Main Menu

Death Note /Spoiler!/

Started by Sancho, 2006-10-08, 02:19:09

Previous topic - Next topic

Cloud

#1590
végre megnéztem. szerintem elég jó sorozat. maga az alapötlet és a megvalósítás is...
(második op. meg szvsz istencsászár.<What's up people?>)

kelvor

Király...Kuro-Hana leállt a director's cut fordítással.  :mad:

Solid Snake

Quote from: kelvor on 2007-10-01, 19:47:17
Király...Kuro-Hana leállt a director's cut fordítással.  :mad:

Akkor erre keresztet vethetünk...  :ejj:

minuszmiki

Biztos vagyok benne, hogy valaki ugyanúgy le fogja fordítani, mint az utolsó részeket

Solid Snake

Azért már egy hónap eltelt.

kelvor

Jah, nekem úgy tűnt, csak a K-H foglalkozik/foglalkozott vele. Igaz, az oldalukon csak az van írva, hogy a Heroic Age-t dobták, a DN-nel "csak" leálltak ki tudja mennyi időre(?).

Én


motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Soul

A vicc az hogy francia sub meg van :(, na most tökre lehangolódtam,de a remény hal meg utoljára  :smile:.

Solid Snake

Quote from: Én on 2007-10-09, 00:06:55
Moe Note

Na most durrant szét agyi aktivitásom utolsó mentsvára.  :muhahah:

Én

Van még :D Mondjuk nekem az eslő jobban tetszett.

Sancho


Theon

Még nem láttam itt, úgyhogy belinkelem, hátha kell vkinek.

Death Note Director's Cut
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Soldier

Quote from: Theon on 2007-10-27, 19:16:59
Még nem láttam itt, úgyhogy belinkelem, hátha kell vkinek.

Death Note Director's Cut

és se szvl köszi,ha ez amire en gondolok

kelvor

El se hiszem. Thx a linket, remélem nem fake.

chilip

mi a cickány ez? film az animéhez? élőszereplős marhaság?

kelvor

Nem élőszereplős.

[spoiler]Three-hour Death Note Director's Cut: Compete Ending Edition special
It will mainly be a compilation of the confrontations between the vigilante Light and the detective L, re-edited from the perspective of Light's Shinigami (God of Death) Ryuk. All-new dialogue and soundtrack will be recorded, and scenes will have additional animation that could not be included in the original series
[/spoiler]

Bővebben, ha már leért.  :smile:

chilip

köszi ^^ download started...

kelvor

Nekem még fél óra dl, de mivel 130 perces a kicsike, inkább majd délelőtt lesem meg.  :lazza:

Venom

#1609
Megnéztem. Nagyjából a Death Note érdemi részét foglalta össze kicsivel több, mint 2 órában. Azaz Kira és L küzdelmét. Mivel többnyire csak pörgettem, néhány új rész biztosan kimaradt, de a klasszikusokat imádtam igazán.

És akkor most a hyperspoiler: [spoiler]Nincs semmi baszakodás L örökösével. Egyszerűen Ryuuke beleírja a nevét a Death Notebe. "Azt hitte, hogy Isten lehet belőle..." [/spoiler]


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Soul

Quote from: Theon on 2007-10-27, 19:16:59
Még nem láttam itt, úgyhogy belinkelem, hátha kell vkinek.

Death Note Director's Cut

Köszi a linket.

Xzone

Quote from: Venom on 2007-10-28, 02:57:13És akkor most a hyperspoiler: [spoiler]Nincs semmi baszakodás L örökösével. Egyszerűen Ryuuke beleírja a nevét a Death Notebe. "Azt hitte, hogy Isten lehet belőle..." [/spoiler]

Na már csak emiatt is érdemes leszedni :)

kelvor

Nem volt ez annyira rossz. Kifejezetten tetszett, ahogyan összevágták. Elég sok epic jelenet köszönt vissza a director's cut-ban. A lezárása is jó volt, sőt talán jobban is tetszett ez a fajta befejezés, mint az eredeti sorozaté. Igaz, nem veszít sokat, aki esetleg nem nézi meg, de élvezhető és hamar eltelik az a 2 óra.

Prof. William

Mert mi volt ebben a befejezés? Pls.- Spoilerezd le...

Manitu

Már megtörtént. Nézz egy kicsit feljebb ;)


Soldier

Quote from: kelvor on 2007-10-28, 17:58:14
Nem volt ez annyira rossz. Kifejezetten tetszett, ahogyan összevágták. Elég sok epic jelenet köszönt vissza a director's cut-ban. A lezárása is jó volt, sőt talán jobban is tetszett ez a fajta befejezés, mint az eredeti sorozaté. Igaz, nem veszít sokat, aki esetleg nem nézi meg, de élvezhető és hamar eltelik az a 2 óra.

ugyvan ahogy mondani tetszik  :tezsvir:

Soul

Quote from: kelvor on 2007-10-28, 17:58:14
A lezárása is jó volt, sőt talán jobban is tetszett ez a fajta befejezés, mint az eredeti sorozaté. Igaz, nem veszít sokat, aki esetleg nem nézi meg, de élvezhető és hamar eltelik az a 2 óra.

Igen valóban jó a befejezés  :smile:.Minden DN fan nézze meg sztem, elején végén eddig nem látott jelenetek, és nekem úgy tünt közben is volt pár variálás.Már nagyon vártam és örültem hogy megnézhettem végre  :smile:.

Prof. William

#1617
A special vége a mangára hajjaz? Mert az nekem jobban bejött. Light kicsit jobban megkapta. :)

Soldier

Quote from: Prof. William on 2007-10-30, 15:25:28
A special vége a mangára hajjaz? Mert az nekem jobban bejött. Light kicsit obban megkapta. :)

most erre a directors cut-ra gondolsz? mert ha igen itt
[spoiler]csak "L/Kira"-ig van meg.magyarul Light (még)nem hal meg.[/spoiler]

avagy ha nem, és erre gondolsz : Death Note Special Compilation , ez micsoda?! szeretnem tudni en is.

Solid Snake

Quote from: Prof. William on 2007-10-30, 15:25:28
A special vége a mangára hajjaz?

Olyan értelemben hajaz a mangára, hogy Ryuk elmondja az őszinte véleményét Light "isteni mivoltával" kapcsolatban.
Viszont a temetős jelenet üt. De tényleg.