Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Hát ezen röhögtem egy jót:
Mangahelpersen
[spoiler=Hungarian Spoiler Translation by Urahara Shop]A heti borító oldalon Halibel.
Nincs infó a következő heti borítóról.
Hitsu befejez egy mozdulatot, amit úgy hívnak, hogy hyouten hyakkasou (氷天百華葬)
(talán a 100 mennyei virágszirom temetése?)
"Az égbolton minden az én uralmam alatt áll."[/spoiler]

Nem volt valami sok spoiler de csöppet elfordította XD

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2009-05-20, 16:52:29
Hát ezen röhögtem egy jót:
Mangahelpersen
[spoiler=Hungarian Spoiler Translation by Urahara Shop]A heti borító oldalon Halibel.
Nincs infó a következő heti borítóról.
Hitsu befejez egy mozdulatot, amit úgy hívnak, hogy hyouten hyakkasou (氷天百華葬)
(talán a 100 mennyei virágszirom temetése?)
"Az égbolton minden az én uralmam alatt áll."[/spoiler]

Nem volt valami sok spoiler de csöppet elfordította XD

Nincs benne semmi elfordítva, max a finishing move. Az első spoiler fordítás volt inkorrekt. Rain-ék azóta már korrigálták.

Én

Nah végre végigolvasam. Mivel a legtöbb justasplanned-ről tudtam, így nem ütöttek nagyon szíven, de legalább kellemeset csalódtam egyes helyeken, hogy egész jól lettek előadva :) Ichigo hollow formája meg a legnagyobb kúlság ami eddig volt ebben a mangában :whoah:
[spoiler=Also]According to Ulqiorra, true despair is some sort of gothic batman.[/spoiler]

Chronus

Quote from: Én on 2009-05-20, 20:21:42
Ichigo hollow formája meg a legnagyobb kúlság ami eddig volt ebben a mangában :whoah:
+1

Btw, recsekkoltam Rufflesz nevét. Aaruruelie(vagymiafak) = Arleri.
Ennyit erről.

SaiyaGin


Liquid Snake


LuckyDingo

Most mindenki felsorolja, hogy neki melyik a zzimpatikus és hogy annál marad? :D Jóvan én is akkor: Aroniero Arurueri

Én


Chronus


Chronus

Harribel cover:

[spoiler][/spoiler]

Legalább végre tudjuk, hogy írják a nevét.

Junchi

WTF, Harribel? o.O; Szal ha még egy r-el menne, akkor oké, de így kettővel kiejtve kissé weirdo :D (mondjuk ha már cápa, igazán maradhatott volna HALibel, dehát úgy tűnik, Kubónak nincs ennyi fantáziája xD).

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2009-05-21, 12:32:26
WTF, Harribel? o.O; Szal ha még egy r-el menne, akkor oké, de így kettővel kiejtve kissé weirdo :D (mondjuk ha már cápa, igazán maradhatott volna HALibel, dehát úgy tűnik, Kubónak nincs ennyi fantáziája xD).

Vagy csak nem tud magyarul.  :P

Dreamcleaver

Quote from: Junchi on 2009-05-21, 12:32:26
WTF, Harribel? o.O; Szal ha még egy r-el menne, akkor oké, de így kettővel kiejtve kissé weirdo :D (mondjuk ha már cápa, igazán maradhatott volna HALibel, dehát úgy tűnik, Kubónak nincs ennyi fantáziája xD).

De Harry (rofl) nem cápa, hanem 20 dolcsis callgirl. ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

A "Harr" is illik cápához (vagy legalább valami kalózhoz) :D

Member

Nekem is a kalózok harrrrrrrrrgása jutott eszembe elsőnek.

Junchi

RAW is out!

[spoiler=#1]LOL, szó szerint visítottam azon a jelenten, mikor Oomaeda elkezd menekülni és Barratata meg utána xDDDDD; Btw kíváncsi vagyok, Soifon mit tervez.[/spoiler]

[spoiler=#2]Aaaami a többit illeti: kanji-bogarászáshoz most nem volt sem kedvem, sem erőm, bár a lényeg úgyis csak fájt, fájt és még több fájt :D; Hitsugaya meg még mindig alábecsüli Hali... izéé... Harribelt... Mondjuk kíváncsi vagyok, mire készül...[/spoiler]

Member

Van egy ötletem. Ha már jedi egyház van, csinálok egyet Aaroniero-nak is. Évente egyszer tiszteletét teszi, amúgyis maszk van a fején és nem tudni ki van alatta, nameg ha leveszi is mondhatja, hogy a legutóbbi áldozat arcát vette fel. Csak kell két hangtorzító a maszk alá és kész.

Belépési feltétel: Max 3 hibát ejthetsz a neve leírásában. :angyali:
Adó második 1%-ot valaki? :angyali: :angyali:


Member



Már nem azért, de Barragan csak úgy hagyja meglógni Soi-t? Miféle töketlenség ez?

Christian

Quote from: Member on 2009-05-22, 11:34:09


Már nem azért, de Barragan csak úgy hagyja meglógni Soi-t? Miféle töketlenség ez?

A gallérján vagy min az a pötty a különség. :P

Member

Ha jobban megnézed, a gallér gyűrődése is vastagabb az egyik oldalon, mint a másikon, de nem ez volt a lényeg, hanem hogy Kubo annyit csinált a jobb oldali képpel, mint Draco szokott a "Jó reggelt Anon!"-jainál. :)

Junchi

Quote from: Member on 2009-05-22, 12:50:52
Ha jobban megnézed, a gallér gyűrődése is vastagabb az egyik oldalon, mint a másikon, de nem ez volt a lényeg, hanem hogy Kubo annyit csinált a jobb oldali képpel, mint Draco szokott a "Jó reggelt Anon!"-jainál. :)

De most miért? :D; Szerintem ez tök poén volt, I mean, végre képes volt Oomaeda megnevettetni. A számtalan idétlen próbálkozása után ez valóban egy comic relief karihoz méltó lépés volt xD; És az a futás... JAJ! xDDDDDDD

Dreamcleaver

Valami mangaka most már tényleg előjöhetne egy Hitsu x Harri doujinnal.  :D

Hitsu: You're waiting for the same thing, aren't you? Waiting for the battlefield to be filled with condensation. But don't worry old lady. I can get you wet much faster than that.

Harri: Hmph. I've had enough of waiting. Show me your best technique kid. Hope you have some stamina or I'll will finnish you off with one blow.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


Member

Quote from: Dreamcleaver on 2009-05-22, 16:55:00
Valami mangaka most már tényleg előjöhetne egy Hitsu x Harri doujinnal.  :D
Én is unom, hogy csak smároló Ulqi x Ori párral van tele minden.

blackronin

358: hát így olvasva és látva a képeket egy kicsit elviselhetőbb volt, de akkor is elég gyenge chapter...

Nem tudom, hogy másnak is feltűnt-e, de Hitsu mégis mióta lett ilyen arrogáns?
És mik ezek a nagy "bölcsességek" csata közben? Én csak arra emlékszek, hogy elég komoly volt és kész, viszont sohase viselkedett így.
Meg mégis miért van elszállva a saját zanpaktujától ennyire? Állandóan, hogy "A legerősebb jég zanpaktum így meg úgy..." Röhejes.
Arról ne is beszéljünk, hogy az ő bankai-nak van már elgalább 9 képessége, egyeseknek meg még shikai-t sem mutatták meg... Azt hittem, hogy Kubo végre helyrerakja a srácot a Halibel elleni csatában, de kb. eddig pont az ellenkezője következett be.
Egyre csak erősebb lesz.

Halibel "igazi" neve: szerintem ez a Harribel csak az építész neve miatt van, aki ugyebár angol és Harry Bell-nek hívják.  :D

LuckyDingo

A technika balul sül el, FKTből egy b**zott nagy jégkocka lesz, egyedül Aizenék /a tűzfal mögött/, Yama-tata és Barragan /elrohasztja a jeget XD/ éli túl.

SaiyaGin

Quote from: blackronin on 2009-05-22, 17:13:00
358: hát így olvasva és látva a képeket egy kicsit elviselhetőbb volt, de akkor is elég gyenge chapter...

Nem tudom, hogy másnak is feltűnt-e, de Hitsu mégis mióta lett ilyen arrogáns?
És mik ezek a nagy "bölcsességek" csata közben? Én csak arra emlékszek, hogy elég komoly volt és kész, viszont sohase viselkedett így.
Meg mégis miért van elszállva a saját zanpaktujától ennyire? Állandóan, hogy "A legerősebb jég zanpaktum így meg úgy..." Röhejes.


Ja, de ezt a legerősebb-dolgot már Ichimaru ellen is mondta. (Vagy Kira mondta volna róla? Nem vagyok biztos ebben.)
Szerintem egyébként Harr is arrogánsabb lett.
Annak idején, amikor Las Nochesben a többi Espadával együtt vedelte a teát, akkor még ő volt az, aki rászólt Noitrára, hogy ne becsülje le Ichiéket, akkor is, ha Noi szemeiben gyengének tűnnek.

Member

Az lenne igazán laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaame, ha Stark release után hiperaktív sonido-zó vadbarommá válna.

Én

Stark release után megidéz egy puha fotelt, felvesz egy bársony fürdőköpenyt, és szivarozni kezd. Ez annyira pimp lesz, hogy elcsábítja ellenfee Vice-captainjét, amitől ő rituálisan kiheréli magát.
:angyali: