Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Chronus

Quote from: Junchi on 2009-12-03, 20:25:44Azt az alacsony érdeklődés miatt cancelelték

Ezt nem tudom honnan szedted. Kubo-nak volt mental breakdown-ja. Ő maga cancelelte.

Junchi

Quote from: Chronus on 2009-12-03, 20:45:16
Quote from: Junchi on 2009-12-03, 20:25:44Azt az alacsony érdeklődés miatt cancelelték

Ezt nem tudom honnan szedted. Kubo-nak volt mental breakdown-ja. Ő maga cancelelte.

Igen, hallottam róla, de ettől függetlenül az alacsony olvasottság is döntő tényező volt. Tessék, itt egy ezeréves fórum comment, amit egy interjú alapján írt anon:

[spoiler]"In that interview Kubo-sensei said that he was planning for Zombie Powder to lead into a much more complicated and involved story, just like the first Bleach story arc was a prequel to the Soul Society arc. When he was told that the manga was being cancelled, Kubo simply created an ending for Zombie Powder that threw away all of the cool things that he was intending to do. Later on when writing Bleach he was very careful to keep everything in reserve so that he could tie up the entire first story arc neatly in case that got cancelled also."[/spoiler]

Titkos

Quote from: Dreamcleaver on 2009-12-03, 20:03:21
Őszintén szólva nagyon látszik a cuccon ,hogy már egyedül csak a pénz miatt csinálja Kubo. Ha az nem lenne, már rég félbehagyta volna ezt a mangáját is. Kiégett a csávó.  Sztem kéne neki legalább 1 év szünet, hogy kitalálja mit akar a sztorival, meg előre megdizájnolja az új kakaraktereket/release-ket mert ez így már nagyon gáz.

Végülis már vagy fél éve valami olyasmit nyilatkozott, hogy ő a Bleach vége után valszeg az egész mangázásból kiszállna, és helyette menne divattervezőnek. Szóval nem tudom, hogy mennyi kedve van még ehhez az egészhez, lehet tényleg csak a pénz + a szerkesztői nyomás miatt csinálja.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Prof. William

#5553
Quote from: Titkos on 2009-12-03, 21:28:06
Quote from: Dreamcleaver on 2009-12-03, 20:03:21
Őszintén szólva nagyon látszik a cuccon ,hogy már egyedül csak a pénz miatt csinálja Kubo. Ha az nem lenne, már rég félbehagyta volna ezt a mangáját is. Kiégett a csávó.  Sztem kéne neki legalább 1 év szünet, hogy kitalálja mit akar a sztorival, meg előre megdizájnolja az új kakaraktereket/release-ket mert ez így már nagyon gáz.

Végülis már vagy fél éve valami olyasmit nyilatkozott, hogy ő a Bleach vége után valszeg az egész mangázásból kiszállna, és helyette menne divattervezőnek.

Biztos nagy sikere lessz majd, és minden menő csávó Tousen féle fitymasisakot akar majd.

DE viccet félretéve a Bleachben jó ruhák vannak amíg le nem szakadnak a szereplőkről... De ebből megélni... Bár az hogy " Én rajzoltam a Bleachet " valszeg élete végéig fog neki adni munkát...

Chronus

Én csak azon nevetek, hogy azért figyelembe véve, hogy világszerte elismert mangaka, Bleach mellett Aoi Bungakun dolgozik (nem kis pénzért), Con-okra meg TV műsorokba jár USA-ba és vissza, a mangája anime verziójának a produkciós minősége kb a legnagyobb ami ebben a genre-ban ettől a studiótól valaha is megjelent, és kb kőgazdag, elég nagy pofája van az "utálkozó" tömegnek.

Kb, mintha valami kis utolsó szar lenne, egy épphogy-tolerált mangával ami épphogy nem esik ki a Jump utolsó helye környékén, akit és amit mindenki világszerte utál és megvet.

Különösképpen nem érdekel senki véleménye, de azért néha megmosolyogtatnak egyes kommentek. Egyesek menő álomvilágban élnek.


Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nihilus

Quote from: Chronus on 2009-12-03, 23:53:01
Én csak azon nevetek, hogy azért figyelembe véve, hogy világszerte elismert mangaka, Bleach mellett Aoi Bungakun dolgozik (nem kis pénzért), Con-okra meg TV műsorokba jár USA-ba és vissza, a mangája anime verziójának a produkciós minősége kb a legnagyobb ami ebben a genre-ban ettől a studiótól valaha is megjelent, és kb kőgazdag, elég nagy pofája van az "utálkozó" tömegnek.

Nagy ügy, attól még szar a mangája.  :hehe:

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2009-12-04, 00:01:47
HEY LOOK! I AM TROLLING YOU!

Értjük mi is.
[spoiler]csak sose felejtsd el, hogy a kettő közül melyikért lehet bannot kapni[/spoiler]

Dreamcleaver

#5558
Quote from: Chronus on 2009-12-04, 01:05:06
Quote from: Dreamcleaver on 2009-12-04, 00:01:47
HEY LOOK! I AM TROLLING YOU!

Értjük mi is.
[spoiler]csak sose felejtsd el, hogy a kettő közül melyikért lehet bannot kapni[/spoiler]

Sztem nézd már meg, hogy ki trollkodik. Senki se vitatta, hogy Kubo mit ért el, meg mennyire gazdag. Ettől egyből tilos kritizálni a Bleachet, mert nem jön be? Én (mi) olvasom, ez meg itt egy anime/manga forum ergo ha nem tetszik addig szapulhatom, amíg kedvem tartja, ha meg is indoklom. Ráadásul kijelentetted, hogy "...Különösképpen nem érdekel senki véleménye...", de azért írsz valami fellengzős faszlámaságot, aminek a Kubo ajnározáson, meg a trollkodáson kívül nem sok értelme van.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2009-12-04, 02:41:12

[spoiler]Csodás eszmefuttatás. Akkor most nézz magadra. Ha azt várod, hogy tiszteletben tartsák a véleményed, akkor tedd te is azt a másikkal. Én se tettem semmi többet, mint kifejtettem a véleményem, pont mint te. Az ilyen "Kubo's dick! This is delicious!" kommentekkel az óvodában menőzz, miután módosítottad az életkorodat az adatlapodon 28-ról 6-ra.

Ha a véleményed az, hogy "Senki se vitatta, hogy Kubo mit ért el, meg mennyire gazdag. Ettől egyből tilos kritizálni a Bleachet, mert nem jön be? Én (mi) olvasom, ez meg itt egy anime/manga forum ergo ha nem tetszik addig szapulhatom, amíg kedvem tartja, ha meg is indoklom.", akkor azt reagáld, ne ezt a fingással egyenértékű szemetet.

Ez egy fórum.
chat.hu erre.
/a/ pedig erre található.

Van egy ízléses határ, amit nem szokás átlépni, és habár sokáig tolerálom az efféle kommenteket, mert végtére is "kit érdekel, ez az internet", és amúgy is többnyire csak poén az egész, de az én türelmem is véges. És aztán majd egyszer, a jó távoli jövőben, mikor éppen egy melóból hazaesett, hullafáradt, ideges, és b*szottul intoleráns állapotomban kapsz majd el, és még egy ilyen beszólást meglátok, hosszabb eszmefuttatás kialakítása helyett azzal töltöm majd a drága időmet, hogy az eddigi posztjaidat szedjem össze, amik különösebb "megindokolt véleményt" mellőzve amúgy ha jól emlékszem általában hasonló színvonalú személyes sértésekből szoktak állni, ha éppen egy ilyen témában "beszélgetünk", és egy ízletes csokorba kötve elküldjem őket az illetékeseknek, hogy meglegyen a Divájnu Judzsment. Mert mikor még utoljára néztem, még nem a szar törli ki a WC papírt, és nem nekem kötelességem tolerálnom az ilyet, hanem neked kötelességed kulturált ember módjára kifejezned magad, ugyanúgy ahogy mindenki másnak is itt, kortól, nemtől, és társadalmi hovatartozástól független, velem egyetemben, és az 200%, hogy a stílusom nagyon paprikás, ha épp olyanom van, de ilyenre még én se adom soha a fejem.

Olyan vagy, mint a kalóz One Piece-ben. Kezded elfelejteni, hogy a poszteren az áll, hogy "Dead or Alive" és csak a környezet toleranciája/ignoranciája miatt nem koppintottak még a fejedre azért, hogy az efféle firkantásaid a fórumszabályzat több pontját sértik meg, mint ahány foga van Lovecraft bármelyik random teremtményének.

És eddig a kommentig tartott az én "ignoranciám" erre.

Remélem világos és érthető voltam, mert hajlnali 3 van, és ha holnap (elnézést, ma) arra kelek, hogy egy egyszerű "Jó, bocs, értem." helyett - amit ilyenkor kultúrált emberek közt szokás - még hat oldal született ebből a se beszégetésnek se vitának nem csúfolható szemétből, az élén valamiféle idióta internetes-image visszaállító próbálkozással, tele szarkazmussal és butthurttel, mint ahogy azt az 5 éves gyerekek szokták, akkor insta-reportolom az egész szemétdombot (beszégetést), és majd a vezetés eldönti, hogy mi marad és mi nem.

Elegem van már ezekből a catfightokból.
Soha többet ilyet.
Fáradt vagyok én már ehhez.[/spoiler]

Junchi

Erre csak két dolgot tudok mondani:

1) Ha valakinek nem tetszik, dobja! Ennyi! Nem túl bonyolult tevékenység, még csak tervezgetni/számolgatni sem kell előtte.

2) Évvége; Összesített eladási statisztikák:
1. One Piece (Oda Eiichiro) (14,721,241)
2. Naruto (Kishimoto Masashi) (6,836,494)
3. Bleach (Kubo Tite) (6,471,021)
4. Fullmetal Alchemist (Arakawa Hiromu) (5,810,522)
5. Gintama (Sorachi Hideaki) (4,733,511)
6. Katekyou Hitman REBORN! (Amano Akira) (3,694,323) (BLEHH...)
7. Mei-chan no Shitsuji (Miyagi Riko) (3,076,659)
8. Fairy Tail (Mashima Hiro) (2,886,942)
9. 20th Century Boys (Urasawa Naoki) (2,655,379)
10. Saint Oniisan (Nakamura Hikaru) (2,614,269)

Szal ennyit arról, hogy a Bleach és a Naruto között ég és föld a különbség...

chilip

ejj mi ment itt hajnali 3kor...

ed.:
Quote from: Chronus on 2009-12-04, 04:24:45
[spoiler]
....
Remélem világos és érthető voltam, mert hajnali 3 van, és ha holnap (elnézést, ma) arra kelek, hogy
....[/spoiler]

kérdés: minek vagy fent hajnali 3kor hullafáradtan?

Chronus



blackronin

#5564
Quote from: Junchi on 2009-12-04, 15:06:09
1) Ha valakinek nem tetszik, dobja! Ennyi! Nem túl bonyolult tevékenység, még csak tervezgetni/számolgatni sem kell előtte.
[spoiler]Elnézést, hogy beírok ide, ez nem konkrétan a manga történetéhez kapcsolódik, csak egy vélemény, ha megengeditek.

Csak egyetérteni tudok Junchi mondatával.
Ha nem jön be, akkor ne erőltesd!
Én dobtam, s jól esett. (tényleg nem olvasom már, fogalmam sincs, hogy miért robbant ki a vita, s nem is érdekel)
+
Az ilyen catfight-ot, amit Chronus is említett, pedig már én is eljátszottam (pont vele  ^^" ) és valóban nem lett semmi az egészből, csak egymást köpködtük 2-3 oldalon keresztül.

[off]Viszont amit a saját signature-ben írtam, azt bátran vállalom, mert valóban így gondolom.[/off]

Na, megyek... Elnézést kérek, ha válaszommal esetleg megzavartam eme hely békéjét.
[/spoiler]

Chronus

[spoiler=385]サラーとね。
From BA, by Zangetsu01
Confirmed.

コマちゃん卍解
Komamura goes bankai.
平子卍解
Hirako goes bankai.
とうせん卍解
Tousen goes bankai.
とうせんマスクは口の部分が開く。(笑)
Tousen's mask partially opens at the mouth. (laugh)

始解なのかな?
卍解なのかな?
Was it shikai? Was it Bankai?
よくわかんねっ。
Well, I'm not really sure.
けど平子の
解号『倒れろ 逆撫で』
However, Hirako's release chant is "Collapse, gyakuna/sakana"
(Note: both mean, to rub a cat the wrong way?)

これは始解?卍解?
Was this Shikai? Bankai?
最近始解とか卍解とか言わないから、わかんないね。
Recently, they've neglected to say if it was Bankai or Shikai, so I don't know.

背表紙は いちごの肩
The spine cover is Ichigo's shoulder

パペットマペットて、手にはめる人形みたいだよ。
とうせん。
Like a puppet/muppet, Tousen gets grabbed like a doll.

眼とかはついてないんだけど、口パカパカ開く
His eyes and lower (?) aren't visible, but the mouth cracks open
----
こまちゃん、とうせんと戦うよ。
Komamura and Tousen fight.
とうせんの戦う理由、死神になった理由は
『復讐』だって。
Tousen's reason for fighting, is the same reason why he became a shinigami.
For "revenge".
とうせんマスクは横に口の部分が割れる
Tousen's mask breaks near the side of the mouth.

なんかこんな、呪い人形売ってたな...
It's kinda like those cursed dolls they sell.... [/spoiler]

Junchi

Ehh, szerintem kizárt, hogy [spoiler]Shinjinek ez bankai lenne... Nem is tudom, honnan vette az ötletet a fordító. Eleve volt release command (bankainál "bankai" van) + miért kezdene rögtön azzal, ha még shikait sem láttunk. o_o[/spoiler]

Btw smells like a good chapter.

-ETA-

OFF: Örülök, hogy az Ann Cassandrát nem csak én ismerem. :3

Member

Hogyan tud bármit is tenni az a nagy szamurájdög Tousen aurája ellen?

Junchi

Quote from: Member on 2009-12-09, 13:42:30
Hogyan tud bármit is tenni az a nagy szamurájdög Tousen aurája ellen?

Tousen: "Bankai!"
Komamura: "Barom, az óriásom kint maradt."
Tousen: "O___O"

Chronus

Quote from: Member on 2009-12-09, 13:42:30
Hogyan tud bármit is tenni az a nagy szamurájdög Tousen aurája ellen?

Méretkülönbségek (ugyanazon épület mellett):
[spoiler=Tousen][/spoiler]
[spoiler=Komamura][/spoiler]

Meg Tousen niggaballon-ja a látottak alapján nem anyagtalan. A Zaraki's harc végén szétpukkant mint egy lufi, és ilyen draútkötelekkel van a talajhoz rögzítve. Komamura kb a legjobb ellenfél neki, már csak a bankai mérete miatt is. Rácsap egyet vele és pukkan az egész a francba.

Junchi

Kint a teljes summary a ch-ról, de érdekes módon semmi olyat nem említ, hogy Ichigóék megérkeztek volna... Amúgy a ch nagy része duma lesz, de azért vannak érdekes dolgok is, pölö [spoiler]Shinji zanpájának (egyelőre még meg nem nevezett) képessége, valamint a tény, hogy ha Koma óriása sérül, akkor ő is.[/spoiler]

Chronus

Még ha azok lennének az érdekes dolgok...

[spoiler=OMG]Tousen has a ressurection.[/spoiler]
[spoiler=385, full summary] Originally Posted by Maaru @ FLOL
猶予、無シ...!
Without delay...!!
東仙『...愚かな事だ』
Tousen: ...How foolish.
構える東仙『私のこの力を目にしても 未だ卍解如きで私を倒せると思うか...』
Tousen, taking a stance: With this power I will open your eyes, do you think you can take me down with a Bankai like that...
構える狛村『... 東仙...!!』
Komamura, taking a stance: .... Tousen...!!

嘗て愛した人を抱く腕... 絶望ほど美しく、そして果敢無く...
To be able to hold the hand of the person I once loved.... Beatiful to the point of despair, and yet so fleeting...

bleach 385  Vice It

刀を抜く藍染
Aizen has drawn his sword.
平子『...やっと抜きよったか 随分のんびりさんやなア』
Hirako: ... so you finally draw it, huh. You're really taking it easy on me.
無言の藍染
Aizen remains silent.
平子『...怖いか?』
Hirako: ...Are you afraid?
無言の藍染
Aizen remains silent.
平子『シカトしたかてあかんで なんぼオマエが強い言うたかて 不安があるはずや
百年前に言うたやろ 俺はオマエに心を開かず 情報を与えず 立ち入ろうともせんかった
Ignoring me is hopeless. No matter how strong you say you are, you'd still feel an ounce of fear. You said that a hundred years ago, you bastard. Because I kept my mind closed to what you were. Because I didn't observe you enough. Because I didn't even try understanding you.
せやから オマエは おれの斬魄刀の能力を知らんねん
Farewell, because you didn't even know the ability of my Zanpakutou.
――言うとくで 藍染
-- That's what you said, Aizen.
他人の神経を100%支配する斬魄刀がオマエの鏡花水月だけやとおもったら 大間違いや
That your Zanpakutou, Kyouka Suigetsu can control all 100% of a person's senses, it was quite a big problem for me, actually.
――倒れろ  『逆撫』』
Collapse, "Gyakubu" (reverse strike?)


明王の腕が切られると、狛村の腕も切れる
When the giant's arm is cut, Komamura's arm gets cut as well.
狛村『明王!!!』
Komamura: Myouou!!
裏拳で攻撃止める明王。飛ばされる東仙
Myouou stops an attack with his fist . Tousen gets flung out.
東仙体制立て直し『...ふん
その巨体を傷付ければ お前自身の体にも傷がつく
なんとも不便な卍解だな 狛村
その巨体な破壊力ゆえに... 敵を一撃で倒せぬ事など まして反撃される事など考えたことも
なかっただろう』
Tousen recovers his stance: ... Hmmm. When that large form gets injured, your own self is injured. What a pitiful bankai, Komamura. Because of that zanpakutou's large form... Not only can your opponent easily hit you, you're also unable to even counter-attack.
明王の裏拳にやられて、左腕ぐちゃぐちゃの東仙だが治っていく
While Meiou's fist has received damaged, Tousen's torn up left arm starts to heal.
狛村(...超速再生...!!)
Komamura (... ultra fast regeneration...!!)
狛村『本当に... 死神を捨ててしまったのだな... ...東仙...』
Komamura: It's true.... You really have thrown away the shinigami.... ... Tousen....
東仙『今の状況での その言葉が 負け惜しみに聞こえるぞ 狛村
「堕落」と言ったな  友を騙し 部下をだまし 力を手にする事が堕落だと
ならば訊こう
復讐の為に組織に入った者が 安寧たる暮らしに目的を忘れ 組織に迎合する事は
堕落ではないのか?
見えぬ私の眼にはその事の方が 余程大きな堕落と映る』
Tousen: Even in this state, you say those words, stop making excuses and listen, Komamura. You called this, "corruption". To deceive my friends, to betray my followers, to simply take power into these hands, are these also 'corruption'. The one who joined the shinigami for the sake of revenge, the one who forgot to live for the sake of peace, was the me who flattered the shinigami also 'corrupted'? This was the only way for me whose eyes could not see, to be the reflection of that great depravity.

東仙の仮面の口元が割れ始める
Tousen's mask breaks in the shape of a mouth.
狛村『...東仙... 貴公が... 死神になった目的は...』
Komamura:... Tousen... you... your reason for becoming a shinigami was...
東仙『復讐だ
おまえは今迄一度も疑問に思わなかったのか? 何より大切な友を殺されたものが
殺した的と同じ組織に入る その事を  なぜ疑問に思わない!?』
Tousen: Revenge. Until now, you never thought of asking me that? Why would I, whose friend was killed, enter the same organization as the killer? That kind of thing, why did you not even question?!
狛村『儂は... 正義の為だと...  亡き友の果たせなかった正義への想いを
果たすためだと言う貴公を信じて...』
Komamura: I... For the sake of justice, you said... For the sake of that slain friend, I didn't expect that it was the reason why you belived in Justice, like you said.
東仙、仮面の口元が崩れ始める『その通りだ 正義の為だ』
The mouth part of Tousen's mask starts crumbling: It's exactly as I said, for the sake of justice.
狛村『ならば...』
Komamura: In that case...
東仙『ならば正義とはなんだ!!! 愛する友を殺した者を許すことか!?
それは確かに善だろう!美しい事だ! 目も当てれぬ程になる!!
だが善である事が 即ち正義なのか!?  違う!!!
亡き者の無念も晴らさず安寧のうちに生きながらえる事は  悪だ!!!!』
Tousen: In that case, then what is Justice?!! To forgive the killer of my beloved friend?! Certainly a virtue! Such beautiful words! Would I go so far only for that!! If such a virtue was present, then what is Justice? Wrong!! To wash away my regret over my slain friend and live in peace? It's wrong !!

狛村『―― 解った
どうやら儂は貴公の心を見誤っていたようだ
今のが貴公の本心ならば 儂と貴公は相容れぬさだめ』
Komamura: No matter how I answer you, you won't understand. The true feelings of the present you, no matter what, we will not be able to agree.
東仙『相容れぬならば私を斬るか?それも正義か 笑わせる』
Tousen: Then, because we can't agree, would you kill me? Is that justice, don't make me laugh.
狛村『そうだ正義だ 信念の下に相容れぬならば説得は由無し
儂はソウルソサイティの為に貴公を斬らねばならぬ
斬りたくはない  儂は貴公の本心を聞けて満足した
儂の心は  既に貴公を赦している』
Komamura: Yes, it would be justice. Under that faith, persuading you otherwise would be meaningless. For the sake of Soul Society, I will have to kill you. I don't want to kill you, but I am satisfied that I have heard your true feelings. It is too late for me to ask you for forgiveness.

東仙『既に赦している  だと?
神の様な口を聞くな  狛村
私がいつ赦せなどと言った!! 斬りたくば斬ればいい!!
この私の――
レクレシオンを目にしても  同じ言葉を吐けるならな!!!』
Tousen: Too late for me to forgive, you say? To ask me with that proud mouth of yours, Komamura, would I be able to forgive you, you said!! If you want to kill me, then go ahead and kill me!! This--- my resurreccion will open your eyes, I will make you spit out those very same words!!!

狛村ビックリ顔
Komamura looks surprised.

東仙『"鈴虫百式"「グリジャル・グリージョ」』
Tousen: Suzumushi Tsuishiki, "Guridiaru-gurijuo"
隔つ闇は深く...!!
A different darkness surrounds them...!!!

終わり。サーセイ★[/spoiler]

Junchi

Quote from: Chronus on 2009-12-09, 19:22:10
Még ha azok lennének az érdekes dolgok...

[spoiler=OMG]Tousen has a ressurection.[/spoiler]

o___O Nemrég még '?' volt a resurrección szó után, de úgy tűnik, azóta confirmed lett. Amúgy durva. És legalább most már biztosra tudjuk, hogy [spoiler]eperke ungája is egy ress volt. Kérdés persze, hogy a jelenlegi vaizardok is képesek e erre. (Én spec egy nemet tippelnék, szal azért Ichigo eleve anomália, máshogy lett vaizard, mint a többiek, szal ha Tousen is valami hasononló úton-módon lett az, akkor az már magyaráz kvázi mindent. [/spoiler]

Member

Asszem Komamura ezt bebukta. Mondjuk nem tudom, a ress-e ugyanolyan beat-up dög lesz-e Tousen-nek, mint Ichi-nek, vagy kötődik-e a bankai-jához.

Prof. William

Akkor meg is van Ichi számára az új feladat+táp. Csak meg kell tanulnia kontrollálni a Ressijét kb úgym int anno a maszkot.

Member

És akkor mekkora szörnycsata lesz itt a végére?! :zomg:

Bishop

Ichi fusionálja a bankai-át a ressijável és ez lesz b előle:
[spoiler][/spoiler]

Chronus

Szemfüles fordítók szerint a szó nem Resurrectión, hanem Regressión
レ [ク レ] [シ オ ン]
Re [ku re] [ shi o n ]
re [ gre ] [ sión ]

Úgy tűnik ez lesz a vaizard resu hivatalos neve.

Member

Szóval visszatérnek (menekülnek) egy korábbi fejlődési szakaszba?

Chronus

Quote from: Member on 2009-12-10, 12:41:33
Szóval visszatérnek (menekülnek) egy korábbi fejlődési szakaszba?

Jah.
[spoiler]"Also, regresion would explain why Tousen says Suzumushi Tsuishiki before Grillar Grillo

He's regressing from Shinigami form to Hollow form."[/spoiler]