Main Menu

D.Gray-man

Started by Alkyra, 2006-10-03, 19:54:29

Previous topic - Next topic

chilip

és nemsoká jön ki az új OST is  :szemuveges:

Devian

én nézném de honnan?
lehetséges hogy eleje felkerüljön ftpre ? elég rossz torrenten leszedni az egy éves részeket XD

Devian

[Order] torrentek jönnek ... 10-20al :/.. azé meglessz .. dehát mégiscsak jobb 600al ftpről

chilip

és az eleje a lényeg, mer a kiadott részek 2/5-e filler  :ejj: nincs olyan torrent, ami mondjuk 1-40ig foglalja magába a részeket?

ed.: nesze: << torrent >> 10 mp alatt, 1-51ig Shinsen Subs-os részek (69 seeder/183 leecher-t ír rá)

Devian

naja csak ezek ált lasúak (10kb al csordogál.. eddig) azért kössz  :)

chilip

VÉGREEE!!! mióta olvastam a mangát ezt várom :D Title: Akuma level 3  :whoah:

Didico

Valaki tudja, honnan lehet letölteni 60-66-ig? Köszike!


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

chilip

#187
Quote from: Didico on 2008-01-23, 21:41:41
Valaki tudja, honnan lehet letölteni 60-66-ig? Köszike!

http://tokyotosho.info/

írd ide be a keresőbe: D.Gray-man 6 Shinsen
legfelső 7 torrent... 60-66ig (és van ott egy 1-65ig is)

LuckyDingo

Hát baka-updates torrent :D Legalább is ezek még nem annyira régi részek, hogy ne legyen elég seed :D Biztos van direct letöltési lehetőség, de arról én nem tudok :3

Didico

Quotehttp://tokyotosho.info/
írd ide be a keresőbe: D.Gray-man 6 Shinsen
legfelső 7 torrent... 60-66ig (és van ott egy 1-65ig is)

Nagyon szépen köszönöm... már megijedtem, hogy nem lesznek meg ezek a részek, mikor a legelejétől kezdve töltöttem... sajnos én baka a rawokat nem pedig nem lett volna gond. De minden oldal befuccsolt... Nekem ez volt meg. http://www.animesuki.com/series.php/882.html De... innen is szedtek le.... :(


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

chilip

5. a sorban az 1-65ig a torrentek :P nem töltöd le a többit csak az utolsó 5-öt :D

chilip

kövi rész: Clown Crown activation  :Kiraly: végre eljött ez is  :jee:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-02-07, 13:38:23
kövi rész: Clown Crown activation  :Kiraly: végre eljött ez is  :jee:
nah jah :D Bár én aszittem, hogy már most a végén ellövi, de sebaj :D De kövi rész már tuti.. a címe is Gods Clown  :D

chilip

#193
<< D.Gray-man OST 2 >>

ed.: a Suman Dark szám nagyon jó  :lazza:

LuckyDingo

Aztarohadt, hogy a 70es mekkora jó rész :D Bár még csak raw :D

chilip

a 74es részben volt eddig a legjobb harcjelenet :D mintha lecserélték volna az animátorokat :jee:

LuckyDingo

Fasza volt tényleg. MOst néztem én is :P
A legjobb rész Lenalee volt a végén, mikor az Earl betámadta és megjelent Allen.. az a "Jó estét Earl" nagyot ütött :3

LuckyDingo

75ös rész Earl VS Allen :D nekem tetszett, bár utánna jött a visszaemlékezünk halottainkra rész, ami kicsit unalma és hosszú lett :S
DE a végén a kisfilm mindent vitt, amikor sorolják, hogy ki mit eszik ajánlom mindenkinek figyelmébe Krory válaszát XDDD

chilip

#198
77. rész még csak az OP-on vagyok túl, de ... KIBASZOTT JÓ LETT AZ ÚJ OP  :whoah: és az OP képi világa is  :cool: összes generalt mutatják az innocenceükkel, Allen criticalos innocencét is, zene nagyon bejön... többet a rész után.

ed.: jó rész volt, új ED is bejövős :) OP Single-jét alig várom már

ed.2.: http://www.youtube.com/watch?v=Ki7MAw5H5BQ&feature=related itt is van

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-04-05, 18:28:06
77. rész még csak az OP-on vagyok túl, de ... KIBASZOTT JÓ LETT AZ ÚJ OP  :whoah: és az OP képi világa is  :cool: összes generalt mutatják az innocenceükkel, Allen criticalos innocencét is, zene nagyon bejön... többet a rész után.

ed.: jó rész volt, új ED is bejövős :) OP Single-jét alig várom már

ed.2.: http://www.youtube.com/watch?v=Ki7MAw5H5BQ&feature=related itt is van
Az op zenéje nem tetszik/nem kedvelem az Uverworldot.. a bleachnél meguntam azóta meg ugyanolyan számokat csinál szal gagyi :D/,amúgy télleg jáó :D
Durva amúgy, hogy Allenek, már a mostani mangás formáját mutatják az anime openingben :D /mármint amikor maszk is van rajta lol/ Tiky is állatul néz ki :) Úgy érzem, hogy a kövi opváltás a lvl4eskénél lesz :) A manga is haladhatna... legközelebb csak 2 hét múlva lesz T_T
Az epizódot most nézem Y-M verziót, szal vicces lesz XDDDD

Kira11

Szasztok!Ha jól tom,akko nem lehet letölteni az usteam-en ezt a(nagyon király) animét... ^^" :grrr: :grrr:
Szal...megtudnátok nekem mondani,h hol lehet letölteni a D.Gray-man-t és ahhoz a verzióhoz levő felíratot is? :jee: :jee:


Előre is kösz

chilip

torrent? << 1-65 >>-ig ittvan sok seed-el és peer-el

ha nem vágnád mi a torrent << itt >> válaszra lelsz

Kira11

Kösz!és hol tok ehhez magyar felíratot szerezniK? :smile:

chilip

sehol, itt a fórumon mindenki tud angolul :) magyar feliratról nem tudok, animeaddictson se láttam...

Prof. William

A mangát márrégebben olvastam de a sorozatot csak mostkezdtem nézni. Tetszik és ami még bejön hogy az úgynevezett fillerrészek alatt sem csökken a rajzolás színvonala. A harcok is sézpenkidolgozottak különösen a Leanaee VS Level 3 -as harca volt nagyon jó.

ÉS persze az openingek is nagyon bejönnek.- az egymást követő openingek egyre jobbak. :)

Az animeadicton 30 -részig van felirat de azt nem tudom milyen verzióhoz...


LuckyDingo

Hmm közben nagy okosan rájöttem, hogy azok a fillerek se fillerek voltak, hanem külön novellek, szal a story és a karakterek is hivatalosak O.O Ezt eddig nem is tudtam :3

Prof. William

Komolyan?

Ez nem rossz ötlet a készítőktől.:)

Akkor + 10 pontot adok az animének a képzeletbeli ismertetőmben. :)

LuckyDingo

Quote from: Prof. William on 2008-04-30, 17:50:06
Komolyan?

Ez nem rossz ötlet a készítőktől.:)

Akkor + 10 pontot adok az animének a képzeletbeli ismertetőmben. :)
Jah :D
Amit eddig lefordítva leltem, azt innen: http://www.hydeist.org/timcanpi/layout/main.htm

Bicskei

hali
kedvet kaptam ehez az anime-hez csak jó lenne valami link ahonnan lehet szedni(még az első részeket is...)
kössz szépen a segítséget előre is..
Ultras liberi

chilip

Quote from: chilip on 2008-04-29, 21:28:10
torrent? << 1-65 >>-ig ittvan sok seed-el és peer-el

ha nem vágnád mi a torrent << itt >> válaszra lelsz

kicsit feljebb linkeltem már (angol felirat) 65ik részig itt megtalálod (torrent)