Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Prof. William

#3270
Ja.

Amúgy a filler rombolta le végleg az erőviszonyokat amikor Ichi ott szenvedett perceken át bankaiban egy shkiakis hadnaggyal miközben úgy keltet volna áttépnie rajta mint anno a legeslegelső Bya összecsapásban rajta Byanak. :)

Amúgy ez a fihting anime szóval ha nyerni kell akkor nyerni kell...

Ennek a legszebb példája A Kenchi manga ahol a sárcot a legutóbb 8-10 chapteren át verték szénné és kapta egymás után a "halálos" ütéseket aztán a végén másfél chap alatt elintézte a támadóját. :) 


Később: A képek alapján igazi fighting mangás "fordulat"  :D várható.

LuckyDingo

Jah spoilerek alapján Ichigo elkeseredett lépésre szánja megát... [spoiler]Urahara cseppekkel növésre bírja a haját és sámsoni erőszintnöveléssel fogja Ulquiorrát kivégezni :) Röhej, de ezt vártam :) [/spoiler]

chilip

Ishidának is elkéne egy segítő "kéz"

[spoiler][/spoiler]

Member

Jaj, akkor mostantól a jobbal kell kitörölnie...

Chronus

Quote from: chilip on 2009-03-12, 19:37:43
Ishidának is elkéne egy segítő "kéz"

Inoue screws reality. : P Minden halált nem okozó sérülés lényegtelen (sőt még a halált okozóak is)

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2009-03-12, 22:32:10
Quote from: chilip on 2009-03-12, 19:37:43
Ishidának is elkéne egy segítő "kéz"

Inoue screws reality. : P Minden halált nem okozó sérülés lényegtelen (sőt még a halált okozóak is)
Érdekes hogy Ichigon elkezd Pánikolni, de anno A fél-Arrancar csajt simán helyrehozta.. Vagy most azért nem tudná kijavítani, mert Ulquiorra Reiatsuja most rohadt erős? Múltkor is szenvedett a szuvenír lyuk helyrehozásával Hime :S

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2009-03-12, 22:43:59
Vagy most azért nem tudná kijavítani, mert Ulquiorra Reiatsuja most rohadt erős? Múltkor is szenvedett a szuvenír lyuk helyrehozásával Hime :S

Könnyen lehet.

NLZ

Icsivel meg most mi lett? Jön a furry form, vagy mi? :D
[reserved]

Liquid Snake

Quote from: NLZ on 2009-03-13, 18:56:57
Icsivel meg most mi lett? Jön a furry form, vagy mi? :D

[spoiler][/spoiler]

chilip

Quote from: NLZ on 2009-03-13, 18:56:57
Icsivel meg most mi lett? Jön a furry form, vagy mi? :D

[spoiler][/spoiler]

NLZ

[reserved]

blackronin

#3281
Ez a fanart nagyon durva... és még durvább lenne, ha tényleg valami ilyesmi jönne!

Egyébként a fejezetről csak a legjobbakat:
Ichigo "utolsó pillanatai", Ishida merész lépése, Orihime lelki vívódása, ezek mind mesterien voltak megcsinálva!

És egy kis összegzés az eddigiekről, mert úgy hiszem, hogy a "sima" Ichigo harca a fejezettel lezárult és most jön valami más.
Be kell vallanom, hogy teljesen máshogy képzeltem el ezt a harcot...
Nagyon más lett, amely szerencsére nem is lett baj, számomra kellemes csalódás volt.
Tudom, hogy sokan mondják, hogy:"Vontatott volt, Kubo túl sok oldalt pazarolt el, stb."
Ez az egész nekem a DZ-s Frieza küzdelmet juttatta az eszembe.
Ott is Frieza alázott mindenkit és nagyon izgalmas és élvezetes volt!

És ne is beszéljünk arról, hogy a Bleach fanok mindent megkaptak, amire vágytak/számítottak:
1. Ulqi nem lett hirtelen könnyen legyőzhető ellenfél.
2. Kaptunk némi bizonyítékot, hogy a Top 4 VL.
3. Ishida és Ichigo újra együtt volt.
4. Orihime lelki vívódását és szembe mert szállni Ulqi-val... Legalábbis egy támadás erejéig...
5. Kaptunk egy király release-t. (nekem tetszik)
6. Megkaptuk a sokat emlegetett/várt második átváltozást.
7. Új Cero-t.
8. Yammy-t.
9. Loly-t és Menoly-t.
10. Ichigo szétalázását.
11. És úgy tűnik, hogy Ichigo nem plotkai segítségével fog győzni...
Tehát nem panaszkodhatunk!  :D

Ja egy dolgot nem kaptunk meg, de biztosan be lesz pótolva:
Ulqi backstory-t.

Remélem a küzdelem hasonlóan érdekesen folytatódik.

Bishop

Ichigo nem plotkaial fog győzni? Sztem ez a leg Lamebb harc, ichigonak most megnő a haja  :lame: átmegy berserk akármibe aztán pawnolja Ulqit. Mindezt úgy hogy magánál sincs valószínűleg, gz Kubo  :falba:
Ichigo Grimm fight jó volt de ez megint csak valami berserk sh*t lesz  ::) Ha még meg is történne hogy magánál lesz,bármilyen power növekedés irreális. Egészet meg lehetett volna úgy csinálni hogy Ulqit megcsinálni normálisra, ez a "this is a form that i havent showed Aizen either" FU
Elég lett volna az hogy Ichigo Reiatsuja sokat erősödött az utóbbi harcokba és letoltak volna egy fair harcot aminek a végén mondjuk elő jön Zangetsu aztán mutat egy erősebb spellt mint a GT. Vagy jött volna Ishida és ketten győztek volna valami jó csapat munkával, mennyivel királyabb lett volna ha Ichigo meg Ishida össze dolgozik.
Btw 1 chapter alatt ennyiszer kimondani hogy Kurosaki, Orihime új rekordot döntött, pedig kedveltem, de kezd megint átmenni szánalmasba.
Na ez is kijött  :angyali:

Junchi

Dunno, nekem mindennemű rétes ellenére bejön ez a harc. Bár Ulq képét már nagyon unom, de ettől függetlenül a fájt része a dolognak pöpec, meg stuff, no meg - ahogy blackronin is írta - messze nem kiszámítható a harc menete, mint ahogy azt korábban már láttuk Ichigo egyes küzdelmeinél...

Btw kivételesen megértem Orihimét, szal most ok, hogy cryfest van. Azért egy bazi lyuk nem lehet épp kellemes látvány azon az emberen, akit meg akar védeni, meg szeret...

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2009-03-13, 19:57:50
Ez a fanart nagyon durva... és még durvább lenne, ha tényleg valami ilyesmi jönne!

Ne haragudj, de úgy ahogy van az egésszel nem értek egyet /ismét/. Jön az invertált formanyomtatvány.

A Fanart sztem gagyi.. Egyedül a swipe effect tetszik rajta, a Druidámat juttatja eszembe XD

QuoteIchigo "utolsó pillanatai", Ishida merész lépése, Orihime lelki vívódása, ezek mind mesterien voltak megcsinálva!
Sztem meg egyszerűen sz*r volt az egész.

Kurosaki kun * 200 nem egyenlő a mesteri fokozattal. Ishida merész lépése meg inkább kényszeredett volt. Odavan Orihiméért, jóhogy megvédi, mikor betámadja Ozzy. Az hogy segítsen Ichigonak csak hülye duma és ok volt..
Ichigo utsó pillanatai.. hát.. nem sokat pislogott szerencsétlen.

QuoteTudom, hogy sokan mondják, hogy:"Vontatott volt, Kubo túl sok oldalt pazarolt el, stb."
Nem ok nélkül, tegyük hozzá. Színvonal a bányászbéka segge alatt ;)

QuoteÉs ne is beszéljünk arról, hogy a Bleach fanok mindent megkaptak, amire vágytak/számítottak:
1. Ulqi nem lett hirtelen könnyen legyőzhető ellenfél.
2. Kaptunk némi bizonyítékot, hogy a Top 4 VL.
3. Ishida és Ichigo újra együtt volt.
4. Orihime lelki vívódását és szembe mert szállni Ulqi-val... Legalábbis egy támadás erejéig...
5. Kaptunk egy király release-t. (nekem tetszik)
6. Megkaptuk a sokat emlegetett/várt második átváltozást.
7. Új Cero-t.
8. Yammy-t.
9. Loly-t és Menoly-t.
10. Ichigo szétalázását.
11. És úgy tűnik, hogy Ichigo nem plotkai segítségével fog győzni...
Tehát nem panaszkodhatunk!  :D

1. Még jó..
2. Senki se mondta.. de valszeg így van.
3. Együtt? Hát egy helyen, de hogy együtt.. XD
4. Már szembeszállt vele korábban is.. bitchslap neked kiesett?
5. Nekem nem XD
6. Nem vártam ilyenre, de tény, hogy jobb, mint az első.
7. Supermegaüberhaxxor-rasengan...
8. Kit érdekel?
9. Kit érdekelnek?
10. Ez igaz.. egyetértek, ezt kellett látni XD De erre ennyit pazarolni.. plíííz...
11. De.. azzal fog. Már beindult...

Végezetül.. de minden jogunk megvan panaszkodni XD

Thx a figyelmet ^^

SaiyaGin

Az előzetes infók alapján úgy tippeltem, hogy nem fog tetszeni, még egy fejezet el fog menni Ulq erejének tudatosítására, de amikor elolvastam, egészen tetszett.

blackronin

Bocs, LuckyDingo de most úgy látom, hogy te csak panaszkodni tudsz...  :D
Egyébként akkor mit akartál látni ebben a harcban?
Kérlek, írd le! Lássuk, hogy jobb vagy-e Kubo-nál... :D
(Na akasztják a hóhért...  :lazza:)

De akkor most komolyan:
Érdekel, hogy te hogy csináltad volna meg.

LuckyDingo

#3287
Quote from: blackronin on 2009-03-13, 21:27:18
Bocs, LuckyDingo de most úgy látom, hogy te csak panaszkodni tudsz...  :D
Egyébként akkor mit akartál látni ebben a harcban?
Kérlek, írd le! Lássuk, hogy jobb vagy-e Kubo-nál... :D
(Na akasztják a hóhért...  :lazza:)

De akkor most komolyan:
Érdekel, hogy te hogy csináltad volna meg.

Ichigo ott marad a földön, Ishida is. Orihime Egy ideig sikítozik, hogy 'nooo... nooo!!' és 1 darab ICHIGO-t Ordít. Nem Kurosaki-kun.. Ichigot, mert az drámaibb. Erre mindenki felfigyel, hogy hoppá Ichigo reiatsuja szinte már nincs is. Orihime gyógyítaná elkeseredetten Ichigot, de nem sikerül neki teljesen, viszont köbö egy halál előtti állapotba visszahozza, hogy ne legyen már hulla. De ezt már önkívületi állapotban csinálja. Ulquiorra lassan odamegy hozzá és akkor ilyen üres szemekkel ránéz és.. Tsubaki!! ->Ulqui egyik szárnyát lekapja és Orihime beájul, erre Ulqui meglepődik, mond valami nagyon okosat és már csapná le Himét, mikor valamelyik Captn Beáll kivédeni a támadást, Unohana megjelenik és felhíleli Ichigot amennyire csak tudja, közben Isane Orihimével foglalkozik. Aztán egy Kapitány-Ulquiorra, vagy 2 kapitány Ulquiorra harc, ahol megszenvednek vele, de MENEKÜLÉSRE bírják.
Ulquiorrát ez után nem Ichigoék ölik le, hanem Aizen, mert kudarcot vallott. vagy Ichigo később, mikor a felgyógyult állapotában ismét 10levelt ugrott.
Ez lenne egy logikus levezetése a harcnak, DE, mivel Kubo iszonyat elhúzta az egészet ezért nem játszhatja meg, hogy későbbiekben megint egy Ulqi-Ichigora pazaroljon időt /erre jó lenne az instant death by Aizen/
Így viszont megint értelmetlen, mert Ichigo nem tud plotkaiolni és hős lenni. Ami részemről rendben lenne, de egyesek odavannak a klisékért és megkövetelik, hogy márpedig Ichigo most legyen badass és a halálból térjen vissza és legyen erősebb egy olyan valakinél, aki ezelőtt 10x előrébb járt. Jah :D NLZ kollégát említeném, Shounen betegség.. de ez van.

Attól függetlenül olvasom, hátha egyszer meglep még a bleach.. /mint anno Aizennel.. áhh be szép is volt/ De egyelőre télleg a béka segge alatt van.. sry, ha valakit megsértettem :P Remélem jó lesz, de szarért nem mondok dicshimnuszt...

blackronin

Látom, hogy valaki nem beszél a levegőbe!
Tetszik, amit leírtál...  :whoah:
Legalább te nem vagy olyan, aki csak panaszkodik, de egyébként nem tudna semmi érdekeset kitalálni.

Az pedig, hogy maga Aizen öli meg Ulqi-t, mert kudarcot vallott, az eddig eszembe sem jutott...

Liquid Snake

AKárki akármit mond sztem jó ch volt. Leszarom h SSJ3ba megy át Ichi legalább történik vmi új dolog a Bleachben is. Nem mindig Bankai win. Már nagyon nagyon unalmas....

Bishop

Bankai win mikor volt utoljára? maszk win van csak. Na mind1

blackronin, ki tudnék én olyat találni ami biztos jobb lenne mint ez, vagy legalább nekem jobb lenne, de nem én vagyok a mangaka.


Liquid Snake

#3291
Akkor maszk, same shit. Ha azt nézzük már Kenpachi is bődületes baromság áldozata lett... De ugye az mindenkinek tetszik mert ő Kenpachi. Ott se volt már semmi jó ötlete a mangakanak. Sőt most úgy őszintén, engem Ulqui 2 resurecciónja előtt semmi nem fogott meg, még az se annyira, de legalább jól néz ki és pwnolja Ichigot, azaz nem megint maszk win lesz, ennyiből jó csak az is. Bleachet már rég csak olvasom mehhh és ennyi, semmi nagy dolog nincs benne.

Lucky elméletében meg csak annyi a hiba szvsz h Aizen nem ölögeti csak úgy le a szerzeményeit. Annál ő sokkal okosabb.

LuckyDingo

Quote from: Liquid Snake on 2009-03-13, 22:51:37
Lucky elméletében meg csak annyi a hiba szvsz h Aizen nem ölögeti csak úgy le a szerzeményeit. Annál ő sokkal okosabb.
Bármikor csinál Újat, van elég dög HMben Akár most is vissza mehetne és faragna pár új Espadát XD

Ha annyira érdekelné az Arrancarok élete, akkor Luppival mi lett? :D Előtte gyakta le GJ XD

Venom

Pár embernek úgy látom nem tetszik a drámai felvezetés, én viszont jól szórakozom rajta. Ízlések és pofonok, de szerintem ezt már annyira mondtam, hogy akár az aláírásom is lehetne. Egy dolog nem tetszik. SSJ Kurosaki. Komolyan, ez a nő a hajam, tehát nő az erőm (vagy fordítva :P ) már Dragonballban is kicsit túlzás volt egy idő után, erre itt is ezzel jönnek elő. A maszk még jó volt, szeretem a maszkokat, de most komolyan. Más nem volt, ami jelentős arculat változást idézet volna elő és megfelelően reprezentálja a power upot?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

Quote from: Venom on 2009-03-14, 01:56:27
Pár embernek úgy látom nem tetszik a drámai felvezetés, én viszont jól szórakozom rajta. Ízlések és pofonok, de szerintem ezt már annyira mondtam, hogy akár az aláírásom is lehetne. Egy dolog nem tetszik. SSJ Kurosaki. Komolyan, ez a nő a hajam, tehát nő az erőm (vagy fordítva :P ) már Dragonballban is kicsit túlzás volt egy idő után, erre itt is ezzel jönnek elő. A maszk még jó volt, szeretem a maszkokat, de most komolyan. Más nem volt, ami jelentős arculat változást idézet volna elő és megfelelően reprezentálja a power upot?
Nah mondjad.. mi más nőhet még? :D Az orra? :D Vagy a f... üle ? :O /elf lol :D/

blackronin

#3295
Most nem konkrétan a mostani harchoz kapcsolódik, de a heti anime rész nézésekor esett le a tantusz:
Ugyanis a TBTP -102-ben Yamamoto 5 captain-level szintű shinigami-t akart a helyszínre küldeni... Akkoriban ez nem tűnt fel, de a mostani rész nézésekor hirtelen megcsapott a felismerés. Van ugyebár Rose, Love, Shinji, Tessai ÉS Hachigen.
Hachigen?  :eek: Ő egy captain-level shinigami-nak számít???  :eek: Tehát ő is tud bankai-t?
És jön a ráadás:
Shunsui felajánlja, hogy Tessai helyett Lisa-t küldi... És Yamamoto csak meglepődik Shunusi viselkedésén, de azon nem, hogy egy HADNAGY megy a Kido Captain helyett.
Tehát akkor Lisa is egy captain-level shinigami? Ő is tudhat bankai-t?  :eek:
Ez azért elég durva, hogy a TBTP idején a 8 Vizard-ből már akkoriban alapból 6 captain-level szintű shinigami volt!  ^^" Mi lehet most?
Ugyanitt, de más:
A 11. kapitány helyzete, hiszen a TBTP kezdete óta 9 év telt el és akkor még elfogadható volt, hogy nem jelent meg az akkori Kenpachi... De most???
Nem hiszem, hogy úgy ismerjük Zaraki-t (már ha ő lett volna akkoriban, hiszen sokan ezt gondolják jelenleg), akit nem érdekelne egy kis akció és veszély! Úgy gondolom, hogy ez a jelenet 100%-ban bizonyítja, hogy Zaraki nem lehetett még kapitány és legalább 2 kapitánya volt a 11. osztagnak. Egy a TBTP ideje alatt; és egy aki leverte ezt a kapitányt, de később ezt az utóbbi kapitányt öli meg Zaraki.
Erre pedig Yama mondja Urahara-nak, hogy ő késett, tehát már csak rá vártak... Tehát akkor a 11. kapitányt nem is várták? Vagy valami történt vele az eltelt idő alatt?

Ez kis jelenet elég sok kérdést vet fel, de elég furcsa hogy csak most esett le, hogy valami nem stimmel...

SaiyaGin

Quote from: blackronin on 2009-03-14, 09:21:42
Hachigen?  :eek: Ő egy captain-level shinigami-nak számít???  :eek: Tehát ő is tud bankai-t?
És jön a ráadás:
Shunsui felajánlja, hogy Tessai helyett Lisa-t küldi... És Yamamoto csak meglepődik Shunusi viselkedésén, de azon nem, hogy egy HADNAGY megy a Kido Captain helyett.
A 11. kapitány helyzete, hiszen a TBTP kezdete óta 9 év telt el és akkor még elfogadható volt, hogy nem jelent meg az akkori Kenpachi... De most???
Erre pedig Yama mondja Urahara-nak, hogy ő késett, tehát már csak rá vártak... Tehát akkor a 11. kapitányt nem is várták? Vagy valami történt vele az eltelt idő alatt?

Ez kis jelenet elég sok kérdést vet fel, de elég furcsa hogy csak most esett le, hogy valami nem stimmel...

Hachigen: gondolom a Kidoubigyónál máshogy vannak a dolgok, mint a Gotei 13-nál. (Abból ugye csak egy van, sz'al ott fontosabb lehet az alkapitány.)
Lisa: ez tényleg érdekes. ^^
11. kapitány: ha valóban Ken-chan az, akkor biztos feleslegesnek tartották odahívni, tudván, hogy úgyse találna oda időben a helyszínre. :D

Member

Kérdés: Ken arrancar megfelelője sem tud semmi shikai szintű cuccot és csak kaszabol, amerre lát? :)

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-03-14, 10:52:56
Kérdés: Ken arrancar megfelelője sem tud semmi shikai szintű cuccot és csak kaszabol, amerre lát? :)

De, tud.

NLZ

Shikai szintű cucc arrancarnál? :eek:  Arrancaroknak van a normál formájuk, meg a resu, de az a bankai szintjén van inkább. Bár most Ulqu vageszolása óta lehet a resut shikainak tekinteni. :)
[reserved]