved]

Dreamcleaver

Jó a Vaizardok meg a pár mp alatt odaérnek ha akarnak, szal tök felesleges ezt számolgatni. Majd jönnek, amikor flashy intro-t lehet csinálni. Mikor már az összes tájcsó szarban van, és ők mentik meg napot, hogy utána jól odadörgölhessék nekik.

Bár én nagyon vágyom egy Seiretei Vs Vaizards fight-ra, de nem hiszem, hogy lesz, ahhoz Aizen túl nagy veszély.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Jahm, vlasz a Vizardok felmentőseregek lesznek. És egybként az is lehetséges, hogy a Vizardok valós időben még mindig a gyárban emlékeznek vissza a történtekre. :D
[reserved]

Junchi

Háát, ez a Vaizardos dolog attól is függ, hogy kit választanak. Mi van, ha Aizen mellé állnak... o.O

Amúgy a magam részéről baromira nem szeretném, ha a mostani tájcsókat csak úgy "ki kéne húzni a kaikból". Szal, ha a HM-ben rekedt tájcsók tudtak 1v1-et nyomni mindenféle segítség nélkül, akkor már a mostani bagázsnak is kijár ennyi. Pláne, hogy Hitsugayát kivéve pont a hanyagolt, ignore listán porosodó kapitányokról van szó, ugyebár... -_-

SaiyaGin

Az a baj a Vaizardokkal, hogy amelyik oldalra állnak, az az oldal automatikusan túlerőbe kerül. (Illetve kerülne, ha Aizen nem rendelkezne olyan eddig mindenhatónak tűnő képességekkel, mint amilyenekkel rendelkezik.)

Nihilus

Az lenne a legjobb, ha bemennének, mint harmadik fél, egyszerre charge-olva az Arankákra és a Shinigámikra. :hopp:

SaiyaGin

Quote from: Nihilus on 2008-09-20, 21:48:07
Az lenne a legjobb, ha bemennének, mint harmadik fél, egyszerre charge-olva az Arankákra és a Shinigámikra. :hopp:

Aztán Kenpachi átvágja magát a HM-ból Karakurába, és beáll 4. félnek. :D

NLZ

[reserved]

Dreamcleaver

Kenpachi Vaizard, csak még nem vette fel a maszkját. Annak kell lennie, túl coolos lenne ahhoz, hogy kihagyja Kubo. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Szerintem pont hogy nem lenne jó. Kenpachi a nyers erő, a kardtechnika és a védelem mestere. Vagyis pontosabban annyi reiastuja van, mint ide Lacháza. Igazából mindenféle shikai, banka, bukkake, ingyombingyom, hollowmix és egyéb nyalánkságok azért vannak, hogy kompenzálják az illető reiastu hiányát.
Szal ha Kenpachi is megkapná ezeket a szorzókat, akkor felborulna a Bleach amúgy sem létező egyensúlya. :D
[reserved]

Nihilus

Quote from: NLZ on 2008-09-24, 16:21:19
Szal ha Kenpachi is megkapná ezeket a szorzókat, akkor felborulna a Bleach amúgy sem létező egyensúlya. :D
A Spiral Nemesis minimum kitörne. :D

Dreamcleaver

#2177
Quote from: NLZ on 2008-09-24, 16:21:19
Szerintem pont hogy nem lenne jó. Kenpachi a nyers erő, a kardtechnika és a védelem mestere...

You lost me. Kenpachi hol technikás már a karddal? Odabasz azt kész. Ha nem megy, odabasz két kezessel. Védelme meg semmi, kb minden csatájában lazán megvágják, ha van elég reiatsuje az ellenek. Nem hárít, nem hajol el, nem is nagyon gyors. Nyers erő jah, szal nem is normális shinigami imho.

Egyensúly meg nem létezik Bleachben, ahogy mondtad, szal csak idő kérdése.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Nem gyors? Hát azért futtába lefutja a tokyo expresst :D (jó az nem manga) Amugy meg gyors csak annyiba élvezi a harcot hogy szerinte ha nem találnák el akkor nem lenne fun. Sztem legalábbis így áll hozzá

Dreamcleaver

Quote from: Bishop on 2008-09-24, 19:11:15
Nem gyors? Hát azért futtába lefutja a tokyo expresst :D (jó az nem manga) Amugy meg gyors csak annyiba élvezi a harcot hogy szerinte ha nem találnák el akkor nem lenne fun. Sztem legalábbis így áll hozzá

Gyorsat a Bleach univerzum relativitásában értettem. Nem a sebesség a specialitása, hanem a brutális sebzés és stamina. Szal adok-kapok-ban ő a nyerő.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

Attól függ hogy értelmezzük a védelmet. Szerintem az is védelem, ha valakinek jó a sebtűrése. Ezt anno a reiastu vérzéselállító tényezőjével magyarázták. Szal visszavezethető minden a reiastura. A sebzés is.
Najó, akkor Kenpachi egy reiastu démon, de még mindig fenntartom, hogy a reiastuja miatt mindenféle powerup erőszorzója túlzás lenne. Bár egy Vizardságot még el is bírnék képzelni, mert azt a dögöt Kenpachi fél kézzel kordában bírná tartani. :)  De így meg már annyi reiastuja lenne, hogy még Aizen illúzióját és elsöpörné.
És akkör Aizen bankaiozik...
:merci:
[reserved]

LuckyDingo

Amúgy spoilerek már kigyüttek/még kép nincs szal addig 50%os/ :D [spoiler]"Kié a nagyobb" csata lesz és persze hogy Rókakoma győz.. ha nem így lenne az fura lenne XD Ennyi a mostani chapter, de legalább a Barra-fraccionok már eltüntek :D[/spoiler]
MH-n vannak a spoilerek és ismét lusta vok bemásolni :D

NLZ

[reserved]

Junchi

Quote from: NLZ on 2008-09-24, 20:42:46
Szal pillérharc után bek tu icsigó?

Probably. Bááár lehet, előtte még valamilyen úton-módon lezavarják a hadnagyok kontra többi fracción fájtokat, azt aztán térünk vissza HM-be (100, hogy a tájcsók + Aizenék maradnak utoljára... -_-). Mondjuk nem ártana egy picccit mutatni azt is, hogy "odaát" hányadán állunk, szal eperke azért még mindig a főszereplője ennek a mangának :D

NLZ

Sztem most vissza HM-be, gyorsan le lesz zavarva eperke vs emóka, aztán icsi és a tájcsók megy aizent verni. :D
[reserved]

Bishop


chilip

hát az, az a fraccion semmit nem tudott, csak megnőni, de az esze meg egyenes arányban csökkent...  :lol:

NLZ

[reserved]

blackronin

Akkor ezek a "Ants vs Dragons" harcok letudva...

Egy kicsit vegyes érzelmekkel gondolok az utóbbi fejezetekre:
1. Nem voltak rosszak, de ha kimaradtak volna mondjuk, akkor sem igazán éreztem volna hiányt... Ami elég jól mutatja, hogy csak időhúzásra szánták őket.
2. Nagyon jó viszont, hogy viszonylag gyorsan sikerült "megszabadulni" ezektől a "zavaró" elemektől, bár a karakterek egész érdekes voltak jellemileg, de sajnos az idő és a hely miatt senki nem volt kíváncsi rájuk...
3. Most TÉNYLEG egy fontos pont előtt állunk:
Kiderül, hogy milyen irányt vesz a Bleach! Ha Kubo papa MEGINT el kezdi húzni az időt, pl. Rudobon vs Rukia küzdelemmel vagy a többi Fracción harcával, az már tényleg
nevetséges lenne, DE nagyon remélem, hogy nem MERI megtenni!
4. Vajon mi történik ezután? Ichi vs Ulqi? Espada vs SS?
Vizard-ok megjönnek?
Várjuk a jövő hetet!

KeLa

Quote from: NLZ on 2008-09-27, 09:33:53
Rókakoma meg csak bankájolni tudott. :F
Sztem ebben az esetben ez volt a legjobb döntés. Mi értelme lett volna egy shikainak* vagy bármi másnak, amikor az ő bankaija pont megfelelő egy ilyen hatalmas ellenféllel szemben, ez volt a gyorsabb és a kevésbé fárasztó megoldás. Neki is meg nekünk is... ez a pár perces bankai nem került annyi energiába neki, mintha órákig csapkodták volna egymást :smile:

(* kezdem azt hinni h az vmi nagyon gáz dolog lehet, talán egy hátvakaró :lul:)