Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Member

Szörnyű, hogy mikre nincs egyeseknek ideje, mi? :p

Aizen lecsapja Shinji-t, aki ennyit szól: "Nem hittem volna, hogy release-elnem kell, de nem tehetek mást... FMA!!". Zanpakto eltűnik, Shinji bal szemével együtt és annyit szól: "Ez a Vaizard release! A testedben feltámad egy halott espada. Most már Nnoitra sérthetetlensége is bennem van!!". Aizen elmosolyodik: Just as planned.

NLZ

Neeem, Shinjinek is megnő a haja SSJ3 formára. :D
[reserved]

Member

A Vaizard olyan arrancar, ami arrancar-ok lelkét eszi! NYAMMM~

blackronin

367: from BA
[spoiler]When Shinji slashes, Kaname Tousen enter the fight and attempt to slash Shinji.

The Vizards goes to fights Espada 1,2,3 !

Stark Vs Love and the long haired guy.

Haribel Vs Lisa and Hiyori.

Barragan Vs The Barrier Guy and some guy

Wonderweiss and the huge hollow thing Vs Kensei and Mashiro !

Mashiro Super kicks the crap out of the huge hollow thing.

Wonderweiss goes : AaaaAaaaAaaahhhHHhh !

Tousen who was about to slash Shinji got deflected by Komamura Sajin and Hisagi Shuuhei ![/spoiler]
Nem rossz, egész érdekes chapter lesz...

balu01

[spoiler]Love csak 3 percig tudja használni a maszkját? :eek: Akkor tényleg érdemes volt előhúzni a gillianok ellen :D[/spoiler]

Member

Annak örülök, hogy kettő vaizard kell egy espada ellen, viszont Tousen ellen is két kapitány? Ennyire eltápolódott közben?!
Akkor ez talán a valódi Aizen? Vagy Tousen-éket is átverte egy klónnal?

Chronus

Nekem inkább úgy tűnik Koma+Hisagi hajlandó tartani a frontot Tousen ellen, hogy addig Shinji nyugodtan gyepálhassa Aizent.

A 2 Vizard vs 1 Espada dologgal én is egyetértek. Még a powerkülönbség miatti párosítás is logikus. Starrk ellen 2 exCaptain Vizu, de Harribel ellen 2 exVC Vizu is elég. Korrekt lesz.

Bishop

3perces masz duration egy captain szintű vazairdtól akkor is lolfail, pedig amugy bírom Love-ot

Member

Azt mondjuk még mindig nem vágom, hogy tudott ennyi kapitányt levágni egy akkor még sehol sem tartó Tousen, amikor kapitányként a barbár barátunk simán agyonverte. Elég imba a zanpakto-ja neki, de kellett volna valamelyik tájcsónál/vc-nél lennie olyannak, ami agyon tudja csapni, végülis ma néztem animuban és elég fura volt a vaizardok múltbéli átalakulása, főleg mert senki sem release-elt.

Chronus

Quote from: Bishop on 2009-07-24, 00:45:38
3perces masz duration egy captain szintű vazairdtól akkor is lolfail, pedig amugy bírom Love-ot

Jah. Bár senki se mondta, hogy nem tudja újra előhúzni majd. Lehet későbbre tartogatja, a csata kritikusabb pontjaira, és azalatt a 3 perc alatt űberimba lesz.

Vagy végtére is kit érdekel. Kell egy kis változatosság a Vaizardok közé is. Nem lehet mindegyik ugyanolyan kőimba. A hollow transformation nem a reiatsutól, vagy a képzettségtől függ, hanem attól, hogy mennyire vagy összhangban a hollowoddal. Lehet Love-nak ez nem megy annyira mint a többieknek. Jellemi probléma.

Majd Bankaiozik helyette. Ketten vannak egy ellen, Starrknak ígyis-úgyis vége.

Bishop

Tousen vs Kenpachi már annyiszor de annnyiszor át let beszélve. Tousen igen is erős, Hisagi akármekkora génius még mindig egy kis pöcs Tousenhez képest. Komamura meg nem Kenpachi.

Dreamcleaver

Még mindig van valaki, aki a Tousen vs Kenpachi plotfightból von le következtetéseket az erőviszonyokra? Too lame for facepalm.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Kenpachi halhatatlan. Ichinek is csak azért jött össze egy döntetlen mert lolmainhero. Bármilyen Kenpachi harcra baromság powerlevelt építeni. Az ürge egyszerűen túl awesome ahhoz, hogy meghaljon.

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-24, 01:27:15
Még mindig van valaki, aki a Tousen vs Kenpachi plotfightból von le következtetéseket az erőviszonyokra? Too lame for facepalm.
Jóvanna', nem akarom elhinni, hogy valami ilyen logikátlan is lehet. :)
Tousen elleni csata tényleg érdekes lesz, Hisagi nem is tudom, hogy mutatott-e már shikai-t (Yumichika egyszer lecsapta, arra emlékszem), mondjuk Kensei-nek is lenne oka megveregetni Tousen vállát. Amit viszont nem értek: Aizen vs. Shinji (már ha megint nem a zanpakto-val ökörködik), espada vs. két vaizard, de Gin-nel mi van? Ő áll és végignézi? Vagy jön Matsumoto, Kira és Hitsu-cicu? Talán nekik van a legtöbb okuk beverni az arcát.

Chronus

Hisagi shikai volt már a mangában. És az imbasági szintje alapján egy bankai is beleférne. Őt nem kell félteni.

SaiyaGin

Quote from: Chronus on 2009-07-24, 12:20:10
Hisagi shikai volt már a mangában. És az imbasági szintje alapján egy bankai is beleférne. Őt nem kell félteni.

Nem is tudom... Egy kicsit hirtelen szállt be a harcba azután, hogy mikor utoljára mutatták, még gyógyulófélben volt.

NLZ

Fura, hogy a 69esek még nem találtak egymásra. :D
[reserved]

Dreamcleaver

Kensei még nem választott magának ellenfelet igaz? Vicces lenne, ha Tousen annyira táp lenne, hogy leveri Komamura-t + Hisagi-t, és Kensei-nek is be kell szállnia egy 3v1-re hogy legyűrjék.

Amúgy meg kezdem kedvelni Mashiro-t. Jól áll rajta a szűk jumpsuit.  :D Meg comic relief karinak sem rossz.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

NLZ

[reserved]

Junchi

Ez a heti fejezet megint nagyon jónak ígérkezik:

[spoiler]Hisagi-Tousen blabla az elején, Mashiro képen rúgja Wandergyökeret (EZT LÁTNI AKAROM!!!), Hitsugaya-Hiyori "ki a nagyobb chibi?" (röhögnék, ha Hiyori levenné a papucsát és bevágna egyet a shotának :D), Risa-Harribel harc, Soifon és Hacchi úgy tűnik, ismerik egymást (o.O), Hacchi kidózik, Barragan kiröhögi, chapter ends![/spoiler]

Chronus


Member

Én sírni fogok, ha ez az irritáló üres p*csa veri el wondert. Méltóbb halált érdemelne, bár szerintem a release-e ütni fog. :3

Prof. William

Quote from: Chronus on 2009-07-30, 22:44:37
Quote from: Junchi on 2009-07-29, 14:10:48EZT LÁTNI AKAROM!!!

As you desire.
[spoiler]
[/spoiler]

Az a beállás a végén kicsit sem Power Rangeres.  :lol:

blackronin

368: nem nagy szám...
Voltak benne jó dumás részek, de nagyon rövidnek hatott az egész.

Junchi

>Chronus

Köfi a képet. ^.^

Quote from: blackronin on 2009-07-31, 09:01:31
368: nem nagy szám...
Voltak benne jó dumás részek, de nagyon rövidnek hatott az egész.

Dunno, én baromira élveztem. Nem volt nagyon eseménydús, de a hangulat megvolt és vééééégre Barragan ismét scary, nem pedig comic relief Oomaeda #2. Wandergyökér amúgy tuti nem feküdt ki ennyitől, szerintem a köv ch-k valamelyikében lepucolja Mashirót, vagy leakarná, ha Kensei mondjuk nem segítene be. (Rilíz nélkül amúgyis csak D-Roy halhatott meg... :D) Ja, és a ch tanulsága: a kidókat is lehet age-elni. :3 Soifon - Hacchi kooperatívban amúgy imo haza lehetne vágni Barryt.

blackronin

Quote from: Junchi on 2009-07-31, 09:53:50
>Chronus

Köfi a képet. ^.^

Quote from: blackronin on 2009-07-31, 09:01:31
368: nem nagy szám...
Voltak benne jó dumás részek, de nagyon rövidnek hatott az egész.

Dunno, én baromira élveztem. Nem volt nagyon eseménydús, de a hangulat megvolt és vééééégre Barragan ismét scary, nem pedig comic relief Oomaeda #2. Wandergyökér amúgy tuti nem feküdt ki ennyitől, szerintem a köv ch-k valamelyikében lepucolja Mashirót, vagy leakarná, ha Kensei mondjuk nem segítene be. (Rilíz nélkül amúgyis csak D-Roy halhatott meg... :D) Ja, és a ch tanulsága: a kidókat is lehet age-elni. :3 Soifon - Hacchi kooperatívban amúgy imo haza lehetne vágni Barryt.
Köszi, hogy felsoroltad azokat a részeket, amire én is gondoltam.  :D
Egyébként tényleg egész tűrhető volt, de semmi kiemelkedő.

Member

Az a Hiyori/Hitsu hörgés nem kellett volna, időhúzás.
Ellenben a bajszos és Barragan csatája nagyon érdekel, emlékeim szerint ugyanúgy tudja visszaforgatni az időt, mint Orihime, érdekesnek ígérkezik. :D

Liquid Snake

Hát nemtudom, nekem ez a ch is fail volt a köbön. Kezdjük azzal, hogy az égvilágon semmi nem történt, Wonder lett pofánrúgva de ennyi. 5 oldal ment el arra, hogy Hisagi milyen kemény és Tousen elmagyarázza neki, hogy ez nem így van. Hiyori - Hitsugaya pfff újabb 3 oldal a semmire. Mellesleg hihetetlenül felidegesített Hitsugaya, kijelentése, hogy Aizen ellen akar harcolni. WTF! Elsőnek Halibelt verje le segítség nélkül, ellene sincs semmi esélye, nemhogy Aizen ellen, na de mind1 hagyjuk ezt most. Hacchi-t ismeri Soi Fon vajon honnan... Régen a Soul Society-ben voltak gondolom onnan, illetve érdekes h Soi Fon körül mindig nagydarab emberek mozognak, lehet, hogy ez a fetish-e. Majd lezárult azzal, hogy Hacchi meglepődik mert Barragan kitör a barrierből, ennyi. Semmi nem történt amire azt lehetne mondani, hogy jó volt szvsz.

Bishop

IMHO Hachis jelenet jó volt. Hachi vs Barragan jónak igérkezik.

ez ide jön, nem a bakuman topicba :redface:

SaiyaGin

Quote from: Member on 2009-07-31, 11:19:49
Az a Hiyori/Hitsu hörgés nem kellett volna, időhúzás.
Ellenben a bajszos és Barragan csatája nagyon érdekel, emlékeim szerint ugyanúgy tudja visszaforgatni az időt, mint Orihime, érdekesnek ígérkezik. :D

:tezsvir: