Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

NLZ

Quote from: Prof. William on 2009-02-20, 11:33:14
Amúgy tegnap dumáltam msn-en Kuboval aki küldött egy képet a magyar rajongóknak... A kép a következő 200 chapter cselekményét ábrázolja szóval csak óvatosan nézzétek meg. :)

[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
[reserved]

LuckyDingo

Amúgy  van az az oldal, mikor mondja Ichigonak, hogy használjon getsugát.. simán át lehetne írni valami ilyenben:

Ulqui: Kurosaki Ichigi.. én mindig szerettelek
Ichi: WTF?!
Aztán még valami Hardgay szöveg és a végén:
Ulqui: Hadd mutassam meg, milyen egy top espada szerelme...  ;)

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2009-02-20, 10:39:15
Nekem csak most esett le, hogy Ulqi ruhája releaseben ujjatlan.

Nem az, csak BA-n sok a homoszexuális member akiknek minden álmuk válna valóra, ha az lenne.

Ruha gyűrődés, ruha gyűrődés:
[spoiler]

[/spoiler]

Nem mondták még neked, hogy higgy el mindent amit a neten olvasol? :P

blackronin

Ezen a dolgon én is meglepődtem, de szerencsére nem lett igaz...
Egyébként a következő hétre itt a tuti tippem!
Ami ez: a fejezet címe a "The Lust" lesz.
Meglátjátok, hogy egy látnok rejtőzik bennem.  :D

Prof. William

Vagy...

ICHIIIII! Rájöttem hogy győzhetsz! Orihimében rengeteg power van és ha meg akarod szerezni akkor magadévá kell tenned őt de gyorsan!

Tényleg érthető a cím. :)

blackronin

Ja, van egy dolog amit elfelejtettem mondani...
Nem a mangával kapcsolatos, de bleach téma:
A Trillian-nek köszönhetően (anime és manga bolt a Blahán) sikerült szert tennem egy 2009-es Bleach Calendar-ra, mégpedig a B változatra! Amin a TBTP van.
Nem volt olcsó (kb. 6000 FT), de miután megnéztem...
Minőségi munka, remek rajzok és jó nagy is!
Csak az a baj, hogy nem Kubo rajzolta, hanem valaki más...
Neve most nem jut eszembe.

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-02-20, 20:06:31
Ja, van egy dolog amit elfelejtettem mondani...
Nem a mangával kapcsolatos, de bleach téma:
A Trillian-nek köszönhetően (anime és manga bolt a Blahán) sikerült szert tennem egy 2009-es Bleach Calendar-ra, mégpedig a B változatra! Amin a TBTP van.
Nem volt olcsó (kb. 6000 FT), de miután megnéztem...
Minőségi munka, remek rajzok és jó nagy is!
Csak az a baj, hogy nem Kubo rajzolta, hanem valaki más...
Neve most nem jut eszembe.

Nah tessék, kidobtál egy rakat pénzt egy naptárra, ami amúgy is valami kínai hamisítvány :D Nem hogy elküldted volna a moneyt :D Cserébe egy sima naptárat küldtem volna, a célnak megfelel az is :P

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2009-02-20, 19:32:49
Vagy...

ICHIIIII! Rájöttem hogy győzhetsz! Orihimében rengeteg power van és ha meg akarod szerezni akkor magadévá kell tenned őt de gyorsan!

Tényleg érthető a cím. :)

Nem rossz ötlet!  :Kiraly:

blackronin

Nem, mert a kínai változathoz hozzáadják az előző 20 év összes naptárját!  :D
De akkor most komolyan...
Igazából nem vagyok egy gyűjtögetős típus (magyarán eddig még nem vettem animehoz kapcsolódó cuccot, pl. póló, naptár, figura, stb. És nem is tervezek a közeljövőben), de ez tényleg tetszik, és egyszer belefér...

Junchi

Quote from: blackronin on 2009-02-20, 20:06:31
A Trillian-nek köszönhetően (anime és manga bolt a Blahán) sikerült szert tennem egy 2009-es Bleach Calendar-ra, mégpedig a B változatra!

Lol, ha hozzátettél volna még 1k-t, mehetett volna az Artbook a gyűjteménybe, amiben szintén nagyon pretty artok vannak és original work :3

SaiyaGin


Prof. William

Hát igen igen... Azt hiszem erre még nincs felkészülve a Bleachrajongó társadalom...  :szemuveges:

LuckyDingo

Ha a spoilerek igazak, Ichigo [spoiler]túlélte a cerot és csak a Maszkja pusztult, ami nem rossz :D Ulquiorra átváltozott mássa? O.O WTF? [/spoiler] Orihime meg mindenáron fel akar menni, hogy útban legyen :) Bár szerintem valami olyanra készül hogy szerelmes szöveggel összetöri Ulquiorra szívét és az meghal :O

balu01

Quote from: LuckyDingo on 2009-02-25, 13:18:20
Ha a spoilerek igazak, Ichigo [spoiler]túlélte a cerot és csak a Maszkja pusztult, ami nem rossz :D Ulquiorra átváltozott mássa? O.O WTF? [/spoiler]
[spoiler]Mi lesz így Ichigoval? :eek: Így is hátrányban volt már :falba:[/spoiler]

Prof. William

Nem biztos hogy igazak a spoilerek...

És amúgy arra nem gondotlatok hogy a spoiler azt is jelentheti hogy

[spoiler] Ulq MÁSSÁ változik és innentől  Yaoi manga lesz a Bleach.[/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: Prof. William on 2009-02-25, 20:10:02
Nem biztos hogy igazak a spoilerek...

És amúgy arra nem gondotlatok hogy a spoiler azt is jelentheti hogy

[spoiler] Ulq MÁSSÁ változik és innentől  Yaoi manga lesz a Bleach.[/spoiler]

Ez kétségtelenül váratlan fordulat lenne.  ^^

Bishop

Az egész Ulqi Ichigo harc a TTGLbeli Guren Brigade vs Anti Spiralra emlékeztet
Ulquiora:DESPAIR
Ichigo: Who the fuck do you think i am!

A másik érdekesség hogy ezek szerint 4+os Espadaknak van banressurectionje. Mondjuk ez a 4 annyira lame, ahelyet hogy maradnánk a sablonoknál és az első 3 lenne az imba, még Ulqui miatt azért a 4es espadanak is imbanak kell lennie.

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2009-02-25, 20:10:02
Nem biztos hogy igazak a spoilerek...

És amúgy arra nem gondotlatok hogy a spoiler azt is jelentheti hogy

[spoiler] Ulq MÁSSÁ változik és innentől  Yaoi manga lesz a Bleach.[/spoiler]
Aszondták, hogy attól vannak, akik a naruto spoilerokat is adták most, mondjuk tény, hogy képet mellékelhettek volna :D Szóval igaznak tűnik :D Megszabadul a szárnyától szerintem És most már a könny tetkója annyira kitágul, hogy az egész arca fekete lesz XD Csak a két szeme világít majd :D

Prof. William

Vagy letépik/levágják...

Az a szárny szinte arra van teremtve hogy levágják/tépjék... Ez szinte törvényszerű egy fighting animében...

LuckyDingo

lol..
[spoiler]"I said this is useless!!!!!!" Ulquiorra screams and hit Ichigo with his sword. [/spoiler]
EZt látni akarom :)
AMúgy megint semmi érdekes, de az új forma kicsit badassebbnek tűnik, mint ez a mostani. Az arcát eltaláltam.. lol pedig csak poénkodtam :)

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2009-02-26, 18:12:40
[spoiler]"I said this is useless!!!!!!" Ulquiorra screams and hit Ichigo with his sword. [/spoiler]
EZt látni akarom :)

Loál, erre én is vevő vagyok :D

Btw még egy alak? Hogy is hangzik a Vasto szó (egyik) jelentése? Jaaa, sokoldalú. Újabb hint a VL teóriának. Köfi Kubo! Btw2 most már véget érhetne ez a harc, mert elunja magát a fehér haoris banda FKT-ben :3

-ETA-

Ch 347

WTF, mi ez már megint? Valahogy ez a fejezet a két héttel ezelőttinél is gyászosabban fest... =__=; Kubo papa, mégis mit művelsz mostanság? Unod már ezt az egész Ichigo - Ulquiorra fájtot, vagy mi? Btw nem volt rossz. Eperke azért lazán bejátszotta a black cerót pár sérüléssel és egy törött maszkkal. Inoue meg felakar menni a kupola tetejére, hogy útban legyen... Bár, ez nem lenne rossz ötlet, mert ha véletlen bajba kerülne, előtörne eperkéből a "mindenkit megvédek" shounen-fight kellék és ismét fejlődne egy szintet :3; Ulq kifejlődő formája meg... hát, so-so. Meglátjuk, milyen lesz a tényleges true form a köv. ch-ban.

blackronin

Szerintem ez a másik forma még durvább, mint az eredeti! (pedig az se volt rossz)
Nekem a harc nagyon bejön eddig, teljesen másmilyen lett, mint ahogy elképzeltem, de elégedett vagyok.
Csak egy dolgot kérek:
Ulqi úgy veszítsen (márpedig fog, aki ezt tagadja az vessen magára), hogy ne legyen szánalmas.
Ha veszíteni kell, akkor legalább méltó módon.

LuckyDingo

#3112
Priceless:
http://www.onemanga.com/Bleach/347/12/


Az új forma, meg Ozzy "The fuckin prince of darkness" Osbourne fénykorában XDDDDD Egy fokkal jobb, mint az előző, de valamiért állatiasabbnak, kevésbé civilizáltnak tűnik ez a forma :S

Vagy akár a KISS zenekarból is vehették :D Ha a következő chapterben elkezdi énekelni az "I can't get enough of you-t".. én harakirizek :D Már semmi se tud meglepni XD

Prof. William

A True Despairnál nekem erősen Gurren Laggann érzésem lett. :)

Mindjárt jön a What do you think who i am!  :Kiraly:

Lehet amúgy hogy neki a speckója hogy úgymond kétségbeesésbe taszítja az ellent, tehát ezt akarja most Ichinek megmutani mert ahogy elnézem eléggé b**ssza a csőrét hogy Ichi sosem akarja feladni.

http://www.onemanga.com/Bleach/347/18-19/

Mintha jelentősen megnőtt volna Ulq szájrúzs mennyisége ezen a képen. Félek...

Csak nehogy a Yu Yu Hakushos megoldás legyen hogy Shinibu - Háháháh meg sem tudssz ütni! Nézd most erősebb formába váltok! Háháháhh most még annyira sem tudsz megütni, de most figyeld van még egy ultimate harci kinézetem! Háháh most már tiszta isten vagyok!   - Aztán ha jól emlékszem 1 perc alatt verték le halálos sérültre.... :) 

Már 4 fejezete magyarázza nekünk Kubo hogy Ulq ERŐŐŐŐSSS! igen igen Kubo papa felfogtuk de akkor most már mozduljon valamerre a fight mert hiába jó a chap ha nem történik benne lényeges előrelépés...

NLZ

Az a vicces, hogy Ulqu hadovál arról, hogy shinigamik próbálnak a hollowosok lenni az erősödés érdekében, de sosem lesznek olyan erősek mint a hollowok. Közben pedig ők meg shinigamisodtak azzal, hogy arrancarok lettek. :)
[reserved]

balu01

Ichigo nem tűnik harcképesnek, de biztos fog még valamit mutatni, és hogy nagyobbat szóljon ezért kellett ez az átalakulás, hogy egy erősebb Ulquit verjen majd le :D
Mert logikusan nézve Ichigot ilyen állapotban simán el lehetett volna intézni további erőfitogtatás nélkül.

http://www.onemanga.com/Bleach/347/02/
Itt tisztára úgy néz ki Ichigo mint Ogichi, még az arckifejezés is megegyezik :D

Dub-zero

huh, annak a shinobunak mennyire nem tetszett a stílusa (de a luccit azért ő sem tudja "überelni" nálam)

és on: ulquiorra "ordítozik" ... nna lehet, h lesz 1szer byakuya smile is ? (költői) : D

"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

Dreamcleaver

Quote from: blackronin on 2009-02-27, 10:18:15
Szerintem ez a másik forma még durvább, mint az eredeti! (pedig az se volt rossz)

Te ugyanazt a mangát olvasod, mint mi? ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Lehet hogy ez nem új forma, hanem csak úgymond most aktiválta a speckó képességét... Úgy tűnt minden resizett espadának van valami extra képessége...

Bicskei

amúgy nem tumdom ti hogy vagytok vele(najó páran leírtátok a véleményeteket) de engem már nagyon idegesít, hogy nagyon vontatott cselekmény..
magyarán majdnem olyan h olvasás közben el lehet rata aludni(sarkítva)
:bruhuhu:
Ultras liberi