Fallout - A Post Nuclear Role Playing Game

Started by Ramiz, 2006-09-24, 13:45:19

Previous topic - Next topic

Melyik a kedvenc Fallout játékod?

Fallout 1
Fallout 2
(Fallout Tactics... ^^)
Fallout 3

Fazék

akciós topicba már beírta WS a hírt, de sztem ezt érdemes mindenhova belökni, nehogy lemaradjon róla valaki :)

gog.com-on most hétvégén "megvéve" ingyenes a Fallout 1. része
http://www.rockpapershotgun.com/2012/04/05/fallout-free-for-forty-eight-fours-hours/

http://www.gog.com/en/gamecard/fallout

.Attila

Ez a fostalicska játék annyit crashel/fagy, hogy már nem vicces.
Szép lassan több időt töltök az utánaolvasással és próbálgatással, mint játékkal.
Mégis mi a retkes :Eztneked:-t kéne csinálni?

ini fájlba beírtam a két sort, load order beállítva, merged patch is volt és továbbra is fagy.

Egyre inkább érik, hogy Bethesda programot többé a büdös életben fel nem telepítek. (Oblivion is fagyott.)

kada

Quote from: .Attila on 2012-07-26, 00:59:14Oblivion
Egyesek egyébként is szeretnek úgy tenni, mintha az meg se történt volna.

.Attila

Most nullára állítottam minden multithread-es beállítást, egyelőre nincs fagyás.
A rádió akadozik időnként, de arra nagy ívben teszek.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2012-07-26, 03:30:48
Most nullára állítottam minden multithread-es beállítást, egyelőre nincs fagyás.
A rádió akadozik időnként, de arra nagy ívben teszek.

Ez ám kifejezetten fura. Én pedig pont, hogy amit lehetett és értelme volt,
multithreadre állítottam, s se az Oblivionnal, se a Fallout3-mal nem volt
gyakori a fagyás (Fo3-mal eleinte valamelyik patching nagyritkán, Oblivionnál
még annyira se, bőven a játékok átlaga alatt volt a fagyás).

.Attila

Alapbeállításokkal elment egy fél órát kb., mire lefagyott.
Amikor átkapcsoltam minden multithread opciót (kivéve hang) 1-re, akkor kb. 2 perc után fagyott.
Tegnap este még játszottam nem tudom, mennyit, 0-ra állítva, és nem fagyott, úh. egyelőre marad így.

.Attila

Azért időnként még mindig lefagy.

Más: egy-két dologra ennél a játéknál sem gondoltak. Wasteland guide-ot csinálom sorban.
[spoiler]Repellent stick-kel kellett sok mole-t megpiszkálni, ezért elindultam a csatornák felé. Útközben belefutottam a war memorial-ba, hát végigmentem rajta, legyilkolászva mindent, ami ott volt.
Mi volt a következő quest? Menjek oda vissza elhelyezni egy kütyüt. Bónusz: ne öljek meg egy szörnyet se.
Ööö... ok. Már mind halott.
És mégis megadta a bónuszt, úgy tűnik, nem vette figyelembe, hogy már halottak voltak :)[/spoiler]

.Attila

#487
New Vegas-ban is várhatók rendszeres fagyások?

Katasztrófa, mennyit crashel ez a szar. Hogyan lehetett egy ennyire bugos játékot javítás nélkül hagyni?
Van egy-két hely, ahol rendszerint fagy. Persze sound crash-el, amit csak egy gép újraindítás tud megoldani. Minden alkalommal imádkozom, hogy amikor átfutok az adott helyen, akkor nem crashel.

.Attila


Próféta



Próféta

Quote from: .Attila on 2012-11-26, 01:58:38
Quote from: Próféta on 2012-11-26, 01:53:20
Gaming Made Me: Fallout 2

Röviden?
QuoteThe post is titled "Gaming Made Me: Fallout 2″, and in it Patricia Hernandez told the story of how Fallout 2 changed her life and her perceptions of America, among other things.

Fazék


Próféta

Quote from: Fazék on 2013-06-18, 22:49:55
TUN: The Shandification of Fallout

http://www.youtube.com/watch?v=wvwlt4FqmS0
Első 15 perc: érdekes, jól felépített, meggyőző esszé.
Utolsó 1 perc: priceless  :D

Ramiz

Érdekes olvasmány egy emberről, aki a Fallout 2 mentén ismerte meg a világot és magát:
http://www.rockpapershotgun.com/2012/11/23/gaming-made-me-fallout-2/
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Ramiz

A legszörnyűbb az egészben, hogy vszeg itt találtam a linket... :D

FIGYELEM!!! Akinek van iPhone-ja (3GS vagy újabb) vagy iPad-je, és segítene nekem és pár barátomnak egy steampunk hangulatú logikai játék tesztelésében (ingyen letöltheti természetesen), az jelentkezzen! :) Köszi!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

NLZ

Quote from: Ramiz on 2013-07-02, 19:42:21
A legszörnyűbb az egészben, hogy vszeg itt találtam a linket... :D

FIGYELEM!!! Akinek van iPhone-ja (3GS vagy újabb) vagy iPad-je, és segítene nekem és pár barátomnak egy steampunk hangulatú logikai játék tesztelésében (ingyen letöltheti természetesen), az jelentkezzen! :) Köszi!
User 'Ramiz' has blocked your personal message.
:D

Szal besegítek szívesen a tesztbe. :)
[reserved]

Ramiz

Quote from: NLZ on 2013-07-02, 20:23:27
Quote from: Ramiz on 2013-07-02, 19:42:21
A legszörnyűbb az egészben, hogy vszeg itt találtam a linket... :D

FIGYELEM!!! Akinek van iPhone-ja (3GS vagy újabb) vagy iPad-je, és segítene nekem és pár barátomnak egy steampunk hangulatú logikai játék tesztelésében (ingyen letöltheti természetesen), az jelentkezzen! :) Köszi!
User 'Ramiz' has blocked your personal message.
:D

Szal besegítek szívesen a tesztbe. :)

Bocsi, ez még a régi időkből maradt így. :D Írok!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

Darkstar szifonos még, hátha érdekli.

Cloud


Ramiz

Igazi PipBoy? Akarom!!! :D

Hosszú, de érdekes videó a Fallout 1.készítéséről:
http://www.youtube.com/watch?v=Xa5IzHhAdi4
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fazék


Raggie

o.O Ez mi?
Kiegészített Fallout 2 ?! KIRÁÁÁLY! :hail:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"


gerey