Main Menu

Ecchi !!!

Started by smash++, 2006-10-19, 23:29:21

Previous topic - Next topic

smash++

Quote from: Fubenalvo on 2007-04-17, 00:02:46
1. Kell folytatás, mert nagyon megkedveltem mind a karaktereket mind a történetet.
Évad folytatásról nem tudok,de hogy lassan viszontlátjuk őket az biztos.
Inukami movie
De én sorozat folytatást akarok... :D

smash++

Happy world: Nem sok mindent tudok erről mondani mivel csak 3 részes.Lehet van belőle manga és annak vmivel hosszabb a története.A főszereplő egy Takeshi nevű srác akinek az életben csak a szomorúság jutott,ezt úgy kell érteni,hogy nem túl szerencsés a srác ha vmi történik.Mivel ezt az égiek nem engedhetik meg küldenek mellé egy őrangyalt,ő Elle.Na ekkor megkezdődik rövid kalandjuk.Vidám sorozat,de van azért némi mondanivalója főleg a vége felé.Nekem nagyon tetszett,könnyed kis kikapcsolódás volt és az ecchi jelenetek tök jók voltak benne,főleg az ERO-SIS beszólásai... Ajánlom ha vkinek van fölös 1,5 órája és nem akar semmi hosszú,bonyolult szállakkal teli animebe belekezdeni.A srác eléggé hasonlít a Rizelmine Iwaki főszereplőjére. Ha hosszabb több pontot is kap :) 10/8

erram

HAli!

Nos énis rengeteg Echit néztem mostanság:D Többségében azokat amik le vannak itt írva de volt 1-2 kivétel. Írok én is majd véleményeket:D.
Amúgy érdekes h. olvasom a topicot és nem látok semmit a school rumble ról pedig ez akedvencem:D Igaz még nem fejezték be de biztos forrásból vágom h. jön season 3 sz.al csak türelem kell.
Nu meg nem tudom mennyire számít Ecchinek de  a full metal panic is nagy favoritom annak is vároma foyltatását:D

smash++

Quote from: erram on 2007-04-30, 11:49:46
HAli!

Nos énis rengeteg Echit néztem mostanság:D Többségében azokat amik le vannak itt írva de volt 1-2 kivétel. Írok én is majd véleményeket:D...
ect.
Hmm.Én pedig azt hittem,hogy a leginkább ismertebb ecchi-ket nézem meg  :haha:
Lehet az volt a gond,hgy csak az animeaddicts-ról válogatom ki őket.Ha láttál vmi nagyon jót nyugodtan véleményt...
Ha pedig olyat láttál ami nincs itt (hiszen itt azok vannak amiket láttam) és esetleg ecchi-romantika (happy end-el) azért nagy köszönte jár.

A School Rumblet nem láttam.De már szedem is hiszen elég jó átlagot kapott az addicts-on és a anidb-n is.
Kérdés!Az egyik helyez ezt vígjáték+iskolai élet a másikon vígjáték+romantika+iskolai élet
Most akkor milyen kategória is valójában?Egyik sem írt ecchit.
Remélem azért happy az anime!!!!!??

Full Metal Panic1-2 nem ecchi.A fumuffo belefér<-az nagyon ott van  :whoah:

Manitu

Az ecchi egy szituáció, egy eszköz. Nem egy műfaj, vagy ilyesmi. Szinte minden animében van, aminek a célközönsége 8 év feletti, és nem a vérkomolyságra megy rá ;) A SR-ben is. Amúgy most mi a problémád? Hogy az egyik helyen írják az iskolát, a másikon nem?
Az anime elég happy :D Vége, hát az viszont nincs. Kell az a 3. évad :D De egyébként marha jó anime, meg a manga is :angyali:


minuszmiki

School Rumble: Iskolás vígjáték, némi romantikával. A hangsúly egyértelműen a vígjátékon van, az anime teljesen happy és egyáltalán nem kell komolyan venni  :D Nálam simán top10-es. És igen, harmadik évadot (meg ch223-t) akarok azonnal  :bruhuhu:

smash++

Quote from: Manitu on 2007-04-30, 12:42:33
Az ecchi egy szituáció, egy eszköz. Nem egy műfaj, vagy ilyesmi. Szinte minden animében van, aminek a célközönsége 8 év feletti, és nem a vérkomolyságra megy rá ;) A SR-ben is. Amúgy most mi a problémád? Hogy az egyik helyen írják az iskolát, a másikon nem?
hmm :confused:
Nem is tudom.Akkor nem értem miért van a műfajok között.Az igaz,hogy nagyon sok anime-ben van különböző mértékben.De ahol azért már észrevehető ahoz odaírják,hogy ecchi vagy nem?
Én műfajnak tekintem végülis majdnem egybeolvad a vígjátékkal.

Nekem nincs semmi problémám ;) Mindkét helyen írják az iskolát talán,de egyiknél se tették oda az ecchi szót és csak azt akartam tudni milyen mértékben van benne.Hiszen erram csodálkozott,hogy itt nincs róla szó (mondjuk alán van ilyen tpoicis) De már szedem szóval lassan kiderül :D
Akkor jó ha happy,azt szerssük és akkor várnin fogom a 3.évadot én is...

erram

Ez valóban ilyen "iskolába járok" poénokkal teli darab! Nálam abszolute favorit. Bár igazatok van az Echhi része nem épp gazdag de nekem akkor is favorit:) A FUll mEtal Panic ban is akad Echhi én úgy emléxem:)

Manitu

Quote from: minuszmiki on 2007-04-30, 14:40:54(meg ch223-t) akarok azonnal  :bruhuhu:
A 216-os óta kicsit elment tőle a kedvem. Miért? Miért kellett? :bruhuhu:


minuszmiki

Quote from: Manitu on 2007-05-01, 14:42:20
Quote from: minuszmiki on 2007-04-30, 14:40:54(meg ch223-t) akarok azonnal  :bruhuhu:
A 216-os óta kicsit elment tőle a kedvem. Miért? Miért kellett? :bruhuhu:
Mi volt vele a baj? Nekem a 218, meg az utána következők nem tetszettek (needz moar Harima/Yakumo/Eri).

Manitu

Nézd meg az utolsó oldalt, és vedd hozzá, hogy Yakumo rajongó vagyok.


minuszmiki

Aha, értem. Én is szeretem Yakumot, de az jobban zavar. hogy a három kedvenc szereplőmet alig láttam az utolsó öt chapterben.  :ejj:

Manitu

Megesik. Van egy pár szereplő a mangában, mindenkinek kell időt adni a szereplésre. Most éppen Hanai volt soron, azért ő is régen szerepelt már utoljára.
De kezdünk elmenni offtopic irányába... igaz mondjuk, hogy a manga boardon sem látok olyan topicot, ahova ez beférne...


erram

Ez ténleg nem ide tartozik csak érdekel:) Mennyire más a manga meg az Anime SR-ben? Folytatják ott vagy ott is szünetke van?

Manitu

Semennyire, gyakorlatilag egy az egyben leanimálták. Még a legjelentéktelenebb panelek is benne vannak az animében :) A manga természetesen megy továbbra is, heti 10 oldalas sebességgel :)


minuszmiki

Úgy emlékszem, hogy a két széria utolsó epizódjai nincsenek benn a mangában.

erram

Találtam 1 érdekes darAbot. AZ a címe h. Azumanga valaki halott róla esetleg vélemény?:)

KeLa

Quote from: erram on 2007-05-04, 09:16:42
Találtam 1 érdekes darAbot. AZ a címe h. Azumanga valaki halott róla esetleg vélemény?:)
Sztem az nem éppen ecchi, de hát mindenkinél más a határ h mit tekint annak :smile:

sirtomi

Quote from: erram on 2007-05-04, 09:16:42
Találtam 1 érdekes darAbot. AZ a címe h. Azumanga valaki halott róla esetleg vélemény?:)
Keress rá a fórumon, sokan szeretik, jópár véleményt találhatsz :)

Fubenalvo

Áááh, most nézek róla képeket. A School Rumble készítőinek van hozzá köze? Nagyon hasonlóak a szemek, azoktól akadtam ki SR-ben is állandóan, kegyetlen jól meg tudtak vele oldani hangulatokat, mindig feküdtem a röhögéstől. Ha ez olyan csak kicsit ecchisebb, asszem indul a letöltés. :D

Manitu

Quote from: Fubenalvo on 2007-05-04, 23:05:28
Áááh, most nézek róla képeket. A School Rumble készítőinek van hozzá köze? Nagyon hasonlóak a szemek, azoktól akadtam ki SR-ben is állandóan, kegyetlen jól meg tudtak vele oldani hangulatokat, mindig feküdtem a röhögéstől. Ha ez olyan csak kicsit ecchisebb, asszem indul a letöltés. :D
Ha az Azumangáról beszélsz, akkor nincs. És ha ecchit keresel, akkor az [insert random anime title here]-ben sokkal több van. Az Azumanga nem arról szól. Ettő függetlenül üt, vág, amputál :D


kelvor

Quote from: Manitu on 2007-05-05, 03:42:50
Az Azumanga nem arról szól. Ettő függetlenül üt, vág, amputál :D

Ahogy mondod :tezsvir: :lul:  Nagyon jó anime.

A School Rumble-t most nézem, 2. évad vége fele járok...need 3. évad :bruhuhu:


Baggio

én most kezdtem el nézni a School Rumble-t, hát elég keménynek tűnik :) ez a sorozat nem viccel (azaz hogy igen  :rotfl: )

Norboy

#173
Én nemrég kezdtem el nézni a Rizelmine-t. Az első évad eléggé poénos, de a második kezd egy kicsit ecchi lenni (nem az anime kárára). A helyzetpoénok állatiak!

...My minds unrest struggling with me,
Recalling the past who I could be,
Gotta Rise and be strong,
Gotta be tough but not lose the person I am.
Two lives I have,
One live I live,
One life I dream.
In dreams I rember the better in me...

erram

Nos végignéztem a Maburaho-t!
Teccett meg midnen ténleg fain anime csakhát a végét tökre nem értem:D Most akkor úgy akarták befejezni h. senki se legyen szomi azt mindenki kap 1 Kazukit?:D Vagypedig ilyen folyt köv dolog merthát feltűnt 1 ujj karakter is :smile:
Az Amedamayo (nem tudom jól írtam e:D) ról annyit h. igaz már rég láttam de emléxem a végére és sz.tem folytatniuk illene hamár ennyi mindent elvarratlanul hagytak bár nem én vagyok a producer :D

smash++

Na újra megnéztem a végét.Kicsit én is furcsáltam a végét.Végülis Yuna elkezdte begyűjeni Kazuiékat.Azt írták rá,hogy happy end.Attól függ honnan nézzük.[spoiler]Már nem emlékszek rá,de én Yuunanak szurkoltam a végére meg már olyan is kiderült,hogy nem egy lánynak igért meg vmit meg hasonlók  :confused:
Meg akkor most kivel is jött össze.Yuna a favoritom.A végén az új lány,hmm.Ez folytatásra utalna?Nem is tom.[/spoiler]Mangaban van vmi külömbség vagy folytatás?MErt akkor azt is elkezdem olvasni.
Hírszerzésben nem vagyok otthon,én nem tudok infot szerezni.De én nem találtam folytatásról infot.

erram

Értem. Nos ez megnyugtató:D mármint h. nem csak én állok értetlenül előtte:D

Manitu

Quote from: smash++ on 2007-05-17, 12:13:37Mangaban van vmi külömbség vagy folytatás?MErt akkor azt is elkezdem olvasni.
Tekintve, hogy össz-vissz két kötet, kétlem. Gyanítom hogy az anime a kibővített verzió, bár nem olvastam.

Folytatás: Nem hinném. Ez nem Sunrise, hanem JC Staff :lazza:


erram

Lenne egy naaag kérésem:D Ténleg lövésem sincs h. mit nézzek meg legközelebb. Írjátok már le plz h. nektek mi volt a kedvencetek :cool:
Előre is köszi:)

Solid Snake

Quote from: erram on 2007-05-17, 23:07:28
Lenne egy naaag kérésem:D Ténleg lövésem sincs h. mit nézzek meg legközelebb. Írjátok már le plz h. nektek mi volt a kedvencetek :cool:
Előre is köszi:)

Green Green
Onegai Teacher!
Onegai Twins!