Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Én

Nézd, én benne vagyok... :angyali:

Baggio

a filmeket nézte már valaki? én az elsőnek a felét megnéztem, de eléggé eltér az eredeti sztoritól sok helyen. annyira nem rossz, csak Ryuk animációja kb a Tomb Raider 1-et juttatja eszembe. Hát igen ha nincs nagy költségvetés nehéz.... (pedig ehhez a filmhez amúgy a Shinigami-kon kívül pont nem kéne nagy kess, csakhát az az egy dolog tréül megcsinálva kicsit lerontja az összképet)
amugy nem olyan vészes a film, meg lehet nézni.

Solid Snake

A folytatás felülmúlja az első részt (sőt, bizonyos elemeiben magát az animét is), szóval csalódni nem fogsz.

Soul

Quote from: Baggio on 2007-08-30, 00:49:11
a filmeket nézte már valaki?

Az első mozifilm kicsit gyengécske, a második már egész jó de így se éri el az anime színvonalát, ezt írtam korábban.Nem tudom mi a bajod a shinigamik animációjával, sztem jó volt, azért annyira nem volt kocka mint a tomb raider 1  :smile:(gondolom a játékra gondoltál).Nem rég láttam 1 képet amin bemutatták Lara fejlődését, nem is emlékeztem ilyen kocka volt régen  :smile:.

Soldier

ez érdekes nekem az elsö rész tetszett jobban minden szempontbol , a masodikba már tul eltértek az animetöl ez nem tetszett.Amugy sztem is erdemes mind2-t megnezni ;)

kelvor

Szerintem sem  volt gáz a shinigami animáció. Igaz még mindig csak az első részt láttam, de abban viszonylag egész jól megcsinálták. Láttam már rosszabb is. :smile:

Próféta

Na végre leesett, honnan ismerős!
Mikami Teru = Lind L. Taylor!
Kiköpött mása, nem?

Soul

Hasonlít(mondjuk így hírtelen fejbe képzeltem el), lehet hogy testvérek  :smile:.Igazából Mikami direkt cseszett ki Light-al így megbosszúlva öccse halálát  :smile:.

Member

És végül kics*szésből döfte le magát? :)

Soul

Tudathasadásos volt, és a másik énje nem bírta elviselni Light lebukását  :smile:.

Solid Snake

#1570
A Death Note Director's Cut Special elvileg tegnap ment le Japánban. Vajon mikor kerülhet fel?  :smile:

KeLa

Quote from: Solid Snake on 2007-09-01, 13:24:29
A Death Note Director's Cut Special elvileg tegnap ment le Japánban. Vajon mikor kerülhet fel?  :smile:
Raw már van...

Solid Snake

Quote from: KeLa on 2007-09-01, 14:19:40
Quote from: Solid Snake on 2007-09-01, 13:24:29
A Death Note Director's Cut Special elvileg tegnap ment le Japánban. Vajon mikor kerülhet fel?  :smile:
Raw már van...

Viszont akkor ennek a fansub-ja kicsit később jöhet ki, tekintettel a 3 órás játékidőre.

Rage

#1573
Ha esetleg valaki arra vetemedik, hogy megnézze, majd mondja el, hogy érdemes-e letölteni egyáltalán (mert ha egy "oh hey look at this, the voice actors are here!!1" szintű marhulás, akkor imho nem). kthxbie
痛みを感じる方向に、出口がある!

KeLa

Quote from: randomc.animeblogger.net[spoiler=DN Director's Cut S.]NTV aired a three hour special of DEATH NOTE today that covered pretty much the entire L arc with some added material. It started out with a scene of a Shinigami approaching Ryuk wanting to know about the human world because he's gotten tired of the Shinigami world. Ryuk proceeds to tell him about a man who tried to change the world and become god, and this sets up the recap through the first arc. Most of it was stuff we've already seen in the original series (they even included the potato chip scene), but there were some additional scenes too, (highlight to read) including L meeting Light in a theater, everyone visiting L's grave, Light declaring his victory over L's grave (after everyone else leaves), and bloody shots of the deaths of members of the Yotsuba group. The episode ends with Ryuk looking at how Light's name is written in his Death Note and commenting on how Light wasn't a god back then.

If you're a big fan of the anime, you might consider watching it, but for the most part, I didn't think this was worth it if you've already seen the entire series.[/spoiler]
Ez nem hangzik valami jól... de azért majd 1x belenézek.

Member

Igazán készülhetne egy olyan fansub is, amiből kivágják a már ismert részleteket.

kelvor

Jöhetne már a sub a directorshoz. Még anno megpróbáltam leszedni a rawot, de 40%-nál állt vagy 2 napig, szóval töröltem. :smile: Az elejébe és a közepébe bele tudtam nézni. Érdekes... :smile: Közepén már ott tartott a story, hogy Misa-t vallatta L. Természetesen a shinigami világban indul a director's cut is.

Prof. William

a direcorts ,iben külömbözik? Talán abban a manga befejezése van? Reméllem...

kelvor

Passz. Nem várok túl sokat tőle. Valószínűleg van benne 1-2 új jelenet, de a főszálhoz és a befejezéshez nem nyúltak hozzá szerintem. Aztán ki tudja...ezért is lenne jó, ha már lenne sub.

Soldier

Quote from: kelvor on 2007-09-08, 00:24:45
...ezért is lenne jó, ha már lenne sub.

nah jah  :appl:

Solid Snake

#1580
Quote from: kelvor on 2007-09-08, 00:24:45
Passz. Nem várok túl sokat tőle. Valószínűleg van benne 1-2 új jelenet, de a főszálhoz és a befejezéshez nem nyúltak hozzá szerintem. Aztán ki tudja...ezért is lenne jó, ha már lenne sub.

[spoiler=Director's Cut extra jelenet]L temetése miatt mindenképpen kötelező lesz leszednem. Már csak azért az egy jelenetért is megérné.[/spoiler]

Member

És mivel nem lesz a "felesleg kivágva" változat, ezért Membi nem is álmohat róla. Pedig engem is nagyon érdekelne a fent említett jelenet, talán megütheti Hughes-ét. :/

kelvor

Túl nagy a fájl ahhoz, hogy letöltsd? Vagy most mivan? :smile:

Member

Igen, a köv. hónapra az alábbiak vannak betervezve:
Kodomo no Jikan 1-4
Ranma OVA 7-8
Iriya no Sora 1-2

Ezek mellé már nem hiszem, hogy beférne. :)
Nem hiszem, hogy 6 percnél tovább temetik, az meg simán mehetne 12 megás avi-ba.

KeLa

Az végül is nem is a temetés, csak ott állnak a sírnál (mellesleg 3 perc ez a rész :rolleyes: )
[spoiler]viszont Light őrült ordibálása miközben a síron térdel azért nem semmi :D[/spoiler]

Rage

Ha nem 3 órás (seriously, what the fuck were they thinking?) lenne ez a szar, már rég megnéztem volna, így viszont tl;dw. Valaki nem vállalkozik rá, hogy kivágja a normálisabb részeket és feltöltse? :angyali:
痛みを感じる方向に、出口がある!

KeLa

Quote from: Rage on 2007-09-08, 15:29:06
Ha nem 3 órás (seriously, what the fuck were they thinking?)
Gondolom reklámokkal együtt volt annyi, mert amúgy 2 óra 10 perc az egész :smile:

Member

De akkoris kivághatná valaki, még mindig sokallom. :angyali:

kelvor

Hol van már a subos director's cut? :morci: Angol feliratot sem találtam a rawhoz, mint anno a Hellsing ovahoz. Lehet annyira sz@r lett, hogy még bottal sem nyúlnak a rawhoz? :smile:

KeLa

Quote from: kelvor on 2007-09-15, 02:13:02
Lehet annyira sz@r lett, hogy még bottal sem nyúlnak a rawhoz? :smile:
Ezen nem csodálkoznék :D

De nem kell aggódni a kuro-hana dolgozik rajta :smile:

Quote from: kuro-hana
Progression on the Death Note special will be posted here and be updated frequently.

Progress

Translation: 80%
Timing: 90%
Typesetting: 10%

- Editing will start once Timing/Translation is done.

Please remember that this can't be as done as fast as a normal episode as the running time is 2-3hrs.

This project is also at the bottom of the list at the moment with Heroic Age.

Our main focus is to finish DMC in the next coming week and Kenichi to be finished.