Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Ha emlékezetem nem csal Grimm-et Ichi-vel együtt gyógyította fel Orihime. Lehet azóta Kempa megette reggelire?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Chronus


Member

Bleachben nincs olyan, hogy halálos, ha van az oldaladon egy restorer. ::)

NLZ

De már volt Grimmjow flashback, szal meghalhat.
[reserved]

Chronus

Quote from: NLZ on 2009-12-21, 01:44:55
De már volt Grimmjow flashback, szal meghalhat.

Neliel flashback is volt. Amúgy meg Expy = Immortality.
Grimm, Soifon, Aizen kizárólagos alapon halhatatlanok.

Junchi

Quote from: Chronus on 2009-12-21, 15:28:55
Grimm, Soifon, Aizen kizárólagos alapon halhatatlanok.

Soifon/Grimmjow alapság, de Aizennél kire gondolsz? ^^ C.T. Smith mondjuk viszonylag jól rokonítható vele, de itt talán nem olyan erős a karakter design hasonlóság, mint a másik két karinál. + Aizen a főgonosz, szal ő talán mégsem olyan immortal.

Member

A Zombie Powderre vagy mire asszociáltok most? vagy csak nagyon eltévedtem. :haha:

LuckyDingo

Quote from: Member on 2009-12-21, 16:48:33
A Zombie Powderre vagy mire asszociáltok most? vagy csak nagyon eltévedtem. :haha:
Arra, szóval még nem tévedtél el.. teljesen :)

Chronus

Quote from: Junchi on 2009-12-21, 16:12:38
de Aizennél kire gondolsz?

[spoiler]obvious Kira+Aizen is obvious
[/spoiler]

chilip





Chronus


Junchi

Quote from: Chronus on 2009-12-24, 14:15:40
Quote from: SaiyaGin on 2009-12-24, 14:07:38
:merci:

Boldog Karácsonyt!

Köszönjük szépen. :) Már így raw alapján felejteti velem a múlt heti borzalmakat, szal [spoiler]Aizent megvágják? OMG!! o.O Btw Tousennek tényleg annyi. (Mondjuk azt nem értettem, hogy mibe is halt pontosan bele, de mindegy...)[/spoiler]

LuckyDingo

Hmm.. érdekes.Az az utolsó kép egész jó lett [spoiler]Aizennel meg Ichivel.. lehet értelmesebb lett volna azt színesben megcsinálni bogárpofa helyett...[/spoiler]
Egyébként ha jól látom:
[spoiler]-Shinjit Szivatja Aizen ezerrel és nem sikerült megvágnia.
-Tousenbe valami önmegsemmisítőt tehetett Aizenkun.. vagy valami skillt nyomott rá, amitől felrobbant és egy nagy adag vér lett belőle :D
-Ichigo megérkezett... but where is Unohana? :S[/spoiler]

Junchi

Basszus, lehet, hogy most az lesz, hogy [spoiler=#1]valamilyen úton-módon sikerül feléleszteni/megmenteni Tousent és beáll a jó oldalra hálából. o__O[/spoiler]

Btw annak ellenére, hogy [spoiler=#2]Tousen sehogy sem tudott érdekelni azért elég csúnyán elbánt vele Kubo (már ha meghalt). Sokat eleve nem szerepelt, rilíz+maszk+minden szinte egy ch alatt és rá a kövben meghal, ráadásul szétplaccsan. Komolyan, szinte együtt érzek a Tousen fanokkal.[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Junchi
Btw annak ellenére, hogy [spoiler=#2]Tousen sehogy sem tudott érdekelni azért elég csúnyán elbánt vele Kubo (már ha meghalt). Sokat eleve nem szerepelt, rilíz+maszk+minden szinte egy ch alatt és rá a kövben meghal, ráadásul szétplaccsan. Komolyan, szinte együtt érzek a Tousen fanokkal.[/spoiler]

Én nem érzek együtt velük.. végre megkaptam, amire vártam már jó ideje XD Legalább ezt :D

Junchi

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-24, 14:36:57
Quote from: Junchi
Btw annak ellenére, hogy [spoiler=#2]Tousen sehogy sem tudott érdekelni azért elég csúnyán elbánt vele Kubo (már ha meghalt). Sokat eleve nem szerepelt, rilíz+maszk+minden szinte egy ch alatt és rá a kövben meghal, ráadásul szétplaccsan. Komolyan, szinte együtt érzek a Tousen fanokkal.[/spoiler]

Én nem érzek együtt velük.. végre megkaptam, amire vártam már jó ideje XD Legalább ezt :D

You are so cold-hearted. Even in christmas. :D

Bishop

Én már az előző chapterbe eltemettem, ez a felrobbantás meg halálom elött még megbánom bűneimet már csak egy csavar a tőrön, ennyi Kubo elintézte az egyik kedvenc villainemet, Most már csak remélem hogy Gin is hasonló képen értelmetlen halált hal hogy kerek legyen a kör :__devil: És marad Aizen akit szint úgy utálok, nem is tudom marad/t e egyáltalán még értelmes gonosz karakter. Most Kubo vagy asspullol valakit vagy gyorsan vége a manganak, de ha Aizent tovább erölteti még pár arcon át anélkül hogy bárki is meg tudná szivatni rendesen, na akkor tuti minden remény elszállt hogy ebből még kihozható lesz valami is.

Member

Gin megen perecet vesz a helyi péknél, vagy nemtom. Azon kívül, hogy Hiyori-t kettévágta, nem sokra tellett neki. Senkinek sincs kedve kiállni ellene? :confused:

Chronus

Quote from: Bishop on 2009-12-24, 15:05:21
Most Kubo vagy asspullol valakit vagy gyorsan vége a manganak.

+2 évad megerősítve. Kubo interjú. Még azt is mondta, hogy a mostani Arrancar arc 2010 Júniusban ér véget. Kismilliószor elmondtuk. Kismilliomodjára se ragadt meg. What do I expect. :P

Quote from: Junchi on 2009-12-24, 14:33:48
Basszus, lehet, hogy most az lesz, hogy [spoiler=#1]valamilyen úton-módon sikerül feléleszteni/megmenteni Tousent és beáll a jó oldalra hálából. o__O[/spoiler]

Nagyon remélem, hogy nem....

Bishop

Az hogy Ishin arc meg flashbackel azzal nem visz előre semmit, csak húzza az egészet mint a rétes tészta, de Aizen továbbra is csak van, mindenkit wtf pwnol aztán nem történik semmi, és mi van Aizenen túl? semmi, még a pokollal tudna esetleg variálni, de más külömben nem sok potenciális gonosz van a sztoriba. Persze mint mondtam előhúzhat valakit csak úgy de amugy semmi sincs már. Aizen már nagyon unalmas, és így hogy espadak sincsenek már, maradt ő meg Gin, és ennyi.

balu01

Quote from: Bishop on 2009-12-24, 15:31:40
Aizen már nagyon unalmas, és így hogy espadak sincsenek már, maradt ő meg Gin, és ennyi.
Még Wonderweiss ott van :D
Amúgy ahogy látom[spoiler]sikerült feltölteni Ichigo reiatsuját, kiváncsi vagyok mire fog menni teljes erővel.[/spoiler]

LuckyDingo

#5694
Quote from: balu01 on 2009-12-24, 15:38:27
Quote from: Bishop on 2009-12-24, 15:31:40
Aizen már nagyon unalmas, és így hogy espadak sincsenek már, maradt ő meg Gin, és ennyi.
Még Wonderweiss ott van :D
Amúgy ahogy látom[spoiler]sikerült feltölteni Ichigo reiatsuját, kiváncsi vagyok mire fog menni teljes erővel.[/spoiler]
Elkezd badasskedni, aztán pawnolják simán és letargikus állapotba esik, amíg valaki ki nem húzza onnan XD Szerintem :P

Vájatok már.. Shinji akkor most tényleg megvágta Aizent? :O Dekemény XD

Chronus

Quote from: LuckyDingo on 2009-12-24, 15:46:17
Vájatok már.. Shinji akkor most tényleg megvágta Aizent? :O Dekemény XD

Spoilerekből azt olvastam, hogy a kardja elvileg azt tudja, hogy mindent fordítva mutat amit Shinji csinál. Elülről támad igazából hátul van, fejjel lefele látszik, etc. Mirror/illusion type.

Quote from: Bishop on 2009-12-24, 15:31:40
mindenkit wtf pwnol aztán nem történik semmi, és mi van Aizenen túl?

Jajj ne nyavalyogj már... Kezd egy kicsit unalmas lenni ez is. :P Nem "nem történik semmi", csak szarsz mindenre. Semmi se jó. Ha még jobb ötleted sincs, hogy hogy lehetne feldobni, tényleg csak a végét várod, akkor már tényleg semmi értelme annak, hogy olvasd. Véleményed persze lehet és van is, de ez meg olyan mint kijönni a WC-ből és közölni mindenkivel, hogy "a szar bönös", Igen Sherlock az, köszönjök a konstatációt, maguntól nem vettük észre. Ez az a típusú negatív vélemény az ami már tényleg semmi lényegi tartalmat nem hordoz magában.

Nem basztatni akarlak, de erre már tényleg semmi értelmeset nem lehet reagálni. :P Doh.

Bishop

Én nekem lennének ötleteim, és vannak is, más kérdés hogy lehet csak én lennék rá vevő. És mivel nem én vagyok kubo hiába mondom mivel lehetne jobb, nem fog az telepatikusan hirtelen kubo fejébe megjelenni.

Chronus

Quote from: Bishop on 2009-12-24, 16:24:27
Én nekem lennének ötleteim, és vannak is, más kérdés hogy lehet csak én lennék rá vevő. És mivel nem én vagyok kubo hiába mondom mivel lehetne jobb, nem fog az telepatikusan hirtelen kubo fejébe megjelenni.

Ettől függetlenül ez itt egy fórum ami elméletileg az eszmecsere helye, más szóval ha vannak eszméid akkor szerintem mindenki melegen fogadja. Legalábbis melegebben, mint az egyszerű heti fröccsenést.

Új perspektívákat megismerni mindig öröm.

A végén még írunk neki egy levelet. A múltkor is mondta, hogy kapott egy levelet egy oroszt fantól, Ulq halálával kapcsolatban, ami nagyon meghatotta. Erre fel nyilatkozta azt, hogy "még nem biztos, hogy halott".

Member

Alkosd meg a saját mangádat akkor, Bishop. ::)
(anno akartad is)
BA-n jó volt a felvetés, hogy miért Aizen csatáját nézhetjük éppen.
1. Sztem Kubo-nak ehhez van kedve, WW és Yami nem foglalkoztatja annyira.
2. Nem győzik le Aizent. Szerintem Shinji csúnyán le lesz pwnolva. Ha nem nyitod ki a szemed (aka régen Tousen), ez az illúzió-zanpakto sem ér sz*rt sem. A Bleachben a vakok a legerősebbek. :D

Titkos

Quote from: Bishop on 2009-12-24, 15:31:40
Az hogy Ishin arc meg flashbackel azzal nem visz előre semmit, csak húzza az egészet mint a rétes tészta, de Aizen továbbra is csak van, mindenkit wtf pwnol aztán nem történik semmi, és mi van Aizenen túl? semmi, még a pokollal tudna esetleg variálni, de más külömben nem sok potenciális gonosz van a sztoriba. Persze mint mondtam előhúzhat valakit csak úgy de amugy semmi sincs már. Aizen már nagyon unalmas, és így hogy espadak sincsenek már, maradt ő meg Gin, és ennyi.

Szerintem speciel végig Aizen lesz, csak a helyszín fog változni. Fake Karakura végén szépen elmenekül (majd meglátjuk, hogy Ginnel, vagy nélküle), aztán Isshin arc (erről kiderült amúgy, hogy flashback lesz, mint mondjuk a Pendulum, vagy Isshin a jelenbeli eseményekbe fog bekapcsolódni?), és esetleg utána a Pokolban lesz a végső harc, vagy valami hasonló. De Aizen után szerintem sem lesz már semmilyen végső boss, esetleg majd az utolsó pár chapterben kitalál Kubo valami olyasmit, hogy Aizen fúzionálni akar a Pokol urával, vagy tudomisén, ezért Aizen után még az "ördögöt" is le kell vernie Ichiéknek, és akkor tényleg nem marad ellenfél.

Persze majd meglátjuk, de pl. IY-ben, meg Berserkben is tök jól elvannak azzal, hogy ugyanazt a főgonoszt kergetik erdőn-mezőn-hegyen át, ő meg néha eléjük lök 8-10 táposabb gonoszt, aztán ha őket ledarálták, ő is előtolja a képét, elmond pár mondatot, kicsit talán kardoznak is, aztán megint elhúz valahová.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait."