Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Az a vicces, hogy még ki is nézem Kubo-ból, hogy képes lenne megjátszani Hitsu-vel, hogy a jégszirmok blokkok rajta, és ha mind elfogy, akkor jön elő Hyorinmaru igazi ereje...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Akkor mindezidáig szánt szándékkal verette magát a sorozat alatt?

Junchi

Ebből is látszik, hogy Kubo (vagy azok a hájasképű, szemüveges, pénzhajszár lúzerek a Jumpnál) csakis a zsebei kitömésére és az olvasottságra megy rá és semmi több. Fényezi itt össze-vissza Hitsut, csakhogy a fangörcsök fangörlök elégedettek legyenek... Nem tudom, az úgy megvan e neki, hogy anno még 10!Yammy is lazán kiröhögte a shikaiát, erre meg... áhh, mindegy, kisebb dolgom is nagyobb annál, minthogy ilyen szarokkal foglalkozzak, csak hát mikor az egyik kedvenc mangámat hétről-hétre megerőszakolja a saját alkotója, kissé rám tör ez a heveny RAGE-infarktus...

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-05-19, 20:16:43
Ezen én is filóztam már, Ulqi fél kézzel agyoncsapta a hollowmaszkos ichigo-t, Hali meg nem bír egy pelenkás porbafingó manóval, nem semmi. Már látom magam előtt a Yami meccset. Mindenki megfeküdt, ám megjelenik Ganju a semmiből és kinyírja a tüzijátékaival.

Na ja, amíg Ichi mogott ott volt 1 honap kemény edzes és 4-5 durva harc, addig a "pelenkás porbafingó manó" csak kb. 4 evtizede shinigami. ::)

Member

Nem jelent semmit, lehetsz 900 évig a 4th division huszadrandú senkije is, ha nincs hova fejlődnöd. Hitsu-nak alapból bankai-oznia kell, hogy egy alapellenfelet leverjen, míg más ezt release nélkül megtenné bármikor (Urahara pl.), erre most mindjárt top espadát öl. Etessék a tyúkot tojáshéjjal inkább.

Junchi

Ehh, mondom én, hogy ő SS Yammy-ja... És majd persze a sok vigyori fangirl, az "OMFG, Hitsu-cicu első lett az idei WJ pollon is, imádlak, szercsi, puszi-puszi" felkiáltással fog ismét a képünkbe röhögni... ::)

balu01

Quote from: SaiyaGin on 2009-05-19, 21:49:22
Quote from: Member on 2009-05-19, 20:16:43
Ezen én is filóztam már, Ulqi fél kézzel agyoncsapta a hollowmaszkos ichigo-t, Hali meg nem bír egy pelenkás porbafingó manóval, nem semmi. Már látom magam előtt a Yami meccset. Mindenki megfeküdt, ám megjelenik Ganju a semmiből és kinyírja a tüzijátékaival.

Na ja, amíg Ichi mögött ott volt 1 hónap kemény edzés és 4-5 durva harc, addig a "pelenkás porbafingó manó" csak kb. 4 évtizede shinigami. ::)
Luppi ellen miért nem tudta megmutatni akkor hogy mit tud? ::)  Ilyen rövid idő alatt meg nem tudom hogy tápolódhatott ennyit ::)

SaiyaGin

Quote from: balu01 on 2009-05-19, 22:05:17
Luppi ellen miért nem tudta megmutatni akkor hogy mit tud? ::)  Ilyen rövid idő alatt meg nem tudom hogy tápolódhatott ennyit ::)

Ööö... az úgy volt, hogy...

LuckyDingo

Akkor éppen rossz kedve volt.. összeveszett Hyourinmaruval és ennek köszönhetően a makacs kard nem úgy működött ahogy kellett.. láttunk már ilyet, hollow Ichigo is tett már keresztbe Ichinek pont mikor Yammival harcolt :D Csak ez lehet a magyarázat.

Member

Ha Zangetsu-t hozod fel példának... Bár talán Hitsugayá-ban is van egy Hollow, ki tudja.

Dub-zero

lehet, h én nem voltam elég éber a manga olvasásakor, de nanao mintha hiányozna. hisztis meg minden, viszont megnézném a shikai-át
"a selfie szó az élőbeszéd XD-je"

balu01

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-19, 22:20:42
Akkor éppen rossz kedve volt.. összeveszett Hyourinmaruval és ennek köszönhetően a makacs kard nem úgy működött ahogy kellett.. láttunk már ilyet, hollow Ichigo is tett már keresztbe Ichinek pont mikor Yammival harcolt :D Csak ez lehet a magyarázat.
Szerintem Yumichika esete jobb példa lenne mint Ichigo :D

SaiyaGin

Quote from: Dub-zero on 2009-05-19, 22:26:25
lehet, h én nem voltam elég éber a manga olvasásakor, de nanao mintha hiányozna. hisztis meg minden, viszont megnézném a shikai-át

Nekem se tunt fel eddig, hogy a csatateren lenne. Lehet, hogy otthon maradt és nyugalomban irogatja a neveket a Death Note-jaba.

balu01


LuckyDingo

Quote from: Member on 2009-05-19, 22:25:56
Ha Zangetsu-t hozod fel példának... Bár talán Hitsugayá-ban is van egy Hollow, ki tudja.

Nem arról volt szó, hogy Zangetsu = Hollow Ichigo = Ichigo lelke? A Soul Slayer /de rég olvastam már így XD/ a shinigamik lelke nem?

Bicskei

hahó Föld hívja a sok eltévedt forumistát vissza....nem elcsalinkázni mindenféle blődségen miszerint az a senkiházi asszexuális fehér hajú törpe még nem dobta föl a mamuszát...
inkább felteszek én is egy kédést hol a retek f@szában vannak a vaizardok
és a bonusz kédés:mért nem tud már megdögleni egy kib@szott karakter a "jó" oldalról??..
Ultras liberi

balu01

Nyugi, Soi Fon hadnagya nem hiszem hogy sokáig bírná Barragan ellen :D

Bicskei

Quote from: balu01 on 2009-05-19, 23:05:18
Nyugi, Soi Fon hadnagya nem hiszem hogy sokáig bírná Barragan ellen :D

majd előkapja a tüskés kis bogyóját(kardocskája) meg bezabál 10 zacskó csipszet meg fánkot és leveri Barragant.... :lol: :__devil:
Ultras liberi

blackronin

Ez a fejezet eddig egy kabaré.
Kubonak pedig fogalma sincs már az egészről, csak rajzolgat valamit hetente.
Majd meglátjuk, ha kijön, de ez így SZÁNALMAS.

LuckyDingo

Azért jó, hogy kéthetente van egy badass fejezet, a maradék meg über-lame :D És akkor télleg lehet látni a hozzászólásokban:

357: húúúú Istenkirályfaszaaaa...
358: T_T Ez mi a sz*r? Kubo te állat.

Én spec már várom a következő heti happy postokat ^^

SaiyaGin

Quote from: Bicskei on 2009-05-19, 23:08:25
Quote from: balu01 on 2009-05-19, 23:05:18
Nyugi, Soi Fon hadnagya nem hiszem hogy sokáig bírná Barragan ellen :D

majd előkapja a tüskés kis bogyóját(kardocskája) meg bezabál 10 zacskó csipszet meg fánkot és leveri Barragant.... :lol: :__devil:

"Én vagyok az egyetlen alkapitány, aki a kapitányoknál is erősebb lesz, ha betegre zabálja magát."

Member

A) Vagy kiderül, hogy azért zabál ennyi chipset, mert minden 1000.-ben van egy felhasználófüggetlen arrancar zanpakto, amivel ő lesz a -1. Espada.

B) Bankai-ozik egyet és kiderül, hogy az ő cucca mindent megfiatalít a környékén. Too bad, Barragan.

Én

Quote from: Member on 2009-05-20, 11:47:33
B) Bankai-ozik egyet és kiderül, hogy az ő cucca mindent megfiatalít a környékén. Too bad, Barragan.
Nem, azt majd Mayuri haxxeli meg valahogy...
Vagy Unohana, vagy Orihimét leráncigálják, és visszacsinálja az öregecskedést.

Junchi

Unatkoztam, fellestem BA-ra (just for teh lulz) és azért ez némiképp visszadta a reményt:

QuoteWhat happens in Hitsu's mind:
"It's over, Gin."
"Aizen, I will kill you."
"My weapon is all the water in the apmosphere."
"Don't undrestimate us."
"I'll show you the power of shinigami."
"I can use all your water as my weapon."

What happens in reaity:
-Gin deflects his shikai with an unreleased sword.
-Aizen owns him without him even realizing what happened.
-Luppi is unharmed under the ide prison regardless.
-Hallibell owns his bankai in unreleased form.
-She dodges his attack without even being hit.
-She melts down his ice dragon and sends it back at him as a hot waterfall.

Köfi, Chronus :3

Member

Quote from: Én on 2009-05-20, 11:49:31
Nem, azt majd Mayuri haxxeli meg valahogy...
Vagy Unohana, vagy Orihimét leráncigálják, és visszacsinálja az öregecskedést.
Most komolyan, kell a Orihime és az a hasonló képességű Vaizard, körbeállják az espadát és visszacsinálják alaphollowba. Nem tudom, hogy a pajzsból ki lehet-e törni, de kb. ennyi volna.

A fenti post meg :lol:, látom, vannak hasonló érzületűek. :haha:

blackronin

A fejezetről:
[spoiler]358: king of the clouds
The cover for next week is Halibel.
There is no info on the next volume cover.
Hitsu's finishing move is called hyouten hyakkasou (氷天百華葬)
heavenly ice something, (sorry dunno those kanji and can't be bothered looking it up ).
"All things beneath the heavens are under my control."

Tehát Hitsu kap egy új támadást és kész...
Nagyon kemény.  :P
[/spoiler]

Junchi

Remélem, Hali nem hal bele... >___>

Btw biztató még az a tény is, hogy nem tudjuk Halibel második nevét. Szal gondolom addig 100, hogy nem patkol el, míg elő nem rukkol vele (hacsak nem a halála közben teszi ezt meg :D).

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2009-05-20, 14:01:31
Remélem, Hali nem hal bele... >___>

Btw biztató még az a tény is, hogy nem tudjuk Halibel második nevét. Szal gondolom addig 100, hogy nem patkol el, míg elő nem rukkol vele (hacsak nem a halála közben teszi ezt meg :D).
Oh nooez... I'M dying... plz help me Aizen -sama... btw.. Hey shota! My full name is Hallibell D. Furesh, and I wanted to be the pirate king... umm.. queen /woops.. wrong manga/

Úgyse hal meg.. hiába beszél hülyeségeket Hitsugay, akkor se tudja lecsapni Halit :D

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 14:35:44
Oh nooez... I'M dying... plz help me Aizen -sama... btw.. Hey shota! My full name is Hallibell D. Furesh, and I wanted to be the pirate king... umm.. queen /woops.. wrong manga/

*DED* xDDD

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 14:35:44
Úgyse hal meg.. hiába beszél hülyeségeket Hitsugay, akkor se tudja lecsapni Halit :D

Ámen

Dreamcleaver

Quote from: Junchi on 2009-05-20, 14:42:41
Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 14:35:44
Úgyse hal meg.. hiába beszél hülyeségeket Hitsugay, akkor se tudja lecsapni Halit :D

Ámen

Nem is kell neki lecsapnia. Halinak megjön a havi és elvérzik.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS