Fallout - A Post Nuclear Role Playing Game

Started by Ramiz, 2006-09-24, 13:45:19

Previous topic - Next topic

Melyik a kedvenc Fallout játékod?

Fallout 1
Fallout 2
(Fallout Tactics... ^^)
Fallout 3

Rounin

#420
Quote from: Tycho on 2008-12-12, 20:11:29
Rou, te szándékosan nem értetted amit mondtam?

Igen.

Quote...

Nekem eddig tetszik a játék. Alig pár órám van csak ugyan benne, de ez tetszik. Leszámítva a szupermutánsokat. Kicsit... gyengék. >_>

Szerk.:

Hehehe, itt a G.E.C.K. \o/
http://fallout.bethsoft.com/eng/home/home.php?fbid=G5pyCLpAPtx

Tycho

Quote from: Rounin on 2008-12-12, 20:48:51
Quote from: Tycho on 2008-12-12, 20:11:29
Rou, te szándékosan nem értetted amit mondtam?

Igen.
akkor 10/10 volt :appl:

Quote from: Rounin on 2008-12-12, 20:48:51
Quote from: Tycho on 2008-12-12, 20:11:29...

Nekem eddig tetszik a játék. Alig pár órám van csak ugyan benne, de ez tetszik. Leszámítva a szupermutánsokat. Kicsit... gyengék. >_>
Hát amúgy se haltak nehezen ha volt már plazma rifle-d... De picit tényleg könnyű a harc.

Quote from: Rounin on 2008-12-12, 20:48:51
Hehehe, itt a G.E.C.K. \o/
http://fallout.bethsoft.com/eng/home/home.php?fbid=G5pyCLpAPtx

Amennyire örülök neki, hogy van, annyira biztos vagyok benne, hogy ettől még bitang nehéz lesz csinálni egy új pályaelemet vele... :Kiraly:

Mindenesetre remélem lesz sok jó mod. :jee:

Zen

Eredetileg gépltem egy hosszó szar hsz-t, de mindegy. A lényeg h egyrészt mérföldekkel fo 1-2 alatt teljesít a 3, amire semmi kifogásuk nincs; kijelentik h folytatást csinálnak, ami gyak. TES játék fallout háttérrel, és még a kánont is eltúrják több-kevesebb helyen. Nem értem mér nehéz felmenni arra a nyamvadt fallout wikire és átolvasni egyszer azt a szart. Nekem sikerült, ők meg 100x annyian vannak mint én. Ha azt mondják rajongói a játéknak, meg folytatást akarnak neki készíteni, akkor ne szórják ki az eredeti játékok gameplayét az ablakon, csak h ráhúzzák fo fluffot oblivionra. Mondják azt h spinoff lesz. SOKKAL kevesebb ember szemét bántja akkor ha itt-ott hibádzik a cucc. Tactics spinoff volt, engem nem zavart ha pár helyen marhaság volt, gondolom nem vagyok vele egyedül.
Ja, mit mondtál? Nem a rajongóknak készült? Tény. Csak akkor kinek? FO annyira híres. Tipikusan az a játék amit csak a "kevés"rajongója ismer. De akkor minek vették meg? Hogy legyen okuk kiadni egy "Oblivion 40k"-t? Puh-leaseee. Amúgy meg FO3 is csak a masszív reklámtól lett sikeres, nem azért mer olyan hú de fasza játék.
Jó játék, tény, de hadd ne kelljen már jó fallout játéknak tartanom, csak mert az oblivionrajongók recskáznak rá, miközben alig karcolja a többi játék mélységét, és még logikai marhaságokkal is tele van. Van benne újítás (pl iránytű), és van benne előrelépés az eredetiekhez képest (pl a throw és trap skill összevonása sztem jó ötlet volt), de ha már egy 11 éves game lekörözi, hadd ne legyen már "Best RPG of all times", főleg a többi BIS meg Bioware játékhoz, meg Deus Exhez képest.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

#423
Zen: hol hibázik a kánonhoz képest? A világ legfaszább játékáról tudnál, ha nem lenne reklámozva? Az "év egyik legszínvonalasabb játéka" az tényleg azt jelenti hogy "Best RPG of all times" számodra? Értem, hogy neked nem jött be, de azért, mert van egy szubjektív véleményed, még nem jelenti azt, hogy a véleményedtől független dolgokat ugyanazzal az érzelmi töltettel kellene kezelned. :_piszka:

NLZ

Quote from: Tycho on 2008-12-12, 20:11:29
(értő olvasásból bukás...)
Mifelénk azt szövegértésnek hívják.
[reserved]

Kuroi Tenshi

Quote from: Tycho on 2008-12-12, 20:11:29
ha meg csak a fanoknak készült volna,

ne is mondd...

Quote from: Zen on 2008-12-12, 21:22:36

Quote from: Yahtzeeand why would you want to do anything for fans, I mean, I'm a _________ fan and I just spent the whole review whining like a broken motor. Fans are cringing-complaining dipshits, who will never ever be grateful for any concession you make.

Szerintem is elég jó lett, sokkal jobb és falloutosabb, mint amire
számítottam, bár én biztos nem is vagyok akkora fallout-fan,
mint zen ::) :p

Flaser

#426
Én már a kezdet, kezdetétől mondom, hogy a Fallout 3 NEM JÓ JÁTÉK! Középszerű!

...és ez elég gáz. Ugyanis attól, hogy egy játék már középszerű mindenki hanyatt van esve nagyon elmegy a kedvem a teljes játékipartól. A rohadt "release rush" és a "graphical onanisation" közepette épp a játék lényege veszett el:

-a komplex történet
-a hihetően megformált karakterek
-egy világ ahol az interakcióknak mélysége van

Attól még lehet egy korrekt FPS, de az Isten szerelmére ezt mindenki ER-PÉ-GÉ OF THE YEAR-nek titulálja...
...na ne röhögtessetek.

Én kétféle RPG-t tudok megkülönböztetni. Lineáris (almost every single title) és nyitott (Fallout 1, 2). Attól még, hogy egy RPG lineáris még mindig *én* szeretném alakítani a cselekményt. (KOTOR, Mass Effect, Planescape Torment).

A Fallout 3 még a lineáris RPG-k szintjét se üti meg, mert annyira egydimenziós, unalmas és didaktikus a történet vezetése. A fenti példák a linearitásuk dacára pont azért annyira jók, mert a kevés felkínált lehetőség rendkívül árnyalt.

A Falllout 3-ban lehetsz, "Lawful Stupid" paladin, "Snarking Stupid Neutral" és "Chaotic Insane Evil".

Hol van ez az előző részek finomságaitól, ahol iszonyú szemétségeket lehetett elkövetni vagy akár ki lehetett a különböző frakciókat egymás ellen játszani...s a végén, úgy Clint Eastwood-osan, bizonyos szemszögből még mindig te voltál a jófiú.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Zen

#427
Quote from: Tycho on 2008-12-12, 21:26:32
Zen: hol hibázik a kánonhoz képest? A világ legfaszább játékáról tudnál, ha nem lenne reklámozva? Az "év egyik legszínvonalasabb játéka" az tényleg azt jelenti hogy "Best RPG of all times" számodra? Értem, hogy neked nem jött be, de azért, mert van egy szubjektív véleményed, még nem jelenti azt, hogy a véleményedtől független dolgokat ugyanazzal az érzelmi töltettel kellene kezelned. :_piszka:
1:Olvasgass Bethesda fórumot, NMAt ne, ott sok hülye van. De ha annyira kell példa, ott van az Edenes dolog amit írtam. Vagy  a Vaultok, amik minden, csak nem szociális kísérletek.
2:A 2. kérdést nem értem. FO 2 kevés reklámot kapott, a 3 nem. A 3 ettől ismertebb, nem pedig mert olyan nagyon jó játék lenne. RPGnek fos, FPSnek fos, felfedezős játéknak jó, csak még az oblivion rajongók is sírnak h kevés a tartalom. Akkor egész pontosan mitől olyan kitűnő?
3:Nem, több helyen tényleg ennek tartják. best rpg of all times. Olvass el pár reviewt.
4:Én gúnyolódtam kicsit F3al, erre a te reakciód: Boo-fucking-hoo, menjetek sírni. És még én írkálok "érzelemi töltettel"?  :smile: Én csak reagáltam arra amit te írtál.

Amúgy a többi dolgot amit írtam mérnem reagálod le? :smile:
Mondtam, jó játék, bár még az oblivion rajongók is sírnak h kevesebb a tartalom mint obliban. De falloutnak szar. Az h 20 metrón végigrohangálok nem helyettesíti a fekete humort, a maradandó élményt nyújtó karaktereket, a jól megírt párbeszédeket és küldiket, és a selejtes specialt se teszi jóvá. Vagy szerinted de?


De srsly, attól mér vagyok gyöpös agyú fan, mer vki csinál egy játékot, ami roszabb mint az x éves elődje?

Flaser: :tezsvir:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2008-12-12, 21:57:59
Vagy  a Vaultok, amik minden, csak nem szociális kísérletek.

Mi van...?

Zen

Quote from: Rounin on 2008-12-12, 21:59:30
Quote from: Zen on 2008-12-12, 21:57:59
Vagy  a Vaultok, amik minden, csak nem szociális kísérletek.

Mi van...?
.
[spoiler]Egyikben klónok vannak, másikban ideggáz, harmadikban fehérzajjal agykontroll, negyedikben FEV.[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Quote from: Zen on 2008-12-12, 22:01:50
Quote from: Rounin on 2008-12-12, 21:59:30
Quote from: Zen on 2008-12-12, 21:57:59
Vagy  a Vaultok, amik minden, csak nem szociális kísérletek.

Mi van...?
.
[spoiler]Egyikben klónok vannak, másikban ideggáz, harmadikban fehérzajjal agykontroll, negyedikben FEV.[/spoiler]

Igen, de ezzel mi bajod van...?

Zen

Quote from: Rounin on 2008-12-12, 22:03:07
Igen, de ezzel mi bajod van...?
A Vaultok egy (nagy) részét szociális kísérletekre rendeztek be. Az ok a következő: Amikor leesett az amcsiknak/enklávénak h nukleáris holokauszt lesz, kitalálták h felköltöznek az űrbe. De tudni akarták, hogy milyen társadalmi problémák léphetnek fel, és kitalálták h a vaultokból lesznek kísérleti laborok. Namármost: Ha egy ember klónjával töltesz fel egy űrállomást/bolygót, az már régen rossz, mit kell azon tesztelni? Agykontrollt miért akarsz olyan emberek fölött, akik eleve a kézzel választott bizalmasaid? Ideggáz minek, van elég így is? FEV eredetileg biofegyver immunitásra volt fejlesztve, amjd később átcsapott szuperkatonába. Hogy ha minden ellenséged halott miért kéne szuperkatona, azt nem tudom, de ezt személy szerint még lenyelem h folytatják a kutatást. Azt már annyira nem h miért a kontinens másik végén, miért nem az eredeti laborhoz közeli vaultban.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Rounin

Nem, úgy értem miért ragelsz rajta? :smile:

Kuroi Tenshi

Quote from: Flaser on 2008-12-12, 21:52:57
Én már a kezdet, kezdetétől mondom, hogy a Fallout 3 NEM JÓ JÁTÉK!

Why hello there Mr. Fortuneteller!

Quote from: Flaser on 2008-12-12, 21:52:57
Attól még lehet egy korrekt FPS, de az Isten szerelmére ezt mindenki ER-PÉ-GÉ OF THE YEAR-nek titulálja...
...na ne röhögtessetek.

Ez van, gyenge ez az évjárat :p
az idei felhozatalhoz képest jónak számít.

Quote from: Flaser on 2008-12-12, 21:52:57
Én kétféle RPG-t tudok megkülönböztetni. Lineáris (almost every single title) és nyitott (Fallout 1, 2). Attól még, hogy egy RPG lineáris még mindig *én* szeretném alakítani a cselekményt. (KOTOR, Mass Effect, Planescape Torment).

A Fallout 3 még a lineáris RPG-k szintjét se üti meg, mert annyira egydimenziós, unalmas és didaktikus a történet vezetése.

Ohohohoho... a bit opinionated, aren't we?

még jó, hogy az előbb idekészítettem a popcornt...

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Dreamcleaver

#435
Quote from: Tycho on 2008-12-12, 20:11:29
...Baromi nehéz azt a színvonalat hozni ilyen grafikai követelmények mellett...

Sok igazság van abban, amit írtál, de itt nem látom a logikai szálat.

Amúgy meg tényleg egyszerű lett volna a megoldás Beth részéről. Nem kellet volna Fallout-nak hívni a játékot, és senki sem rinyált volna. Ugyanennyi reklámmal akármilyen nevet adhattak volna neki, hiszen nem a fanoknak készült, ugye.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zen

Quote from: Dreamcleaver on 2008-12-12, 23:42:35
Amúgy meg tényleg egyszerű lett volna a megoldás Beth részéről. Nem kellet volna Fallout-nak hívni a játékot, és senki sem rinyált volna. Ugyanennyi reklámmal akármilyen nevet adhattak volna neki, hiszen nem a fanoknak készült, ugye.
(Részben) ezt mondtam én is. Ha nem a fanoknak készül, akkor meg eleve minek csinálni egy "halott" franchise játékot.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Fazék

Quote from: Flaser on 2008-12-12, 21:52:57Én kétféle RPG-t tudok megkülönböztetni. Lineáris (almost every single title) és nyitott (Fallout 1, 2). Attól még, hogy egy RPG lineáris még mindig *én* szeretném alakítani a cselekményt. (KOTOR, Mass Effect, Planescape Torment).
hümm. nem FO3 kapcsolatos, de marhára böki a szemem a Mass Effect ott középen, ama két másik név mellett. Mass Effect-et speciel 100%-osan végigjátszottam és érdekelne, hogy pontosan mit is alakíthatsz a történeten? sztem kevés ennél egyszerűbb bejárhatóságú játék született. persze élveztem a játékot, bele is öltem 40-50 órát, de biztos, hogy nem fogom végigjátszani újra az elkövetkező 2-3 (4-5) évben. még a KotOR-hoz képest is durvábban "végig a sínen" játékmenetű. csapaton belüli karakter interakciók is kb tizede a KotOR-nak, történeti elem szintén. a Planescape Torment-hez meg eszembe se jutna hasonlítani... kb mint tolókocsis láb nélküli vak kölök vs michael phelps úszóverseny. szvsz.

Tycho

#438
Flaser: Évek óta nem láttam nem railroad-olós CRPG-t... Már nem is várom, hogy jöjjön. Másrészt mit nem lehet érteni az "év egyik legszínvonalasabb játéka" kifejezésen? Ki beszélt róla hogy a legjobb RPG az évben... (Egyáltalán jött ki idén más CRPG amúgy? Ebben alulinformált vagyok) Vagy ki mondta hogy egyértelműen ez a legjobb játék idén? Csak annyit jelent az a rohadt mondat, hogy benne van a top10 idei játékban, semmi többet, hiába nem úgy értelmezitek. Másrészt akármit csinálsz is, Arroyo mindig megmenekül a FO2 végén. Ha minden egyes porfészket a nullára lemészárolsz, akkor se tudod Arroyo-t kicsinálni. Nagy cselekmény alakítás, hogy mindenképp megmenekül a falud. ::)

Zen: nem rosszabb, mint a folytatások szarabbodásának törvényszerűsége diktálná, nem értem min vagy kiakadva. Láttál már bármit, ami "valami 2" lenne és jobb lenne az elsőnél? :gyagya: - Igen, lehet örülni annak is már, hogy nem szarabb mint amit a törvényszerűség, vagy az előzetes hírek diktálnak.
Ha azt írom hogy "himmelherrgott" vagy azt, hogy "cirádás lódarázs", netán hogy "basszon meg egy háromfaszú elefánt", akkor érzelmi töltet lett bennem? Ne haragudj, érzelmi töltet nem a használt kifejezésekben van, hanem az leírt vélemények kiváltó okában.
A Vaultok itt is kísérleti laborok, és nem hiszem, hogy ne lenne értelmes szociológiai kísérlet egy vaultban a lakosság felének mind controllja, és az ebből fakadó szociális helyzet, vagy egy második FEV labor... (amit történetesen a szupermutánsok helyeztek újra üzembe, mert onnét költöztették át az egészet a Mariposa military base-re...) Amúgy történetesen egy kánonnal ütköző dolog van benne, ami tényleg az, és nem csak sztorielem, amit háttérinformációkkal illesztettek a kánonhoz: a szupermutánsok nemtelensége és sterilitása... :ejnye:

Nolzi: tifelétek lehet, az én elsős ellenőrzőmben még az úgy volt. in b4 oldfag.


Amúgy csak én örülök annak, hogy jön még három DLC ehez az amúgy rövig játékhoz? :wtf:

Zen

Quote from: Tycho on 2008-12-13, 15:13:05
Másrészt akármit csinálsz is, Arroyo mindig megmenekül a FO2 végén. Ha minden egyes porfészket a nullára lemészárolsz, akkor se tudod Arroyo-t kicsinálni. Nagy cselekmény alakítás, hogy mindenképp megmenekül a falud. ::)
Fú, egy város a 9ből. Szőrnyű milyen lusta parasztok dolgoztak a BISnél. Elvégre nem lehet magasról tenni az egész főküldetésre.

Quote from: Tycho on 2008-12-13, 15:13:05
Zen: nem rosszabb, mint a folytatások szarabbodásának törvényszerűsége diktálná, nem értem min vagy kiakadva. Láttál már bármit, ami "valami 2" lenne és jobb lenne az elsőnél? :gyagya:
Törvényszerű? Ja bocs, én azt hittem manapság csak mindenki lusta rendes munkát ölni beleölni a "folytatásokba"/adaptációkba. Örülni kéne inkább, mer úgyis előre tudtuk h szar lesz? Ha te mondod. Amúgy meg azért vagyok kiakadva, mert egy 'Fallout: Spinoff 3' mondatom után elkezdtél beszólogatni, mindha órákon keresztül szidtam volna.

Quote from: Tycho on 2008-12-13, 15:13:05
Ha azt írom hogy "himmelherrgott" vagy azt, hogy "cirádás lódarázs", netán hogy "basszon meg egy háromfaszú elefánt", akkor érzelmi töltet lett bennem? Ne haragudj, érzelmi töltet nem a használt kifejezésekben van, hanem az leírt vélemények kiváltó okában.
Tehát ha te sbeszólsz nekünk, mert gúnyolódunk pár plotholeon, akkor benned nincs érzelmi töltet, de ha én egy szar dologra azt mondom h szar, akkor bennem már van..ahhha.. ::)

Quote from: Tycho on 2008-12-13, 15:13:05
(amit történetesen a szupermutánsok helyeztek újra üzembe, mert onnét költöztették át az egészet a Mariposa military base-re...)
Wut? Szupermutánsok nem vittek semmit sehova keletről.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Quote from: Zen on 2008-12-13, 15:40:36
Quote from: Tycho on 2008-12-13, 15:13:05
Másrészt akármit csinálsz is, Arroyo mindig megmenekül a FO2 végén. Ha minden egyes porfészket a nullára lemészárolsz, akkor se tudod Arroyo-t kicsinálni. Nagy cselekmény alakítás, hogy mindenképp megmenekül a falud. ::)
Fú, egy város a 9ből. Szőrnyű milyen lusta parasztok dolgoztak a BISnél. Elvégre nem lehet magasról tenni az egész főküldetésre.
Igen, határozottan zavar, hogy nem lehet szarni  főküldetésre. Nem lehet menetközben megutálni az egész arroyo-i bandát, se képenröhögni őket az oilrigen. Ahogy a 3-ban is zavar, hogy miután [spoiler]meghal a faterod, te még meg akarod menteni a project purity-t...[/spoiler] :__devil:
Quote from: Zen on 2008-12-13, 15:40:36
Quote from: Tycho on 2008-12-13, 15:13:05
Zen: nem rosszabb, mint a folytatások szarabbodásának törvényszerűsége diktálná, nem értem min vagy kiakadva. Láttál már bármit, ami "valami 2" lenne és jobb lenne az elsőnél? :gyagya:
Törvényszerű? Ja bocs, én azt hittem manapság csak mindenki lusta rendes munkát ölni beleölni a "folytatásokba"/adaptációkba. Örülni kéne inkább, mer úgyis előre tudtuk h szar lesz? Ha te mondod. Amúgy meg azért vagyok kiakadva, mert egy 'Fallout: Spinoff 3' mondatom után elkezdtél beszólogatni, mindha órákon keresztül szidtam volna.
... Épp azt mondtam, hogy nagyon régóta szarabb minden folytatás, vagy azért mert nem ölnek bele eleget, vagy mert kifújt belőle a lehetőség.
Igen, beszólok, mert szerintem egyáltalán nem spinoff, hanem igenis odaillő folytatás, nem annyira jó mint az első volt, de a második se volt már olyan jó. A spinoff az a tactics, mert az taktikai játék, nem egy (általunk épp vitatott minőségű) rpg, vagy a FO:BOS, ami aztán egy abszolút borzalom.

Quote from: Zen on 2008-12-13, 15:40:36
Quote from: Tycho on 2008-12-13, 15:13:05
Ha azt írom hogy "himmelherrgott" vagy azt, hogy "cirádás lódarázs", netán hogy "basszon meg egy háromfaszú elefánt", akkor érzelmi töltet lett bennem? Ne haragudj, érzelmi töltet nem a használt kifejezésekben van, hanem az leírt vélemények kiváltó okában.
Tehát ha te beszólsz nekünk, mert gúnyolódunk pár plotholeon, akkor benned nincs érzelmi töltet, de ha én egy szar dologra azt mondom h szar, akkor bennem már van..ahhha.. ::)
Elnézést, te itt épp a személyeskedésre célzol, én az érzelmi töltet alatt azt értem, hogy úgy mondasz ítéletet valami felett, hogy nem egy objektív mérce alapján nézed. Nem a valósághoz méred, hanem az ideálhoz, a számodra tökéletes első két játékhoz.

Quote from: Zen on 2008-12-13, 15:40:36
Quote from: Tycho on 2008-12-13, 15:13:05
(amit történetesen a szupermutánsok helyeztek újra üzembe, mert onnét költöztették át az egészet a Mariposa military base-re...)
Wut? Szupermutánsok nem vittek semmit sehova keletről.

Wut wut in your butt... A FEV vaultod a Mariposa Military Base előtt volt aktív, és onnét vitte az amerikai egybesült állatok serege át a cuccot kaliforniába. A kaliforniából átvándorolt szupermutánsok helyezték újra üzembe.

Zen

#441
FO 1-2 RPG, Tactics taktikai shooter, a BoS shoot 'em up, FO 3 pedig desert explorer. Sőt, az is csak félig, másik fele meg dungeon crawler. :)

Nem objektíven mérem? Mert te azt mondod? Aha..
Hellsing animét előbb láttam a mangánál, mégse mondtam h mekkora baromság a manga, mer nem az ami az animeben volt. 3ban szar a writing? Az. Tény. Csak mert 3, meg hype, meg jól néz ki, meg van benne 20 metró, meg 5 villamossági mű.

FEV Vault? Te miről beszélsz? Mariposaba vitték át a FEVet, ja, de nem Vaultból, hanem a Glowból, ami a fejlesztő West-Tek főhadiszállása (volt).
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Tycho

Quote from: Zen on 2008-12-13, 23:29:35
FO 1-2 RPG, Tactics taktikai shooter, a BoS shoot 'em up, FO 3 pedig desert explorer. Sőt, az is csak félig, másik fele meg dungeon crawler. :)

Nem objektíven mérem? Mert te azt mondod? Aha..
Hát abból, ahogy az elején írtál, marhára nem ez jött le nekem. Ez így leírva már korrekt.

Quote from: Zen on 2008-12-13, 23:29:35

FEV Vault? Te miről beszélsz? Mariposaba vitték át a FEVet, ja, de nem Vaultból, hanem a Glowból, ami a fejlesztő West-Tek főhadiszállása (volt).

Itt a vault-ban is volt valami labor, amit össze kellett rámolni... Mindegy, akkor még egy kánon hiba :jee:

Ramiz

Nekem egy kérdésem lenne, mialatt próbálok nem elriadni a Fallout 3-tól (bár gyanúsan Fable-hangulatú a karma-rendszer valóban): mikor játszunk Pen-and-paper Falloutot? Meg Call Of Chtulhu-t meg W40k-t? :D Kivan a tököm a számítógépes RPG-kkel.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zen

Quote from: Ramiz on 2008-12-14, 22:30:42
Nekem egy kérdésem lenne, mialatt próbálok nem elriadni a Fallout 3-tól (bár gyanúsan Fable-hangulatú a karma-rendszer valóban): mikor játszunk Pen-and-paper Falloutot? Meg Call Of Chtulhu-t meg W40k-t? :D Kivan a tököm a számítógépes RPG-kkel.
Mer messze lakok és sajt.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta


Ramiz

Quote from: Próféta on 2008-12-14, 23:22:28
Quote from: Ramiz on 2008-12-14, 22:30:42
Pen-and-paper Falloutot?
Hmmm.

Tycho-ékkal egyszer elkezdtük, szerintem nagyon jó hangulata van. Háttérben a Fallout 1-2 zenéje szólt, Nuka Cola-t ittunk és mutálódtunk. :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

Quote from: Ramiz on 2008-12-15, 00:16:09
Quote from: Próféta on 2008-12-14, 23:22:28
Quote from: Ramiz on 2008-12-14, 22:30:42
Pen-and-paper Falloutot?
Hmmm.

Tycho-ékkal egyszer elkezdtük, szerintem nagyon jó hangulata van. Háttérben a Fallout 1-2 zenéje szólt, Nuka Cola-t ittunk és mutálódtunk. :whoah:

Nem is mutálódtatok :ejnye:

Ramiz

Quote from: Tycho on 2008-12-15, 00:22:15
Nem is mutálódtatok :ejnye:

Úgy értettem, hogy IRL, a hangulat kedvéért, mi magunk mutálódtunk. :D A játékban csak elkezdtünk meghalni... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Flaser

Quote from: Ramiz on 2008-12-14, 22:30:42
Nekem egy kérdésem lenne, mialatt próbálok nem elriadni a Fallout 3-tól (bár gyanúsan Fable-hangulatú a karma-rendszer valóban): mikor játszunk Pen-and-paper Falloutot? Meg Call Of Chtulhu-t meg W40k-t? :D Kivan a tököm a számítógépes RPG-kkel.

W40K? Call of Chtulhu? Those are so darn cheerful!
Try Bliss Stage!
Take your Handout Soldier! -Here!- The password is your current domain.

Viccet félretéve, ebbe én is beszálnék; ezer éve nem jászottam táblás RPG-t. Ha a Bliss Stage érdekel akkor nektek is nyomtatok példányt.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."