Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Member

Gondolom azért mondta Aizen a vaizard-okra anno, hogy "fail"-ok, mert ők nem tudják majd a regressziót, úgyhogy ez sztem Ichi és a 3 áruló sajátja.

Junchi

Quote from: Member on 2009-12-10, 16:03:07
Gondolom azért mondta Aizen a vaizard-okra anno, hogy "fail"-ok, mert ők nem tudják majd a regressziót, úgyhogy ez sztem Ichi és a 3 áruló sajátja.

Same here. Legalábbis én is valami ilyesmit tartanék logikusnak...

-ETA-

Nah, a RAW/villámgyors átfutás alapján: Lesz sok-sok Tousen üvöltés, Koma karja marad a helyén és nem vágják le, Tousen ress (mondjuk a nagy fekete pacával a végén egyelőre nem tudok mit kezdeni ^^") és megannyi papolás dzsásztiszról és tárasiról. Érdekes lesz. :3

chilip

Quote from: Junchi on 2009-12-10, 16:46:20
(mondjuk a nagy fekete pacával a végén egyelőre nem tudok mit kezdeni ^^")

CEROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

vagy csak kiborult kubo tintásüvege

vagy mind2 :D

Junchi

Quote from: chilip on 2009-12-10, 16:48:25
Quote from: Junchi on 2009-12-10, 16:46:20
(mondjuk a nagy fekete pacával a végén egyelőre nem tudok mit kezdeni ^^")

CEROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

vagy csak kiborult kubo tintásüvege

vagy mind2 :D

Dunno, engem spec Barragan release-ére emlékeztet, legalábbis így hirtelenjében. :3

Btw múlt heti manga eladások:

1. One Piece volume 56 (1,363,868) (Weekly Shonen Jump)
2. Bleach volume 42 (475,911) (Weekly Shonen Jump)
4. Reborn! volume 27 (253,866) (Weekly Shonen Jump)
5. D.Gray-man volume 19 (244,049) (Jump SQ)
16. Naruto 10th Anniversary Book (53,744) (Weekly Shonen Jump)
26. Naruto volume 48 (27,759/1,066,694) (Weekly Shonen Jump)

Igen, az ott a legújabb kötet. :D (Btw azért szoktam bepakolászni ide ezt a sok infót, hogy a fikázó népségnek legyen mire fújnia... >:3)

Bishop

Quote from: Junchi on 2009-12-10, 16:57:04
1. One Piece volume 56 (1,363,868) (Weekly Shonen Jump)
2. Bleach volume 42 (475,911) (Weekly Shonen Jump)
4. Reborn! volume 27 (253,866) (Weekly Shonen Jump)
5. D.Gray-man volume 19 (244,049) (Jump SQ)
16. Naruto 10th Anniversary Book (53,744) (Weekly Shonen Jump)
26. Naruto volume 48 (27,759/1,066,694) (Weekly Shonen Jump)

Igen, az ott a legújabb kötet. :D (Btw azért szoktam bepakolászni ide ezt a sok infót, hogy a fikázó népségnek legyen mire fújnia... >:3)
Fix'd :lazza:
Nem akartam trollkodni de nem megy  :angyali:

Chronus


chilip

bah, pofázás végig. végén tousen cliffhanger resurection activation. következő részben látjuk majd hogy néz ki.... gondolom az egész chapter el fog menni rá hogy hogy néz ki és megtudjuk milyen táp is tousen.... többiek majd kapnak ott is 1-2 oldalt azért.

Member

Shinji skikai-ja még lehet érdekes, mindcontrol vs. mindcontrol.
Gondolom Tousen arra kell, hogy lássuk, mekkora táppá lehet válni a tökéletes vaizardizálódással, ezt az idiótát (mivel már sem a bankai-ja, sem a regressziója nem lesz titok), szépen levágják, aztán Gin-t és Aizen-t továbbra is tippelhetjük a manga végéig.

chilip

de röhögnék, ha yama papa belépne és oneshotolná tousen-t  :muhahah:

Chronus

Quote from: chilip on 2009-12-10, 21:45:18
de röhögnék, ha yama papa belépne és oneshotolná tousen-t  :muhahah:

Itt lenne az ideje, lévén hogy a war kezdete óta csak szotyizik a sarokban.

Amúgy nézzetek át az anime topicba.

NLZ

Quote from: Junchi on 2009-12-09, 19:40:47
Quote from: Chronus on 2009-12-09, 19:22:10
Még ha azok lennének az érdekes dolgok...

[spoiler=OMG]Tousen has a ressurection.[/spoiler]

o___O Nemrég még '?' volt a resurrección szó után, de úgy tűnik, azóta confirmed lett. Amúgy durva. És legalább most már biztosra tudjuk, hogy [spoiler]eperke ungája is egy ress volt. Kérdés persze, hogy a jelenlegi vaizardok is képesek e erre. (Én spec egy nemet tippelnék, szal azért Ichigo eleve anomália, máshogy lett vaizard, mint a többiek, szal ha Tousen is valami hasononló úton-módon lett az, akkor az már magyaráz kvázi mindent. [/spoiler]
Kizárt, hogy Tósen is hasonlóan vaizardizálódott volna, hisz Ichigo egyszerre lett shinigami és hollow is. Csak előbb tanulta meg a shinigami képességeit használni, mint a hollowot.
[reserved]

Dreamcleaver

Ez a chapter nem volt nagy cucc, de ha a következő jó lesz, akkor megérte mint felvezetés. Tousen-nek valószínűleg lőttek. Teljesen elborult az agya, csak arra jó, hogy valami epic csatában elvérezzen. A kérdés az, hogy vajon magával viszi e Komamura-t is.

Valahogy amúgy sejtettem, hogy Tousen maszkja szét fog nyílni egy szájat formálva. Sztem elég generic kinézete van, de remélem majd a resurrección-nal eltűnik, és helyette előrukkol végre valami cool stuff-fal Kubo.

Amúgy Komamura régi kedvencem, ezért sajnálattal olvastam, hogy Kubo nerfelte a bankai-ját. Ilyen még asszem nem történt a Bleach-ben. Nem sok értelmét látom annak a nagy meláknak, ha átadja a sérüléseit a gazdának. Gyak öngyilkosság használni erőseb ellenfelekkel szemben. Ha valami über erős one-shot-kill képesség lenne, akkor talán, de eddig nem ezt mutatta vele Komamura. Ettől függetlenül kellemesen csalódnék, ha Kubo Komamura-nak is adna valami új tech-et a kövi chapterben, amivel ki tudná egyensúlyozni a bankai-ja gyengeségét.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Dreamcleaver on 2009-12-10, 23:42:11
Valahogy amúgy sejtettem, hogy Tousen maszkja szét fog nyílni egy szájat formálva. Sztem elég generic kinézete van, de remélem majd a resurrección-nal eltűnik, és helyette előrukkol végre valami cool stuff-fal Kubo.
Lehet hogy sokan írtak neki, hogy OMG Tousen is a DIckhead.. XDDD Erre meg úgy gondolta.. nah akkor ne csináljak teljesen hülyét magamból.. legyen valami szája is.. :D

Dreamcleaver

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-10, 23:58:39
Quote from: Dreamcleaver on 2009-12-10, 23:42:11
Valahogy amúgy sejtettem, hogy Tousen maszkja szét fog nyílni egy szájat formálva. Sztem elég generic kinézete van, de remélem majd a resurrección-nal eltűnik, és helyette előrukkol végre valami cool stuff-fal Kubo.
Lehet hogy sokan írtak neki, hogy OMG Tousen is a DIckhead.. XDDD Erre meg úgy gondolta.. nah akkor ne csináljak teljesen hülyét magamból.. legyen valami szája is.. :D

Amikor repedezni kezdett egész izgatott lettem , hogy valami új tech jön (fekete-fehérben még vérnek is tűnhet), de aztán sajna csak egy száj lett belőle. :(

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus

Quote from: Dreamcleaver on 2009-12-10, 23:42:11Valahogy amúgy sejtettem, hogy Tousen maszkja szét fog nyílni egy szájat formálva. Sztem elég generic kinézete van, de remélem majd a resurrección-nal eltűnik, és helyette előrukkol végre valami cool stuff-fal Kubo.

[spoiler][/spoiler]

NLZ

Úgy nézett ki, mintha középen a száj felett még egy szem is nyílni akarna.
[reserved]

Titkos

Quote from: Junchi on 2009-12-10, 16:57:04
Igen, az ott a legújabb kötet. :D (Btw azért szoktam bepakolászni ide ezt a sok infót, hogy a fikázó népségnek legyen mire fújnia... >:3)

Nekem meg jó látni, hogy múlt héten az FMA, most a D.Gray következett, szinte rögtön a Jump "szentháromsága" után. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Chronus

Na ennyit a Regressión-ról.

[spoiler=Quevache, from BA]Like I said, I finally found a raw, so I went to check on the "Resurrección" : "Regresión" thing just in case. It is "Resurrección" after all, as you recently noted. But check it out! Here, "Resurrección" is not spelled with the standard underlying kanji, but the different kanji used in the spelling of "Resurrección Segunda Etapa"!:

normal spelling
帰刃
レスレクシオン
Resurekushion
Resurrección

underlying kanji: "return-blade"

Ulquiorra said
刀剣解放(第二階層)
レスレクシオン(・セグンダ・エターパ)
Resurekushion (Segunda Etāpa)
Resurrección (Segunda Etapa)

underlying kanji: "sword release (second level)"

now Tousen said
刀剣解放
レスレクシオン
Resurekushion
Resurrección

underlying kanji: "sword release"

I don't mean to evoke any conspiracy theories about this here; I just found it interesting.[/spoiler]

Prof. William

Sztem a végén Kubo tintátja ráömlött a lapra és már csak 2 perc volt hátra leadásig. :) És így született meg ez a Resi. :) 

NLZ

[reserved]

Chronus

[spoiler=Jump Schedule]
Jump's Planning for the end of the year, thanks Heiji

12/14 to 12/20 ; spoilers chapter 386
12/21 to 12/27 ; Jump on break
12/28 to 01/03 ; spoilers chapter 387
01/04 to 01/10 ; Jump on Break
01/11 to 01/17 ; spoilers chapter 388[/spoiler]
[spoiler=spoilers from BA]479 :ohana ◆IR7jauNn4E :2009/12/16(水) 18:27:28 ID:e8mbbRyxP
東仙、デュークに変身

明王やられるが、ヒサギが倒す


背表紙はルキア

巻頭ポスター表が、イチゴとアイゼン

裏が、イチゴオンリー

515 :ohana ◆IR7jauNn4E :2009/12/16(水) 18:40:27 ID:e8mbbRyxP
風死ってヒサギだよね?
うん。ヒサギが倒す。

東仙、変身すんだ。
デスノートの、デュークみたいになんの。

547 :ohana ◆IR7jauNn4E :2009/12/16(水) 18:46:11 ID:e8mbbRyxP

デュークww

リュークだねwww

ごめんね。文字打ってて笑った。

560 :ohana ◆IR7jauNn4E :2009/12/16(水) 18:49:24 ID:e8mbbRyxP
>>550

たぶん映画のことだ

2010年 冬公開

詳しいことは次号を待て。だってさ

573 :ohana ◆IR7jauNn4E :2009/12/16(水) 18:53:38 ID:e8mbbRyxP

風死が飛んでじゃないんだ。

ヒサギが、リューク東仙の上に乗り

背後から脳天を刺す。


絵は凄くかっこいいよ。
影(真っ黒)描写なんだけど

594 :ohana ◆IR7jauNn4E :2009/12/16(水) 18:59:35 ID:e8mbbRyxP
いや、多分リューク東仙やられたよ。
刺されて、東仙の回想はいる。

殺された友の顔思い浮かべたり~~[/spoiler]

[spoiler]Tousen's transformation looks like Ryuuk from Death note.
Tengen Myoou and Hisagi get wtfpwned

Theres some godies featured in Jump this week.
Rukia on the book spine.
First page features Ichigo and Aizen.
Back page has Rukia on it.

There is talk about a movie coming out next winter, details in the next issue.[/spoiler]

LuckyDingo


Chronus

uuuuuh....

[spoiler]絵は凄くかっこいいよ。
影(真っ黒)描写なんだけど

594 :ohana ◆IR7jauNn4E :2009/12/16(水) 18:59:35 ID:e8mbbRyxP
いや、多分リューク東仙やられたよ。
刺されて、東仙の回想はいる。

殺された友の顔思い浮かべたり~~

Hisagi defeats Tousen
Hisagi gets on the back of Ryuuk-Tousen and uses Kazeshini to stabs his head from behind
There is a flashback of Tousen's friend [/spoiler]

WAT? :zomg:


chilip

ha ez igaz tousen gyorsabban leszerepelt mint egy top espada :D de sztem is fake

Chronus

Quote from: Member on 2009-12-16, 12:17:07Must be fake. :he:
Quote from: chilip on 2009-12-16, 12:17:53de sztem is fake

Ennél jobban még én se akartam fake spoilert.

De: http://bleachasylum.com/showthread.php?t=13516  :zomg:

Korrekció: nem lefejezi, hanem fejbeszúrja hátulról. A la Rukia - Aaroniero esete.

Member

Még egy bankai-t sem vet be és bedöglik? Kubo ezzel nagyobb baromságot követne el, mint Yammi esetében. Vagy ha tényleg csak a trollkodásból akar élni, akkor megértem a lépést.

Junchi

Az a vicces ebben az egészben, hogy eddig azért viszonylag korrektül/szépen voltak felépítve ebben a mangában az erőszintek, szal "Shikai!Shunsui megöli Starkot" baromságig imo semmi ilyen jellegű problémája nem volt ennek a cuccnak, most meg... Hisagi legyűri Tousent (surprise attack ide vagy oda)? Hisagi legyűr egy kapitányt? Hisagi legyűr egy kapitányt akinek hollow povái is vannak? WTF? Most akkor hogy is van ez? Allon simán lepöckölte, de Tousen már sima ügy, hát persze...

Amúgy Tousen most ezzel ki is nyuvadt?

Chronus

[spoiler=386: Teh Bestial]リュークになる東仙(蠅男みたい)
Tousen turns into Ryuk (Or something like a Fly person)

眼を開く東仙『...視える...  視えるぞ...!
視えるぞ狛村...!!!!
フ...  ははははははははははは 視える視える視える視えるぞ!!!!
これが空か!! これが血か!! これが世界か!!
ーーーーそれがお前か 狛村    思っていたより 醜いな』
Tousen with his eyes open: .... I can see... I can see....! I can see, Komamura...!!!! Fu... HAHAHHAHAHAAHAHAH I can see, I can see, I can see, I can see!!!! Is that the sky?! Is this blood?!! Is this the world?! ---- Is that you, Komamura? Just like I thought, you're quite ugly.

切り裂くは...!?
And what is torn to pieces...!?
bleach 386  TEH BESTIAL

回想
Flashback
死んだ友の墓の前で
In front of his dead friend's grave,
東仙『正義の為だ  彼女はこの世界を愛していた だから世界の為に正義を貫く為に死神となっ た
私は彼女の貫かんとした正義を消したくはなかった 私自身の生を賭けて受け継ごうと決めた
だから私は死神になったのだ』
Tousen: For the sake of justice, she loved this world, and thus for the sake of this world and for upholding justice she became a shinigami. I, for that justice that she wanted to uphold, have disappeared. I, who had bet my own life to follow her, have decided. That is why I became a shinigami.

攻撃避わす狛村
Komamura parrying attacks
狛村(東仙ーーー 儂はあの時 貴公の言葉に小さな嘘を感じていた
貴公は"彼女の愛する世界"と何度も言ったが "自分の愛する世界"とは 一度も言わなかった
儂は理解した  ああ この男は本当に世界が憎いのだ と
充分に理解できた いやうしろそれで良かったと感じた  愛する者を奪われば誰しもがそうなる 筈なのだ
貴公が それでも世界を愛せるなどと 聖者の様な事を口走る男でなくて良かったと思った
だから儂は  貴公と本当の友になろうと決めたのだ
貴公に悲しみあれば受け取ろう  儂に喜びあれば分け与えよう 道誤れば叱ろう
過ちあれば許そう  立つ瀬名時には儂が拠り所となろう
世界を愛せなくなったこの男が  再び世界を愛せるように)
Komamura: Tousen--- At that time, I felt that your words carried a faint lie. No matter how many times you said, "the world that she loves," never did you say, "the world that I love".

I understood then, "ah, how cruel has the world been to this man?" and I thought that knowledge was enough. That you didn't dwell on the past, I thought it was fine, not even on the one who took away your beloved friend.

"And perhaps he can learn to love the world, if such a man could blurt out those saintly words, then it should be alright, " I thought. That is why I decided then, to become a true friend to you. I will accept your sorrows, I will share happiness with you, if you strayed from the path, I will scold you, if you sinned, I will forgive you and if you were in trouble, I will support you. So that this man who could not love the world, will once again learn to love it.

明王、東仙を斬る~~が
東仙、超音波?使って『"九相輪殺"(ロス スウェベ アスペクトス)』
Myouou tried beheading Tousen, - but Tousen using ultrasonic waves(?), uses, "Los Suebe Aspectos (9 rings of death)"
明王の、腹へこむ
明王倒れる。狛村の倒れる『...東仙...』
This hits Myouou in the stomach, and he collapses. Komamura collapes: ...Tousen...

胸にホロウの穴が開いてる東仙
A hollow hole opens in Tousen's chest.
倒れてる狛村を見下ろす
He looks down at the fallen Komamura.

東仙『...終わりにしようか  狛村
正義とは 言葉で語れぬものなのだ』
Tousen: ... Should we end this, Komamura, with words about justice.

狛村(済まぬ 鉄左衛門  済まぬ 檜佐木  ...済まぬ 東仙
やはり儂にーーーーーーーーー  貴公は斬れぬ)
Komamura (It's not over yet, Tetsuzaemon, it's not over, Hisagi. ..... It's not over, Tousen, I will definitely----- I will kill you.)


東仙の頭に刀が刺さる
Tousen's head is stabbed.
檜佐木『...やはり あなたはもう東仙隊長じゃない... 眼が見えない時のあなたなら...
この程度の一撃はかわしていた』
Hisagi: .... like I thought, you're no longer Tousen-taichou... that you who could not see... would not fall to a strike of this degree.

目を閉じて 檜佐木『刈れ  「風死」』
Hisagi, with his eyes closing: Reap, Kazeshini

東仙口から血吐く
Tousen bleeds from the mouth.

死んだ友が出てくる
His dead friend appears.

東仙(これは誰だ  おかしいな
こんな筈ではなかったのに   これは誰だ  見えない
何も見えないんだ     何も)
Tousen: Who is this? How strange, I was sure you were gone. Who is this? I can't see. I can't see anything.


終わり★サーセイ
The end. [/spoiler]

10/10