Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

NLZ

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaa~
És Kubo igazi mangaka? :D
[reserved]

Member

Quote from: NLZ on 2009-04-12, 02:20:11
És Kubo igazi mangaka? :D
Szerencse --||---------------------------------------------- Tehetség
A jó tesco filteres teát (1 filter = 1 ft kb.) is jól meg kell cukrozni/citromozni, és már sokan észre sem veszik a különbséget. ::)

Dreamcleaver

Kubonak sztem nagyon jó az új artja, de nem neki kéne írnia a sztorit. Remélem a következő munkáját valami tehetséges szerzővel karöltve készíti el, és kevésbé kurvul le a mainstream média irányába. Bár amennyit Kubo-ról láttam, egy ripacs kis pöcsnek látszik, szal nem sok esélyt látok rá.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus




Chronus





Member


Chronus

A többi oldalból már nem tudtam mit kihozni, annyira shit tartalmú volt az egész chap, de egyszer komolyan össze kéne dobni egy ilyen fun-scanlator teamet, és kifigurázni ezt a szart.

Szerintem lenne itt ötlet elég, és mások is jót röhögnének rajta.
Heti húsz oldal baromságot simán ki lehetne hozni belőle, annyira kezd elgányulni ez az egész.

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2009-04-13, 11:46:21
A többi oldalból már nem tudtam mit kihozni, annyira shit tartalmú volt az egész chap, de egyszer komolyan össze kéne dobni egy ilyen fun-scanlator teamet, és kifigurázni ezt a szart.

Támogatom XD

Member

Melyik arc-tól kezdve gondoltad? HM?

EDIT: Most leesett vmi. Kubo nem hülye. Direkt elcseszi, jókat mond róla a nyilatkozataiban, így mi hörgünk és foglalkozunk vele. Ha jó volna, csak elolvasná a nép és kész.

Chronus

Quote from: Member on 2009-04-13, 13:51:07
Melyik arc-tól kezdve gondoltad? HM?

Egyelőre a mostani harctól?

HM-ben még megvolt a hangulat, ha a minőség nem is volt SS. Egészen TBTP arc végéig. TBTP után kezdett zuhanni a színvonal.


EDIT: Kubo egy idióta. Random eseményeket dobál összevissza ahogy a szájízének tetszik. Foreshadowingnak tettetett elemeket dobál be, mint pl a szarvas maszk vagy Szayel laborjában a két pár lógó láb. A mostani maszk mintázatának se volt köze se a régi fejezet coverjében láthatóhoz. Igazából csak akkor találja ki, hogy ezekkel mik is akartak lenni és hogy, mikor már nincs más ötlete, és csak bevágja őket amolyan mentő-ötletként.

Kubo egy önmagát ügyesen ügyesnek tettető mangaka, aki dramatikus szövegekkel és szexy coverekkel akarja leplezni, hogy igazából csak a vakszerencsén múlik hogy jó lesz-e a heti manga vagy nem.

Szerintem hulljon a férgese.

Junchi

Dunno, nekem nem volt speciel semmi kifogásom Fake Karakura első felvonásával sem... Ugyan nem kifejezetten érdekelnek sem a hadnagyok, sem pedig a fracciónok, de azért ne felejtsük el azt se, hogy nekik is kell a screen time + karakterfejlődés + whatever. Ugyan a harcok minőségével nekem is vannak problémáim, de imho baromira nem arra ment rá Kubo, hogy pont a csicskák harcai maradjanak emlékezetesek. Majd jön a második felvonás az érdekesebb karikkal ^^;; Ja, és nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy ebben most nem fogunk csalódni (mondjuk ezután a rongy fejezet után ajánlom is)...

Chronus

Quote from: Junchi on 2009-04-13, 14:12:07
Ugyan a harcok minőségével nekem is vannak problémáim, de imho baromira nem arra ment rá Kubo, hogy pont a csicskák harcai maradjanak emlékezetesek.

Hát ez a szar se lett az. Legalábbis nem pozitív értelemben.

...ezek után a FKT harcok jóságában csak akkor hiszek ha majd látom. : P

Member

Quote from: NLZ on 2009-04-13, 14:13:51
Maradjunk a csáposhentainál, az a legveszéltelenebb. :D
Ötletet adtál. Én vállalok egy Luppi csáposhentai-t, ha még nincs. :D

Junchi

Quote from: Chronus on 2009-04-13, 14:14:07
...ezek után a FKT harcok jóságában csak akkor hiszek ha majd látom. : P

Há' én is :3;; Mondjuk van egy olyan érzésem, hogy azért is volt ennyire elnyújtva ez az egész eperke-emoboy harc, mert nem volt még mindenkinek meg a bankaia/resurrecciónja/etc. Amondó vagyok, hogy FKT második felvonása lazán OWNZ lehet, és még csak sztorit, meg plot twisteket sem kéne beleerőltetnie. Korrekt/emlékezetes fájtok és majd a saga végén egy plot twist, de az kellően giga. És ennyi. Így képzelem el ezt az egészet - Imho lazán kivitelezhető... ^^;; A többi már csak Kubón múlik.

LuckyDingo

#3619
Én meg bemondó leszek és bemondom, hogy FKT 2. felvonás legalább ennyire szar lesz majd :D
Halibell, Stark és Kyouraku érdekel, őket majd megnézem aztán szerintem vége is a bleachnek számomra XD ... egy URahara bankait megnéznék, de az sztem köbö az egész végén lesz..

Mindenesetre érdekes lesz minden héten szidni a mangát ezek után :D De hát az is vélemény, megfér a fórumon XD

ed: Csináljunk fun-fan-manga versenyt :D következő héttől :D Amikor nagyon szar chapter van, az ügyes emberkék valósítsák meg a poénos ötleteiket :D Magyarul, angolul, ahogy jól esik :D nah nah? :D /Komolyan egyszer megdöntöm a saját egy postban a legtöbb :D smiley rekordomat XD/

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-13, 15:14:07
Mindenesetre érdekes lesz minden héten szidni a mangát ezek után :D De hát az is vélemény, megfér a fórumon XD

So is this now an anti-Bleach topic?

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-13, 15:14:07egyszer megdöntöm a saját egy postban a legtöbb :D smiley rekordomat XD/

Nincs erre valami maximum korlát?

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2009-04-13, 15:37:26
Quote from: LuckyDingo on 2009-04-13, 15:14:07
Mindenesetre érdekes lesz minden héten szidni a mangát ezek után :D De hát az is vélemény, megfér a fórumon XD

So is this now an anti-Bleach topic?

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-13, 15:14:07egyszer megdöntöm a saját egy postban a legtöbb :D smiley rekordomat XD/

Nincs erre valami maximum korlát?

Általában 5 smiley :D De itt akárhányat eltudok lőni, persze nem mindig csinálom, csak ha olyanom van ^^

NLZ

Quote from: Chronus on 2009-04-13, 15:37:26
Quote from: LuckyDingo on 2009-04-13, 15:14:07egyszer megdöntöm a saját egy postban a legtöbb :D smiley rekordomat XD/

Nincs erre valami maximum korlát?
Más fórummotorokban van, itt nincs. Spoiler alatt 1000 smile, csak hogy bizonyítsam. :muhahah:
[spoiler]
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D[/spoiler]
[reserved]

Member

Quote from: LuckyDingo on 2009-04-13, 15:14:07
ed: Csináljunk fun-fan-manga versenyt :D következő héttől :D Amikor nagyon szar chapter van, az ügyes emberkék valósítsák meg a poénos ötleteiket :D Magyarul, angolul, ahogy jól esik :D nah nah?

Csak nem tudom, meddig lehet alkotni, elvégre hétvégén érek haza, a koliban meg max paint-elni tudnék. :/

NLZ

Paint erre bőven elég, csak a meglévő rész szövegét kell átírni, esetleg megkavarni a jelenetsorrendet.
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: Member on 2009-04-13, 16:32:39
Quote from: LuckyDingo on 2009-04-13, 15:14:07
ed: Csináljunk fun-fan-manga versenyt :D következő héttől :D Amikor nagyon szar chapter van, az ügyes emberkék valósítsák meg a poénos ötleteiket :D Magyarul, angolul, ahogy jól esik :D nah nah?

Csak nem tudom, meddig lehet alkotni, elvégre hétvégén érek haza, a koliban meg max paint-elni tudnék. :/
Vasárnap zárjuk, délutánra legyen meg a mű XD Igazából nem verseny, csak a lol kedvéért :D

Chronus

Tegnap jött ki az e-heti Jump, szal viccből felkukkantottam a hivatalos honlapjára...

Az e-heti Bleach megint color spreaddel indul. Ki volt hírezve.:_piszka:
Quoteついに決着!!ウルキオラ戦 巻頭カラー!!
The Conclusion of Ulquiorra! Begining in color!

NLZ

Jaj, még kell egy hülye ostoba lezárás ehhez a részhez? T_T
[reserved]

LuckyDingo

Bah... ebből 2 oldal visszaemlékezés lesz az utolsó két oldalra XD Csak színesben fog elporladni, utánna a rajongók által követelt értelmetlen visszaemlékezés jön 10-11 oldalban, majd azt látjuk a maradékon, hogy Orihime Sírva Ichigo karjaiba borul, miközben Ishida a földön fekve szépen elvérzik :D

Junchi

Quote from: Chronus on 2009-04-14, 03:04:23
Tegnap jött ki az e-heti Jump, szal viccből felkukkantottam a hivatalos honlapjára...

Az e-heti Bleach megint color spreaddel indul. Ki volt hírezve.:_piszka:
Quoteついに決着!!ウルキオラ戦 巻頭カラー!!
The Conclusion of Ulquiorra! Begining in color!

Nem lep meg, ugyanis a Jumpnál akkor kap egy manga színes oldalakat, ha 1) valami nagyon nagy dolog történik a heti ch-ban, 2) véget ér/elkezdődik egy újabb arc. Múlthéten gondolom azért kaptunk színes oldalakat, mert befejeződött eperke és emoboy csatája, most meg... Hmm, talán kezdődik végre FKT part2... (vagy csak Ulq miatt? Ajánlom, hogy ne... >_>).