Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Bishop

Hát Shunshui meg Ukitake kétlem hogy edzett bármit is XD

Btw az új chapter nem volt rosz de lezavarhatnák már a sok fölösleges harcot és rátérnénk a lényegre Shunshui  :whoah: Ukitake Yama ji Komamura. A többiek nem érdekelnek hogy veszítenek vagy sem. Inkább jöhetne Ichi vs Ulquiorra ::)

balu01

Chapter 331.
[spoiler][/spoiler]
Micsoda meglepetés  :lol:
Mégis csak tud valamit  :D

KeLa


chilip


Prof. William

Ja. Végre kiküszöböli a csorbát amiért Ichi puszta kézzel leverte. :) Most végre nő az önbecsülése. :)

SaiyaGin

Most már tényleg az jön, hogy Keigo és Mizuiro megérkeznek, és fél perc alatt lemészárolják Aizent meg az egész bagázsát.  ::)

NLZ

Na azért ne hamarkodjuk el a dolgot. Lehet a következő oldalon olyan maflást kap, hogy egészen SS-ig repül. :D
[reserved]

Junchi

Na, ki is mondta azt, hogy Oomaeda szart se ér?

[spoiler]Ja, én :D[/spoiler]

Mindegy, de legalább a dagadék küzdelme is letudva és ha Matsumotót nem vesszük, akkor el is fogytak a fraccok és hadnagyok, úgyhogy mostmár tényleg jöjjön az a bizonyos 5 tájcsó meg a bankaifest, mert dühi leszek...

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2008-10-22, 20:03:42
Na, ki is mondta azt, hogy Oomaeda szart se ér?

[spoiler]Ja, én :D[/spoiler]

Mindegy, de legalább a dagadék küzdelme is letudva és ha Matsumotót nem vesszük, akkor el is fogytak a fraccok és hadnagyok, úgyhogy mostmár tényleg jöjjön az a bizonyos 5 tájcsó meg a bankaifest, mert dühi leszek...
Öhm.. what about Lilinett? :O

NLZ

[reserved]

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-22, 20:55:55
Öhm.. what about Lilinett? :O

Stark elküldte nézelődni, hogy ne essen baja. IMHO jól tette. She's too hot to die.

Ha már itt tartunk, még egy pont, hogy aizen miért fog most nyerni és a Top 3 espada miért fogja túlélni: Stark és Lilinet karaktere túlságosan "felvezetett" ahhoz, hogy rendes kidolgozottság nélkül elhulljanak. Ha csak Kubo nem akarja az elkövetkezendő pár harcolós chapterben kiteljesíteni a karakterüket, amire kevés lehetőséget és esélyt látok, ugyanúgy túlélik majd mint Barragan és Halibel is.

Max elhúzzák a csíkot ha nagy a gáz, de meg szerintem ezek most még nem halnak.

Halibel vs Hitsu amúgy is egy vicc....

Dreamcleaver

Maybe it's time for Hitsu powerup. De az is lehet, hogy Halibelnek a fiatal tengerkékszemű fiúk a gyengéi.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-22, 22:26:40
Maybe it's time for Hitsu powerup. De az is lehet, hogy Halibelnek a fiatal tengerkékszemű fiúk a gyengéi.  :D
Jah én is elképzelem.. elpirul és mondja majd: Hi... Hitsugaya-kun.. mikro Aizen bemutatta a nagygyűléseken a kapitányokat.. nos.. én azóta szerettelek volna m-m-megismerni... hagy adjak egy puszit... erre lehúzza az arcáról a rucit és a hatalmas állkapocs maszkkal letépi Hitsugaya arcát XD

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-22, 22:48:34
Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-22, 22:26:40
Maybe it's time for Hitsu powerup. De az is lehet, hogy Halibelnek a fiatal tengerkékszemű fiúk a gyengéi.  :D
Jah én is elképzelem.. elpirul és mondja majd: Hi... Hitsugaya-kun.. mikro Aizen bemutatta a nagygyűléseken a kapitányokat.. nos.. én azóta szerettelek volna m-m-megismerni... hagy adjak egy puszit... erre lehúzza az arcáról a rucit és a hatalmas állkapocs maszkkal letépi Hitsugaya arcát XD

Szerintem inkább a lyuk van a szája helyén.... bár lehet egy ilyenhez már Kubo se eléggé perverz...

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-10-23, 03:54:09
Quote from: LuckyDingo on 2008-10-22, 22:48:34
Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-22, 22:26:40
Maybe it's time for Hitsu powerup. De az is lehet, hogy Halibelnek a fiatal tengerkékszemű fiúk a gyengéi.  :D
Jah én is elképzelem.. elpirul és mondja majd: Hi... Hitsugaya-kun.. mikro Aizen bemutatta a nagygyűléseken a kapitányokat.. nos.. én azóta szerettelek volna m-m-megismerni... hagy adjak egy puszit... erre lehúzza az arcáról a rucit és a hatalmas állkapocs maszkkal letépi Hitsugaya arcát XD

Szerintem inkább a lyuk van a szája helyén.... bár lehet egy ilyenhez már Kubo se eléggé perverz...
Sose lehet tudni XD Az is lehet hogy olyan, mint Noitra szeme volt és ott az állkapocs maszk és a lyuk :D Nah az érdekes lenne XD Most nincs kedvem Photoshoppal megnézni, hogy milyen lehet.. majd egyszer :D

SaiyaGin

331.
[spoiler]Omaeda tényleg nem komplett amatőr. Az ellenfele egy mamut(szerűség), Soi Fongé egy kardfogú tigris (lesz, gondolom, mert csak a következő fejezetben fogjuk látni), és a Ggio Vega névre hallgat.[/spoiler]

blackronin

#2326
Érdekes amit mondasz...
[spoiler]Ugyebár ez a fejezet azt hivatott volna bemutatni, hogy Omaeda mégsem gyenge és nem amatőr. Hát sajnos Kubo ezt nagyon benézted!  :ejj:
Nekem pont az ellenkezője jött le!
A harc elején az arrancar alázza (még az előző fejezetben), majd "ellentámadásként" Omaeda elkezdi püfölni, mint a hülyegyerek és persze semmi eredménye nincs...
Az arrancar release-sel (a vicc az, hogy rajta még egy karcolás sincs) és saját bevallása szerint is lassabb abban a formában (gondolom, hogy alapesetben sem egy sonido master... :D), majdnem eltapossa a dagit, aki képes "fantasztikus" sebeséggel mögé kerülni és a shikai fegyverével megütni...
Ezen a dolgon még az sem javít, hogy kiderül ő a special forces 2. részlegének a kapitánya. (tudom, hogy filler, de Amagai is ott szolgált. Szerintem egy KICSIT alkalmasabb lett volna a posztra, mint Omaeda)
Ezek után kérdem én:
Ez alapján kéne azt gondolni, hogy Omaeda tényleg tud valamit!?  :confused:
Bármennyire is szereti Kubo ezt a hülyét (a vicces jelenetei tényleg jók), de
ez a karakter harcra alkalmatlan.
És a helyzeten még az is ront, hogy RENGETEG érdekes szereplő van itt és mindenkit az érdekelne, hogy mi van velünk... Erre itt ez a töltelék.
Persze, hogy ne csak őt szidjuk, az arrancar ellenfele is egy rakás nulla.
Talán az eddigi leggyengébb az összes közül! [/spoiler]

Junchi

Ch 331

[spoiler]Soi Fong most nagyon eltolta az esélyeit, kissé mintha alábecsülte volna az ellenfelét. De legalább megtudtuk, hogy az arrancar csajból van és Ggio Vega névre hallgat. Amúgy még mindig remélem, hogy Soi Fong nem fog bankaizni egy fracción ellen, mert az nagyon nem tenne jót az ereje megítélésében... :s hmm Oomaeda meg mégsem akkora nagy lúzer, mint gondoltuk... és mekkora LOL, ő is tagja az Onmitsukidonak...  ::)[/spoiler]

Liquid Snake

Így, hogy csak tettette Oomaeda, hogy gyenge meg lassú sztem elfogadható harcot láttunk tőle. Azért nem vagyok túlságosan elájulva és remélem, hogy a köv ch.-ban végez az ellenfelével.

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2008-10-24, 10:34:20
Ch 331

[spoiler]Soi Fong most nagyon eltolta az esélyeit, kissé mintha alábecsülte volna az ellenfelét. De legalább megtudtuk, hogy az arrancar csajból van és Ggio Vega névre hallgat. Amúgy még mindig remélem, hogy Soi Fong nem fog bankaizni egy fracción ellen, mert az nagyon nem tenne jót az ereje megítélésében... :s hmm Oomaeda meg mégsem akkora nagy lúzer, mint gondoltuk... és mekkora LOL, ő is tagja az Onmitsukidonak...  ::)[/spoiler]
Ez honnan derült ki? Nem emlékszem rá.. modjuk csak átfutottam a chaptert XD

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-24, 11:50:13
Quote from: Junchi on 2008-10-24, 10:34:20
Ch 331

[spoiler]Soi Fong most nagyon eltolta az esélyeit, kissé mintha alábecsülte volna az ellenfelét. De legalább megtudtuk, hogy az arrancar csajból van és Ggio Vega névre hallgat. Amúgy még mindig remélem, hogy Soi Fong nem fog bankaizni egy fracción ellen, mert az nagyon nem tenne jót az ereje megítélésében... :s hmm Oomaeda meg mégsem akkora nagy lúzer, mint gondoltuk... és mekkora LOL, ő is tagja az Onmitsukidonak...  ::)[/spoiler]
Ez honnan derült ki? Nem emlékszem rá.. modjuk csak átfutottam a chaptert XD

Asszem a RAW-ban watashival hivatkozott magára, de ez persze nem bizonyít még semmit ^^"; Ettől függetlenül, szerintem csaj :P

NLZ

Az egy dolog, hogy Oomaeda most fejbedobta az elefántot, de én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy a következő oldalon (következő részben) akkor maflást fog kapni, hogy palacsinta lesz belőle.
[reserved]

Chronus

331:

Oohhhoo....? Ggio Vega chapter cover-t kapott? :D Immortality! Immortality!


Dreamcleaver

Quote from: Junchi on 2008-10-24, 10:34:20
Ch 331

[spoiler]Soi Fong most nagyon eltolta az esélyeit, kissé mintha alábecsülte volna az ellenfelét. De legalább megtudtuk, hogy az arrancar csajból van és Ggio Vega névre hallgat. Amúgy még mindig remélem, hogy Soi Fong nem fog bankaizni egy fracción ellen, mert az nagyon nem tenne jót az ereje megítélésében... :s hmm Oomaeda meg mégsem akkora nagy lúzer, mint gondoltuk... és mekkora LOL, ő is tagja az Onmitsukidonak...  ::)[/spoiler]

Sztem meg maradhatna ez az arrancar még egy ideig mert tetszik a kardfogú maszkja.  :D Lehetne az egyik, aki túléli a csatát, és az egyik kövi espada. Akkor még az is ok lenne, hogy Soi Fon miért bénázik ennyit vele.  :D

Amúgy nekem tetszett Oomaeda akciója. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi sérülést bír el. Az ilyen lassú karakterek általában nagy staminával rendelkeznek, ahogy pl Komamura is lazán túlélte Aizen Black Coffinját. Bár még mindig nem való a Special Forcesba, szal nem tudom valójában mennyire gyors.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Majd kiderül hogy dagikám az egyik legkeményebb harcos a SS-ben - aki szabadidejében Zarkival vív csörtéket - csak Ikkau mintájára visszafogta magát eddig. :)

NLZ

[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-10-24, 16:02:28
Persze, és bankaiozni is fog, mi? :merci:

Naná! Igaz, hogy anélkül is nyerni tudna, de egy eddig nem közismert bankai villogtatása mégiscsak jobb, nem igaz? 

NLZ

Persze, most mindenkinek bankaiozni kell, még a legutolsó gagyi shinigaminak is.
[reserved]

Dreamcleaver

Igen, és ki fog derülni, hogy Oomaeda Ichi faterjának régi haverja, és nem is próbálkozott annó Ichi ellen, csak a látszat kedvéért shikaiozott. Fater megkérte, hogy vigyázzon a forrófejű Ichire. Ő és Oomaeda ugyanazon nemesi család tagjai, és Ichi tulajdonképpen egy herceg.....srsly. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

[reserved]