Bleach Manga (anime-nézőkre veszélyes spoilerekkel;) )

Started by Yakumo, 2006-07-31, 16:49:43

Previous topic - Next topic

Member

Nem gondoltam volna, hogy a manga ilyen tekintélyes hányadát teszi majd ki az "engem nem lehet legyőzni". Főleg, mert olyan "ezt most találtam ki" ez az egész WW random bevágódik dolog.

Quote from: Swarczi on 2010-02-25, 13:56:11
kb most jön majd az a rész hogy a manga visszatér a 0-ás espada elleni harcra, hogy kubo átgondolja, mit is csinált idáig.
Vagy random megnyílik a garganta és jön Byaku, Kenpachi és Mayuri. Nem tudjuk meg, hogy mi lett Yammival és azt sem, hogy a többiek élnek-e vagy halnak. :)

Titkos

Néhány dolog:

1. Wonderboy release tényleg jó gagyin néz ki, nekem is rögtön Tousen legye ugrott be, viszont az igaz, hogy ehhez a retardálthoz legalább illik. XD

2. Yama még mindig nem semmi, először "Húzz el innen Ichigo!", majd "Mind felkészültek a halálra!" (Röhögtem volna, ha pl. Omeada lentről felordítja, hogy "ÉN NEM!" olyan Monthy Python-os stílusban. :D) Bár ha rendes akarok lenni, akkor az első mondat azt is jelentheti, hogy "Ha én felsülnék, talán te még mindig megölheted, szóval most még ne halj meg!", bár én ennél arrogánsabbnak képzelem az öreget. Amúgy Junchi, az a vigyor sem volt semmi, de én itt röhögtem szét az agyam: http://mangastream.com/read/bleach/393-59/8  :lol:

3. Igazából tényleg kíváncsi vagyok, hogy ha még Yamát is pwnolná, akkor mi jönne. OK, hogy előugorhatnak pl. Byaék, de jelenlegi állás szerint max Uraharáról tudnám elképzelni, hogy valami titkos tápképességgel még akár Yamánál is erősebb lehet. (Bár ha minden igaz, ide nem erő kell, Aizen is azt mondta, hogy Yama a képessége miatt szív, viszont akkor meg elvárom, hogy ha már ennyire just as planned, akkor az a minimum, hogy az anno "koncepciós perbe" kevert Urahara ellen is készült valamivel.)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


NLZ

Royal Guards? Urahara? Mayuri talált cucca? Unohana is él még, elvileg ő is egy imbaállat, csak nem szeret harcolni.
[reserved]

Titkos

Unohana akármilyen táp, nem kéne erősebbnek lennie Yamánál, akkor már max azt tudom elképzelni, hogy ő kiiktatja Wondert, miközben Yama folytatja a Hellfire akciót. (Tényleg, Uno hol a francban van? Nem figyeltem, de nem átjött a kapun Ichivel együtt? Ehhez képest Aizen: "Yama, már csak te vagy az egyetlen harcképes kapitány.") Uraharát én is írtam. A Royal Guardok kik? (azokról lemaradtam, vagy nem olvastam azokat a részeket) Mayuri ha elég gyors, van annyira profi hogy máris rájött, és ha már Yammit is leverték offscreen, akkor ja. :D
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Member

Emlékeim szerint anno Urahara mondta, hogy a bankai-ja nem harcra való. Gondolom, Unohaná-é sem.
A Royal Guard-ok védik a King-et.

chilip

Quote from: Member on 2010-02-25, 20:16:13
Emlékeim szerint anno Urahara mondta, hogy a bankai-ja nem harcra való. Gondolom, Unohaná-é sem.
A Royal Guard-ok védik a King-et.

Urahara azt mondta hogy a bankai-ja nem edzésre való (Renjinek mondta mikor az megkérdezte miért ő edzi a kokszosz mekszikóit :D )

NLZ

Royal Guard az a Division Zero, eddig nem sokat tudni róluk, csak hogy a kapitányok közül léptetnek elő oda embereket. Meg hogy A Király birtoka őrzői, vagy mi.
Unohanáról anno volt ilyen hivatalos információs könyvecskében, hogy minden képessége 10/10es. Meg ugye simán lehet a bankaija olyan, hogy mindenkit feléleszt/feltápol maga körül. Vagy hogy létrehoz egy olyan teret, amiben az történik, amit ő akar, mint Kekkaishiban. :D
[reserved]

SaiyaGin

Quote from: NLZ on 2010-02-25, 20:52:12
Vagy hogy létrehoz egy olyan teret, amiben az történik, amit ő akar, mint Kekkaishiban. :D

Az nem Aizen bankai-ja lesz? :D
Ja persze, nem, mert ott mindenhol az történne, amit ő akar, nem csak egy téren belül.

Member

Igazi rémálom belegondolni, hogy a bankai-ja mellett valszeg resuje is lesz.

NLZ

Lehet Aizennek is fos a bankaija, mint egy Aknavető. :D
[reserved]

Chronus

Ezt már mondtam párszor, de szerintem a bankaija actual Mind Control lesz. Amolyan Puppet Master. Ha belegondolunk az illúziónál már csak az lehet imbább.

chilip

vagy egy kapu ami megidézi a pedobear-t.... whoa.... még illene is az arcához, a sok rapeface :D

Chronus

Quote from: chilip on 2010-02-25, 22:12:19
vagy egy kapu ami megidézi a pedobear-t.... whoa.... még illene is az arcához, a sok rapeface :D

[spoiler][/spoiler]

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2010-02-25, 22:12:19
vagy egy kapu ami megidézi a pedobear-t.... whoa.... még illene is az arcához, a sok rapeface :D

Nem, Aizen a resuval maga válik pedobearré. Mit gondolsz, miért szórakozik annyit Hinamorival?

Member

Valójában Aizen erejének egy részét seal-elték Hinamori-ba, hogy ne legyen erősebb Yamánál. Ha Hinamori meghal, az erő visszaszáll Aizenbe.

chilip

aizen bankai: ground zero of limitless zeritth, egy hatalmas meteort idéz ami elpusztít mindent és aztán a meteor becsapódás után meghasad majd dinoszauruszok (fél hollow fél shinigami) jönnek ki belőle hogy vadásszanak aizen ellenségeire, a dínók resuja meg emberi alakot ad nekik a legújjabb divat szerinti ruhával...  :blabla:

Prof. William

Most nem azért de egy olyan vezető aki sz*rik a kapitányaira és rezzenés nélkül nézi végig a pwnolásukat hogy aztán az űber taktikája az legyen hogy HÁHÁH ÉS MOST MAGAMMAL EGYÜTT TÉGED IS MEGÖLLEK! - az sztem eléggé a gáz kategória.

Ettől eltekintve jó fejezet volt de hogy ez legyen minden a 400 chaptere semmit se csináló Yama nyújtani tud...

LuckyDingo


Member

Quote from: Prof. William on 2010-02-26, 00:52:20
Most nem azért de egy olyan vezető aki sz*rik a kapitányaira és rezzenés nélkül nézi végig a pwnolásukat hogy aztán az űber taktikája az legyen hogy HÁHÁH ÉS MOST MAGAMMAL EGYÜTT TÉGED IS MEGÖLLEK! - az sztem eléggé a gáz kategória.
Nem olvastam a narutót, de ez nem olyan pont, mint az öngyilkos tech-hes hokage? Már az sem lepne meg, ha Yama murdálna be, mint az első halott a jófiúk oldalán.

Zen

Quote from: Member on 2010-02-26, 12:34:33
Quote from: Prof. William on 2010-02-26, 00:52:20
Most nem azért de egy olyan vezető aki sz*rik a kapitányaira és rezzenés nélkül nézi végig a pwnolásukat hogy aztán az űber taktikája az legyen hogy HÁHÁH ÉS MOST MAGAMMAL EGYÜTT TÉGED IS MEGÖLLEK! - az sztem eléggé a gáz kategória.
Nem olvastam a narutót, de ez nem olyan pont, mint az öngyilkos tech-hes hokage? Már az sem lepne meg, ha Yama murdálna be, mint az első halott a jófiúk oldalán.
Emlékeim szerint ő végig Oro-t fogta amíg a többi ninja a talpnyalókkal törődött.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Chronus

Quote from: Zen on 2010-02-26, 12:39:53
Emlékeim szerint ő végig Oro-t fogta amíg a többi ninja a talpnyalókkal törődött.

Nem vagyok egy nagy Naruto enciklopédia, de erre még én is emlékszem. És ha jól rémlik elvitte a halálba magával Oro kezeit is. Szóval azért a hatékonysági faktor nem ugyanaz.

Ahogy Aizen is mondta, Yamma elbaszta. Túl sokáig húzta az időt.

Junchi

Nekem egyedül ez a "Wandergyökér arra lett kitalálva, hogy elszívja Ryuujin Jakka erejét" szöveg böki a csőrömet. Szal nem to'om, de ez így baromi random. Annak idején akkor mi a fenének küldték le őt is a Földre? Számoltak azzal, hogy Yama is ott lesz? Szal van egy olyan érzésem, hogy Kubo nem tudott mit kezdeni vele, ezért kitalálta ezt az anti-Yama arrancar dolgot. Pedig ez pont, hogy nem volt eddig jellemző rá...

Btw még mindig nagy esélyt látok abban, hogy Yama nem fogja ezt az arc-ot túlélni. Túl jó plot twist lehetőség a kivonása + lenne halál a jó oldalról is, és a sok "nem hal meg senki a Blícsben, aki gud gáj" seggarc pofáját is belehetne tömni végre...

Titkos

Quote from: Prof. William on 2010-02-26, 00:52:20
Most nem azért de egy olyan vezető aki sz*rik a kapitányaira és rezzenés nélkül nézi végig a pwnolásukat hogy aztán az űber taktikája az legyen hogy HÁHÁH ÉS MOST MAGAMMAL EGYÜTT TÉGED IS MEGÖLLEK! - az sztem eléggé a gáz kategória.

Ettől eltekintve jó fejezet volt de hogy ez legyen minden a 400 chaptere semmit se csináló Yama nyújtani tud...

+1 :)

Quote from: LuckyDingo on 2010-02-26, 09:29:16
:angyali:
http://img109.imageshack.us/img109/3411/65061409.jpg
[spoiler]Jó ok.. gyenge.. de azért nem gáz :P[/spoiler]

Erre a képre nem nagyon lehet jó paródiát írni, lévén eredetiben is megalol volt. XD

Quote from: Member on 2010-02-26, 12:34:33
Nem olvastam a narutót, de ez nem olyan pont, mint az öngyilkos tech-hes hokage? Már az sem lepne meg, ha Yama murdálna be, mint az első halott a jófiúk oldalán.

Hasonló, de ott csak ők maguk voltak ketten egy barrieren belül, akármit csináltak, csak a saját bőrüket vitték a vásárra. A Hokage nem kezdett el arról dumálni, hogy ő most fél Konohát megöli, ha elsüti a technikát, de semmi baj, mert "felkészültek a halálra". Meg ő az öngyilkos techet már csak a legvégén nyomta be, amikor látta, hogy másként nem győzhet, nem azzal indított. Yamától ez most azért volt gáz, mert egy kétséges techre akarja feltenni az egész győzelmüket, meg a kapitányok halálát. (Vagy ő ezek után 100%-ra azt hitte, hogy ezzel tutira megölheti Aizent?) És ja, Aizennek igaza volt vele kapcsolatban. :)

Quote from: Junchi on 2010-02-26, 12:59:03
Btw még mindig nagy esélyt látok abban, hogy Yama nem fogja ezt az arc-ot túlélni. Túl jó plot twist lehetőség a kivonása + lenne halál a jó oldalról is, és a sok "nem hal meg senki a Blícsben, aki gud gáj" seggarc pofáját is belehetne tömni végre...

Igazából ha nem lenne ott a többi kapitány + Wondergyökér nem semlegesítette volna a támadást, most fix egyesre mondanám, hogy elsüti, és Aizen túléli, ő meg sz*rráég. XD (Aminek megjegyzem örülnék. XD) De így most már nem tudom mi lesz, meg az is igaz, hogy ha mondjuk Yamát Wonder vagy Aizen öli meg, akkor odalesz pár kapitány harci kedve.
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Member

Számomra sokkal valószínűbb, hogy egy vörös szemű rage-elő Hitsugaya megjelenik hollow maszkkal, "AIIIIIIIZEEEEEEN!!! YOOOOOOOOOOOOU BAAAAAASTAAAAARD!!!"-ot üvöltve. :haha:

Személy szerint jobban örültem volna egy öltönyös, precíz, német akcentusú arisztokrata WW release-nek.

Prof. William

#6024
Még egy gondolat... Yama egyáltalán belegondolt a menő techje utóhatásaiba? Lazán szénné égeti magát meg a SS kapitányok és Waizarldok jó 80% -át. Teszem azt megöli Aizent és aztán? 63-ak tanácsa hulla a kapitányok hullák akkor mi lesz az SS-el? marad egy csomó level 1-es Sinigami...

"Mint felkészültek a halálra!" - Azért ilyenkor ki kell kérni a többiek véleményét is. Pl Shoita tájcsó nem hiszem hogy örült volna hogy ha végre megmenti Hinamorit erre szénné égének.
Akkor egyáltalán miért segített Hinamoriéknak? Úgyis mindenki hulla nem? Ja és nekik ( három könnyen pótolható hadnagynak) segített de a kapitányai lemészárlását meg végigülte popcornt majszolgatva? Kicsit már meszesedik az öreg. :)

Member

Quote from: Prof. William on 2010-02-26, 15:32:39
Azért ilyenkor ki kell kérni a többiek véleményét is.
Japanese pride.

QuoteJa és nekik ( három könnyen pótolható hadnagynak) segített de a kapitányai lemészárlását meg végigülte popcornt majszolgatva? Kicsit már meszesedik az öreg. :)
They are controlled by Kubo. :)


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Ezzel most híressé lett, az tuti. A negatív reklám is reklám.

LuckyDingo

#6029
lol... az a vicces, hogy érdekesnek tűnik az a 'manga'... eddig nem ismertem, de most simán elolvasnám, hogy jobb-e mint a bleach. XD /sajnos? a lehetőség adott :D/
edit.: hmm tpb-en fent is van.. akkor beletekintek :3