Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Prof. William

Quote from: NLZ on 2008-10-24, 16:02:28
Persze, és bankaiozni is fog, mi? :merci:

Ez csak természetes. Persze aztán előveszi a hollow maszkját is. :)

Aizen meg leborul elé.

- Rendelkezz velem... MESTER.

Aztán előhívja fraccionját aki Hantarou és persze piszok erős majd goniszul kacagva meglép de előtte még sz*rráveri Yama-t. És kezdődik a következő saga. :)

Junchi

Lol, kaphatok én is egy keveset abból, amit szívtok? :D

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2008-10-24, 19:50:09
Lol, kaphatok én is egy keveset abból, amit szívtok? :D

Nincs nekünk szükségünk arra, hogy valamilyen anyagot szívjunk. A hülyeségbeszélés/írás ezen szintjét hosszú évek alatt, kemény gyakorlással értük el. :lazza:

NLZ

[reserved]

KeLa


LuckyDingo

Quote from: KeLa on 2008-10-29, 15:05:30
És megint Omaedát fényezi Kubo :P
De de megint elég irracionális módon teszi ezt... I mean.. [spoiler]Soi Fongot leüti a csicska kardfogú fraccion.. és a hős hájpacni megmenti?  plííííz... >>[/spoiler]

KeLa

Ugyan már, lenne más lehetőség? :D Végül is arrancarok ellen mennek, még mindig jobb h egy fraccion ellen dúrvul, nem pedig egy espada ellen...

Aztán többet ne is lássuk... x]

NLZ

Reméljük valami hősi halált hal és többet nem is tűnik fel a színen. :D
[reserved]

Junchi


LuckyDingo


balu01

Quote from: Junchi on 2008-10-29, 19:15:53
Ezek ugye csak ilyen fake spoilerek? Ugye??
Mostmár biztos nem fake, vannak spoiler képek  :hehe:

Chronus

200%-ra venném, hogy Vega túléli ezt a War-t.

Dreamcleaver

Quote from: Chronus on 2008-10-30, 02:15:01
200%-ra venném, hogy Vega túléli ezt a War-t.

300%, de ez már az előző chapter coverjéből is kikövetkeztethető.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Junchi

Quote from: balu01 on 2008-10-29, 21:57:44
Quote from: Junchi on 2008-10-29, 19:15:53
Ezek ugye csak ilyen fake spoilerek? Ugye??
Mostmár biztos nem fake, vannak spoiler képek  :hehe:

*headdesk*
Azért nem gondoltam volna, hogy valaha is lesz a Bleach mangában ekkora nagy szarság, mint ez az "Oomaeda menti meg Soi Fongot" eset... Az még rendben is van, hogy Kubo utálja, de legalább ne ilyen nyilvánvalóan adná az olvasók tudatára...

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-30, 03:31:54
Quote from: Chronus on 2008-10-30, 02:15:01
200%-ra venném, hogy Vega túléli ezt a War-t.

300%, de ez már az előző chapter coverjéből is kikövetkeztethető.  :D

Meg a majdhogynem 4th-wall-break beszólásából, hogy SoiFong miért egy fos assassin. This character exists to screw with the shounen genre. Ez már akkor látható volt, mikor kiderült, hogy képes értelmes dolgokra is használni a Cero-t (más fajtársaival ellentétben).

blackronin

Én azért addig nem mennék el, hogy túléli a harcot, de érdekes hogy Soifon-t egy kicsit elveri...
Egyébként ez a fejezet elég gagyinak tűnt elsőre, de kezd érdekessé válni!
Ja és Vega release üt!  :cool:

SaiyaGin


Junchi

Ch 332

*megy és visszaépíti a Kubo shrinet a szekrényében*

Szóóóóval, [spoiler]így azért egészen más képet kaptam erről az egész "Soi Fong veszít" dologról. A spoilerekben gyak annyi szerepelt, hogy lecsapja ez a Ggio Vega nyomi, aztán kész-vége... Szerencsére nem így történt és ez a "tesztelem egy arrancar release-ét" dolog nagyon tetszett. Soi-tól meg amúgyis többet vártam, meg aszittem, hogy ebben a csapiban már nem is fog badasskodni xD;; Mondjuk most, hogy komolyan veszi a csatáját, azért még mindig remélem, hogy nem fog bankaizni... Go Soi!! *fanboi mode OFF*; Ami a csapi többi részét illeti: Oomaedán megint jókat kuncogtam... Bár remélem, hogy az az ormányos mamlasz már nem kel fel onnan, mert nem hiányzik egy Oomaeda - Ormányka második felvonás... Amúgy az azért vicces volt, ahogy igyekezett Soi-t kihúzni a nem létező bajból, de ettől függetlenül továbbra is ellenszenves marad (max egy picit nőtt a szememben :D).[/spoiler]

-Eta-

IIRC nem volt SS saga idején lánc Oomaeda buzogányához... o__O; Fejlesztette volna a shikai-t? :D

Dreamcleaver

lol, de szar volt. Főleg ez a "csak teszteltem az arrancar resurreción-t" OMFGLOLSOLAME. Most komolyan, tök nem illik bele Soifon karakterébe, mostmár tényleg igaz, amit Vega mondott, hogy egy szar assassin. Persze a másik eshetőség az, hogy Vega tényleg pwnelte, és csak Oomaeda előt akarja titkolni ezt Soifon. Mindenestre az elejét leszámítva, ami vicces volt, szar fejezet volt imho, de legalább Junchinek tetszett.  ::) :D Amúgy nekem kezd szimpatikus lenni Oomaeda.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Junchi

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-31, 11:33:08
lol, de szar volt. Főleg ez a "csak teszteltem az arrancar resurreción-t" OMFGLOLSOLAME. Most komolyan, tök nem illik bele Soifon karakterébe, mostmár tényleg igaz, amit Vega mondott, hogy egy szar assassin. Persze a másik eshetőség az, hogy Vega tényleg pwnelte, és csak Oomaeda előt akarja titkolni ezt Soifon. Mindenestre az elejét leszámítva, ami vicces volt, szar fejezet volt imho, de legalább Junchinek tetszett.  ::) :D Amúgy nekem kezd szimpatikus lenni Oomaeda.  :D

Mondjuk jah, Soi Fong OOC occure, ami azért bökte a csőrzetemet, meg stuff, de talán majd a köv. chapiban kivégzi végre Vegát úgy, ahogy azt az assassinok szokták ^_^; Amúgy jah, tetszett a ch, mert végülis nem kalapálták el :P

shiro-tan

sztem se illett bele soi fong karakterébe a tesztelgetősdi... meg az eleje nekem nem vicces volt, hanem megrémített, hogy felkelt az az izéé... azt hittem hogy azt a harcot fogják folytatni -_-
de szerencsére nem
"I'm not perverted! I'm just immensely fascinated!"

...do you really need to know?

NLZ

Sojfón használhatná a villámos cuccot is.
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2008-10-31, 14:58:10
Sojfón használhatná a villámos cuccot is.

Vagy mutathatna valami újat.  :hehe:

NLZ

[reserved]

Nihilus


LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2008-10-31, 11:33:08
lol, de szar volt. Főleg ez a "csak teszteltem az arrancar resurreción-t" OMFGLOLSOLAME. Most komolyan, tök nem illik bele Soifon karakterébe, mostmár tényleg igaz, amit Vega mondott, hogy egy szar assassin. Persze a másik eshetőség az, hogy Vega tényleg pwnelte, és csak Oomaeda előt akarja titkolni ezt Soifon. Mindenestre az elejét leszámítva, ami vicces volt, szar fejezet volt imho, de legalább Junchinek tetszett.  ::) :D Amúgy nekem kezd szimpatikus lenni Oomaeda.  :D
Nincs kedvem leírni mégegyszer, köbö ugyanezen a véleményen vagyok, csak én még jobban útálom Oomaedát egy csomó oldalt és tintát pazaroltak megint egy jelentéktelen karakterre :D
De most már nagyon nem tud semit csinálni, mert ha jól láttam, megint eltörött a fegyója hála a jó égnek  -_-

NLZ

Kenpachinak is tört már el.

Egyébként rohadt idegesítő, hogy már megint húzzák az espada-játcsó harcokat. Tuti az lesz most, hogy valami apropó miatt elmarad a harc. :D
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: NLZ on 2008-10-31, 19:36:43
Kenpachinak is tört már el.

Egyébként rohadt idegesítő, hogy már megint húzzák az espada-játcsó harcokat. Tuti az lesz most, hogy valami apropó miatt elmarad a harc. :D
Sőt Renjinek és még Ichigonak is :D De nem nagyon harcolt utánna egyik se.. csak Renji :D

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2008-10-31, 21:27:22
De nem nagyon harcolt utánna egyik se.. csak Renji :D
És ő is csak erőlködött.

Chapter IMHO szar volt. SoiFong karakterére abszolút nem illik ez a módi, szerintem is Vega pwnelte rendesen, és csak az egója nem engedte ezt beismerni Omaeda előtt. Whatever, bankai in next chapter és sajnos Vega fail... kár érte. (mondjuk jobb lett volna ha csaj, így már nekem se kell)

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2008-11-01, 02:09:19
(mondjuk jobb lett volna ha csaj, így már nekem se kell)
OMG, nekem úgy se kellett volna :D De a Release is érdekes lett :D DE akkor miért kapott covert? :D Kubo nem tudta volna kiosztani másnak :)