Ever 17 Out of Infinity

Started by Prof. William, 2006-09-02, 13:00:30

Previous topic - Next topic

Prof. William

Érdekesnek tűnik. Ráadásul ez az angol nyelvterületeken is megjelent. Elég nagy siker volt japánban.

Cikk

http://www.sg.hu/cikk.php?cid=46952

Zen

Ja, olvastam a cikket, elég jónak tűnik. Ha érdekel valami hasonló, próbáld a Do you like horny bunnies-t  :D.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

thrall

igen, az tényleg jó kis *köhöm* kalandregény *köhöm*   :jee:

Prof. William

A torkodra ment valami?  :smile:

Azt hiszem ebben nincsenek hentai elemek, vagy tévedek?

Manitu



Rounin

Quote from: Zen on 2006-09-02, 23:25:26
Ja, olvastam a cikket, elég jónak tűnik. Ha érdekel valami hasonló, próbáld a Do you like horny bunnies-t  :D.

Szerintem meg erre utalt a torokköszörülős rész... :hehe:

Prof. William

Nem is baj. Képzelem ebben az esetben a SG-s bemutatót.

Persze love lessz, amíg összejövünk valamelyik szereplővel de a szexet gondolom közös megegyezéssel a megmenekülés utánra halogatják. :)

thrall

ebbe a játékba nincs sex, mivel 15-ös korhatár van rajta :d amúgy a köhögés tényleg a do you like horny bunnies-nak ment :D

Kupo

Én már a cikk előtt megtaláltam a játékot, már végig is vittem párszor, 11 endingje is van.
Nekem tetszik. :)

Prof. William

#9
11? Gondolom a Bad tól a heppyig. + kiszabadultok és beleszeretsz valakibe, vagy kiszabadultok, de csak barátok maradtok stb.

És most előre a főhőssel Sora-val akarok jóba lenni. Bíztató dolgok mondása, elsőnek őt keresem fel. stb.

Van amúgy végigjátszás hozzá?

Kupo

Van hozzá: link
Nekem már megvan 3 ending már, és már a 4. végigjátszás végefelé vagyok. :)

Darkstar

Nekem meg még sokára ér csak le.  :redface: (most épp 5 kb/s-el jön  :mad:)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar on 2006-09-04, 16:35:06
Nekem meg még sokára ér csak le.  :redface: (most épp 5 kb/s-el jön  :mad:)
mennyit foglal?

Kupo

4CD-s, gépen nekem 2,4 GB-ot foglal, de asszem be lehet állítani hogy ne rakjon fel valamit, bár nem biztos, nem emlékszem nagyon rá.

Lythis

Quote from: Kupo on 2006-09-04, 17:56:58
4CD-s, gépen nekem 2,4 GB-ot foglal, de asszem be lehet állítani hogy ne rakjon fel valamit, bár nem biztos, nem emlékszem nagyon rá.
Mármint úgy értettem, hogy a játék maga, telepítetlen állapotában (ha esetleg rávinne a lélek, hogy legyek olyan galád, és ne boltban vegyem meg, hanem egyéb beszerzési módokon jussak hozzá...).
b kérdés: 2,4 giga az ok, és elvárja, hogy cserélgessem a cd-ket, vagy csak felrakom, és onnan nem is kell neki?

Kupo

Nem kéri utána, most nincs gépen a 4 CD ki van írva már, mellette egy 2CD-s játék, pontosan nem tudom mennyi.

Prof. William

#16
Ha már egy választ is elszúrunk akkor jön a ban ending?

Más ott tartok hogy

[spoiler]Ugyebár mi a szerelem és épp most tarunk egy kis órát a konferenciateremben.[/spoiler]

Ezt nem értem a végigjátszásban. Mi is kell az epilógus behozásához?  Azon kívül hogy jól válaszolgatunk....

Kupo

Nem baj ha egy-kettőt máshogy válaszolsz asszem, csak azokkal a válaszokkal a leírásban tuti, hogy bejön azaz ending.

[spoiler]Takeshi-val vagy, és Sora Good Ending-ért mész?[/spoiler]

Takeshi Epilógusaihoz az kell, hogy összes jó ending-et megszerezted, beleértve Coco-ét, azután meg a Shortcut-ot hazsnálva a Special menu-ből, 7.-ére ugrasz abba az ending-be, és miután vége a credits-nek, akkor lesz az epilóg.
Kid epilógja alapból megvan, ha végigvitted egyik good endingjét, akkor Credits után mutatja.
Coco féle végigjátszást, úgy kell megszerezni, hogy előtte az össezs good endinget megszerezted-e már, és akkor új válaszok lesznek, Takeshi-nél és Kid-nél is.

Nekem még 1 good eding, és azután jön Coco endingje, de majd a bad endingek is kellenek azután. :)

Prof. William

[spoiler] Sora val mentem és végül is good ending, mert legalább egymás karjaiban haltunk meg. :) DE akkor gondolom a credit után lessz valami. [/spoiler]


Szegény Takeshi mennyit kell szívnia egy jó endingért. :)

Mégis csak a kis 15-éves lányosarcú gyerekeklé a világ. :)

Gondolom lehet úgy is hogy megint végigviszem és akkor már a jó ending jön be.

A bad endingek meg mihez kellenek? Azokat meg hogy kell behozni? Mert úgy láttam, hogyha az eggyik lánnyal nem foglakozunk, akkor muszály a másikkal törődni...

Most Tsugumi vagy ki vonalkán megyek és remek segítség ar F3 opcíó. Így csak azt kell elolvasnom ami új dolog.

Kupo

Ja, F3 jó dolog. :)
Bad ending-et úgy kell, hogy egyszerre mindkettővel foglalkozol, tehát nem csak egyre koncentrálsz, amúgy nem tudsz vele mást megnyitni, cska új artwork/wallpaper, de nagyon jók a bad ending-ek, nekem megvan Takeshi-s bad, az egész jó, csak hát bad. :P

[spoiler]Majd nemsokára asszem Kid-el kezdek egy újjat, és Sara Good Ending-et szerzem meg, azután már csak Kid 2 Bad Ending + Coco Ending + Takeshi Prologue kell már csak. :) [/spoiler]

Egyébként windows hangokat is kicseréltem, néha váltogatom, most épp You van benn. :D

Prof. William

Hmm... Miféle bad endingek?

Én

[spoiler] Elsőre azt hittem, hogy a bad ending lett Sora-val mert ugyebár jöt a víz. De azán rájöttem hogy ez volt a jó. Állati aranyos volt amikor a bújócskában megtaláltuk. [/spoiler]

1-2 bad-ot megemlítenél? Csak hogy tudjam mire számítsak. :)


Kupo

Nekem még csak egy bad ending volt, a Takeshi-s:
(Csak akkor olvasd inkább, ha már legalább egyszer végigvitted Takeshi-vel. :) )
[spoiler]Tsugumi-Sora Bad Ending: az olyan, hogy miután Coco-ról kiderűl, hogy megkapta a Tief Blau-t, akkor sikerül lejutni IBF-be, és ott Coco-t berakják egy kapszulába, ami elvileg gyógyítja a TB-t, ezután Kid is rosszul érzi magát, ő is TB-t kapta el. Majd már lehet hallani fenntről, ahogy szétesik LEMU, ezután kimegy a folyósóra Tsugumi, és Elköszön, Takeshi megpróbálja visszatartani, de kimegy, aztán hallják, ahogy a folyóson elmossa őt a víz. Ezután Takeshi is rosszul lesz(TB), majd You is aki bennt maradt, és így meghalnak.
De nekem eléggé tetszik ez az ending is, csak nagyon szomorú, a végén van egy nagyon jó You-s kép. :) [/spoiler]

Előszőr ezt kaptam meg, azután Tsugumi Good, Sora Good, és most You Good, majd most Sara Good-ot akarok asszem.
Nekem tetszenek az Ending-ek, általába a legtöbb szomorú, de nem mindegyik asszem. :)

Prof. William

"általába a legtöbb szomorú, de nem mindegyik asszem"

Hát ha már good endingek. :) No de majd aTrue ending után mindenki heppy lessz. :)

Kupo

Ja, kiváncsi vagyok Takeshi Epilóg-ra, az csak azután van meg, ha összes good ending megvan már. :)

Prof. William

Detto.

Tetszik hogy a képeket ki lehet menteni a játékból.

Tsugumi után egy Sora-Tsu bad ot viszek majd. Hiába egy animébe a vég is lehet szép.

Jó hogy a szövegpörgetés akkor is megy ha mást csinálok. Miközben azt írom közben is pörög a szöveg.

Kupo

Ja, én is azt szoktam. :)
Elkezdtem, és közbe megy folyamatosan, és csak néha ránézek, ha kell választani.
Majd háttereket elmentem, már belekezdtem Kid - Sara Good Ending-be.
Majd holnap folytatom.

Prof. William

#26
Tsugumi good ending megvan.

De míg Sora endinge jól fel volt vezetve ennél kicsit hálivúdisnak éreztem, hogy az utolsó pillanatban közbejött valami. Ezt tényleg csak azért rakták be hogy most rághatjuk a körmünket amíg mindenkivel végig nem visszük. Mellesleg

[spoiler] Van egy tippem hogy ússzuk meg a Tsugumi endet. A Cure vírus ugyebár. Szívesen elkapnám én is.  [/spoiler]

Darkstar

Ugy tudjátok, hogy milyen szivesen elolvasnám ezeket a spoilereket, és nem tehetem (Még 30% erejéig :)). Direkt kínoztok.  :frown: :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kupo

Ja, gondolom [spoiler]a Cure miatt. Nem olyan rossz, de Tsugumi nem nagyon szereti. :P [/spoiler]
Darkstar, te hol tartasz? :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん