Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Christian

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-31, 11:28:15
Hát nemtudom, nekem ez a ch is fail volt a köbön. Kezdjük azzal, hogy az égvilágon semmi nem történt, Wonder lett pofánrúgva de ennyi. 5 oldal ment el arra, hogy Hisagi milyen kemény és Tousen elmagyarázza neki, hogy ez nem így van. Hiyori - Hitsugaya pfff újabb 3 oldal a semmire. Mellesleg hihetetlenül felidegesített Hitsugaya, kijelentése, hogy Aizen ellen akar harcolni. WTF! Elsőnek Halibelt verje le segítség nélkül, ellene sincs semmi esélye, nemhogy Aizen ellen, na de mind1 hagyjuk ezt most. Hacchi-t ismeri Soi Fon vajon honnan... Régen a Soul Society-ben voltak gondolom onnan, illetve érdekes h Soi Fon körül mindig nagydarab emberek mozognak, lehet, hogy ez a fetish-e. Majd lezárult azzal, hogy Hacchi meglepődik mert Barragan kitör a barrierből, ennyi. Semmi nem történt amire azt lehetne mondani, hogy jó volt szvsz.

Szerintem Te már reflexből kötsz bele a Bleach mangába :P Az ok,hogy nem jön be...de attól még,hogy nem csapják-vágják egymást a karakterek még történés van. Attól,hogy a Gyűrűk urában órákon át másznak a rohadt hegyig még történés van és stb :P A történések pedig nem mindig jó ill. rossz dolgok. A történeteket, későbbi szálakat meg stb, fel kell építeni. Hogy várhatod el,hogy valamire magyarázatot kapsz, ha nem tesznek fel kérdést amire várhatod a választ? :) Bocs de az agyatlan fikázást nem szeretem. Félre értés ne essék, sztem is volt mostanában egy - két szar fejezet, de tényleg kezd el menni abba az irányba a dolog amikor már 12éves szinten ragelünk mindenre.

LuckyDingo

Hmm.. Barragan nem tört még ki a barrierből. Meg ha kitör, majd Hachi nyom egy időmegállítót /ha nem is visszaforgatót/ rá, oszt csumi XD

Amúgy jah Tousen: wooo fear.. >>
Wondit sajnáltam, mikor a nagy szarért sírt XD Az a vicc, hogy szerintem, mikor Gin mondta, hogy szegény, azt Mashirora értette XDDDDD

Member

Quote from: LuckyDingo on 2009-07-31, 15:05:12
Hmm.. Barragan nem tört még ki a barrierből. Meg ha kitör, majd Hachi nyom egy időmegállítót /ha nem is visszaforgatót/ rá, oszt csumi XD
Szerintem Barri azt mondja: Höhö, szerinted magamat nem tudom öregíteni?, aztán a végtelenségig nyomják ezt a két trükköt, amíg a szinte védtelen Hachi kap egy izmos pofont, amitől a channeling spellje behal.

QuoteWondit sajnáltam, mikor a nagy szarért sírt XD Az a vicc, hogy szerintem, mikor Gin mondta, hogy szegény, azt Mashirora értette XDDDDD
Remélem is, hogy kap az arcába egy kemény asperger-arrancar release-t. El nem tudom képzelni, hogy az a kis lökött mire volt képes hollow-ként.

Lythis

Quote from: Member on 2009-07-31, 15:12:10
Remélem is, hogy kap az arcába egy kemény asperger-arrancar release-t. El nem tudom képzelni, hogy az a kis lökött mire volt képes hollow-ként.
kb annyit bírok kinézni belőle, hogy gügyögött...

Member

Azért a legtöbb autista valamiben jó, még ha életben maradni önállóan nem is tud.
De egyet remélek: Remélem, hogy nem vesz egyszer majd elő Bruce Willis tekintetet és mondja: "Azt hittétek, hogy hülye vagyok, mi?", és még kiderül, hogy ő itt a mastermind.

Lythis

Quote from: Member on 2009-07-31, 15:28:31
Azért a legtöbb autista valamiben jó, még ha életben maradni önállóan nem is tud.
De egyet remélek: Remélem, hogy nem vesz egyszer majd elő Bruce Willis tekintetet és mondja: "Azt hittétek, hogy hülye vagyok, mi?", és még kiderül, hogy ő itt a mastermind.
tudom, hogy elvben valami űbertáp autista, és még Stark is megjegyezte, hogy ha ő ittvan, akkor Aizen türelmetlen, de az igazat megvallva az eddigi dolgai alapján nem tűnik túl fenyegetőnek. Talán ha release-el, akkor megjön az esze. Remélem nem azt akarják majd bejátszani, hogy jujj, tökre táp, és kiszámíthatatlan.. az elég elcsépelt lenne imho

Dreamcleaver

#4656
Átvezető résznek ez nagyon jó volt imho. Ilyen is kell a csaták közé különben nagyon ellaposodna az egész. Hisagi-t meg amúgy is jellem fejleszteni kell, remélem, hogy aktívabb szereplő lesz a jövőben. A Soi Fon - Hachi kapcsolat meglepett, remélem majd kibontja Kubo. Mashiro meg egyre jobban tetszik valamiért. Régebben utáltam, most meg jókat derülök rajta. Remélem van neki is serious módja, és egy ilyen kis gyökér Wondershiat nem fogja bedarálni. Mondjuk eddig ő az egyetlen vaizard, aki fenntartotta a mszkját, ami vagy azt jelenti, hogy gyengébb a többieknél, vagy csak azért mert ő tudja a legtovább fenntartani (ezt anno valahol mondták asszem).

Ja és Gin rekord mennyiségűt szerepelt. Kubo, elkényeztetsz minket!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Quote from: Christian on 2009-07-31, 14:26:31
egy - két szar fejezet, de tényleg kezd el menni abba az irányba a dolog amikor már 12éves szinten ragelünk mindenre.

1: Nem tudom te mit olvasol de sztem nem egy két ch óta tart a failtömeg...
2: Ezek szerint a fórumot sem látogatod sokszor mert én már nagyon rég nem írtam ide ( fikázást ), és nem ragelek 12 éves szinten, főleg nem mindenre. Néha mikor már túl sok akkor beírok de ennyi, szóval az ilyen megnyilvánulásokat inkább hagyd :)

Christian

Quote from: Liquid Snake on 2009-07-31, 16:05:37
Quote from: Christian on 2009-07-31, 14:26:31
egy - két szar fejezet, de tényleg kezd el menni abba az irányba a dolog amikor már 12éves szinten ragelünk mindenre.

1: Nem tudom te mit olvasol de sztem nem egy két ch óta tart a failtömeg...
2: Ezek szerint a fórumot sem látogatod sokszor mert én már nagyon rég nem írtam ide, és nem ragelek 12 éves szinten, főleg nem mindenre. Néha mikor már túl sok akkor beírok de ennyi, szóval az ilyen megnyilvánulásokat inkább hagyd :)

Én is ezt olvasom, de ettől még sztem nem folyamatosan szar a manga ahogy te azt ált mindig beállítod. Az utóbbi megjegyzés meg úgy általánosságba a fikázásokra szólt. Na de hagyjuk is, még a végén kinéznének ha nem ilyen hozzászólásod lett volna XD Flame off


Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2009-07-31, 15:46:05
Mondjuk eddig ő az egyetlen vaizard, aki fenntartotta a mszkját, ami vagy azt jelenti, hogy gyengébb a többieknél, vagy csak azért mert ő tudja a legtovább fenntartani (ezt anno valahol mondták asszem).

igen, sokkal tovább fenn tudja, mint a többiek, ezt mondták valahol (hirtelen nem találom). Ugye az elején Ichigonak is valami nevetséges limit volt rajta.

Member

Én animében még a hónapban láttam és tényleg mondták, felesleges keresni (ő azért nem edzett, mert alapból 15 percig (?) tartani tudja a maszkot).


Member


blackronin

369: nulla haladás, sok magyarázás, hogy miként győzik le Barragant...
Barragan is csak dumál, de az mondjuk nem zavar.

Nem rossz, de lehetett volna ezerszer jobb is!

Member

Úgy látom, a chap. még nincs kint, én reménykedtem, hogy a spoiler nem igaz. Nehogy már ilyen lúzer halált kapjon a legötletesebb tag a TOP3-ból... :ejj:

LuckyDingo

Egyelőre még nem írták, hogy meghalt. Addig még semmi se biztos. De az fix, hogy ez jobban fog neki fájni, mint az előző lökéshullám :) /ugyanis mint kiderült a spoilerből, az előző robbanás el sem érte szinte/

Junchi

Honnan a jó életből veszitek, hogy Barragan meghalt? Állítólag egy bazi robbanás cliff hangerrel ér véget a ch = Barragan él. 100, hogy nem halt meg, de az is száz, hogy ezt nem ússza meg sérülés nélkül. Köv. ch-ban szerintem megismerjük, milyen az, mikor RAGE mode-ba kapcsol, szal tartok tőle, hogy a gusztustalanul nagy pofáját végre sikerült betömni Soifonéknak.

Member

Én tartom magam a "2x kell eltalálni és meghal" mókához. :)

Junchi

Quote from: Member on 2009-08-06, 20:28:40
Én tartom magam a "2x kell eltalálni és meghal" mókához. :)

Nem hiszem, szerintem ha ez a bankai úgy tényleg eltalál valakit, akkor annak ott helyben annyi. A spoiler is említi, hogy Barry csak egy trükkel volt képes kikerülni a robbanást, szal ha most tényleg nem talál valami megoldást arra, hogy elpucoljon, akkor 100, hogy nem ússza meg egy piszkos rucival... :D

Christian

Barra-papa nem halhat meg, remélem kihúz a seggéből egy hüp hüp hüp Barra trükköt és megússza... A legbadassebb espada nem halhat meg igazi harc nélkül, a probléma az,hogy valszeg ez a vég neki, mert close-rangeba verhetetlen, és valszeg ez a gyenge pontja neki. Starrk ugye az első, aki lövöldöz, logikus,hogy Barrapapa kinyírható távolról, és mivel ez a legdurvább távolsági attack jelenleg, he is doomed. (Ha csak nem jön Ishida felmenteni HMből gyorsan XD Na de ő Yammizik.) Szóval Barrapapa halott, vagy elveszíti az ageing képességét,hogy lehessen vele close-rangelni. (Mindenképp meghal mostmár.)

Member

Barragan: Hogy teheted ezt... a saját bátyáddal, Hachi?
Hachi: Majdnem megölted a féltestvéremet. Ennyire haragszol rá, amiért ő csak a mostohalányod?
Barragan: Hát nem látod... Hogy csak mi ketten öregszünk?! Senki sem úszhatja meg az öregedést, ha nekem is meg kell halnom!!
Hachi: Akkor ezért tartottad 21 évig a pincében... (Soifong elszégyenli magát)

blackronin

Onamanga-n már kint van a fordítás.
Barragan "cover" nagyon bejön, s érdekes volt ez a sok kido cucc is.
Jobb lett, mint amire számítottam.

smash++

Quote from: blackronin on 2009-08-07, 10:17:45
Onamanga-n már kint van a fordítás.
Barragan "cover" nagyon bejön, s érdekes volt ez a sok kido cucc is.
Jobb lett, mint amire számítottam.

Szerintem ez a "bezárom Uraharat 1 hónapra" elég szar volt...

Liquid Snake

Jah a ch-val nem volt bajom, de Soi Fon lol, "ígérd meg, hogy bezárod Urahara-t 1 hónapra vmelyik ilyen barrieredbe" hát mit ne mondjak hatalmas FAIL szöveg.

Junchi

Ch369

Nice chap! Barragan mondjuk túlságosan sokat pampogott jelentéktelen dolgokról, de azért a meglepődött feje(i) priceless volt. Hacchi nem semmi kidó-kombókat nyomott el, de ami kétségtelenül a legjobb: csapatmunka a Blícsben! Soifon-Hacchi jól tolják, remélem, hogy Barragan arroganciáját sikerül végre elfojtaniuk...

Member

Eléggé "blablablabla about nothing special" érzésem volt, inkább láttunk volna kicsit végre Tousenből. Kifejezetten érdekel, hogy Komamura nagy szamurája mit tud csinálni abban a vakfolt bankai-ban. Barragan nem kicsit fail, hogy csak az aging-gel tud keménykedni, ennél nagyobb kreativitást vártam tőle.

Dreamcleaver

#4677
Soi Fon lame. Kubo komolyan le akarja járatni a karit. Még neki kéne hálásnak lennie, hogy valaki megmenti az irháját, meg helyette a drága kis Soul Society-jét, erre itt durcáskodik, meg követelőzik. Fuck you biatch!

Hacchi barrierje meg gagyin nézett ki, nem volt mögötte sok koncepció. Ráadásul lol, hogy ezért nem csinált Kubo kidou ágyút Soi Fon bankai-jából. Direkt nerfelte "rakétavetővé", hogy csak Hacchi segítségével legyen hatékony. HAHAHAHAHA...funny not.

Ez a chapter most 1/10.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Liquid Snake

Quote from: Dreamcleaver on 2009-08-07, 13:21:33
Soi Fon lame. Kubo komolyan le akarja járatni a karit. Még neki kéne hálásnak lennie, hogy valaki megmenti az irháját, meg helyette a drága kis Soul Society-jét, erre itt durcáskodik, meg követelőzik. Fuck you biatch!

10/10

NLZ

Most Szojfónnak mi a baja Uraharával?

Ja, közen leesett, hisz ellopta az ő drágalátos példaképét.
[reserved]