Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Chronus

Quote from: NLZ on 2009-10-23, 17:11:07
Nem lesz semmi, jön a Pendulum 2. :D

Mielőtt elszaladunk a beleéléssel, azért azt tegyük hozzá, hogy ez csak fan teória. Kubo csak annyit mondott, hogy ez után az arc után jön egy kisebb mini-arc mint a pendulum; terjedelemről volt szó, nem jellegről.

Ezt csak azért mondom, mert nem szeretnék eszetlen rage-t látni, mikor mini-training-arc-ot kapunk flashback helyett. Senki se mondta, hogy flashback lesz. :ejnye: Csupán jól hangzik.

chilip


Én

Yammy irritálóbb mint valaha. Azért ez nem semmi.
Kubo meg szaporodjon kecskével ha most Byakuya majd teljesen coolosan lerendezi őt... Remélem azért legalább 2 az 1 ellen harc lesz, bár ahhoz meg mindkét kapitány túl GAR. Szóval valószínűleg "expectable bullcrap - Yammy nem is olyan erős" lesz a felállás.
In b4 "miért mit vártál": jogos.

chilip: ez nekem is feltűnt közben... :D

LuckyDingo

Chilip: sztem a 3-at sem XD Úgyhogy érdekesen sikerült a tudtunkra hozni azt az evidens tényt, hogy Ichi maszkján bezony változik a mintázat :D

Member

Én azért bírom, hogy minden ellenfél, a korábbi személyiségétől függetlenül elő fogja adni a harc során az "én keményebb voltam, mint bárki eddig" monológot. XD Remélem, Yammi nem rendelkezik valami über-techhel, amivel lecsapja mindkét kapitányt.

Junchi

Quote from: Member on 2009-10-23, 19:40:55
Remélem, Yammi nem rendelkezik valami über-techhel, amivel lecsapja mindkét kapitányt.

Hát, ha csak ebben merül ki az ereje, hogy nagyobb (sokkal nagyobb) lett, akkor röhögni fogok a zero!espada dolgon... Szal ezzel az erővel akkor Po is lehetett volna zéró, ő is szép nagyra nőtt és keményen osztotta a maflásokat, meg a cerót, de semmi több. Yammynak egyszerűen kell, hogy legyen más techje is, nem csak bala, meg "OMG, I'm HUGE!"

Btw Yammyt eltakarítva az útból nem hiszem, hogy lenne még más dolga is a brancsnak, tekintve, hogy ő az utolsó komolyabb ellenfél, szal utána valszeg tépünk vissza Karakurába, majd Aizenék ismét lelécelnek és jön az a bizonyos mini-arc, ami továbbra is remélem, hogy Pendulum part 2 lesz, bár nagyon beleélni sem szeretném magam, mert a végén annál nagyobbat koppanok... ^^"

Chronus


Zen

Some people on this forum srsly need to learn sum reading comprehension skillz. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Ok.. ki mondta neki? :D Byakuya látta az egyiket/de nem hiszem, hogy sokat fecsegett volna róla/, a másikat, csak Urahara meg co. /ezek sem említik csak úgy/ a harmadikat talán láthatta Rukia mikor GJ Karakurában harcolt Ichivel. :) Így sincs megmagyarázva a dolog :/

Zen

Quote from: LuckyDingo on 2009-10-23, 21:50:50
Így sincs megmagyarázva a dolog :/
Ja, de így legalább nem csináltok magatokból hülyét. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

NLZ

Yammi secpec alatt kidől, Aizen már közölte, hogy az Espada project megbukott.
[reserved]

chilip


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én


Prof. William


chilip

 :lol: best troll-story in a long time

[spoiler]

ヤミー 2キャプテンの力に感心されていません。

Yammy is not impressed to the power of the two captains.

"誰が私は1つのフォームが言ったの?見よ、私の本当の力を!"

"Who said I only have one form? Behold, my TRUE POWER!"

ヤミー(ウルキオラに似ている)、それは悪魔は、大きな巨人のようなもの
、彼の電話番号の無限大のシンボルに変換される彼の2番目の変換を使用し
て(彼は、実際には新たなゼロ)にして

Yammy uses his second transformation (similar to Ulquiorra); it's a devil-like huge giant, his number transforms into the symbol for infinity (he basically gains another Zero)

"私は無限のエスパーダよ!わたしの力虚ムンドと地獄そのもののすべて
の力を死ぬことを、今だ!"

"I'm the infinity espada! My power is the whole power of Hueco Mundo and Hell itself! Now DIE!"

白夜卍解を使用するようだが、ヤミー簡単に擁護し、巨大な砂の波と彼の攻
撃は(彼の位置虚ムンド自体を制御するためには、白夜のように""
;は、白い背景で)を飲み込んだ場合


Byakuya uses bankai, but Yammy easily defends and attacks him with a huge sand wave (he seems to be able to control Hueco Mundo itself; it looks like Byakuya gets "swallowed" by the white background)

更は、ヤミー心電力、最終的に価値のある相手のための完全な権能およびす
べての制限を公開できると考えている

Kenpachi feels that Yammys spirit power may finally a worthy opponent, therefore releases his full power and removes all restrictions

"見えるように我々の戦いが一緒に、真実ではない最初の... ...それは信じられないほどファン!伴される"

"Looks like this will be our first fight together, huh... THIS IS GOING TO BE INCREDIBLE FUN! BAN-"

しかし、前に更卍解通信ヤミーフェイントや彼がヒット

But before Kenpachi can release Bankai, Yammy beats him and he falls unconcious

いちご再びヤミー章での戦いは彼と言っ終了:"それは真実ではない貢献
することはできません..."

Ichigo returns to fight Yammy, chapter ends with him saying "It can't be helped, huh..."[/spoiler]

Titkos

Á, nem igaz, azt a trollságot én akartam a múltkor beírni, hogy [spoiler]"Semmi baj, Kenpachi Bankaizni fog, és simán leveri Zero Yammit" :lol:[/spoiler]
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


LuckyDingo

Ha ez nem fake, akkor végtelen színvonalromlás esetével állunk szemben  :_piszka:

[spoiler]... de mekkora lol már, hogy BAN.. PAFF Kenpachi gameover XD[/spoiler]

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2009-10-26, 20:25:43
Ha ez nem fake, akkor végtelen színvonalromlás esetével állunk szemben  :_piszka:

FAKEEEEE! :D BA-n még semmi nincs + ez túúúúúl masszív trollkodás. Kubo csak egyszer trollkodik egy chapterben, de akkor jó mélyet és nem többször, masszívan. :3

NLZ

Érezni rajta, hogy fake, de a színvonalat azt sztem jól tippelte. :)
[reserved]

Kassh


LuckyDingo

Nah van már rendes spoiler.. [spoiler]asszem nemsokára jön a várva várt Unohana harc. Jobb is így, hogy őt küldik vissza Karakurába és nem Orihimét. :) Bár nem tom meg tudja e gyógyítani a Hiyori féle sérüléseket.. de lehet hogy BANKAI- Orihime no jutsuja lesz :D [/spoiler]

Member

Szerintem egy ideig még fégyezve lesz Byakuya és Kenpachi, várd ki a végét. ::)

Chronus

[spoiler]Ichigo elmegy Karakurába, Orihimét hátrahagyva[/spoiler]

I Have a Bad Feeling About This.
Nem akarok még egy Rescure Arc-ot.
Kettő egy zsinórban elég volt.

Member

Ha Kubo-nak lenne humora, akkor Ichigo-t elrabolnák és őt kéne kimenteni. :)

Chronus

Quote from: Member on 2009-10-27, 17:46:41
Ha Kubo-nak lenne humora, akkor Ichigo-t elrabolnák és őt kéne kimenteni. :)

Bevallom, azon röhögnék.
(Bár ha belegondolsz, nem mintha most nem jött volna 4 Kapitány megmenteni)

LuckyDingo

Most ha viszi magával a nőt, akkor ugyanúgy megvan annak az esélye, hogy Aizen megint elviszi.. mondván Espadanak lőttek, mégiscsak kellesz.. Orihime O.o

Member

Bevallom, én eredetileg arra gondoltam, hogy a vaizardokat tudja majd irányítani és ők lesznek az új enemy. De ha ők is félresikerültek, mint az espada, akkor fingom sincs, mi jöhet még.

chilip


Junchi

Ehh, ha már bejött Mayuri, akkor jöhettek volna igazán azok az infók, hogy mégis miket talált a Tündérkirálynő laborjában. Okéé, tudom, hogy egyszer majd kiderül, de nagyon nem bánnám, ha nem egy év múlva tudnánk csak meg. :3

Btw [spoiler]plot goes back to FKT? Yeey! Unohanára alap, hogy szükség van, hisz van sérült nem is kevés, Ichigo meg... Hát, lövésem sincs, hogy mit fog majd ott csinálni. Mindenesetre átvezető/felvezető ch-nak tűnik az egész, de azért várom, mi sül ki belőle.[/spoiler]